Nowy superduet

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 21:25

Alex Ferguson przekonuje, że jego najnowszy zakup wart 12,8 miliona Ł jest w stanie stworzyć wraz z Ruudem van Nistelrooy'em niszczycielski atak porównywalny do pary Yorke - Cole. Tym samym szkocki szkoleniowiec zamyka usta tym wszystki, którzy twierdzili, że Saha zostaje sprowadzony na Old Trafford jedynie w roli zmiennika dla van Nistelrooy'a.

Zamierzamy pracować nad nimi jak nad spółką i zobaczyć, jak odpowiedzą na wyzwanie gry ze sobą. Ostatnią, naprawdę efektywną kombinacją, jaką mieliśmy, była ta pomiędzy Dwightem Yorkiem, a Andym Colem - na tyle zintegrowaną, by wygrać Puchar Europy w 1999. Miejmy nadzieję, że obecna para będzie tak samo udana. Louis ma innym typ zdolności niż Ruud i myślę, że wspólnie sobie poradzą.

Coraz bardziej rozmowny staje się Louis Saha. Francuz opowiedział dziennikarzom co czuł i czuje w związku z transferem, który blokowany był przez trenerea i prezesa Fulham.

Fulham dało mi możliwość gry w Premiership i jestem im za to niezmiernie wdzięczny. Nie byłem dla nich zły - pomogłem im wywalczyć promocję z Division 1. Wiedziałem, że transfer do MU był dla mnie niepowtarzalną okazją, więc gdy sprawy zaczęły grzęznąć w miejscu, zrobiłem krok naprzód. Może zszokowałem kilku ludzi, ale czasami trzeba być egoistycznym. Teraz robię ogromny krok naprzód, w kierunku nowego, wielkiego świata.

ps. ten transfer chyba sensu nie mial Saha taki dobry nie jest, widzialem jego pare meczy i niczym nie zachwycil..no ale sporo przeszedl do manutd to mowi samo za siebie,ale nie mysle aby mial stworzyc taki atak jak Yorke-Cole ktory kazdy z nas pamienta
:roll:


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 21:39

widzialem tego francuza w akcji jest naprawde niezly
ps. napisz zrodlo tego newsa bo bedzie ostrzezenie

I to szybko podaj to zródło

MOD


...
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 21:59

Saha jest niezłym piłkarzem ale... tylko nezłym.Jak dowiedziałem się że go Man.U. kupuje to się zdziwiłem bo po co on im niby? No ale się zobaczy może naprawde będzie dobry i transfer się uda.Ale nie ździwie się jak będzie niewypałem.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 22:28

I Ty sie jeszcze pozniej dziwisz ze dostajesz ostrzezenia za to ze nie ma zrodla w newsach...popros kolegow z forum realu zeby podali ci zrodlo z ktorego czerpia wiadomosci i dopiero pozniej je tutaj wklejaj...


Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 22:42

zrodlo tego newsta to www.manutd.pl!!,teraz pewnie znowu dostane ostrzezenia ,bo pisze posty nie wnoszance nic do tematow..no ale co sie dziwic....widze ze tutaj coraz smieszniejsza sa zasady...


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 23:07

FaN_7Becksa86CT pisze:zrodlo tego newsta to www.manutd.pl!!,teraz pewnie znowu dostane ostrzezenia ,bo pisze posty nie wnoszance nic do tematow..no ale co sie dziwic....widze ze tutaj coraz smieszniejsza sa zasady...

No koles ne obrazaj sie..po prostu JUVE nie jest klubem takim jak REAL i kibice przez to sa dosc inni..malo kto naprawde kibicuje JUVE lubi tez Real..wiec i jego fanow tez..a moderatorzy tez ludzi i uprzedzenia jakies moga miec..poza tym mnie osobiscie nerwica bierze jak widze twoj nick...wiec gdybym byl na ich miejscu ciagle bys dostawal ostrzezenia :lol: 8)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 23:21

ja mam nadzieje tylko ze modernatorzy zajma sie tym co powiedzial nookie,obrazajac kogos....,nio ale pewnie i ja dostane ostrzezenie,bo bedzie ze ja prubujem zrobic chaos tutaj...
ps.fanow innych klubow tutaj jest pelno kazdy o tym wie....


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 23:31

Saha mysli juz ze jest gwiazda bo przeszedl do Manchesteru.Wedlug mnie nigdy nia nie bedzie zostanie stlumiony przez Van Nisterlooya.W sumie to ma taka nadzieje tez bo manchester to klub ktorego najbardzije nie trawie :D Co innego jakby przyszedl do Juve to bym uwazal ze bedzie gwiazda :D Nie no zart mysle ze Saha jest troche przereklamowany i mlodemu pilkarzowi sodowka odbila do glowy,moze starcic na tej przeprowadzce


Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 23:50

FaN_7Becksa86CT wiem, ze narazam sie na ostrzezenie za wypowiadanie sie nie na temat, ale nie moglam sie powstrzymac - ale zes sobie avatar wybral :shock: :D :-D :) :o 8)

Odnosnie nowego napastnika Man Utd. musze sie przyznac, ze jeszcze nie widzialam jak on gral w Fulham, tym bardziej w MU...


Visca!
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 00:19

FaN_7Becksa86CT pisze:zrodlo tego newsta to www.manutd.pl!!,teraz pewnie znowu dostane ostrzezenia ,bo pisze posty nie wnoszance nic do tematow..no ale co sie dziwic....widze ze tutaj coraz smieszniejsza sa zasady...
Zasady sa proste i jasne dla wszystkich. Trzeba było przeczytać regulamin.
Nie podałes żródła i konieć nic dodać nic ując.
nookie pisze: No koles ne obrazaj sie..po prostu JUVE nie jest klubem takim jak REAL i kibice przez to sa dosc inni..malo kto naprawde kibicuje JUVE lubi tez Real..wiec i jego fanow tez..a moderatorzy tez ludzi i uprzedzenia jakies moga miec..
Może i mamy uprzedzenia czy czegoś nie lubimy(JAK KAŻDY) ale ostrzeżeń za nic nie stawiamy.
nookie pisze:poza tym mnie osobiscie nerwica bierze jak widze twoj nick...wiec gdybym byl na ich miejscu ciagle bys dostawal ostrzezenia :lol: 8)
Mnie nie bierze. I dobrze że nie jestes na "naszym" miejscu bo to forum by opustoszało.
FaN_7Becksa86CT pisze:ja mam nadzieje tylko ze modernatorzy zajma sie tym co powiedzial nookie,obrazajac kogos....,nio ale pewnie i ja dostane ostrzezenie,bo bedzie ze ja prubujem zrobic chaos tutaj...
ps.fanow innych klubow tutaj jest pelno kazdy o tym wie....
Więc dobrze wiesz że nie jesteś tutaj jedynym fanem innego niż Juve klubu. Więc nie wiem o co ci chodzi. A ostrzeżenie wiesz za co dostałeś.

Przytocze ci nawet pkt z regulaminu:
"
a) Przy cytowaniu informacji z innych portali nalezy podawać DOKŁADNY ODNOŚNIK aby forumowicze i administatorzy mogli sprawdzić jej wiarygodność.
"
A ty zródła nie podałeś. I KONIEC
:!: :!:


Obrazek
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 00:37

ok rozumiem,ale czemu inni nie podaja tez zrodel i nic nie maja za to?


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 08:46

FaN_7Becksa86CT pisze:ok rozumiem,ale czemu inni nie podaja tez zrodel i nic nie maja za to?
Inni ? tylko bez nicków.
Linki do tematów daj.

I wyslij mi to na priva

I KONIEC JUZ O TYM TUTAJ.
BO nie o tym był ten temat END


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 16:57

Saha jest dobrym piłkarzem, ale on raczej pasuje do takich klubów jak Fulham a nie Manchester.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 18:34

jasne, że On może z Niego zrobić gwaizde, albo super duet, ale nie teraz. To jeszcze młody piłkarz i ma jeszcze czas. To nie jest tak 'hop siup na krowe i już ciele'. Ale znająć dobre szkolenie i przede wszystkim obserwowanie młodego piłkarza, Alexa Fergusona, to jest możliwe, że zrobi z Niego taka gwiazde. Juz przecież sciągnął Ronaldo, który (mnie przynajmniej) zasakuje swą grą, jak na taki klub, taki pozim ligi i taki wiek. Ale poczekajmy i obserwójmu poczynania tego młodego piłkarza.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 21:13

Saha???

Przyznam, że nie widziałem Go w akcji, ale słyszałem o nim wiele dobrych, rzeczy.Wogóle MnU zrobiło krok do przodu, zę Fulham go puściło.
Ale jak ona sam przyznaje, ze sam zrobił krok do przodu, więc chłopak już wie co dobre a co złe, bo już lepiej do ManU niż do takiego Realu.


ODPOWIEDZ