Roberto Pereyra

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 10:36

Obrazek

ROBERTO PEREYRA

Obrazek

Data urodzenia: 07.01.1991
Miejsce urodzenia: San Miguel de Tucuman, Argentyna
Kariera seniorska: River Plate (2008–2011), Udinese (2011–2014), Juventus (2014-2016), Watford (2016-....)
Debiut w Juve: (30.09.2014) - Chievo V. 0:1 Juventus
Kwota transferu do Juve: 1,5 mln euro za wypożyczenie + 14 mln za wykup całkowity. Kwota ta może wzrosnąć o 1,5 miliona euro, w zależności od wyników, osiąganych przez Juventus do 30 czerwca 2020 roku.
Ostatnio zmieniony 25 lipca 2014, 15:36 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alexis93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 171
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 11:15

Mam wrażenie że przychodzi solidny ligowiec z nadzieją na rozwój bo młody jest. Liczę że dostanie dużo szans, ma u mnie spory kredyt zaufania.


Juventus na zawsze!
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 11:23

Moim zdaniem to taki pilkarz pokroju vide Padoin (wszechstronny), tylko że jakieś kilka razy lepszy i przede wszystkim młodszy. Dobry transfer.


AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 11:35

Mam nadzieje ze sie nie zawiode na nim , licze ze da rade :) No i w porownaniu do Moraty , Marotta zrobil dobry deal
. Nawet jak Pereyra nie wypali , pomimo umowy ze wykupimy zawsze mozna bedzie cos zbic z ceny lub przedluzyc o sezon wypozyczenie jak w przypadku polowki Isli np . Z Udine nam sie dobrze raczej zyje


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 13:20

Początkowo bardziej liczyłem na Candrevę, ale z Pereyry też jestem zadowolony. A biorąc pod uwagę cenę to chyba nawet lepsza opcja.

PS Forza Udinese :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 13:24

Bazyliszek pisze:Moim zdaniem to taki pilkarz pokroju vide Padoin (wszechstronny), tylko że jakieś kilka razy lepszy i przede wszystkim młodszy. Dobry transfer.
No bez przesady...znacznie lepszy, który Padoina, Peluso, Mottę i kuczera razem wziętych wciąga nosem...
Jestem zadowolony z tego, że do nas dołączył...


Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2014, 14:13

Dla mnie transfer na plus - młody, ogarnięty w lidze, wszechstronny. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to zawodnik pierwszego składu, a mocny ławkowicz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 25 lipca 2014, 16:13

Skoro Pereyra został oficjalnie potwierdzony, to może słówko o nim. Według doniesień, raczej nie szykujemy go na pozycję Vidala czy Marchisio czyli pół-bocznego pomocnika w drugiej linii z trzema zawodnikami, a raczej do roli którejś z zaznaczonych na czerwono -> 4-3-2-1 | 4-3-1-2

Jeśli tak faktycznie będzie to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko liczyć, że Pereyra w takiej roli pozytywnie mnie zaskoczy, bo o ile do samego transferu jestem nastawiony neutralnie, to po jego występach w Udinese bardziej widziałbym go jako tego mocniej cofniętego. Zwyczajnie dla mnie ma za mało z artysty, żeby ustawiać go wyżej, no ale tak jak wspomniałem - życzę mu powodzenia i liczę, że w przyszłości będę zmuszony odszczekać to i owo.

No i jeszcze jego koszt... łącznie 17mln euro :doh: Ja wiem, nie moja kasa więc nie mam co się spinać, ale dziwnie się patrzy, jak nieraz żydzimy, a później rzucamy na stół 15,5mln za Ogbonnę czy 17mln za Pereyrę.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2014, 16:21

pumex pisze:Skoro Pereyra został oficjalnie potwierdzony, to może słówko o nim. Według doniesień, raczej nie szykujemy go na pozycję Vidala czy Marchisio czyli pół-bocznego pomocnika w drugiej linii z trzema zawodnikami, a raczej do roli którejś z zaznaczonych na czerwono -> 4-3-2-1 | 4-3-1-2

Jeśli tak faktycznie będzie to nie pozostaje mi nic innego, jak tylko liczyć, że Pereyra w takiej roli pozytywnie mnie zaskoczy, bo o ile do samego transferu jestem nastawiony neutralnie, to po jego występach w Udinese bardziej widziałbym go jako tego mocniej cofniętego. Zwyczajnie dla mnie ma za mało z artysty, żeby ustawiać go wyżej, no ale tak jak wspomniałem - życzę mu powodzenia i liczę, że w przyszłości będę zmuszony odszczekać to i owo.

No i jeszcze jego koszt... łącznie 17mln euro :doh: Ja wiem, nie moja kasa więc nie mam co się spinać, ale dziwnie się patrzy, jak nieraz żydzimy, a później rzucamy na stół 15,5mln za Ogbonnę czy 17mln za Pereyrę.
Raz żydzimy a raz lekką ręką Marotta wywala gruby szmal na wcale nie takich dobrych graczy, Matri ok 18 baniek,Asa ok 18 baniek, Bonu 16 baniek, Isla (miało być 19 skończyło się za ok 14), teraz Pereyra w domyśle 17 baniek no i wisienka na torcie Morata za 20 baniek. Żaden z nich gwiazdą przed Juve nie był i w Juve się nie stał;/ Może Pereyra to zmieni:)


ZaperJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2011
Posty: 124
Rejestracja: 31 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 25 lipca 2014, 16:30

Tylko, że Asa lub Bonucci to bardzo dobrzy zawodnicy, może nie tak medialni aby byli gwiazdami ;p Transfery te jak najbardziej na plus, Isla to ciężki przypadek, ponieważ miał poważną kontuzje. Nie można oceniać tyć mln wydanych źle.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lipca 2014, 16:49

pumex pisze:widziałbym go jako tego mocniej cofniętego
W sumie Pogba wydaje się być piłkarzem, którego ciągnie do pozycji za napastnikami w takim ustawieniu, przynajmniej według wrażenia optycznego. Od swoich pierwszych występów w Juve do ostatnich przed mundialem przeszedł drogę bardziej cofniętego pomocnika zajmującego się walką w środku pola, do tego, który trochę kładzie lachę na odbiór, ale mocno ciśnie do przodu.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lipca 2014, 17:27

pumex pisze:Skoro Pereyra został oficjalnie potwierdzony, to może słówko o nim. Według doniesień, raczej nie szykujemy go na pozycję Vidala czy Marchisio czyli pół-bocznego pomocnika w drugiej linii z trzema zawodnikami, a raczej do roli którejś z zaznaczonych na czerwono -> 4-3-2-1 | 4-3-1-2
Mam co do gościa dobre przeczucia (taki przynajmniej lepszy Giacch), choć szczerze mówiąc znam go bardziej z opowieści niż z gry, także nie chciałbym się wypowiadać na temat jego pozycji w Juve. Natomiast w prasie mają to do siebie, że jak przychodzi nowy gracz to na siłę chcą go wpasować do pierwszego składu, tak było np. z Guarinem zimą, kiedy w SKY wymyślali cuda odnośnie nowej taktyki a pewnie jakby przyszedł byłby rezerwowym b2b. Być może tak będzie z Pereyrą, przynajmniej zaczniemy sezon 3-5-2 a Pereyra będzie na ławie, tak coś czuję.
AdiJuve pisze: Matri ok 18 baniek,Asa ok 18 baniek, Bonu 16 baniek, Isla (miało być 19 skończyło się za ok 14), teraz Pereyra w domyśle 17 baniek no i wisienka na torcie Morata za 20 baniek. Żaden z nich gwiazdą przed Juve nie był i w Juve się nie stał;/ Może Pereyra to zmieni:)
Bonucci w teorii może i kosztował 15,5 mln, ale ostatecznie poszło 5-6 mln, pół karty Criscito i chyba Almiron, także był to dobry ruch. Asa przyszedł w pakiecie z Islą, co wtedy wydawało się przyjemną opcją, bo mieliśmy dwóch w cenie (może niezbyt promocyjnej) jednego na sezon, potem nie musieliśmy kupować połówek. Z kolei Matri był potrzebą chwili, zimą, kiedy nie było kasy a sypał się atak, dostaliśmy go za pół Ariaudo, potem latem faktycznie trzeba było zapłacić.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2014, 17:47

Nie wiem, widziałem go kilka razy meczach Udinese, ale nie rzucał się jakoś szczególnie w oczy. To juz bym widział za napastnikami bardziej Pogbę, czy nawet Asamoaha ( co nie znaczy, że w ogóle powinni tam grać ).


Janson

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2014
Posty: 13
Rejestracja: 16 lipca 2014

Nieprzeczytany post 28 lipca 2014, 17:46

Mam przeczucie, że zabłyśnie u nas


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 września 2014, 23:47

Pereyra powołany na mecze z Brazylią i Hong Kongiem. Mecze odbędą się 11 i 14 Października :wink:


ODPOWIEDZ