Mercato (Lato 2015)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 09:24

Nasz głowny cel transferowy notuje 3 asysty w meczu przeciwko Egiptowi.

Jak widac nie ma co robić i skutecznie winduje cene ;<


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 12:09

Adrian27th pisze:Jak widac nie ma co robić i skutecznie winduje cene ;<
Co to niby za podbijanie ceny w towarzyskim meczu reprezentacji?
Drogba też strzelił bramkę. O nie, teraz pewnie zamiast 4 baniek rocznie zażąda 5!1one.
Gdyby Nasi sie nie pierdzielili, tylko przedstawili konkretną sumę, to może Alexis już byłby formalnie naszym piłkarzem.
Barca rzekomo chce 25mln. My z uporem maniaka dajemy śmieszne 15, bo chcemy zaoszczędzić. Najśmieszniejsze jest to, że dając 25 i tak zaoszczędzimy. Barcelona nie stawia wysoko poprzeczki. Nie jeden klub żądałby za Sancheza po takim sezonie co najmniej 35-40 baniek.
Chcemy być cwani i zapłacić najmniej, jak się tylko da. Skończy się to tak, że zamiast kupić skrzydłowego klasy światowej za 22-25mln, to my ściągniemy jakiegoś Pererye za zaledwie kilka milionów mniej.


Obrazek
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 12:16

http://www.futbol.pl/news/bombowa-ofert ... a-juventus

Mam tylko nadzieje, że to jakaś ściema i że nie przystaniemy na taką propozycję...a zwłaszcza za tak śmieszne pieniądze.[/quote]


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 14:36

Nie wiem, czemu mielibyśmy nie puścić jednego z naszych Vidal/Pogba za +50 mln. To oferta życia dzięki której sprzedając nasze szroty możemy uzupełnić skład kilkoma fajnymi zawodnikami!

P.s kiedy powstanie na juvepoland zakładka mercato 2014/15 ??


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 14:41

RuTeK pisze:Nie wiem, czemu mielibyśmy nie puścić jednego z naszych Vidal/Pogba za +50 mln. To oferta życia dzięki której sprzedając nasze szroty możemy uzupełnić skład kilkoma fajnymi zawodnikami!

P.s kiedy powstanie na juvepoland zakładka mercato 2014/15 ??
To jest ta zakładka.

Typowy fanboj rodem z FM.

Wyrwać drużynie Serce, zeby dodać jej skrzydeł.

Vidal i Pogba nie mogą odejść, a napewno nie ten pierwszy bo to obecnie NAJLEPSZY na b2b na swiecie.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 14:46

Adrian27th pisze:
RuTeK pisze:Nie wiem, czemu mielibyśmy nie puścić jednego z naszych Vidal/Pogba za +50 mln. To oferta życia dzięki której sprzedając nasze szroty możemy uzupełnić skład kilkoma fajnymi zawodnikami!

P.s kiedy powstanie na juvepoland zakładka mercato 2014/15 ??
To jest ta zakładka.

Typowy fanboj rodem z FM.
Zakładka na stronie nie na forum !

Ten "fanboj" jest na tym forum od 11 lat a druzynie kibicuje od 1995 roku więc troszkę więcej szacunku życzył bym sobie. Nie grałem nigdy w FM ale z historii Juventusu wiem, że warto oddac jednego zawodnika za sporą sumę i kupić kilku na różne pozycję o klasie światowej np. Zidane = Nedved Thuram Buffon


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 14:51

RuTeK pisze:ale z historii Juventusu wiem, że warto oddac jednego zawodnika za sporą sumę i kupić kilku na różne pozycję o klasie światowej np. Zidane = Nedved Thuram Buffon
Problem w tym, że oddanie dzisiaj Vidala za taką kwotę nie gwarantuje zakupu trzech zawodników o podobnej klasie co on.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 14:53

ewerthon pisze:
RuTeK pisze:ale z historii Juventusu wiem, że warto oddac jednego zawodnika za sporą sumę i kupić kilku na różne pozycję o klasie światowej np. Zidane = Nedved Thuram Buffon
Problem w tym, że oddanie dzisiaj Vidala za taką kwotę nie gwarantuje zakupu trzech zawodników o podobnej klasie co on.
Nedved jak do nas przychodził tez nie był graczem na poziomie Zidana :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 14:58

Rutek, serio sądzisz, że 50mln za Vidala to oferta życia, bądź jak nazywają ją media - bombowa? Według mnie próżno tu szukać efektu wow. 50 baniek to faktycznie kupa szmalu, ale za tyle Real mógł sobie kupić byle D.Luiza, a nie najlepszego b2b na świecie.

Serio, do tej pory nie byłem jakimś wielkim zwolennikiem teorii, że Marotta nie umie sprzedawać, ale jeśli puściłby Arturo za 50 mln byłbym pierwszy głosicielem takiej tezy. W obecnej dobie, w której Sabatini krzyczy za Benatię 60 baniek, Chelsea za Luiza 50 baniek, a byle Benfica za byle Enzo Pereza 30 baniek, oczekiwałbym sumy odstępnego za Vidala przynajmniej równej kwocie, za którą PSG kupiło Cavaniego czy Real swego czasu Kakę - tj około 65mln.


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 15:07

Skąd sie bierze mit ze transfer Zidana sfinansowal Buffona, Nedveda i Thurama. Za ta trójkę wyszlo 135mln euro, a za Zidana dostaliśmy 74 mln, o ile w tamtych czasach stać nas bylo na dolozenie bez mala 50mln, o tyle teraz sprzedaz Vidala czy Pogby nie gwarantuje nam nic.


Dawniej Virus[Mauro].
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 15:09

czyli twierdzisz, że jak nie sprzedalibyśmy łysego Juve kupiło by graczy za 135 mln ?


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 15:09

pumex pisze:Rutek, serio sądzisz, że 50mln za Vidala to oferta życia, bądź jak nazywają ją media - bombowa? Według mnie próżno tu szukać efektu wow. 50 baniek to faktycznie kupa szmalu, ale za tyle Real mógł sobie kupić byle D.Luiza, a nie najlepszego b2b na świecie.

Serio, do tej pory nie byłem jakimś wielkim zwolennikiem teorii, że Marotta nie umie sprzedawać, ale jeśli puściłby Arturo za 50 mln byłbym pierwszy głosicielem takiej tezy. W obecnej dobie, w której Sabatini krzyczy za Benatię 60 baniek, Chelsea za Luiza 50 baniek, a byle Benfica za byle Enzo Pereza 30 baniek, oczekiwałbym sumy odstępnego za Vidala przynajmniej równej kwocie, za którą PSG kupiło Cavaniego czy Real swego czasu Kakę - tj około 65mln.
Wiesz, wołać to sobie Sabatini może krowę z pola. Wiadomo, że to pompowanie balonika bo Benatia za x-dziesiąt milionów eurocoinów to taka sama abstrakcja, jak satelity widzące dywizje dla niektórych.

Aczkolwiek fakt, że 50 baniek to za Vidala ciut mało, no.

Zróbcie, pumi, sondę - kogo waszym zdaniem można byłoby sprzedać z mniejszą szkodą dla drużyny - Pogbę czy Vidala. Ciekaw jestem wyników.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 15:13

ahojekk pisze:Skąd sie bierze mit ze transfer Zidana sfinansowal Buffona, Nedveda i Thurama. Za ta trójkę wyszlo 135mln euro, a za Zidana dostaliśmy 74 mln, o ile w tamtych czasach stać nas bylo na dolozenie bez mala 50mln, o tyle teraz sprzedaz Vidala czy Pogby nie gwarantuje nam nic.
Wtedy jeszcze sprzedalismy za bardzo duzo pieniedzy Inzaghiego do Milanu ; )

Odeszli: Zidane oraz Inzaghi
Przyszli: Buffon, Thuram, Nedved i Salas.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 15:21

RuTeK pisze:czyli twierdzisz, że jak nie sprzedalibyśmy łysego Juve kupiło by graczy za 135 mln ?
Nie, ale transfer Zizu zasponsorował nam co najwyżej Buffona i Salasa, ot takie sprostowanie powszechnego mitu.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2014, 15:32

jakku1@
Chyba jeszcze Kovacević wtedy odszedł do Lazio za kilkanaście baniek, z przyszedł Zenoni z Milanu za niewiele mniej.
Tylko nijak się ma sytuacja wtedy do tej, bo wtedy mieliśmy drużyny praktycznie kompletną i przybycie Buffona,Nedveda i Thurama dało nam więcej niż drużyna z Zidanem i Inzaghim.
Wszyscy myślą,ze coś co wyszło raz wyjdzie po raz kolejny a wcale tak nie jest. Zaznaczam,że wtedy Juventus mógł kupić praktycznie każdego gracza na świecie, a Ci co przyszli z SerieA to były wielkie gwiazdy SerieA i uznane marki w Europie, teraz próżno szukać takich graczy w Italii.


Zablokowany