F1 - Robert Kubica

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Pabloz9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2006
Posty: 158
Rejestracja: 09 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 września 2013, 09:40

francois pisze:Przegapiłem dzisiaj GP :/ Monza to zwykle ciekawy tor. Jest czego żałować?
Jeden z nudniejszych wyścigów ostatnich dwóch sezonów. Tak naprawdę, to ciężko mi coś więcej o nim napisać.
Niestety walka o mistrza już w tym roku rozstrzygnięta - Vettel jest zbyt dobrym kierowcą w świetnym samochodzie, żeby roztrwonić taką przewagę.

PS. Chciałbym zobaczyć znów Raikkonena w Ferrari. Czas Massy minął.


"I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot?
Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego."
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2013, 21:15

faktycznie - niedzielny wyścig nie był porywający. oprócz szybkiej akcji Alonso na samym starcie, najbardziej emocjonującym momentem w dalszej części wyścigu, była sama końcówka, kiedy to szalał Hamilton. walka z Raikkonenem, Sutilem i Buttonem była nawet całkiem niezła.

do końca pozostało jeszcze kilka wyścigów, ale trudno będzie komukolwiek się pozbierać i podjąć rękawicę w starciu z Vettelem. na chwilę obecną Niemiec za równą ma formę, żeby roztrwonić wypracowaną przewagę, i musiałby 2 razy nie zdobyć żadnego punktu, a Fernando odnieść 2 zwycięstwa, aby walka rozpoczęła się od nowa. no i ciekawie wygląda transfer Raikkonen do Ferrai od przyszłego sezonu. Massie nie zostanie przedłużony kontrakt, a Fin w bolidzie z Maranello powinien wlaczyć o... właściwie nie wiem, bo 2 równorzędnych kierowców w takim teamie to może być mieszanka wybuchowa. ciekawi mnie czy Fernando nadal będzie kierowcą nr 1. chodziły plotki, że znalazłby miejsce w Red Bullu, ale tam w miejsce Webbera został już zakontraktowany Ricciardo.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 17:48

jesteśmy po GP Singapuru a jutro czeka nas GP Korei. z pole position ponownie Vettel, Webber ma być cofnięty i ogólnie rzecz biorąc Niemiec wydaje się być faworytem, co niewątpliwie przybliży go do kolejnego mistrzostwa. totalnie nie mogę zrozumieć postawy sędziów odnośnie Webbera, który dostał karą za wydarzenie sprzed 2 tygodni. został wtedy podwieziony do boksu przez Alonso na bolidzie a nie wrócił na piechotę. jestem ciekaw, jaki punkt regulaminu naruszył? coś odnośnie bezpieczeństwa? wydaje mi się, że nie, bo po zakończeniu wyścigu kierowcy jadą raczej wolno, a nie było widać, żeby Hiszpan szarżował z Webberem u boku.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2013, 19:11

białas jeśli chodzi o sytuacje z Webberem to chodziło o to, że Alonso zatrzymał się zaraz po wyjściu z zakrętu i jeszcze na best line, żeby go zabrać. A wtedy jakoś przejechał Hamilton i gdyby właśnie szybciej z tego zakrętu wyszedł to by wjechał w Alonso.
Generalnie obaj (Alo i Web) dostali ostrzeżenia, a jako, że to było 3 przewinienie Webbera to dostał +10 na starcie. Związanie to jest z jakimiś nowymi przepisami czy coś. Aż strach myśleć co będzie jak wejdą te pkt karne.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2013, 10:35

no i przed nami ostatni wyścig sezonu 2013. mistrzem został Vettel po raz 4 z rzędu i trzeba przyznać, że już powoli nudzi mnie taki obrót spraw. po raz kolejny liczyłem na Alonso, że będzie w stanie rywalizować z Niemcem, ale rzeczywistość okazała się być zupełnie inna. o reszcie stawki nie ma co wspominać, bo wychodzi na to, że to nie ta liga. no może jeszcze można tutaj podpiąć Hamiltona i Rakkonena.

dzisiejszego wyścigu nie obejrzę, tak samo jak nie widziałem GP USA. kwalifikacje znowu dla Vettela i jeśli wygra dzisiejszy wyścig, wyrówna 2 rekordy - byłoby to 9. kolejne zwycięstwo oraz 13. wygrana w sezonie. liczę, że mu się ta sztuka nie uda i wygra startujący z czwartej pozycji Webber, dla którego będzie ostatni start w zawodniczej karierze.

miłego oglądania ;)


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2013, 11:24

Pewnie, już wszyscy wiecie...

http://www.polskieradio.pl/43/265/Artyk ... oku-[wideo]

Oby tylko, kolejny z NAJWIĘKSZYCH MISTRZÓW, nie odszedł przedwcześnie...


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2014, 09:53

sezon rozpoczął się 2 tygodnie temu a za chwilę rusza kolejny wyścig - tym razem kierowcy pojadą w Malezji. pole position w dniu wczorajszym wywalczył Hamilton przeb Vettelem oraz Rosbergiem, który zwyciężył w Australii. kwalifikacji nie było dane mi obejrzeć, więc niewiele mogę napisać o tym co się działo, niemniej liczę dzisiaj na kawałek konkretnej jazdy.

szkoda trochę, że F1 straciła miejsce w ramówce otwartego Polsatu, przez co utrudniony jest oglądanie. wielka szkoda, bo seria ma swoich fanów w Polsce, pomimo tego, że od dawna nie ma już w niej Polaka. liczę, że F1 jeszcze powróci do ogólnodostępnej telewizji.


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 marca 2014, 13:09

Dla prawdziwego fana nie powinno być problemu w zorganizowaniu Polsatu Sport.
A jak już na prawdę są problemy to jest retransmisja na ogólnym Polsat Sport News

Już po wyścigu - na razie za dużych emocji podczas wyścigów nie doświadczam i denerwuje mnie że bulki tak wysoko :|


Obrazek
ODPOWIEDZ