Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 14:46

francois pisze:przyjdzie jeszcze większy ogór.
Następny w kolejce jest Gasperini... :rotfl:


Obrazek
evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 15:03

Zastanawiałem się, czemu ten cały Hansson wypowiadał się na temat Juve i Ibry, a zagadka wyjaśniła się przed chwilą - okazuje się, że były trener Malmo kołczuje Indonesian All-Stars ;)

Odnośnie samego transferu, co by nie było dużego off-topa, to wkleję to, co napisałem pod newsem. Plota szyta grubymi nićmi. Nie wiem, czy ten cały Hansson chce zrobić wokół siebie szum czy też Ibra za jego pomocą walczy o podwyżkę, ale jedno jest pewne - nie ma żadnego powodu, żeby Zlatan miał chcieć wrócić akurat do Juve a nie np. do Milanu albo Interu. Zresztą we Francji ma bardzo wysoki kontrakt, jest niekwestionowanym liderem zespołu, a samo PSG w tym momencie ma większe szanse w LM niż Juve.


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 15:20

Adrian27th pisze:
No wlasnie. Gdzie ten szmal?
Morata 20mln, Sturaro 5,5( w domyśle 11), Isla 4,5 Pasquato 1,5mln, Marrone 5mln. Praktycznie cały budżet.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 15:58

AdiJuve pisze:Sturaro 5,5( w domyśle 11)
Jakie 11? On nie jest u nas na współwłasności.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 16:01

AdiJuve pisze:
Adrian27th pisze:
No wlasnie. Gdzie ten szmal?
Morata 20mln, Sturaro 5,5( w domyśle 11), Isla 4,5 Pasquato 1,5mln, Marrone 5mln. Praktycznie cały budżet.
Immobile,Peluso,Vucinic,Fabio to razem prawie 22 miliony.

Obecnie jestesmy na -14,5 miliona.

Nudzi mnie juz pieprzenie że bieda jest, skoro tyle samo wydaje LAZIO RZYM, tylko połowe mniej tuzy typu Cagliari, to z całym szacunkiem ale coś jest nie tak.

Zarabiamy najwiecej,mamy najwieksze kontrakty sponsorskie,swój stadion, etc. a wydajemy tyle co Lazio czy Udinese.

Po prostu coś tu nie gra.

Z samej LM uzyskaliśmy prawie 110 milionów w dwa lata.


Total R: 155 milionow
Total O: 114 milionow

Drugi rok z zysk, lecz nadal nie ma kasy. W tym roku takze dostaniemy za LM najwiecje z wszystkich pewnie. Jak za rok dojdziemy do LM, a lato bedzie tak samo biedne, to nie ma dla nas wizji na lepsza przyszlosc prócz sprzedazy klubu.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 16:07

pumex pisze:
AdiJuve pisze:Sturaro 5,5( w domyśle 11)
Jakie 11? On nie jest u nas na współwłasności.
5,5 za transfer + max 3,5 możliwe w bonusach + max 2 dla Genoi za ogrywanie go. Więc góra 11, zależy od tego jak skonstruowano te bonusy.
Adrian27th pisze:Drugi rok z zysk, lecz nadal nie ma kasy.
Jaki zysk? Ściągnij sobie ze strony Juventusu sprawozdanie finansowe i pokaż mi tam jakikolwiek zysk w ostatnich latach. Strata, co roku strata, a nikt do tego interesu dokładać nie chce.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 16:20

bendzamin pisze:
pumex pisze:
AdiJuve pisze:Sturaro 5,5( w domyśle 11)
Jakie 11? On nie jest u nas na współwłasności.
5,5 za transfer + max 3,5 możliwe w bonusach + max 2 dla Genoi za ogrywanie go. Więc góra 11, zależy od tego jak skonstruowano te bonusy.
:doh: Gdzieś mi umknęły te 2 miliony za ogranie dla Genoi. Kurna, bogaci jesteśmy, skoro nas stać na takie deale.
bendzamin pisze:Strata, co roku strata, a nikt do tego interesu dokładać nie chce.
A do którego interesu piłkarskiego nie trzeba dokładać? Mam na myśli taki nastawiony na trofea? Bayern?


Obrazek
AdiZ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lipca 2010
Posty: 437
Rejestracja: 21 lipca 2010

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 16:43

Pieniędzy na transfery nie ma bo spłacamy jeszcze Matriego, Elia, Martineza i inne wynalazki. WTF Sturaro? Za NONAME Marotta dał 5,5mln :angry:
A wszystko jasne, Stefano gra w Genui...


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 17:00

bendzamin pisze:Jaki zysk? Ściągnij sobie ze strony Juventusu sprawozdanie finansowe i pokaż mi tam jakikolwiek zysk w ostatnich latach. Strata, co roku strata, a nikt do tego interesu dokładać nie chce.
http://www.juventus.com/wps/wcm/connect ... d2c075abbd

Wedle tego dokumentu w roku finansowym 12/13 odnotowaliśmy zysk 4 milionow po podatkach.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 17:31

Adrian27th pisze:
bendzamin pisze:Jaki zysk? Ściągnij sobie ze strony Juventusu sprawozdanie finansowe i pokaż mi tam jakikolwiek zysk w ostatnich latach. Strata, co roku strata, a nikt do tego interesu dokładać nie chce.
http://www.juventus.com/wps/wcm/connect ... d2c075abbd

Wedle tego dokumentu w roku finansowym 12/13 odnotowaliśmy zysk 4 milionow po podatkach.
Wiesz, nie chce być niegrzeczny, ale może zamilcz, bo nie bardzo rozumiesz co mówisz. Dokument do którego podałeś link to raport za połowę roku finansowego 2013/2014, wyraźnie pisze "half-yearly financial report at 31.12.2013 ( połowę bo tak się liczy rok finansowy w klubie piłkarskim, dlatego raport jest na dzień 31.12.2013, po połowie sezonu ), wtedy z reguły jest zysk, ale po drugiej połowie już jest strata bo wypłaca się pensje itp.
Tu masz raport za rok finansowy 12/13
http://www.juventus.com/wps/wcm/connect ... 678fe04f5a
i widnieje tam strata 15mln
Adrian27th pisze:
Nudzi mnie juz pieprzenie że bieda jest, skoro tyle samo wydaje LAZIO RZYM, tylko połowe mniej tuzy typu Cagliari, to z całym szacunkiem ale coś jest nie tak.

Zarabiamy najwiecej,mamy najwieksze kontrakty sponsorskie,swój stadion, etc. a wydajemy tyle co Lazio czy Udinese.

Po prostu coś tu nie gra.

Z samej LM uzyskaliśmy prawie 110 milionów w dwa lata.
Lazio ma nieporównywalnie mniejsze koszty, nie płacą tak wysokich pensji piłkarzom. A co do 110 mln z LM, to weź w końcu pod uwagę, że mamy też koszty rozumiesz ? Koszty, które przewyższają przychody. Więc jest strata.
Przypominasz dziecko z podstawówki, które nie rozumie i niee może pogodzić się z faktem, iż rodziców nie stać na kupienie mu nowej zabawki


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 17:40

Adrian27th pisze:Wedle tego dokumentu w roku finansowym 12/13 odnotowaliśmy zysk 4 milionow po podatkach.
Fajno, chciałbym, ale to jest niestety half-yearly financial report - raport śródroczny (do tego nie za rok finansowy 12/13 tylko 13/14). W roku finansowym 12/13 w połowie roku był zysk 11,3 miliona, skończyło się na stracie 15,9 miliona. W roku finansowym 13/14 w połowie roku był zysk 4,8 miliona - na jakiej stracie skończymy? W klubie już to wiedzą, my się pewnie dowiemy 23 września, bo na wtedy zaplanowano zebranie Rady Dyrektorów.
pumex pisze:A do którego interesu piłkarskiego nie trzeba dokładać? Mam na myśli taki nastawiony na trofea? Bayern?
No nie wiem, na przykład taki Real Madryt w ostatnich latach osiągał zysk i to taki solidny, rzędu kilkudziesięciu milionów euro, Manchester United to samo, Bayern sam wymieniłeś. To są kluby bez sugar daddies, tak jak i my.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 17:57

fazzi pisze:drugiej połowie już jest strata bo wypłaca się pensje itp.
Tu masz raport za rok finansowy 12/13

Przypominasz dziecko z podstawówki, które nie rozumie i niee może pogodzić się z faktem, iż rodziców nie stać na kupienie mu nowej zabawki
Wydaje mi się że nie jesteś w życiowej pozycji by nazywać mnie dzieckiem z podstawówki jeżeli chodzi o kwestie pieniędzy wiec zamilcz.

Raport który wstawiłeś zawiera zakupy zawodników na sezon 13/14, a tam wydalismy wiecej niz sprzedaliśmy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 18:36

Nie zapominajmy że budujemy Continassę, i to jest wydatek pewnie kilkudziesięciu milionów. Przez lata bez tak dobrych dochodów bilans z samych transferów co sezon był głęboko pod kreską i te pieniądze trzeba komuś oddać.
Nowe umowy sponsorskie są bardzo fajne, wypadamy naprawdę nieźle na tle najlepszych, a może być tylko lepiej. Widocznie musimy poczekać z rok na jakieś zdecydowane ruchy, a jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji że za 1/8 LM dostaniemy więcej niż angielski zespół za półfinał.


Obrazek
grusio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 62
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 18:44

blackadder pisze:[...]a jesteśmy w o tyle dobrej sytuacji że za 1/8 LM dostaniemy więcej niż angielski zespół za półfinał.
Właśnie. Na jakiej zasadzie to działa? Bo już słyszałem o tym, ale nadal nie wiem skąd to się bierze. :think:


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 18:45

blackadder pisze:Nie zapominajmy że budujemy Continassę, i to jest wydatek pewnie kilkudziesięciu milionów.
Inwestycja w Continasse pochłonie...340 milionów euro :roll:

Mustafi w Valencii, więc pora zarzucić sieci na Balante
:dance:


Obrazek
Zablokowany