Serie A 13/14 (35): Sassuolo 1-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:49

Jestem tak podniecony,że chyba nie usnę :oops: Mamy mistrza już pewnego!



Z Vidalem niestety też myślę,że nie do końca w porządku jest :( Wyjdziemy na Benfike z walutą w środku pola :prochno:

Patrzyłem drugą połowę tylko i to też z drobnymi przerwami na kręcenie czy oglądanie fajerwerków przez okno,fajny mecz,fajne bramki,spać można iść :wink:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:49

Aleexxx pisze:Historia lubi się powtarzać:
w 2012 roku świętowaliśmy tytuł u siebie z Atalantą:


W tym roku na 99% również nas to czeka!
No widzisz, ta Atalanta to ma się jednak za dobrze! :smile:

edit: A tak pozatym, to był rok 2013! ;) W 2012 było świętowanie w Trieście z Cagliari ;)
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2014, 22:52 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:51

szczypek pisze:
ironhider pisze:Pięknie pięknie pięknie:-D pogbuś dla mnie najlepszy . Ale sporo nerwów miałem. Uf
Pogbuś najlepszy?! Wymieniłbym 8 lepszych od niego w tym meczu bez zastanowienia.
Sorry, nie pomylił Ci się z Chibsahem?


blana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 7
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:52

Jest jest jest .... mamy mamy mistrza .... w poniedzialek po Campione campione.... cos pieknego ... chyba sie opije dzis.... a juz w wakacje bede w Turynie ... :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:


.......::: JUVE PONAD WSZYSTKO:BLANA:::.......
Argonessar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 188
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:53

Początek nerwowy, ale cieszy to cenne zwycięstwo, bramki bardzo fajne, najlepsza oczywiście Llorente :bravo: Gigi zaliczył ładną interwencję tak do kompletu.


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:53

ewerthon pisze:Jak zobaczę narzekania jakiegoś malkontenta po tym meczu to nie wiem co zrobię. Zdobyliśmy już w tym sezonie 93 punkty, a marudy narzekają mniej więcej tak jak po sezonie w Ranierim.
Mówisz masz. Pirlo nie gra nic, nasz atak do momentu wejścia na boisko Lichsteinera wyglądał strasznie bezbarwnie i dopiero szwajcar rozruszał skrzydło co przyczyniło się do tak dobrego wyniku. Obrona dziś pozwalała przeciwnikowi na wszystko a przecież graliśmy z beniaminkiem, prowincjonalnym klubem który pewnie pożegna się z Serie A. Rozumiem radość po fajnym wyniku ale jeśli tak ma wyglądać nasza obrona w czwartek to o finale możemy zapomnieć tym bardziej że atak też nie napawa optymizmem. Mimo to :bravo: dla chłopaków za praktyczne przypieczętowane mistrzostwo. Oby w czwartek pokazali się jednak z dużo lepszej strony.


★ ★ ★
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:55

Chyba Arbuzini pytał co z Barzaglim i jak wygląda jego kondycja.

Po jakim czasie nieobecności on wszedł na boisko? Po miesiącu?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:58

Wojtek pisze:
Mehehehe pisze:
Bartosz Karawańczyk pisze:Niezły mecz w naszym wykonaniu, całkiem przyjemnie się to oglądało. Pewne i zasłużone 0-2, choć było widać, że się oszczedzają i dobrze, bo teraz rewanż z Benficą. :pray:

P.S.
Bramka Llorente.
:bravo:
Mam do innych użytkowników pytanie: jak bardzo trzeba być wczorajszy, żeby być jutrzejszy? :lol: Ale przynajmniej bez kompilacji się obyło :lol:
Ten opis pasuje do meczu z Udinese :D Ale co jeśli kolega naprawdę widział ten mecz, który my zobaczymy dopiero w poniedziałek? :shock: :prochno:
Ktoś mi usunął posta przed meczem, ale o bramce Llorente już pisałem. Mamy miszcza i wycinamy wszystkie zgliszcza, obyśmy wycięli też Benfikę.

P.S.
Będzie kompilacja z tego meczu, zwłaszcza gol Llorente i radość Conte.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:58

Wojtek pisze:
Aleexxx pisze:Historia lubi się powtarzać:
w 2012 roku świętowaliśmy tytuł u siebie z Atalantą:


W tym roku na 99% również nas to czeka!
No widzisz, ta Atalanta to ma się jednak za dobrze! :smile:

edit: A tak pozatym, to był rok 2013! ;) W 2012 było świętowanie w Trieście z Cagliari ;)
Właśnie mi oto chodziło, w Cagliari świętowaliśmy na wyjeździe. Z Atalantą u siebie, przypominam:

Zdobycie, a świętowanie to dwie różne rzeczy
Masz racje mój błąd;) POZDRO
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2014, 23:03 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:58

Arbuzini pisze:
szczypek pisze:
ironhider pisze:Pięknie pięknie pięknie:-D pogbuś dla mnie najlepszy . Ale sporo nerwów miałem. Uf
Pogbuś najlepszy?! Wymieniłbym 8 lepszych od niego w tym meczu bez zastanowienia.
Sorry, nie pomylił Ci się z Chibsahem?
Mnie się nie pomylił na pewno, koledze wyżej jak najbardziej.


blana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2004
Posty: 7
Rejestracja: 04 marca 2004

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 22:59

Poczatek meczu bardzo slaby, szkoda mi Isli no ale nie nadaje sie do takiego zespolu jak Juve, Lichy pokazal mu jak to sie robi, LL niewidoczny, a znalazl sie tam gdzie mial byc, Claudio z Andreą .... palce lizac...
Dobrze ze dobilismy przeciwnika, wyciagneli lekcje z poprzednich nerwowek :))) :bravo:
Mecz bez duzej historii... fundamentalne 3 punkty.... alez piekny dzien jutro bede mial w pracy :))) :whistle: :whistle: :happy: :ok: :ok: :smile:
Forza Juventini
Forza Juve


.......::: JUVE PONAD WSZYSTKO:BLANA:::.......
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:00

booyak pisze:
ewerthon pisze:Jak zobaczę narzekania jakiegoś malkontenta po tym meczu to nie wiem co zrobię. Zdobyliśmy już w tym sezonie 93 punkty, a marudy narzekają mniej więcej tak jak po sezonie w Ranierim.
Mówisz masz.
To świadczy tylko o tobie. Nie chcę wywoływać bezsensownych kłótni, ale osobiście jest dla mnie idiotyzmem ciągłe narzekanie po wygranych meczach. Wolę marną grę i Scudetto niż piękne klepanie piłki i drugie miejsce.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Montezuma11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2011
Posty: 149
Rejestracja: 22 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:01

Swoją drogą o co chodziło pod koniec meczu z ujęciem na Marottę, który był silnie oburzon? I do tego to wyjście przed końcem meczu razem z resztą ferajny.


FORZA JUVENTUS !!!
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:01

szczypek pisze:
Arbuzini pisze:
szczypek pisze: Pogbuś najlepszy?! Wymieniłbym 8 lepszych od niego w tym meczu bez zastanowienia.
Sorry, nie pomylił Ci się z Chibsahem?
Mnie się nie pomylił na pewno, koledze wyżej jak najbardziej.
Drogi szczypku nie przesadzaj. Pogba nie był dziś gorszy niż Marchisio a już na pewno zaprezentował się lepiej niż Pirlo, Asamoah czy Isla. To że na boisku był najlepszy to przesada jednak zagrał solidne zawody kilka razy grając piłki których nie powstydziłby się sam Andrea.

@ewerthon
Po prostu piszę o tym co moje oko widziało. Nie umniejszam zasług trenera, zespołu itd. Widzę jednak że gra jaką prezentujemy to nie to czego zarówno ja jak i większość kibiców oczekujemy. Myślisz że tak grające Juve jest w stanie odrobić straty w czwartek? Szczerze.

Dodam jeszcze że nagle zapanowała taka podjarka jak gdyby nikt do tej pory nie wierzył w Scudetto. Ja oswoiłem się z myślą o 32 tytule już kilka dobrych kolejek temu nie dopuszczając nawet myśli że można by było roztrwonić przewagę 11 pkt nad Romą kiedy jeszcze taką posiadaliśmy.
Ostatnio zmieniony 28 kwietnia 2014, 23:12 przez booyak, łącznie zmieniany 4 razy.


★ ★ ★
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2014, 23:02

Aleexxx pisze:
Wojtek pisze:
Aleexxx pisze:Historia lubi się powtarzać:
w 2012 roku świętowaliśmy tytuł u siebie z Atalantą:


W tym roku na 99% również nas to czeka!
No widzisz, ta Atalanta to ma się jednak za dobrze! :smile:

edit: A tak pozatym, to był rok 2013! ;) W 2012 było świętowanie w Trieście z Cagliari ;)
Właśnie mi oto chodziło, w Cagliari świętowaliśmy na wyjeździe. Z Atalantą u siebie, przypominam:
Ano tak, racja. Zdobycie, a świętowanie to dwie różne rzeczy ;) Więc w tym roku świętować będziemy w meczu z Cagliari? Czyli powtórzy się sytuacja z tamtego sezonu :)


Zablokowany