LE 13/14 (1/8): Fiorentina 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 12:33

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 1/8 finału Ligi Europy 13/14:
Fiorentina - JUVENTUS


Czas:

20.03.2014 (czwartek), godzina 19:00

Pozostało:

Obrazek

Miejsce:

Florencja - Stadio Artemio Franchi (47 300)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1926
Barwy: Fioletowo-białe
Przydomek: Viola
Właściciel: Diego & Andrea Della Valle
Prezes: Mario Cognigni
Dyrektor sportowy: Daniele Prade
Menedżer: Vicenzo Montella
Oficjalna strona ACF Fiorentina

Ligowa forma u siebie (SerieA):
Zwycięstw: 8
Remisów: 3
Przegranych: 3


Ligowa forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 6
Remisów: 3
Przegranych: 5



Ostatnie mecze:
(16.03.2014) – Fiorentina 3:1 Chievo (SerieA)
(13.03.2014) – JUVENTUS 1:1 Fiorentina (Europa League)
(09.03.2014) – JUVENTUS 1:0 Fiorentina (SerieA)
(02.03.2014) – Fiorentina 0:1 Lazio (SerieA)
(27.02.2014) – Fiorentina 1:1 Esbjerg (Europa League)


Najlepszy strzelec:
Giuseppe Rossi (14 goli w SerieA)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Borja Valero (7 asyst w SerieA)
Obrazek

Fiorentina w europejskich pucharach 13/14:
(13.03.2014) - JUVENTUS 1:1 Fiorentina (Europa League)
(27.02.2014) - Fiorentina 1:1 Esbjerg (Europa League)
(20.02.2014) - Esbjerg 1:3 Fiorentina (Europa League)
(12.12.2013) - Fiorentina 2:1 Dnipro Dniepropetrowsk (Europa League)
(28.11.2013) - Pacos de Ferreira 0:0 Fiorentina (Europa League)
(07.11.2013) - Pandurii 1:2 Fiorentina (Europa League)
(24.10.2013) - Fiorentina 3:0 Pandurii (Europa League)
(03.10.2013) - Dnipro Dniepropetrowsk 1:2 Fiorentina (Europa League)
(19.09.2013) - Fiorentina 3:0 Pacos de Ferreira (Europa League)



JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 10
Remisów: 3
Przegranych: 1


Ligowa forma u siebie (SerieA):
Zwycięstw: 14
Remisów: 0
Przegranych: 0



Ostatnie mecze:
(16.03.2014) – Genoa 0:1 JUVENTUS (SerieA)
(13.03.2014) – JUVENTUS 1:1 Fiorentina (Europa League)
(09.03.2014) – JUVENTUS 1:0 Fiorentina (SerieA)
(02.03.2014) – Milan 0:2 JUVENTUS (SerieA)
(27.02.2014) – Trabzonspor 0:2 JUVENTUS (Europa League)


Najlepszy strzelec:
Carlos Tevez (15 goli w SerieA), Arturo Vidal, Fernando Llorente (11 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Paul Pogba (7 asyst w SerieA), Carlos Tevez, Stephan Lichtsteiner (6 asyst w SerieA)
Obrazek Obrazek Obrazek

JUVENTUS w europejskich pucharach 13/14:
(13.03.2014) - JUVENTUS 1:1 Fiorentina (Europa League)
(27.02.2014) - Trabzonspor 0:2 JUVENTUS (Europa League)
(20.02.2014) - JUVENTUS 2:0 Trabzonspor (Europa League)
(11.12.2013) - Galatasaray 1:0 JUVENTUS (Champions League)
(27.11.2013) - JUVENTUS 3:1 FC Kobenhavn (Champions League)
(05.11.2013) - JUVENTUS 2:2 Real Madryt (Champions League)
(23.10.2013) - Real Madryt 2:1 JUVENTUS (Champions League)
(02.10.2013) - JUVENTUS 2:2 Galatasaray (Champions League)
(17.09.2013) - FC Kobenhavn 1:1 JUVENTUS (Champions League)




HISTORIA SPOTKAŃ Z FIORENTINĄ



Przewidywane składy

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Obrazek

2+2 (ukraine)
AzTV (azerbaijan)
beIN Sports Max 8
BT Sport 1 / HD
Fox Soccer 2GO
GOL 2 Europa League
GOL Stadium
NTV Plus Sport Hit / HD
Premium Calcio
Premium Calcio 2
Setanta Sports 1 (ROI only)
Setanta Sports Australia Plus
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 2 (germany) / HD2
Sport TV Live / HD
TEN Sports (india)

[reszta kanałów zostanie uzupełniona]


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2014, 11:56 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 12:35

Boję się tego meczu, mam złe przeczucia. Oby Tevez zagrał :pray:

btw. wyniki Violi w LE całkiem imponujące jak do tej pory.


Marchisio87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2011
Posty: 157
Rejestracja: 30 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 13:00

jak zagra Tevez to o wynik jestem spokojny, jeżeli zagra Peluso to nie wiem czy jest sens oglądać mecz bo znów wstyd jak zawsze przed kumplami w pracy :(

Juve potęga która nie potrafi wygrać meczu w Europie :angry:


FORZA * * * JUVE :ok:


----------Buffon--------------
-DeSciglio-Benatia-Caldara--Taglafico
------Marchisio---Pjanić-----
-------------Dybala------------
--Costa---Higuain---Martial--

FOOTBALL LOVE THE GAME! 4-2-1-3, 4-3-1-2
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 13:24

Proszę rozwalmy tych patałachów, bo mam ich już po dziurki w nosie w tym sezonie.

Upierdliwa wesz, którą trzeba za wszelką cenę zgnieść.

Marchisio87 pisze:jak zagra Tevez to o wynik jestem spokojny, jeżeli zagra Peluso to nie wiem czy jest sens oglądać mecz bo znów wstyd jak zawsze przed kumplami w pracy :(

Juve potęga która nie potrafi wygrać meczu w Europie :angry:
To może Barcelona ?


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 13:49

squinter pisze:Oby Tevez zagrał :pray:
Na pewno Tevez wiele znaczy dla obecnego Juve i z nim w składzie możemy zdziałać więcej, jednak według mnie od (nie)obecności Apacza ważniejsze będzie nasze podejście do meczu.

Przed drugim meczem z Violą w tym sezonie redaktorzy Tuttosport przekonywali, że na Toskańczyków jest sposób - cisnąć ich i nie bawić się w szachy. Jak pokazują dwa następne spotkania, wiele w tym prawdy, bo Viola skupiona na obronie i odcięta od możliwości ataku pozycyjnego jest przesłaba. Dobra skuteczność i zarówno w meczu ligowym jak i w pucharowym do przerwy mogłoby być 3:0. Co ekipa Monetelli potrafi zrobić utrzymując się dlużej przy piłce i mając więcej miejsca oraz na sobie mniejszy pressing zobaczyliśmy w drugich połowach obydwu starć. Czy Conte jest ślepy, żeby tego nie widzieć? Raczej nie. Jak będziemy kalkulować i gdzieś w podświadomości będzie potyczka z Catanią to szans na awans mieć wielkich nie będziemy, zwłaszcza, że Fiorentina będzie hiper zmotywowana.

Życzyłbym sobie, że Marotta, Conte & CO zamknęli japy przed meczem i swoje zamiary względem LE określili na boisku, a nie w słodkich wywiadach.
squinter pisze:wyniki Violi w LE całkiem imponujące jak do tej pory.
Niby tak, Viola w tym sezonie w LE nie przegrała, co oczywiście jest jakimś wyczynem godnym odnotowania, ale z drugiej strony kogo oni mieli za przeciwników? Jakichś anonimów z Portugalii, średników z Ukrainy czy... mietków, którzy kojarzą mi się tylko i wyłącznie z userem delarudii przez te dwa ii na końcu :prochno:


Obrazek
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 13:57

Dwie bramki do przerwy i możemy czekać na Violę. Jeśli przebimbamy 1 połowę to będzie ciężko.


:allegri: na śmietnik
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:15

Ktoś jest w stanie wyjaśnić dziwne ustalanie godzin meczów LE? Tydzień temu 20:05, teraz 19:00. Ja rozumiem jakby mecz był w Rosji, wtedy wcześniejsza pora w porównaniu do pierwszego meczu we Włoszech jak najbardziej uzasadniona.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:23

Kimi pisze:Ktoś jest w stanie wyjaśnić dziwne ustalanie godzin meczów LE? Tydzień temu 20:05, teraz 19:00. Ja rozumiem jakby mecz był w Rosji, wtedy wcześniejsza pora w porównaniu do pierwszego meczu we Włoszech jak najbardziej uzasadniona.
Z tego co pamiętam mecz odbył się o 21:05. Dziwnie, nie dziwnie, ale od początku tych rozgrywek mecze rozgrywane są w tych godzinach.

Mocno liczę na występ Apacza i Barzagliego. W ataku przydałoby się trochę cwaniactwa a w obronie więcej pewności, bo nigdy nie wiadomo kiedy Caceres czy Ogbonna machną jakiegoś farfocla, który może skończyć się tragicznie.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:27

Kimi pisze:Ktoś jest w stanie wyjaśnić dziwne ustalanie godzin meczów LE? Tydzień temu 20:05, teraz 19:00. Ja rozumiem jakby mecz był w Rosji, wtedy wcześniejsza pora w porównaniu do pierwszego meczu we Włoszech jak najbardziej uzasadniona.
No ja pierniczę, zajęcia kończe o 19;30...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:29

Sila Spokoju pisze:
Kimi pisze:Ktoś jest w stanie wyjaśnić dziwne ustalanie godzin meczów LE? Tydzień temu 20:05, teraz 19:00. Ja rozumiem jakby mecz był w Rosji, wtedy wcześniejsza pora w porównaniu do pierwszego meczu we Włoszech jak najbardziej uzasadniona.
No ja pierniczę, zajęcia kończe o 19;30...
to pewnie ominie Cię jedyny fragment naszej dobrej gry :prochno:


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:44

Bobby X pisze:Dwie bramki do przerwy i możemy czekać na Violę. Jeśli przebimbamy 1 połowę to będzie ciężko.
Od początku tych rozgrywek są ustalone dwie pory grania: 19 i 21:05. Zrobili dwie godziny bardziej pod media, żeby ludzie mogli obejrzeć dwa mecze. No i godziny są odpowiednie. Bo nie wyobrażam sobie meczy np. 20:30 i 22:30... choć być może niektórym by się to spodobało.
pumex pisze:Niby tak, Viola w tym sezonie w LE nie przegrała, co oczywiście jest jakimś wyczynem godnym odnotowania, ale z drugiej strony kogo oni mieli za przeciwników? Jakichś anonimów z Portugalii, średników z Ukrainy czy... mietków, którzy kojarzą mi się tylko i wyłącznie z userem delarudii przez te dwa ii na końcu Prochno
jakkolwiek to zabrzmiało uznam to za komplement, z drugiej strony miło mi że czymkolwiek Ci się kojarzę :oops:

Co do meczu: Tevez musi zagrać, bez niego to jak mawia Szpaqu w fifie, jakby wyszła tylko połowa drużyny, po drugie to z nim Llorente tworzy najbardziej zgraną parę do ataku. Ale i tak moim zdaniem kluczowa będzie postawa Vidala i Pirlo, bo oni mocno kaleczą grę w ostatnich tygodniach. Mało widoczni, mnóstwo niecelnych podań... jeśli zagrają chociaż w połowie dobrze to jestem dobrej myśli.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:44

Kimi pisze:Ktoś jest w stanie wyjaśnić dziwne ustalanie godzin meczów LE? Tydzień temu 20:05, teraz 19:00. Ja rozumiem jakby mecz był w Rosji, wtedy wcześniejsza pora w porównaniu do pierwszego meczu we Włoszech jak najbardziej uzasadniona.
Zawsze jest połowa meczów o 19 a druga o 21:05 (w rewanżach na odwrót, ci co grali o 19, mają o 21:05). Trochę tak jak w ME, gdzie część jest o 18:00 a część o 20:45.

@pumex - to nie jest takie proste, przecież grając na utrzymanie wyniku wcale zawodnicy się mnie nie męczą. Myślę, że Conte ciągle pamięta te 2:4 i czuje do nich respekt, wtedy atakowaliśmy na wesoło i poszły kontry. Wprawdzie nie ma teraz Rossiego, ale jak to mówią: "uraz pozostał".

Ciekawe jak skład wyjdzie, nie wiadomo co z Tevezem, w najgorszym wypadku możemy zostać tylko z Osvaldo i Llorente :/ I na lewej stronie też nie wesoło. Asamoah jest w dobrej formie, ale w ciągu 8 dni grał 3 razy a alternatywą jest Peluso który nie grzeszy akurat formą i do tego z powodu choroby opuścił Genoą.


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:55

O nastawienie myślę, że nie ma co się martwić, bo jednak jest to sytuacja z nożem na gardle więc powinni wyjść mocno zmotywowani, boję się bardziej, że Viola będzie jeszcze mocniej zmotywowana, wiadomo jak oni podchodzą do takich potyczek, dla nich to jest śmierć albo życie, całe miasto tym żyje, bedą biegać jak wariaci, a my mamy spory problem z kimś kto bardzo dużo biega, narzuca bardzo mocny pressing.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 14:55

delarudii pisze:jakkolwiek to zabrzmiało uznam to za komplement, z drugiej strony miło mi że czymkolwiek Ci się kojarzę :oops:
:D
@D@$ pisze:@pumex - to nie jest takie proste, przecież grając na utrzymanie wyniku wcale zawodnicy się mnie nie męczą. Myślę, że Conte ciągle pamięta te 2:4 i czuje do nich respekt, wtedy atakowaliśmy na wesoło i poszły kontry. Wprawdzie nie ma teraz Rossiego, ale jak to mówią: "uraz pozostał"
Ja wiem Adaś że to nie jest takie proste, ale na grzywę deszczowego, błagam, zostawmy już biadolenie o męczeniu się i o respekcie. Jak dla nas największym problemem jest kto u kogo jak się zmęczy, to czego u diabła mu szukamy w europejskich pucharach? Respekt dla Violi? Naturalnie żadnego zespołu lekceważyć nie wolno, ale co takiego fioletowi zrobili, żeby czuć do nich jakiś ponadprzeciętny respekt? To, że dwukrotnie wykorzystali nasze niechciejstwo, frajerstwo i kunktatorstwo?


Obrazek
SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 17 marca 2014, 15:17

pumex pisze: To, że dwukrotnie wykorzystali nasze niechciejstwo, frajerstwo i kunktatorstwo?
Problem w tym, że oni nie wykorzystali naszego niechciejstwa itd. dwa razy, tylko raz. Raz wykorzystali jego brak, co podkreślały analizy taktyczne.

Co teraz Szerloku? :wink:


Zablokowany