Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 15:06

Zauważcie jeszcze,ze Cerci ani w Romie ani we Florencji nie błysnął, tak jak Gio wcześniej w Juve, w reprezentacji też gra słabo, to nie jest gracz na miarę Fiorentiny a co dopiero Juventusu:)


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 15:11

Ktoś poda link do listy zawodników którym wczoraj wygasł kontrakt ?

A oficjalnej stronie Milanu podali że Urby nie przedłużył umowy. Z powodu braku sensownej alternatywy dla Kwadwo, zainteresował bym się nim. Tym bardziej że nie wiadomo co z Murru (czy przedłużył czy nie ).


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 15:50

Zeby nie bylo znoj hejtingu za przesylanie wiadomosci po wlosku bez znajomosci jezyka
http://www.calcionews24.com/ufficiale-g ... 91239.html

Sturaro oficjalnie w Juve, ale zostaje w Genui na najblizszy sezon.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 15:55

Robaku pisze:Zeby nie bylo znoj hejtingu za przesylanie wiadomosci po wlosku bez znajomosci jezyka
http://www.calcionews24.com/ufficiale-g ... 91239.html

Sturaro oficjalnie w Juve, ale zostaje w Genui na najblizszy sezon.


A tutaj już filmik z wywiadem ;)


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 16:11

Ooo. To ten grajek o którym mówił Marotta ze dwa m-ce temu? Że mają już kogoś "klepniętego" i nawet nikt się nie spodziewa kto to jest? Przebiegły Beppe;)


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 16:17

Kto to jest Sturaro? Nigdy go w akcji nie widziałem, mógłby ktoś przybliżyć jego sylwetkę i czy ma jakiekolwiek szanse żeby w przyszłym sezonie zagrać w Juve?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 16:48

mazi12 pisze:Kto to jest Sturaro? Nigdy go w akcji nie widziałem, mógłby ktoś przybliżyć jego sylwetkę i czy ma jakiekolwiek szanse żeby w przyszłym sezonie zagrać w Juve?
W połowie sezonu wskoczył do 11 Genoy i grał praktycznie do końca w pierwszym składzie. Środkowy pomocnik, 1 gol,2 asysty ,7 żółtych kartek w 16 meczach z czego 13 od 1minuty. Średni 1,2 kluczowego podania an mecz co świadczyć może,ze to bardziej kreujący grę zawodnik, więcej o nim nie powiem na podstawie suchych statystyk, na youtube ciężko znaleźć jakąś kompilacje.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:05

pumex pisze:Moggi znowu zaśpiewał: "Morata w przyszłym sezonie na pewno będzie graczem Juve". Coś wie, zapił, czy znowu żartuje? :D.
Demencja starcza.

Cholera, żeby się udało z tym Iturbe. Co prawda jakimś wielkim zwolennikiem tego transferu nie jestem, ale jak patrzę na inne opcje...
Sprzedaże się na razie nieźle się zapowiadają, wiec zabezpieczenie prawej flanki przez Iturbe, dałoby spokój na resztę mercato.
Kucharius1 pisze:Ktoś poda link do listy zawodników którym wczoraj wygasł kontrakt ?

A oficjalnej stronie Milanu podali że Urby nie przedłużył umowy. Z powodu braku sensownej alternatywy dla Kwadwo, zainteresował bym się nim. Tym bardziej że nie wiadomo co z Murru (czy przedłużył czy nie ).
Di Marzio właśnie podał, że Roma jest blisko tego gracza.

PS: Mógłby ktoś pokrótce przybliżyć te wszystkie mniejsze zakupy Juventusu ( Sturaro ) oraz sprzedaże ( typu Zaza, Ciro i te mniej głośne ), wraz z sumami.
Ostatnio zmieniony 01 lipca 2014, 17:12 przez Marat87, łącznie zmieniany 2 razy.


Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:11

Marat87 pisze:Cholera, żeby się udało z tym Iturbe. Co prawda jakimś wielkim zwolennikiem tego transferu nie jestem, ale jak patrzę na inne opcje...
Sprzedaże się na razie nieźle się zapowiadają, wiec zabezpieczenie prawej flanki przez Iturbe, dałoby spokój na resztę mercato.
Ty wiesz, że doszedłem do identycznych wniosków? Z początku liczyłem na kogoś lepszego, ale odkąd jasnym stało się, że nikt Sancheza nam nie sprzeda za grosze, to Iturbe wygląda dla mnie naprawdę świetnie, na tle pozostałych alternatyw. Nie uważam go co prawda za piłkarza najwyższej klasy, ale jest zdecydowanie lepszym gwarantem jakości, niż chociażby Ibarbo. Jak się nie ma co się lubi... :smile:


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:21

AdiJuve pisze:
mazi12 pisze:Kto to jest Sturaro? Nigdy go w akcji nie widziałem, mógłby ktoś przybliżyć jego sylwetkę i czy ma jakiekolwiek szanse żeby w przyszłym sezonie zagrać w Juve?
W połowie sezonu wskoczył do 11 Genoy i grał praktycznie do końca w pierwszym składzie. Środkowy pomocnik, 1 gol,2 asysty ,7 żółtych kartek w 16 meczach z czego 13 od 1minuty. Średni 1,2 kluczowego podania an mecz co świadczyć może,ze to bardziej kreujący grę zawodnik, więcej o nim nie powiem na podstawie suchych statystyk, na youtube ciężko znaleźć jakąś kompilacje.
Czyżby ktoś w Turynie widział w tym całym Sturaro nowego rozgrywającego po odejściu Pirlo? Nie wiem czy lepszy od Baselliego. Mam nadzieję, że nasi skauci to wiedzą i nie kupiliśmy go tylko dlatego, że wszystkich młodych włoskich środkowych pomocników z występami w Serie A, on był najtańszy i najłatwiejszy do sprowadzenia.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:30

Blizej mu do box to boxa ze wskazaniem na destrukcje niz do registy. Porownanie do Gattuso byloby bardziej trafne niz Pirlo. Ten transfer nijak sie ma do nastepnego sezonu, wiec wciaz z reka w majtkach czekam na wzmocnienia.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:39

AdiJuve pisze:Zauważcie jeszcze,ze Cerci w Romie [...] nie błysnął
Zauważyliśmy.

AdiJuve pisze:Zauważcie jeszcze,ze Cerci [...] we Florencji nie błysnął
Nie zauważyliśmy.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:46

Pojawily sie slabe plotki o Murielu.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
sebatiaen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2010
Posty: 1617
Rejestracja: 03 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 17:47

Te telenowele nadają się do działu typu komedia.

Właśnie pojawiło się info że nasi spotkali się z działaczami Hellas a jutro się spotkają z Sogliano, że to niby my znowu na prowadzeniu.
Jutro zapewne okaże się że Gialliani umówił się na spotkanie z hellas i że znowu nas wyprzedził;)
tak w kółko :C

Plotki o Murielu? czyli cfany Marotta przechytrzył kibiców Juvepoland i znalazł alternatywe już dla Ibarbo;)


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 01 lipca 2014, 18:05

Nie jestem pewny co do twierdzenie że Cerci jest lepszy od Ibarbo, być może jednak Conte zwrócił uwagę na to jak np. dwa lata temu Kwadwo był poniewierany przez Ivanovica i zwyczajnie chce mieć na wszelki wypadek kogoś o ogromnej sile by wygrał pojedynek biegowy i wrzucił w pole karne. Chłopak pokazuje że potrafi tak wrzucać a nie mam pewności czy w klubie albo reprezentacji miał taką wieżę jak Llorente.


Zablokowany