W reprezentacji Chorwacji nie ma miejsca dla gejów:)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
TEXXXAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 35
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 12:17

kouba pisze:
TEXXXAS pisze:gejów nie powinno sie tolerować wogóle, a w drużynie tymbardziej!!! powinno się ich tępić, powinien być wykrywacz pedałów i po pozytywnym wyniku na elektryczne krzesło ( a moze nabić na pal - sprawiłoby im to troche przyjemnosci... :D ) hehehe - takie jest moje zdanie (pewnie spotka sie z krytyką)... :D :!:
rzeczywiście bardzo słuszne spostrzeżenie :!: pokazałeś swoją wysoką 'kulture'. Żeby ciebie nikt nie nabił na pala zaraz!
Kompletne dno......
wiedziałem, że moje zdanie spotka sie z głęboką krytyką, ale tak uważam i już :!: za dużo musiałbym pisac, żeby tłumaczyć moje zdanie ponieważ zawsze natura eliminowała odhyłki i niedoróbki (w świecie natury nie przetrwaliby nawet 100 lat, a świat ludzki bez nich przetrwał setki milionów lat...)... i wcale nie uważam, że to dno tylko tragedia, że tacy ludzie istnieją - jeszcze dajcie im dzieci do wychowania - będzie gejlandia a nie ziemia... :evil: :evil: :evil: :!:


JUVE - THE EMBLEM OF MY LOVE!
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 13:05

ja osobiscie zrobilbym to samo co trener..homoseksualizm to choroba ktora trzeba leczyc..a co na przyklad jezeli jakiemus gejowi zacznie sie pdobac inny pilkarz?? :wink: tak tez przeciez moze byc..ja nie toleruje gejow bo to jest nienormalne..a porownywanie tego do uprzedzen na tle politycznym jest nieporozumieniem...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 13:18

nookie pisze:ja osobiscie zrobilbym to samo co trener..homoseksualizm to choroba ktora trzeba leczyc..a co na przyklad jezeli jakiemus gejowi zacznie sie pdobac inny pilkarz?? :wink: tak tez przeciez moze byc..ja nie toleruje gejow bo to jest nienormalne..a porownywanie tego do uprzedzen na tle politycznym jest nieporozumieniem...
Całkowicie nie popieram związków dwóch tych samych płci. Podobnie jak nookie uważam że to choroba którą trzeba leczyć a nie pozwolić się jej rozwijać. Mam mieszane uczucia co do wypowiedzi tego trenera. Z jednej strony się z nim nie zgadzam bo co to ma do piłki, kto jakie ma orientacje seksualne. Z drugiej strony, może to jedyne lekarstwo?


Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 13:24

nookie pisze:ja osobiscie zrobilbym to samo co trener..homoseksualizm to choroba ktora trzeba leczyc..a co na przyklad jezeli jakiemus gejowi zacznie sie pdobac inny pilkarz?? :wink: tak tez przeciez moze byc..ja nie toleruje gejow bo to jest nienormalne..a porownywanie tego do uprzedzen na tle politycznym jest nieporozumieniem...

Pilkarz powinien byc profesjonalista i umiec odroznic zyccie prywatne od sportu. Przeciez to, ze jest pedalem nie czyni go gorszym zawodnikiem! W podobnym wypadku zagrozneim nie jest ten czlowiek o odmiennej orientacji tylko ludzie ktorzy nie maja za grosz tolerancji dla innosci. To brak tolerancji trzeba leczyc! CO z tego, ze spodobalby mu sie jakis kolega z druzyny???? :roll: Zgrzyty i nieporozuminia na pewno zaczeli by ludzie tzw. 'konserwatywni', 'normalni' - tacy jak ten trener!

Ja nie jestem jakas promotorka homesksualizmu, tak samo jak tego, ze ludzie zabijaja zwierzeta itp., ale z oboma tymi zjawiskami nie mozna walczyc, bo nie jestesmy w stanie tego wyeliminowac.


Visca!
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 16:46

Ty hincha wiesz co? Dziwny(dziwna?) jestes! Z twoich wypowiedzi wynika, ze bronisz gejow, ale to jak ich nazywasz "pedaly" jakos o tym nie swiadczy...

Poza tym - czy ktorys z was nienawidzacych gejow kiedykolwiek spotkal jakiegos z nich?


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 16:54

Ja sie znim zgadzam tacy ludzie nie powinni grać przed kamerami, bo ja sobie nie wyobrażam że po strzelniu gola dwuch gejów pocałuje się, wszyscy kibice oglądający to zamiast sie cieszyć, wymitują.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 18:27

El_chico_a_Coruna pisze:Ty hincha wiesz co? Dziwny(dziwna?) jestes! Z twoich wypowiedzi wynika, ze bronisz gejow, ale to jak ich nazywasz "pedaly" jakos o tym nie swiadczy...
NIe lubie okreslenia 'pedal', ale w tym temacie kilka osob nastawionych strasznie 'anty' do gejow uzywalo go, chcialam tylko zastosowac ich 'slownik' . Zadnym itymologiem nie jestem, ale slowo to jest na tyle popularne w Polsce, ze staje sie synonimem slowa 'gej'. Jest uzywane w takim zanczeniu nie tlyko przez ludzi nastawionych nieprzychylnie do homoseksualistow.

PS. Moze jestem 'dziwna', ale na pewno nie 'dziwny' 8) .
ADAMJUVENTUSPL pisze:Ja sie znim zgadzam tacy ludzie nie powinni grać przed kamerami, bo ja sobie nie wyobrażam że po strzelniu gola dwuch gejów pocałuje się, wszyscy kibice oglądający to zamiast sie cieszyć, wymitują.
Wydaje mi sie, ze nawet gdyby dwoch homoseksualistow gralo w jednej druzynie to nie zaczeli by sie calowac przed kamerami po strzeleniu bramki...masz bujna wyobraznie!
Jezeli ktos nie chce miec 'pedala' za kolege to nikt go nie bedzie zmuszal, ale sport jest dziedzina zycia w ktorej uprzedzen byc nie powinno!


Visca!
TEXXXAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 35
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 18:30

co do pedałów to powinny być wszędzie uprzedzenia... :evil:


JUVE - THE EMBLEM OF MY LOVE!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 19:29

Hincha pisze:Wydaje mi sie, ze nawet gdyby dwoch homoseksualistow gralo w jednej druzynie to nie zaczeli by sie calowac przed kamerami po strzeleniu bramki...
Jesteś tego pewna? Zauważyłem że oni mają tendencję do ekshibicjonizmu. Zrobią wszystko, aby pokazać ludziom, że mają gdzieś to co o nich mówią. I są w tym wyjątkowo bezczelni.


Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 19:42

swiergot pisze:Wszystkie uogólnienia są błędne, łącznie z tym. (Mark Twain)
Pieknie pasuje to do waszych wszystkich wypowiedzi!
A ty swiergot jako admin powinienes raczej zamknac ten temat, a nie podsycac niezdrowy temat...


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 19:50

El_chico_a_Coruna pisze:
swiergot pisze:Wszystkie uogólnienia są błędne, łącznie z tym. (Mark Twain)
Pieknie pasuje to do waszych wszystkich wypowiedzi!
Przeczytaj ten cytat dokładnie. Uogólnienia uogólnieniami, ale trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć pewnych ewidentnych rzeczy.
A ty swiergot jako admin powinienes raczej zamknac ten temat, a nie podsycac niezdrowy temat...
Po pierwsze to proszę nie mów mi co mam robić jako admin. Po drugie niczego nie podsycam. Po trzecie, ten temat jest zdrowszy od wielu innych które są zakładane na tym forum.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 14:42

El_chico_a_Coruna pisze:
Poza tym - czy ktorys z was nienawidzacych gejow kiedykolwiek spotkal jakiegos z nich?
ja znam jednego geja. Spoko gość. Można z nim pogadać i wogóle.. myśle, że jest to normalny człowiek. A że jest innej orientacji to wogóle mnie to nie interesuje.
HOMOSEKSUALIŚCI TO NORMALNI LUDZIE :!: :!: :!:
i skączcie już ten temat, poniewaz to co piszecie na ten temat staje się śmieszne :?


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 16:00

UlTrAs pisze:ja znam jednego geja. Spoko gość. Można z nim pogadać i wogóle.. myśle, że jest to normalny człowiek. A że jest innej orientacji to wogóle mnie to nie interesuje.
HOMOSEKSUALIŚCI TO NORMALNI LUDZIE :!: :!: :!:
i skączcie już ten temat, poniewaz to co piszecie na ten temat staje się śmieszne :?
Ja tez nam trzech i absolutnie sie z toba zgadzam! Oni wiedza (przynajmniej ci ktorych znam) ze jesli jakis koles jest orientacji heterosexualnej to nie bede sie do niego przystawiac!


Qazik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 53
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 17:03

Kazdy ma swoje zdanie moze on tak mówi bo sam jest gejem :wink:
A zresztą jakbu sie okazało że cała druzyna chorwacka to geje to ciekawe czy by wszystkich wywalił


Black & White
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 17:59

UlTrAs pisze:
El_chico_a_Coruna pisze:
Poza tym - czy ktorys z was nienawidzacych gejow kiedykolwiek spotkal jakiegos z nich?
ja znam jednego geja. Spoko gość. Można z nim pogadać i wogóle.. myśle, że jest to normalny człowiek. A że jest innej orientacji to wogóle mnie to nie interesuje.
HOMOSEKSUALIŚCI TO NORMALNI LUDZIE :!: :!: :!:
i skączcie już ten temat, poniewaz to co piszecie na ten temat staje się śmieszne :?
kurde jakby homoseksualiści byli normalni to byśmy ich nazywali HETERO :!: również uważam, że powinno sie ich tępić... :evil:


ODPOWIEDZ