Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 21:46

AdiJuve pisze:Ofensywa na młodych trwa w najlepsze, chyba Marotta i Conte chcą bardzo odmłodzić skład, bo w tej chwili łączeni jesteśmy praktycznie tylko z młodymi graczami, którzy dopiero co zaczynają swoje kariery. Mam nadzieję,ze kilku z nich będzie już teraz w kadrze, kosztem Peluso,Padoina i innych zawodników, którzy zbyt dużo nie wnoszą do gry drużyny.
jeżeli taka ma być taktyka na to mercato, to..jestem jak najbardziej za, nie chodzi, żeby robić zaraz 2 Ajax czy Udine, ale takie coś bardzo mi pasuje, nie da to nam zbytnich awansów w LM, ale chociaż pojawi się więcej młodzieży


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 21:54

PrzemasJuve pisze: jeżeli taka ma być taktyka na to mercato, to..jestem jak najbardziej za, nie chodzi, żeby robić zaraz 2 Ajax czy Udine, ale takie coś bardzo mi pasuje, nie da to nam zbytnich awansów w LM, ale chociaż pojawi się więcej młodzieży
To nie rozumiem co Cie tutaj zadowala ? Jeżeli transfery nie podnoszą naszego poziomu to tak naprawdę słabniemy, takie są realia. Oczywiście jak przyjdzie Iturbe to wszystko okej bo to naprawdę ciekawy i bardzo młody zawodnik który świecił. Ale jek jesteśmy łączeni później z nazwiskami które mają jeden dosyć dobry sezon i lekką ręką chcemy dać za nie np. 6 mln to przepraszam, ale mnie to nie zadowala.
Taką polityką nawet nie utrzymamy naszej pozycji w kraju a co dopiero mówić o LM.


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 22:08

Czy jesteśmy może łączeni z Depayem lub Blindem?

W zasadzie to zadowolę się każdym źródłem. Żaden libijski dziennik sportowy lub fichajes.net o tym nie informował? :pray:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 23:11

Don Paolo, nie trzeba szukać tak daleko. Tuttosport dziś coś burknął o tym, że nieśmiało obserwujemy Depaya, ale plotka nie wyglądała na jakąś wiarygodną.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2014, 23:49

Generalnie to żadna plotka podawana tylko przez Tuttosport nie wygląda wiarygodnie :prochno: Oni rzucają strasznie dużo nazwisk, niewielką część siłą rzeczy trafiają.

Myślałem, że dzisiaj będzie coś konkretnego w sprawie iTurbo, a tu dalej papka. Mamy nieco ponad 2 tygodnie na dopięcie czegoś, Conte na pewno chce pracować z jak największą częścią zespołu przez cały okres przygotowawczy i tak to właśnie wyglądało w poprzednich latach. Chcę wierzyć, że nie skończy się na Ibarbo.

Di Marzio twierdzi, że po tym jak Manchester United wyłożył grube pieniądze na Łukasza Shawa, my wracamy do pomysłu ściągnięcia Evry. Oferujemy mu 2-letnią umowę, trzeba by też zapłacić coś Anglikom za jego kartę, bo przedłużył umowę. Osobiście nie wydaje mi się, by Francuzowi łatwo przyszła taka zmiana zdania.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 00:00

Nie wyobrażam sobie nawet, że możemy przegrać walkę o piłkarza z Milanem obecnym. Przecież jeśli Iturbe wyląduje w Mediolanie to znaczy że jesteśmy naprawdę żałośni...


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 00:09

Tymczasem Roma jest rzekomo blisko pozyskania Adriano za około 10 baniek.. U nas na tej pozycji w dalszym ciągu bida. O Marcelo możemy przecież zapomnieć (zresztą na kogo nas stać), a ciekawych nazwisk jak na lekarstwo.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 02:24

Evra. O jeżu! Od razu Zambrotta.

Do Ibarbo nic nie mam. Gość potrafi zaskoczyć czymś szalonym, a takich zawodników cenię zdecydowanie wyżej niż przeciętych, poświęcających się pracusiów. Tym bardziej, że Kolumbijczyk też na boisku się nie ociąga. Zastanawia mnie tylko jedno - po co? My potrzebujemy zawodnika do pierwszego składu, a nie rezerwowego, który wchodzi na ostatnie minuty, gdy cała reszta, włącznie z przeciwnikami, oddycha już rękawami i wtedy robi rozpierduchę.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 07:05

Zastanawia mnie tylko jedno - po co? My potrzebujemy zawodnika do pierwszego składu, a nie rezerwowego, który wchodzi na ostatnie minuty, gdy cała reszta, włącznie z przeciwnikami, oddycha już rękawami i wtedy robi rozpierduchę.
Ja myślę,że potrzebujemy zarówno jakości w pierwszym składzie jak i odrobiny właśnie takiej 'rozpierduchy' na ławce.
Za rozsądną cenę Ibarbo byłbym dobrym wyborem jeśli zamierzamy próbować grać 4-3-3


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
zakiii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2010
Posty: 454
Rejestracja: 14 września 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 10:34

http://www.acmilan24.com/news/id/23740/ ... portu.html

Dawno większej bzdury nie czytałem. Z dala od Juventusu trzymać tego gracza.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 10:45

zakiii pisze:http://www.acmilan24.com/news/id/23740/ ... portu.html

Dawno większej bzdury nie czytałem. Z dala od Juventusu trzymać tego gracza.

Niezła bzdura, natomiast abstrahując już od sensowności newsa, samego zawodnika przyjąłbym z otwartymi ramionami. To, że jak narazie tylko Cesare go ogarnął, nie świadczy o jego niereformowalności, bo zarówno Mancini jak i The Ignorant One nie posiadają chociaż połowy charyzmy Antonio, który jest w stanie (moim zdaniem) ogarnąć Mario.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 10:48

zakiii pisze:http://www.acmilan24.com/news/id/23740/ ... portu.html

Dawno większej bzdury nie czytałem. Z dala od Juventusu trzymać tego gracza.
więcej tutaj --> http://www.juvepoland.com/news.php?id=29261
Arbuzini pisze:Do Ibarbo nic nie mam. Gość potrafi zaskoczyć czymś szalonym, a takich zawodników cenię zdecydowanie wyżej niż przeciętych, poświęcających się pracusiów.
Ale przecież Ibarbo nie jest nikim więcej - jedynie pracusiem. Silnym, w miarę szybkim, ale tylko pracusiem. Serio nie wiem, skąd niektórzy biorą o nim opinię, że gość potrafi czymś zaskoczyć? :think: No chyba, że chodzi o jego bezmyślne rajdy, w których, jak czołg, bazuje na swojej sile. Część z nich mu fartem wyjdzie, ale ogólnie jego klasa jest zbyt niska, by chcieć w niego zainwestować jakikolwiek pieniądz.

Tak czysto teoretycznie: nie chciałbym Balota w Juve. Przereklamowany z niego grajek. Ponadto, wziąć go do drużyny to tak jak założyć w słońcu plecak z nitrogliceryną.

...a pisanie, że Mourinho nie posiada połowy charyzmy Conte jest... jest... dziwne.


Obrazek
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 11:23

Nie ma się co martwić Balotellim. Myślę, że Conte wyraziłby zdecydowany sprzeciw takiej operacji.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dydux666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2013
Posty: 136
Rejestracja: 27 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 12:23

Wszyscy mówią, że Bario ma potencjał którego nie wykorzystuje przez problemy z głową. Myślicie że Conte by go nie ujarzmił? Ok, Mourinho też jest charyzmatyczny ale myślę, że w drużynie Antonio jest więcej rygoru i dyscypliny, co na pewno pomogło by Balo.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2014, 12:24

Nawet za darmo Balotellego nie chcę. Po prostu po tych MŚ tak mi dał do wiwatu, że wymiotuję na sam jego widok. Przyjście Mariuszka do Juve to jak wrzucenie granatu do środka z otwartą zawleczką. Tak jak Pumi nie ogarniam tej podjary Ibarbo- zwykły taran bez boiskowego myślenia. Ja wiem, że Drogba miał podobną charakterystykę, ale on przede wszystkim robił to z rozmysłem. Pełno tych nazwisk łączonych z nami. Można powiedzieć, że to Juve to kilka komórek jajowych kobiety, a ten wysyp nazwisk to miliony plemników i tylko niektóre z nich dotrą do komórki jajowej- tak metaforycznie o naszym mercato :D .


Zablokowany