Arturo Vidal

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 00:12

Tymczasem Sky informuje, że Vidal zwierzył się kilku swoim przyjaciołom/najbliższym osobom - w dalszym ciągu rozważa odejście z klubu.

Póki co nie wpłynęła do nas żadna oferta, ale jak się okazuje, telenowela trwa dalej.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 00:19

https://pl.unibet.com/betting#/searchresult/vidal

Jeszcze 5 dni temu kurs na ManU wynosił 1.20, a na nas 2.25, teraz nawet bukmacherzy są przekonani, że raczej zostanie :wink:


ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 00:57

mrozzi pisze:Tymczasem Sky informuje, że Vidal zwierzył się kilku swoim przyjaciołom/najbliższym osobom - w dalszym ciągu rozważa odejście z klubu.

Póki co nie wpłynęła do nas żadna oferta, ale jak się okazuje, telenowela trwa dalej.
Ciekawe, ze taka bzdura wyplywa w momencie gdy Vidala nie ma we Wloszech. Zaden Sky tego nie potwierdza. Wierutna plota.


La fidanzata d'Italia
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 09:10

Crunny pisze:https://pl.unibet.com/betting#/searchresult/vidal

Jeszcze 5 dni temu kurs na ManU wynosił 1.20, a na nas 2.25, teraz nawet bukmacherzy są przekonani, że raczej zostanie :wink:
Ktoś tam ostatnio się sugerował właśnie tym,ze kurs jest mały na Vidala w MU,że bukmacher ma jakieś wtyki, a oni po prostu sugerują się gazetami i tym co się dzieje z Vidalem, pojechał na tournee to od razu kurs na Juve zamienił spadł do bardzo malego a na United podskoczył i jest 2x większy niż na Juve jeszcze 2 tygodnie temu:) Ale jak już zaznaczyłem oni sugerują się tym co się dzieje nie mają żadnych informacji z pierwszej reki tylko czerpią je z gazet pokroju LGdS czy El Mercurial:)


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 10:03

Zahor mial inne zdanie. Ciekawe czy w momencie modyfikacji kursow zmieni front i stwierdzi, ze bukmacherzy w zasadzie nie wiedza co robia. :wink:


Make friends for life or make hardcore enemies!
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 10:09

Według włoskich gazet Vidal, podobnie zresztą jak Pogba, był już praktycznie o krok od każdego silnego europejskiego klubu. Czy ktoś jest mi stanie wytłumaczyć dlaczego przy okazji pojawienia się każdej takiej rewelacji z reguły nie ma możliwości postawienia po kursie 2,5, że transakcja do skutku nie dojdzie? To był pierwszy raz, jeżeli się nie mylę. Moja teoria jest taka, że Vidal jeszcze nigdy nie brał tak na serio pod uwagę możliwości zmiany barw, a co za tym idzie, szanse na transfer były realne jak nigdy, ale chętnie wysłucham waszej.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 12:18

:ok:

Pytanie brzmi co teraz? Jednym z koronnych argumentow swiadczacych o duzym ryzyku odejscia Vidala mial byc (wg Ciebie) bardzo niski kurs dotyczacy tego, ze trafi on do Man U i kontrastujaca z tym pierwszym mozliwosc obstawienia, ze zostanie w Juve.

Skoro ten sam buk zmienil teraz tak radykalnie stawki swiadczy to o tym, ze szanse na odejscie Aruro sa na poziomie 1.15? Czy moze ten mechanizm dziala tylko w jedna strone? A jesli tak to dlaczego?


Make friends for life or make hardcore enemies!
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 12:30

zahor pisze:Według włoskich gazet Vidal, podobnie zresztą jak Pogba, był już praktycznie o krok od każdego silnego europejskiego klubu. Czy ktoś jest mi stanie wytłumaczyć dlaczego przy okazji pojawienia się każdej takiej rewelacji z reguły nie ma możliwości postawienia po kursie 2,5, że transakcja do skutku nie dojdzie? To był pierwszy raz, jeżeli się nie mylę. Moja teoria jest taka, że Vidal jeszcze nigdy nie brał tak na serio pod uwagę możliwości zmiany barw, a co za tym idzie, szanse na transfer były realne jak nigdy, ale chętnie wysłucham waszej.
Lol przecież plotki o United nijak nie można podpiąć pod jakąkolwiek inną, tam to był bum 1-2 tygodnie, zero konkretów, tutaj gazety sprzedały Vidala, dały mu pensję i wybrały nawet nr na koszulce dlatego bukmacher zaryzykował i dał kurs na Juve, który i tak był nie dużo, bo gdy na United było ok 1.2-1.3 to na Juve nie przekroczyło 2.5. To,ze dali kurs na Juve jeszcze bardziej podkreślał fakt,że przejście do United to praktycznie pewniak i zapewne wiele osób na to postawiło, po prostu korzystają ze źródeł typu Onet a tam nieraz Vidal był sprzedany do United. Cała filozofia, wiedzę czerpali głównie z gazet, tyle,że patrzyli na to szerzej, oni nie wiedzieli czy Vidal odejdzie z Juve czy nie, ale zapewne ludzie zaczęli stawiać na United i dlatego ten kurs był tak niski,żeby w razie czego nie popłynęli. Gdy wszystko ucichło na chwilę i Vidal pojechał na tournee od razu zmienili kursy. Po prostu nie ma się co sugerować bukmacherem bo on wie tyle co prasa czyli nie dużo:) Teraz bukmacher może dużo zarobić a relatywnie mało stracić, bo po kursach 1.2-1.3 jak stawiali an United to są grosze, a bukmacher właśnie najwięcej zarabia na tych najmniejszych kursach, bo ludzie najczęściej je stawiają:)
Sugerowanie się bukmacherem to jak sugerowanie się LGdS czy tym chilijskim El Mercurialem:D


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 12:44

Nadziej pisze: Skoro ten sam buk zmienil teraz tak radykalnie stawki swiadczy to o tym, ze szanse na odejscie Aruro sa na poziomie 1.15? Czy moze ten mechanizm dziala tylko w jedna strone? A jesli tak to dlaczego?
To znaczy, ze Vidal bardzo powaznie bral pod uwage mozliwosc odejscia z Juventusu, stad tez pilnie chcial przedyskutowac te kwestie z najwazniejszymi osobami w klubie. Nie wiem dokladnie jak ta rozmowa przebiegla, co mu obiecano, o czym go zapewniono i na ile znajdzie to odzwierciedlenie w rzeczywistosci, ale wyglada na to ze poki co udalo sie przekonac go do kontynuowania kariery w Juve.

AdiJuve, napisales elaborat, ktory mozna stresicic slowami "lol, beka z bukow, nic nie wiedza", ale w dalszym ciagu nie odpowiedziales mi na moje pytanie. Chetnie przytulilbym kase pochodzaca z zakladu "Pogba/Vidal nie trafi do Realu/Barcelony/Chelsea/PSG/Bayernu/City" po kursie 2.5, a nigdzie nie moge takowego znalezc. Dalej nie rozumiem dlaczego, oswiec mnie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 14:54

mrozzi pisze:Tymczasem Sky informuje, że Vidal zwierzył się kilku swoim przyjaciołom/najbliższym osobom - w dalszym ciągu rozważa odejście z klubu.
Jestem przekonany, że Vidal ciągle nie wie czy odejść z klubu. Inaczej w końcu zamiast gadania, że jest szczęśliwy, gotowy czy inne bzdety, stanąłby przed kamerami i wykrztusiłby z siebie te trzy proste słowa: "zostaję w Juventusie".


#AllegriOut
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 15:17

zahor pisze:
Nadziej pisze: Skoro ten sam buk zmienil teraz tak radykalnie stawki swiadczy to o tym, ze szanse na odejscie Aruro sa na poziomie 1.15? Czy moze ten mechanizm dziala tylko w jedna strone? A jesli tak to dlaczego?
To znaczy, ze Vidal bardzo powaznie bral pod uwage mozliwosc odejscia z Juventusu, stad tez pilnie chcial przedyskutowac te kwestie z najwazniejszymi osobami w klubie. Nie wiem dokladnie jak ta rozmowa przebiegla, co mu obiecano, o czym go zapewniono i na ile znajdzie to odzwierciedlenie w rzeczywistosci, ale wyglada na to ze poki co udalo sie przekonac go do kontynuowania kariery w Juve.

AdiJuve, napisales elaborat, ktory mozna stresicic slowami "lol, beka z bukow, nic nie wiedza", ale w dalszym ciagu nie odpowiedziales mi na moje pytanie. Chetnie przytulilbym kase pochodzaca z zakladu "Pogba/Vidal nie trafi do Realu/Barcelony/Chelsea/PSG/Bayernu/City" po kursie 2.5, a nigdzie nie moge takowego znalezc. Dalej nie rozumiem dlaczego, oswiec mnie.
Ale naprawdę nic nie rozumiesz, dotychczasowe plotki to było graczem X interesuje się klub Y i zaoferuje tyle i tyle powtórzone 2-3x i jeżeli wtedy bukmacher dałby kurs,ze gracz zostanie powyżej 2 to by poszedł z torbami. Zaś z Vidalem była cała litania plotek, gdzie nawet przypisali mu numer dali pensje nie wspominając o tym ile razy został już sprzedany. Tutaj tkwi szczegół inaczej każdy patrzy na plotkę, która się pojawi 2-3x i jest tylko spekulacjami a inaczej jak gazety piszą,że gracz X zmienił klub, piszą jakby o dokonanym transferze, dają mu pensję nr itd. Dalej nie dostrzegasz różnicy pomiędzy tymi plotkami, a to,że Vidal siedzie cicho ew. powie,ze ten czy ten klub jest wielki ale on już jest w wielkim klubie dalej pobudza media i wszystko napędza. Reasumując:
gazety napędzają ten transfer Vidala do United, nie ma praktycznie dnia bez newsa w którym byłoby,że Vidal albo jest w United, albo jest blisko, ew. to Van Gall ma jakieś wątpliwości, to,ze zostanie pojawia się tylko poprzez konferencje prasowe Allegrego czy Marotty i jest w niewielkiej ilości. Czy plotki o Pogbie i Vidalu wcześniej trwały aż tyle czasu i były aż tak daleko wybiegające w przyszłość. Praktycznie co dnia można było gdzieś przeczytać,ze Vidal w United. Właśnie tym się sugeruje bukmacher oni nie wiedza co będzie tak jak my, po prostu analizują i im wyszło,że kurs na Vidal w Juve 2 tygodnie temu 2.5 pozwoli im zwiększyć zyski to go dali. Myślisz,że mało jest takich jeleni, którzy wierzą gazetom?A tych trochę myślących właśnie skusili tym,ze dali kurs na Juve, a to będzie pewnie z 80-90% osób, które coś postawiło bo ludzie lubią grać małe kursy:)
Ponadto u innych buków znalazłem tylko,że Vidal gdzieś przejdzie to samo Pogba(gdzieś kurs na Chelsea 2 tylko do końca tego okienka).
Tylko na Unibecie jest opcja,ze zostanie w Juve i teraz jest bardzo słabo płatna kurs 1.2, ale nie idę tym Twoim tokiem rozumowania. Bo dla mnie transfer Vidala dziś jest tak samo prawdopodobny jak 2 tygodnie temu:)


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 17:22

AdiJuve pisze: Ale naprawdę nic nie rozumiesz, dotychczasowe plotki to było graczem X interesuje się klub Y i zaoferuje tyle i tyle powtórzone 2-3x i jeżeli wtedy bukmacher dałby kurs,ze gracz zostanie powyżej 2 to by poszedł z torbami. Zaś z Vidalem była cała litania plotek, gdzie nawet przypisali mu numer dali pensje nie wspominając o tym ile razy został już sprzedany. Tutaj tkwi szczegół inaczej każdy patrzy na plotkę, która się pojawi 2-3x i jest tylko spekulacjami a inaczej jak gazety piszą,że gracz X zmienił klub, piszą jakby o dokonanym transferze, dają mu pensję nr itd.
To zapytam inaczej - dlaczego zawsze te plotki konczyly sie szybciej, a teraz bylo to takie intensywne i dlugotrwale? Bo z tego co do tej pory wynika, ze Vidal w MU to taka sama plota jak swego czasu Neymar czy Wawrzyniak w Juve, tylko z pewnych niezbadanych przyczyn tym razem akurat dziennikarze postanowili pisac o tym dluzej i czesciej, a bukmacherzy zaoferowac zaklady, ktorych przy byle okazji nie oferuja.
Adrian27th pisze: Tak samo oferowali zaklady Naniego do Juve, a plotek tez było duzo.
Tak samo? Kurs na to, ze zostanie w MU byl 2,5? Szkoda ze dopiero teraz mi o tym mowisz, wzbogacilbym sie.
Ostatnio zmieniony 06 sierpnia 2014, 17:29 przez zahor, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 17:25

zahor pisze:
AdiJuve pisze: Ale naprawdę nic nie rozumiesz, dotychczasowe plotki to było graczem X interesuje się klub Y i zaoferuje tyle i tyle powtórzone 2-3x i jeżeli wtedy bukmacher dałby kurs,ze gracz zostanie powyżej 2 to by poszedł z torbami. Zaś z Vidalem była cała litania plotek, gdzie nawet przypisali mu numer dali pensje nie wspominając o tym ile razy został już sprzedany. Tutaj tkwi szczegół inaczej każdy patrzy na plotkę, która się pojawi 2-3x i jest tylko spekulacjami a inaczej jak gazety piszą,że gracz X zmienił klub, piszą jakby o dokonanym transferze, dają mu pensję nr itd.
To zapytam inaczej - dlaczego zawsze te plotki konczyly sie szybciej, a teraz bylo to takie intensywne i dlugotrwale? Bo z tego co do tej pory wynika, ze Vidal w MU to taka sama plota jak swego czasu Neymar czy Wawrzyniak w Juve, tylko z pewnych niezbadanych przyczyn tym razem akurat dziennikarze postanowili pisac o tym dluzej i czesciej, a bukmacherzy zaoferowac zaklady, ktorych przy byle okazji nie oferuja.
Tak samo oferowali zaklady Naniego do Juve, a plotek tez było duzo.


http://www.goal.com/en/news/596/exclusi ... ID=HP_BN_2


De Jong jest alternatywa Vidala w United.

Chyba sie pogodzili że nic z tego.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 18:00

zahor@
Daj już spokój co ja jakaś wyrocznia jestem? Skąd mogę wiedzieć czemu gazety tyle pisały? Może dlatego,ze Unted ma kasę, szuka pomocnika a Vidal jest jednym z najlepszych, ilość odsłon gazet internetowych czy kupna drukowanych wzrosła to ciągnęli dalej i dalej. Jednakże chcę zauważyć,że Sky nigdy nie sugerowało,że była jakaś oferta, a Sky to dobre źródła, zresztą z United całkiem podobnie było jak Sneijder grał w Interze, też 2 miesiące plotek, a nawet oferty nie było. Ludzie w gazetach często jak się na coś uprą to nie odpuszczą jak np. Sneijjder i wtedy mnóstwo ludzi widziało już go w United, jak się skończyło każdy wie.


Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2014, 20:23

Zahor, z calym szacunkiem. Tym razem po prostu nie masz racji. W kontekscie zakladow opierales sie (w zasadzie nadal sie opierasz) a contrario do innych przypadkow na mozliwosci obstawienia tego, ze Vidal zostanie w Juve. Teraz, po tygodniu, stawka na jego pozostanie u nas ksztaltuje sie w okolicach 1.15 - nie uciekniesz wiec od pytania czy swiadczy to o prawdopodobienstwie graniczacym z pewnoscia pozostania zawodnika w Turynie tak samo jak tydzien temu mialo swiadczyc o jego odejsciu (wszak dzisiaj stawka na pozostanie Vidala w Juve jest nizsza niz tydzien temu na jego przenosiny do Man U)?


Make friends for life or make hardcore enemies!
ODPOWIEDZ