Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 01:22

Sprawa Alexisa i tak już dawno przegrana, więc to info spływa po mnie jak po kaczce.

A o tym Murielu to jakieś poważne źródło? I czy on nie jest bardziej cofniętym napastnikiem, a nie skrzydłowym?
Jakieś dwa lata temu byłem sporym zwolennikiem jego talentu ( w czasach jego duetu z Cuadrado w Lecce i potem po kontuzji w Udinese ), ale ostatnimi czasy miewa raczej głównie przebłyski, a i lubią się go trzymać urazy. Zresztą zawszę miałem obawy, czy to nie gracz nadający się głównie na kontry i żeby nie powtórzyła się historia Giovinco.
Choć z drugiej strony, jeżeli miałby przyjść Ibarbo, to już wolałbym bardziej ryzykowny transfer Luisa, który ma o wiele większy potencjał. Oczywiście, jeżeli miałby przyjść za rozsądną gotówkę, a z Udinese to bywa różnie, bo czasem lubią walnąć cenę z kosmosu.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 07:24

Marat87 pisze:Sprawa Alexisa i tak już dawno przegrana, więc to info spływa po mnie jak po kaczce
Łudziłeś się, że Chilijczyk zasili Juve? Ja po doświadczeniach z poprzednich lat nie miałem wątpliwości co do finału całej sprawy. Nie sądziłem jednak, że Juve postara się o następce dla Padoina tj. Sturaro, którego nazwisko jest niepokojąco bliskie do Rinaudo. Będę śmiechał się, gdy Szalonookiemu będzie brakowało 5 mln do zamknięcia jakiejś ludzkiej transakcji :angry:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 09:00

annihilator1988 pisze:
Marat87 pisze:Sprawa Alexisa i tak już dawno przegrana, więc to info spływa po mnie jak po kaczce
Łudziłeś się, że Chilijczyk zasili Juve? Ja po doświadczeniach z poprzednich lat nie miałem wątpliwości co do finału całej sprawy. Nie sądziłem jednak, że Juve postara się o następce dla Padoina tj. Sturaro, którego nazwisko jest niepokojąco bliskie do Rinaudo. Będę śmiechał się, gdy Szalonookiemu będzie brakowało 5 mln do zamknięcia jakiejś ludzkiej transakcji :angry:
Człowieku jak można porównywać Padoina do Sturaro?
Jeden to stary tylko doświadczony gracz, drugi obiecujący młody zawodnik, na przyszłość nie na teraz. Gadalem z kibicem Genoi i jego zdaniem to Sturaro jest ich największą nadzieję i jest zły,że tylko 5,5mln + bonusy za niego dostali, wszyscy się tak zachwycają Vrsljako a wg niego to Sturaro jest tym lepszym. Chłopak jest dobrze ułożony, trening ponad imprezy, pracowity, waleczny potrafi już teraz dobrze zagrać do przodu, a ma jeszcze czas. Trzeba poczekać z oceną tego transferu, za rok będziecie piali jaki to Marotta super jak się okaże,że chłopak odpali, trzeba czasu:)


kamil-8853

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2014
Posty: 427
Rejestracja: 18 lutego 2014

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 09:04

annihilator1988 pisze:
Marat87 pisze:Sprawa Alexisa i tak już dawno przegrana, więc to info spływa po mnie jak po kaczce
Łudziłeś się, że Chilijczyk zasili Juve? Ja po doświadczeniach z poprzednich lat nie miałem wątpliwości co do finału całej sprawy. Nie sądziłem jednak, że Juve postara się o następce dla Padoina tj. Sturaro, którego nazwisko jest niepokojąco bliskie do Rinaudo. Będę śmiechał się, gdy Szalonookiemu będzie brakowało 5 mln do zamknięcia jakiejś ludzkiej transakcji :angry:


Wydaje mi się że Juventus to zbyt poważne "Przedsiębiorstwo" żeby brakowało im 5 mln do jakiegoś transferu - raczej rozbija się tutaj o coś innego a mianowicie Marotta wycenia poszczególnych grajków według własnych standardów i jeżeli obok nazwiska powiedzmy Iturbe w jego notesiku widniej kwota 20 mln to nie da Weronie 25 bo według niego jest to nieopłacalne i nie ma sensu wyrzucać na chodnik 5 melonów - takie jest moje zdanie na całą tę sprawę.
Co do Sancheza pisałem już wcześniej - ZEJDŹMY NA ZIEMIĘ bo żadnego grajka z tego pułapu nie ściągniemy (Wyjątek to Tevez ściągnięty po promocji) jedyna nasza szansa to transakcje pokroju Vidala czy Lichego (nie wspominając o Pogbie) czyli solidni grajkowie w realnym przedziale cenowym (i oby wypalili)


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 09:19

Nie żebym był jakimś wielkim fanem Iturbe, ale lepiej jego brać niż jakieś grające w lidze hiszpańskiej czy holenderskiej wynalazki, ok tacy zawodnicy mogą wypalić ale mogą też nie, a Iturbe przynajmniej wiadomo że do Serie A się nadaje i sobie tutaj radzi.

Ja po prostu po naszych <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> transferowych z ostatnich lat naprawdę jestem skłonny uwierzyć, że mamy dwa budżetu - jeden na młodzież, drugi na wzmocnienia na teraz drużyny.

Coman, Iturbe + jakku wspominał coś o Rabiotcie to fajne transfery by były , można potem spokojnie lewego obrońcy szukać może ten Darmian to niegłupi pomysł gość jest mega wszechstronny a taki zawodnik zawsze się przyda.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 09:31

Taka ciekawostka:
http://www.transfermarkt.pl/stefano-stu ... ler/167859
Wartość rynkowa Sturaro wg Transfermarkt po drugiej połowie sezonu 2013/14 w Genoi oraz transferze do nas wzrosła z 300 tys. euro do 3,5 mln. Skoro już jest nasz, to wypada tylko trzymać kciuki, żeby w następnym sezonie błysnął w tej Genoi. W środku pola nie ma tam dużej konkurencji.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 10:14

http://www.transfermarkt.pl/kevin-de-br ... eler/88755

to ja już wolę jego niż tych wszystkich latynosów za podobną kasę.


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 10:27

wagner pisze:
gucio_juve pisze:Nie lepiej byłoby kupić tego Griezmanna z Sociedad? Przecież Baskowie lekkim wujem, sprzedadzą go za 20 mln &#8364;. Czy nie mamy na niego szans?
Serio uważasz, że Francuz to koszt 20 mln ? No way.
Nie wiem, ale gdzieś czytałem, że Atletico i PSG gotowe tyle za niego zapłacić.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 10:27

eastsider pisze:http://www.transfermarkt.pl/kevin-de-br ... eler/88755

to ja już wolę jego niż tych wszystkich latynosów za podobną kasę.
Latynosi to jakaś gorsza rasa czy co?
Iturbe przynajmniej grał w Serie A, a de Bruyne nie ma doświadczenia na włoskich boiskach więc nie wiadomo czy taki transfer by wypalił, a jednak szkoda ok. 20 melonów. Poza tym chcę przypomnieć że w Chelsea go nie chcieli...


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 10:35

rydwadydwa pisze:Poza tym chcę przypomnieć że w Chelsea go nie chcieli...
W Chelsea nie chcieli takze Juana Maty, a przypuszczalnie gdyby chlop trafil do Juve to fapania na JP by bylo tyle, ze mozna by otworzyc bank spermy i zdobyc w ten sposob pieniadze na kolejne wzmocnienia.

Problem zarowno z Belgiem, jak i Francuzem jest taki, ze latem tego roku zaden z nich nie zmieni klubu na Juventus za 20 milionow euro. Nie ma sie co napalac, tak jak nie bylo po co sie swego czasu napalac na Sancheza.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 10:44

zahor pisze:
rydwadydwa pisze:Poza tym chcę przypomnieć że w Chelsea go nie chcieli...
W Chelsea nie chcieli takze Juana Maty, a przypuszczalnie gdyby chlop trafil do Juve to fapania na JP by bylo tyle, ze mozna by otworzyc bank spermy i zdobyc w ten sposob pieniadze na kolejne wzmocnienia.
Hm z Matą było trochę inaczej bo zanim Mou się na niego wypiął to Juan był jednak kluczowym zawodnikiem, poza tym Hiszpan ma już wyrobione piłkarskie nazwisko, pokazał swoją wartość w Valencii i przez 2 sezony w Chelsea, czego nie można powiedzieć o de Bruyne, który wciąż jest tylko talentem czekającym na stabilizację i równą formę.

Zresztą, o czym my rozmawiamy - o żadnym de Bruyne ani Macie nasz zarząd nawet nie myśli :wink:


*Birdman*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2008
Posty: 106
Rejestracja: 18 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 11:21

Czy ten twitter, który juz był tu podawany, jest oficjalnym kontem Comana ?

https://twitter.com/Kingsley_Coman

Ostatnio dodany został jakiś wpis, o tym, że podpisze/podpisał z nami kontrakt


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 11:23

gucio_juve pisze:Nie lepiej byłoby kupić tego Griezmanna z Sociedad? Przecież Baskowie lekkim wujem, sprzedadzą go za 20 mln &#8364;. .
:lol: Na 20 mln to oni spojrzą tak jak barca na nasze 15-18mln za Sancheza.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 12:07

*Birdman* pisze:Czy ten twitter, który juz był tu podawany, jest oficjalnym kontem Comana ?

https://twitter.com/Kingsley_Coman

Ostatnio dodany został jakiś wpis, o tym, że podpisze/podpisał z nami kontrakt
To juz nasz zawodnik wg. Transfermarkt, a oni nie zwykli sie mylic ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2014, 12:29

Potwierdzone:
http://www.goal.com/it/news/7/calciomer ... 0702_Coman
Poza tym Agresti podał, że przdłuzylismy kontrakt z Marrone do 2019.


Zablokowany