Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 17:25

Też niestety tak mi się wydaje. O ile w tym roku byłem spokojny o pozostanie w klubie zarówno Pogby, jak i Vidala, tak jestem prawie pewien, że w następnym letnim okienku któryś z nich nas opuści.


_Piotrek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lutego 2008
Posty: 179
Rejestracja: 16 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 17:28

W lecie fani Juventusu najpierw byli karmieni informacjami o Juanie Cuadrado, potem o Alexisie Sanchezie, a przez ostatnie dni mercato żyli możliwością sprowadzenie do Turynu Radamela Falcao. Żadna z tych wielkich gwiazd nie przeniosła się jednak do stolicy Piemontu. Czy to sprawia, że mercato mistrzów Włoch było nieudane? Absolutnie nie. Działacze bianconeri wzmocnili drużynę tam gdzie tego potrzebowała. Na lewej obronie słabego Peluso zastąpił doświadczony Evra, za bezużytecznego Islę przybył zapewniający pewną liczbę bramek i asyst Romulo, a Vucinicia i Quagliarellę zmienili młodzi, ale piekielnie zdolni Morata i Coman. Ten ostatni swój spory talent pokazał już w debiucie w Weronie, gdzie grał pierwsze skrzypce i został wybrany MVP spotkania.

Stawkę tę uzupełnia Roberto Pereyra z Udinese, który będzie potrzebnym zmiennikiem dla środowych pomocników. Co równie ważne, w zespole pozostały największe gwiazdy, co oddaje duże ambicje turyńskiego klubu. Paul Pogba podpisze na dniach nowy kontrakt, a Arturo Vidal nie trafił do Manchesteru United mimo dwumiesięcznej telenoweli, którą obserwowaliśmy na łamach włoskiej i angielskiej prasy.

Stara Dama dysponuje silniejszą kadrą niż przed rokiem, ale o jej sukcesach może zadecydować osoba nowego trenera i cechy wolicjonalne zawodników. Antonio Conte wyzwolił w piłkarzach wielką wolę zwycięstw, a Juventus grał agresywnie i był świetnie przygotowany do sezonu pod względem fizycznym. Największym znakiem zapytania pozostaje osoba Massimiliano Allegriego, który już pierwszego dnia w nowej pracy zapowiedział ambitną grę w Lidze Mistrzów. W Turynie są duże oczekiwania i sporo niewiadomych.

Więcej pod adresem -> http://tylkopilka.pl/wloskie-transfery- ... -low-cost/

Tak jest. Okropna autoreklama :dance:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 18:46

Jeśli już Pogba, Vidal mieliby odchodzić to niech idą za dobrą kasę...najważniejsze dla mnie jednak jest to aby nie poszli do Barcelony - nawet za 200 mln !


Obrazek
el Pirlo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lipca 2012
Posty: 98
Rejestracja: 07 lipca 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 19:02

@up
Do Barcelony na pewno nie pójdą, bo ma ona zakaz transferowy.


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 19:42

Dani Alves po sezonie ma odejść za darmo z Barcelony, czyli już wiemy na kogo będzie polował Marotta :D


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 19:57

Jeśli będzie za darmo i zjedzie z zarobków, wówczas byłby mile widziany. Ma swój wiek i swoje wady, ale na prawą stronę - trudno się spodziewać możliwości pozyskania kogoś lepszego. Tym bardziej, że kontrakt z Lichym jeszcze nie przedłużony...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 21:48

Lucas87 pisze:Jeśli będzie za darmo i zjedzie z zarobków, wówczas byłby mile widziany. Ma swój wiek i swoje wady, ale na prawą stronę - trudno się spodziewać możliwości pozyskania kogoś lepszego. Tym bardziej, że kontrakt z Lichym jeszcze nie przedłużony...
Jeśli Marotta pocisnąłby daniego Alvesa, Rabiota i np. Dzeko - bo o nim dzisiaj przeczytalem już pierwsze doniesienia prasowe, to byłoby okno na podobnym jak w tym roku poziomie. Do tego Barardi i można się szykować na odejście Teveza.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 21:55

Di Maria właśnie 3 asystę załadował. Szkoda, że nie było szans na sprowadzenie tego magika :think:


EDIT:
i bramkę.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 22:09

Ja tam duże nadzieję pokładam w Comanie. Kingsley to prawdziwy kocur. Di Maria i Falcao to piłkarze którzy zapychaja dech w piersiach nie tylko grą ale również... zarobkami.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 22:12

W 2015 kontakt kończy się między innymi Marcelo czy Naniemu, którego tak chcieliśmy. Do tego Alves i Rabiot. Marrota ma co robić. Oczywiście w Marcelo totalnie nie wierzę, ale w pozostałą trójkę jak najbardziej. Co do Lichego, to ewentualnie można byloby go puścić kontaktując Alvesa i Abate za friko.

Do sprzedaży po sezonie będziemy mieli Islę, być może Gabbiadiniego o ile nie rozwinie się na tyle aby nas wzmocnić, a ktoś z Serie A pewnie sypnąłby parę groszy za niego. Wydatków będzie całkiem sporo, licząć, że Pereyera się sprawdzi + Berardi to pewnie jakieś 25 mln. Ciężko będzie przeprowadzić jakiś kwotowy transfer bez sprzedaży Vidala...


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 września 2014, 22:16

Ledwo się mercato skończyło, a już pierwsza plotka o tym, że Pogba przedłuży kontrakt, ale odejdzie w lecie. Będąc całkowicie szczerym to taki scenariusz jest moim zdaniem bardzo prawdopodobny. Mam tylko nadzieję, że szybko z nim nie zmiękniemy, bo jeśli dalej będzie się rozwijał to fejm mu na pewno nie spadnie i przy obecnych cenach kwota ~80 mln E jest do ugrania.

Żal po sprzedaży na pewno by był, ale jakbyśmy miejsce po nim wypełnili Verrattim i Rabiotem to nie pozostawałbym długo w żałobie.


sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 04 września 2014, 17:00

Sprzedamy Pogbe i kupimy wypożyczonych + Berardiego:(


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 04 września 2014, 19:03

sebatiaen pisze:Sprzedamy Pogbe i kupimy wypożyczonych + Berardiego:(
Albo Pogba zostanie, Berardi przyjdzie, Coman wystrzeli, powiększymy kolonię francuską o Rabiota, N'tepa lub Thauvina, będziemy wymiatać, na następce Pirlo ściągniemy za free Sergi Roberto lub Suso i.... a nie czekaj ... to dopiero za rok ...


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 września 2014, 00:34

Po co ALves jak będzie Stefan i Romulo? sprzedaż koszulek nie wzrośnie przez to, chyba, że patrzycie na wiek w jakim będzie, tym się wpasuje idealnie heh


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 05 września 2014, 02:17

PrzemasJuve pisze:Po co ALves jak będzie Stefan i Romulo? sprzedaż koszulek nie wzrośnie przez to, chyba, że patrzycie na wiek w jakim będzie, tym się wpasuje idealnie heh
Stefan ma jeszcze tylko rok ważnego kontraktu i chce wymóc na zarządzie dwukrotną podwyżkę pensji, czyli zarabiać więcej niż Marchisio, czy Chiellini. Jeśli nie zejdzie trochę z żądań to mało prawdopodobne wydaje mi się żeby kontynuował u nas karierę.
Romulo jest tylko wypożyczony, musi zagrać 60% spotkań żeby wykup stał się obligatoryjny. Moim zdaniem jeszcze za wcześnie na osądzanie jego przydatności dla drużyny.

Myślę, że sprowadzenie Alvesa miałoby pozytywny wpływ na sprzedaż koszulek, bo on sam ma więcej fejmu niż wszyscy nasi prawi obrońcy razem wzięci. Zupełnie inną kwestią jest to, że za rok kończy 32 lata i dłuższego kontraktu niż na rok nie powinien u nas dostawać, a takie doraźne rozwiązywanie poważnych problemów zaczyna mi już działać na nerwy.
sebatiaen pisze:Sprzedamy Pogbe i kupimy wypożyczonych + Berardiego:(
Pereyra - 14 mln E
Romulo - 6 mln E
Berardi - 15 mln E (pewnie kogoś jeszcze Sassaulo wepchniemy żeby zbić cenę)
Łącznie - 35 mln E

Musielibyśmy wyjątkowo kiepsko zarobić na jego sprzedaży...


Zablokowany