Serie A 13/14 (29): Catania 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 11:24

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 29 kolejki SerieA 13/14: Catania - JUVENTUS

Czas:

23.03.2014 (niedziela), godzina 20:45

Miejsce:

Katania - Stadio Angelo Massimino (20 800)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1946
Barwy: Czerwono-niebieskie
Przydomek: Rossoazzurri, Etnei
Prezes: Antonino Pulvirenti
Dyrektor generalny: Giorgio Borbone
Menedżer: Rolando Maran
Oficjalna strona Calcio Catania

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 6
Przegranych: 3


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 0
Remisów: 2
Przegranych: 13



Ostatnie mecze:
(16.03.2014) – Sassuolo 3:1 Catania (SerieA)
(08.03.2014) – Catania 1:1 Cagliari (SerieA)
(02.03.2014) – Genoa 2:0 Catania (SerieA)
(23.02.2014) – Chievo 2:0 Catania (SerieA)
(16.02.2014) – Catania 3:1 Lazio (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Gonzalo Bergessio (5 goli w SerieA), Pablo Barrientos (4 gole w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Francesco Lodi (4 asysty w SerieA)
Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 10
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 14
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(20.03.2014) – Fiorentina 0:1 JUVENTUS (Europa League)
(16.03.2014) – Genoa 0:1 JUVENTUS (SerieA)
(13.03.2014) – JUVENTUS 1:1 Fiorentina (Europa League)
(09.03.2014) – JUVENTUS 1:0 Fiorentina (SerieA)
(02.03.2014) – Milan 0:2 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (15 goli w SerieA), Arturo Vidal, Fernando Llorente (11 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba (7 asyst w SerieA), Carlos Tevez, Stephan Lichtsteiner (6 asyst w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z CATANIĄ



Przewidywane składy

Wg LGDS:

JUVENTUS

Catania

Wg Tuttosport:

Obrazek



mecz na żywo w TV:

beIN Sports Mena 6 / HD
NTV Plus Sport Hit / HD
Sky Calcio 1 / HD
TeleClub Sport PPV / HD

[reszta kanałów zostanie uzupełniona]

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 11:41

Myślałem ze po tym meczu będziemy mieć 7 dni przerwy a tu mecz z Parmą w środę ... Więc zapowiada się kolejny maraton.

23.03 Catania
26.03 Parma
30.03 Napoli
03.04 Lyon
07.04 Livorno
10.04 Lyon
14.04 Udinese

Trochę kontuzji poleciało i może być ciężko, Asa może się zajechać na tej lewej stronie :/ Wierzę jednak że Conte sobie poradzi.
A w meczu z Catanią niema innej opcji jak zwycięstwo, nawet z ogórasami w składzie jak Padoin.

0-2 FORZA JUVE!


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 11:51

Wojtek pisze:Myślałem ze po tym meczu będziemy mieć 7 dni przerwy a tu mecz z Parmą w środę ... Więc zapowiada się kolejny maraton.

23.03 Catania
26.03 Parma
30.03 Napoli
03.04 Lyon
07.04 Livorno
10.04 Lyon
14.04 Udinese

Trochę kontuzji poleciało i może być ciężko, Asa może się zajechać na tej lewej stronie :/ Wierzę jednak że Conte sobie poradzi.
A w meczu z Catanią niema innej opcji jak zwycięstwo, nawet z ogórasami w składzie jak Padoin.

0-2 FORZA JUVE!
No to jeśli nastepny mecz z silna Parmą jest w środę , tym bardziej nie rozumiem wystawiania Asy, Lichego, Teveza czy Pirlo.
Jeśli gotowy jest Markiz, to trzeba go wrzucić za Andrzej. Isla za Lichego, co do Asy to trzeba coś wymyślić,
A w ataku spokojnie sobie poradzi Gio i Osvaldo. Trzeba pamietac, ze mamy jeszcze Fabio i Mirasa, wiec w ataku powinna byc duzo wieksza rotacja.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 12:12

Idealny scenariusz na ten mecz to 0-2 w pierwszej połowie i potem już spokojna gra bez forsowania tempa. Szanse powinni dostać Osvaldo, Giovinco, Isla, Ogbonna i Marchisio. W środę czeka nas zacięty mecz z Parmą, która jest na fali i potem Napoli. Realnie patrząc stawiam na 7 pkt w tych trzech meczach.


Day after day I'm getting better and better.
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 12:17

Ja bardzo byłbym za tym, żeby Conte spróbował 4-3-3. Asamoah nie może grać na takiej pozycji co 3 dni, szczególnie, że czeka dwumecz z Lyonem i Napoli.


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 12:30

teraz przydałby się De Cegile na lewą ;/

nie mając zmiennika dla Asamoaha, trzeba zmienic ustawienie na 4-3-3

Buffon-Lichy Bonucci Chiellini Caceres- Vidal Marchisio Padoin- Giovinco Tevez Osvaldo

mam nadzieje, ze Vucinic bedzie mogl zagrac chociaz 20 min i wejdzie na koncowke ;)
to jest teoretycznie najłatwiejszy mecz z maratonu, który nas czeka, wiec spodziewam sie tu jawiekszej rotacji


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 12:46

Teraz to nawet i Peluso by się przydał :shock: Oby Asamoah wytrzymał ten napór, bo zagra z Catanią, Parmą i Napoli, potem dwumecz z Lyonem, którym mam nadzieję wygramy i maratonu ciąg dalszy... Środkowi pomocnicy też, wydaje mi się, są już zajechani. Trzeba liczyć teraz na powrót Marchisio, który odciąży trochę VPP. Teoretycznie, możemy sobie pozwolić na 3 porażki do końca sezonu, więc taki mecz jak z Catanią trzeba wygrać, nawet gdy w środku biegać będzie Padoin. Chciałbym zobaczyć w tym meczu Quagliarellę, Vucinicia albo Gio od pierwszej minutykosztem Apacza. Obok Osvaldo.

Sezon wkracza w decydującą fazę. Będzie ciekawie...


bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 12:56

Boże, ale mamy wąską kadrę :/ Dawać mnie tu De Ceglie, Marrone i Sorensena!!!1
Obrazek

Zabawnie wygląda nasza ławka przewidywana przez LGDS: dwóch bramkarzy, 16-letni stoper z Primavery, Isla, czterech napastników. Skręca mnie na myśl o tym, że po Catanii gramy co 3 dni kolejno z Parmą, która nie przegrała od... ostatniego meczu z nami (16 meczów bez porażki), z Napoli na tym przeklętym San Paolo i z Lyonem na wyjeździe.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 13:19

Głupotą byłoby wystawienie Markiza i ryzykowanie jeszcze poważniejszego urazu.Conte ma pretensje do Prandellego, oby nie zrobił czegoś podobnego.
Bo ważniejszy będzie mecz z Lyonem i Napoli niż gra z ostatnią w tabeli Parmą. Teraz widać,że ławka jest tragiczna, no ale jak się trzyma 6 napastników na pozycje a z drugiej strony 4 pomocników na 3 pozycje to potem takie coś wychodzi. Bez napastników jakoś można by się było obejść i zagrać kimś z pomocy w ataku, w drugą stronę to już nie zadziała.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 13:20

Faktycznie wygląda to dość nieciekawie, dawno tak ne było, zabawne jest to że Conte tak często mówił o rotacji co by nie przęmęczyć zawodników i nie doszło do kontuzji, a tu kontuzjowani sami rezerwowi w sumie :p


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 13:23

Czyżby taktyka 4-2-4? W sumie gramy z ogórami więc można tej strategii spróbować.

Btw nie wierzę, ale przydałby się teraz de ceglie.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2470
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 marca 2014, 20:08

Swoją drogą Marrone by sobie pograł trochę w tym okresie gdyby był w klubie, przydałby się teraz na takie Catanie czy nawet na Parmę.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 10:39

Ja pierdziu, nc+ pokazuje aż trzy mecze, więc czwarty zostaje dla Orange... inter - atalanta, ja pierdziu... Brawo. :/ Myślałem, że najlepsza włoska drużyna ma jednak większą oglądalność, ale ja tam nie pracuję i nie zamierzam, w tej zakichanej telewizyjce.

Moim zdaniem wyjdziemy dziś rozluźnieni i zmęczeni, co Catania może wypunktować w kontrataku. Stawiam na minimalne zwycięstwo Juve, pogromu nie przewiduję, będzie bardzo ciężko, serio.


Paya pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Podobna jest również ich historia i pochodzenie. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni.
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 11:30

No, ale kompilację będzie trzeba zrobić koniecznie.

Niespodziewany faworyt się pojawił do zgarnięcia korony króla strzelców, ale mam nadzieję, że Tevez będzie miał więcej szczęścia niż w europ. pucharach i da radę. Widzę, że ten sam gość trenuje Catanię, co na początku sezonu.
Najlepsze jest to, że 90% na tym forum tak darło się, że niepotrzebnie miejsce w kadrze zajmował De Ceglie czy Marrone, a teraz mówią, że przydaliby się.

EDIT:
Ein pisze: Raczej, że jest za słaby na Juventus, a to że potrzebujemy z 1-2 piłkarzy na lewą/prawą stronę to Ci 95% forum powie :prochno:
To, że potrzebujemy lepszych to Ameryki nie odkryłeś.
O takie zjawisko mi chodzi:
bendzamin pisze:Boże, ale mamy wąską kadrę :/ Dawać mnie tu De Ceglie, Marrone i Sorensena!!!
30Juventus30 pisze:teraz przydałby się De Cegile na lewą ;/
mazi12 pisze:Teraz to nawet i Peluso by się przydał
Ale jak się na ma co się lubi to... :prochno:
Ostatnio zmieniony 23 marca 2014, 12:26 przez Lucas87, łącznie zmieniany 1 raz.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 23 marca 2014, 11:46

Lucas87 pisze:Najlepsze jest to, że 90% na tym forum tak darło się, że niepotrzebnie miejsce w kadrze zajmował De Ceglie czy Marrone, a teraz mówią, że przydaliby się.
Raczej, że jest za słaby na Juventus, a to że potrzebujemy z 1-2 piłkarzy na lewą/prawą stronę to Ci 95% forum powie :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Zablokowany