LaLiga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 21:30

Mialam wlasnie na mysli to iz zaskoczyl Cie in minus... wydawalo mi sie, ze on slynie z tego typu (i o wiele gorszych :evil: ) 'wypadkow'.

Kluivert od okolo 3 lat, b.rzadko zaskakuje na plus...

Ps. Za chwilke mecz Barcelona - Zaragoza!!!!!!!! 1/4 Copa del Rey. Prosze trzymac kciuki!!! Ja trzymalam za Juve w meczu ze Siena i wynik chyba byl dla was zadowalajacy :D


Visca!
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 21:55

Hincha pisze: Ps. Za chwilke mecz Barcelona - Zaragoza!!!!!!!! 1/4 Copa del Rey. Prosze trzymac kciuki!!! Ja trzymalam za Juve w meczu ze Siena i wynik chyba byl dla was zadowalajacy :D
Ok, ok, bedziemy trzymac :wink:
P.S.: 'Nieszczesny' Kluivert gra w tym meczu :?:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 22:30

Kluivert gra! Rijkaard poweidzial,z e nie moze mu dac sportowej kary (np. posadzenie na lawce), bo to byla by bardziej strata dla druzyny, niz kara dla Patricka !

ale mi sie recve trzesa z nerwow ;)

Rijkaard to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>! Dzisiaj pierwszyy raz w tym sezonie Saviola, Kluivert i Ronaldinho graja razem od 1 minuty :roll: ...przedtem twierdzil, ze to zbyt ryzykowne by grac 2 napastnikami (Javierem i Patrickiem) :? Dzxisija wystawil ta trojke, ale dla rownowagi 4 obroncow i 3 defensywnych pomocnikow :!: :!: :!: :roll: . Najsmieszniejsze jest to, ze mimo tak defensywnie ustawionej druzyny, Barcelona traci bramki...za to bardzo malo strzela :x

Smieszny jest twierdzac, ze gra 2 napastnikow jest zbyt ryzykowna, wiekszosc druzyn na swiecie gra 'dwojka' w napadzie.

Koniec 1 polowy, 0-0, Zaragoza strasznei walczy, ale to normalne bo maja od kilku dni nowego trenera i kazdy chce tam sie pokazac z jak najlepszej strony.


Visca!
beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 22:34

Co tam afere robic o lekkie niestawiennictwo na treningu. Kazdy moze sobie wypic dla nich to jest chyba meka ze nie moga sie napic...
Pewnie swietowal cos raz na jakis czas uwazam ze mozna tylko lepiej jakby wogole sie nie stawil zaplacilby kare ale juz nie byloby ze pijany chociaz media to i tak wszystko sie dowiedza :-D w koncu taka ich rola


Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 23:11

Posypac sie posypie, nie teraz, to kiedy indziej...ta chwila juz sie zbliza ;-) Oczywiscie to zbyt wielki klub by go 'zamknac' tak jak niektorzy pisali w tym topicu, ale rozpadnie sie sportowo
Chbya karny dla Zaragozy ..........hmmmmmmmmnnv???? :-( Osobiscie nigdy bym nie chciala by Real zdegradowano, lub by spadl do Segunda ...bez niego nie bylo by juz tak cciekawie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> mac! 0-1.
:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((


Visca!
beavis

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 grudnia 2003
Posty: 131
Rejestracja: 25 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 23:31

Marzenia juz to widze taki sklad to teraz predzej bedzie mialo Chelsea niz Real.Juve tak czy owak sobie poradzi z Realem Alex Bedzie wozil tym razem Salgado i Helguera i bedzie po frytkach Real odplynie :D


Hincha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 87
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 23:54

Przeciez napisalam, ze Beckham mnie bardzo zaskoczyl swoja dobra postawa, ale nic do gry Realu nie wniosl...jakby nie on to kto inny mialby te asysty... jak dla mnie - 'marketingowy chlopczyk' i tyle!


Visca!
Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 05:11

Real posypac sie nie posypie......Real-Valencia 3:0!! i gdzie tu taki klub mial by sie posypac?,nie wierze w to....,dla takich wynikow sie zyje :twisted:


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 09:29

FaN_7Becksa86CT pisze: -------------------Casillas------------------
--Salgado---Mexes?----Heuglera----Carlos
-----------------------------------------------
---Figo?(Joaquin)---Beckham-----Totti-----Zidane
----------------------Raul??--------------
-------------Henry-----Ronaldo(Raul?)------------
To real ma zamiar grac 12 zawodnikow?? No prosze....


srali muszki będzie wiosna
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 11:58

Ja nie rozumiem dlaczego oni wszyscy chcą grać w Realu :?


Nunez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2003
Posty: 113
Rejestracja: 05 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 19:11

Radekas nie wiewm skad ty wytrzasknoles 12 graczy....ci z ? sie nie licza,jakk bys nie wiedzial.....i oblicz sobie jeszcze raz :twisted:


Panie Moggi jak panu zal kasy to my mozemy sie zlozyc(jako kibice juve)na transfer jakiegos obroncy typu..Lucio lub Mexes bo z ta to daleko nie zajdziemy.....
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 20:03

FaN_7Becksa86CT pisze:Radekas nie wiewm skad ty wytrzasknoles 12 graczy....ci z ? sie nie licza,jakk bys nie wiedzial.....i oblicz sobie jeszcze raz :twisted:
FaN_7Becksa86CT pisze: -------------------Casillas------------------
--Salgado---Mexes?----Heuglera----Carlos
-----------------------------------------------
---Figo?(Joaquin)---Beckham-----Totti-----Zidane
----------------------Raul??--------------
-------------Henry-----Ronaldo(Raul?)------------
Jesli ci z ?(znak zapytania) się nie liczą to real Bedzie grał w 10 :P
Mexes? Raul?? nie graja:P i co najwazniejsze nie liczą sie :)

Więc Fan_7BEKSA CT wprowadzasz w innch w bład w dodatku nie wiesz co piszesz. i jeszcze się kłócisz (a nie masz racji). Pomyśl :idea: :idea:


Obrazek
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 17:54

Hincha pisze:Przeciez napisalam, ze Beckham mnie bardzo zaskoczyl swoja dobra postawa, ale nic do gry Realu nie wniosl...jakby nie on to kto inny mialby te asysty... jak dla mnie - 'marketingowy chlopczyk' i tyle!
czasmi wydaje misie ze Beckham to kobieta :D :D :D


...
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 21:09

Zgodze sie z większością.
Bekcham to było dobre posunięcie, ale marketingowe.Zwróciły im sie wszystkie pieniadze które włożyli w Beckhama, a nawet z nawiązką.

Więc znowu Real chce kupić kolejną mega gwiazde(jak to mówią)i zarobić na tym kolejne kilkadzisiąt milionów, ale tym raze "EURO"
A z Tottiego przeciez jest wielka mega super gwiazda, więc co by było gdyby Tottiego tam nie było.
Ale mnie to tam zbytnio nie obchodzi.Roma sie osłabi, a Real popełni kolejne z rzędu głupstwo kupując kolejnego piłkarza na pozycje ofensywną, a defensywa zostaje nie naruszona, bo przecież tam jest Salgado i Carlos i po co tam coś zmieniać??
Tylko gorzej u nich z Helguerą, bo on sie powoli wypala.Prawda co prawda, że strzeli tam jakąś bramke na dwa mecze i jest po sprawie, dobry zniego piłkarz.

A więc podsumowywując to wszystko wywnioskowałem, że Real poraz kolejny popełnia (jak już wcześniej wspomniałem)GŁUPSTWO :!: .


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2004, 02:37

Polityka Realu jest dla wielu znawców czymś z jednej strony zrozumiałym(chca jak najwięcej zarobić kasy) a z drugiej strony głupim.Mają poważną lukę w defensywie która każdy poważniejszy klub może wykorzystać.Nawiąże tu do Barcy która popełniała moim zdaniem podobny błąd ale na pozycji bramkarza.Nikt mi nie powie że zawodnicy typu Bonano czy Enke powinni występować w tak renomowanym klubie jak Barca.Ale widać że sie nad tym zastanowili i sprowadzili Rustu(który moim zdaniem po kilku meczach w podstawie stał by się ostoją Barcy) i wypromowali młodziutkiego Valdesa.Ale widać że Real nie jest tak inteligętny a może nie chce być.Kasa jest dla nich ważniejsza od ustatkowania drużyny i przestania sprowadzania wielkich gwiazd tylko promowania nowych zawodników.Real popełnia wiele błędów i dziwię się czemu nadal jest tak wysoko we wszytkich rankingach.W tym sezonie odpadnie bardzo szybko z LM i na 100% ligi hiszpańskiej nie wygra.Trzeba też pamiętać że te wielkie gwiazdy Realu się starzeją i niedługo przestaną grać w każdym meczu na tak wysokim poziomie i wtedy poznamy prawdziwy Real.

Moim zdaniem Real jest najgorzej prowadzonym klubem z tych wielkich i wcześniej czy później to się na nim zemści. :D Oczywiście nie życze mu degradacji ani nic w tym stylu po prostu przestani się liczyć w tych najważniejszych trofeach jeśli w porę się nie opamiętają.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
ODPOWIEDZ