Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 09:51

ewerthon pisze:
Robaku pisze: A na koniec coś, kto tam wcześniej przewidywał na 5 napadziora Floccari z Lazio.
Floccari? Już widzę tę radość Pumexa :prochno:
No właśnie.. :/ Czytając we włoskich serwisach informację, że na Vuciniciu od Interu możemy zarobić max 10 baniek a następcą Czarnogórca będzie jakiś wafel, to serio skłaniam się ku opinii Adasia, że nie ma sensu pozbywać się Mirka w zimie na takich zasadach.

PS. W zasadzie to i tak wolałbym 6-miesięczne wypożyczenie Floccariego niż pchanie się w długoterminową umowę z pożal się Bożę Osvaldo czy kimś podobnym.


Obrazek
bramek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2004
Posty: 645
Rejestracja: 20 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 10:03

Wartość Vucinicia będzie systematycznie spadać. Wątpię aby wygryzł któregoś z ataku, a młodszy również nie będzie. Z całą sympatią dla Szwagra, ale jeżeli On też chce grać to myślę że to jest idealny okres.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 10:08

10 mln za Vucinicia i poczekać do lata i dorzucić to do jakiegoś klasowego zawodnika. Niestety za taką sumę nikogo ciekawego w zimie nie sprowadzimy. Pocieszeniem jest, że nikt taki nie jest nam potrzebny.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 12:43

Genialna prowokacja ze strony Bossa: "Czy rozmawiałem z Thohirem? Szczerze, to nie, ale mój telefon jest włączony o każdej godzinie. Claudio Lotito to wie. - powiedział z uśmiechem na wczorajszej gali Oscar del Calcio" :ok: :prochno: :bravo:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
-JuveFan-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2011
Posty: 63
Rejestracja: 27 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 23:03

Mirek powinien odejść. Ma już te 3 dyszki. Fajnie byłoby go sprzedać za 10mln. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2014, 23:17

Dawno nie mieliśmy tak wąskiej kadry (23 piłkarzy). Ciekawe zestawienie wszystkich naszych zimowych ruchów transferowych z ostatnich kilkudziesięciu zimowych okienek:
http://www.transfermarkt.pl/pl/juventus ... n_506.html


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 11:54

football-italia.net podała, że jesteśmy zainteresowani Osvaldo. Ma być zastępcą dla Mirko. Mamy zapłacić za wypożyczenie 2 mln z możliwością wykupu po sezonie za 10 mln.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 12:14

Qrczak pisze:football-italia.net podała, że jesteśmy zainteresowani Osvaldo. Ma być zastępcą dla Mirko. Mamy zapłacić za wypożyczenie 2 mln z możliwością wykupu po sezonie za 10 mln.
Czyżby mój koszmar miał się spełnić? :evil:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 12:29

Eric6666 pisze:10 mln za Vucinicia i poczekać do lata i dorzucić to do jakiegoś klasowego zawodnika. Niestety za taką sumę nikogo ciekawego w zimie nie sprowadzimy. Pocieszeniem jest, że nikt taki nie jest nam potrzebny.
No właśnie pewnie Conte będzie chciał kogoś na piątego napastnika. Przypomnij sobie pierwszy sezon Antonio, nie mieliśmy pucharów a do Vucinicia, Del Piero, Matriego i Fabio wypożyczyliśmy Borriello.

Nie wiem z tym Osvaldo, lubię typa, ale Anglii nie zawojował a to, że nie gra przez zawieszenie, to tylko źle o nim świadczy.
Ciągle się zastanawiam, czemu tak koniecznie chcemy Mirko upchać, skoro jego agent mówi, że on wcale nie naciska na odejście. Zimą nikogo lepszego od Osvaldo nie załatwimy.


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 12:34

Miras nie chce odchodzić tylko grać, a w Juve sobie nie pogra bo Llorente złapał formę, a Tevez jest nie do ruszenia przez co jedyną opcją dla Mirka jest odejście by móc faktycznie grać.
Osvaldo to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i powinniśmy się trzymać od niego z daleka tak jak od Balotelliego.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 12:46

Pchanie się w dłuższą umowę z Osvaldo to jak dokupienie do Teveza, Llorente, Giovinco i Quagliarelli drugiego Quagliarelli, tyle, że o dwa lata młodszego. Sensu nie stwierdziłem, natomiast już teraz mam przed oczami wizję z lipca 2015, gdzie wyrywamy sobie włosy z głowy, bo nie ma co zrobić z Osvaldo. Takie transakcje są najgorszymi z możliwych - tracimy pieniądze, blokujemy miejsce w zespole, nie podwyższamy jakości. Koniec końców po stokroć lepiej wypożyczyć jakiegoś wafla z Serie A typu Floccari.
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2014, 12:48 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 12:47

Castiel pisze:Osvaldo to <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> i powinniśmy się trzymać od niego z daleka tak jak od Balotelliego.
Balotelli to przy nim grzeczny chłopczyk.

O ile Mario czy Cassano sprawiali problemy trenerom swoimi nieprofesjonalnym zachowaniami, ale to zabawni goście, lubiani w drużynie (szczególnie Antonio, który wręcz mimo powszechnej opinii, robi pozytywną atmosferę w drużynie) to Osvaldo jest burakiem, który może się pobić z Vidalem za wślizg na treningu, czy chcieć "wklepać" po meczu Llorente, że nie podał mu piłki w dobrej sytuacji.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 13:00

To ja już wolę Gilardino.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 13:31

Spoko, jeszcze będzie tak, że Mirko wyląduje w Interze. Fredy u nas, a Osvaldo zostanie wypozyczony for fun na pół roku, żeby mógł później opowiadać jak to fajnie się zdobywa Scudetto.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2014, 17:48

mrozzi o Nanim w temacie o Interze pisze:Sky podało jednocześnie, że inter negocjuje transfer Naniego, ale nie bardzo chce mi się wierzyć, że Portugalczyk przeniesie się akurat do Mediolanu. Piłkarz bardzo podoba się Conte, a inter nie ma przecież odpowiednich środków, by zawodnika pozyskać (chyba że doszłoby do wymiany na Guarina). Nani -> inter? Ambitne to by ze strony tego chłopaka nie było na pewno.
No właśnie, ciekawa sprawa, którą już kiedyś chciałem poruszyć. Mianowicie, mimo doniesień z kilku (swoją drogą niezbyt wiarygodnych) źródeł mówiących, że Nani podoba się Antkowi, ja w to kompletnie nie wierzę. Już mówię dlaczego: Portugalczyk jest w defensywie kompletnym impotentem, co w świetle słów samego Conte dyskwalifikuje go do roli bocznego napastnika w 4-3-3, nie mówiąc już o innych rolach w odmiennych systemach, np. 4-4-2 czy 3-5-2, gdzie u skrzydłowych w Italii (a w szczególności u Conte) jest jeszcze większy nacisk na umiejętności defensywne. W takim wypadku, co miałby u nas robić Nani i dlaczego Conte tak bardzo ma go chcieć? Tego nie wiem. Mógłbym jeszcze rozwinąć myśl o stylu gry Naniego, o małym zaangażowaniu na rzecz całego zespołu co ciągle mu wytykają w Anglii, ale to co wyżej chyba wystarczy do podważenia tezy o miłości Conte do Naniego.

Po drugie, mam wrażenie, że Nani jest przez niektórych mocno przeceniany. Portugalczyk jest niekiedy opisywany przez tutejszych userów jako jakościowy odpowiednik np. Di Marii, tymczasem przez samych kibiców MU jest określany mianem nie do końca spełnionego talentu, który siarę gra niezmiennie od dwóch lat. Jakie on może mieć w tym momencie ambicje, skoro żaden topowy klub się po niego nie zgłasza? W Interze miałby przynajmniej szansę na grę.


Obrazek
Zablokowany