Oprawa na stadionach

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ

Kto wg. Was ma najlepsze oprawy na swoich meczach??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
TEXXXAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 35
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 17:57

zagłosowałem na Legie, ponieważ miałem przyjemnośc być na kilku meczach i byłem mile zaskoczony, tyle flag, ogni, tabliczek, confetti, rolek, kartek z kolorami, płacht, i wiwatujących fanów co na "żylecie" nie ma chyba nigdzie w Polsce... :wink: :-D :D


JUVE - THE EMBLEM OF MY LOVE!
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 23:28

Rybeq pisze: Rasi wreszcie powrócił :]
Witamy spowrotem :]
Musisz się pogodzić z tym że wielu ludzi w ten sposób postrzega twój klub. Zawdzięczacie to "bojówce" która bez wątpienia jest w czołówce krajowej. Zauważ ponadto że to nie pierwszy program/film w którym są pokazani huigani Arki.
Dzięki za powitanie :wink:

A co do pogodzenia to sie właśnie z tym nie pogodze :evil:. Wielu ludzi postrzega nasz klub właśnie przez takie filmy jak ten. Jak myslisz dlaczego ten koleś zrobił film akurat o "kibicach" Arki ?? Bo mają taką opinie !! A przez ten film ta opinia się jeszcze pogorszy i kiedy następny "znawca tematu" będzie się zabierał za robienie filmu znowu wybór padnie na nas - błędne koło.
A teraz taka ciekawostka. Ostatnio zrobiono ankiete wsród mieszkańców Gdyni na najlepszą "impreze" zeszłego roku w naszym mieście. Ku ogromnemu zaskoczeniu nie wygrał wcale zlot najwiekszych żaglowców świata, które podczas 4 dni pobytu w Gdyni zwiedziło ... 1 milion :!: ludzi ale ... mecz i jego oprawa ( a także pomeczowe świętowanie ) Arka - Wsiła 2:0 w Pucharze Polski.
I jak to sie ma do tego co widzieliście w TV ?? Czemu ten koleś nie pokazał jak potrafimy się bawić w sportowej atmoswerze ??


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 23:41

Rasi pisze:A co do pogodzenia to sie właśnie z tym nie pogodze :evil:. Wielu ludzi postrzega nasz klub właśnie przez takie filmy jak ten. Jak myslisz dlaczego ten koleś zrobił film akurat o "kibicach" Arki ?? Bo mają taką opinie !! A przez ten film ta opinia się jeszcze pogorszy i kiedy następny "znawca tematu" będzie się zabierał za robienie filmu znowu wybór padnie na nas - błędne koło.
A teraz taka ciekawostka. Ostatnio zrobiono ankiete wsród mieszkańców Gdyni na najlepszą "impreze" zeszłego roku w naszym mieście. Ku ogromnemu zaskoczeniu nie wygrał wcale zlot najwiekszych żaglowców świata, które podczas 4 dni pobytu w Gdyni zwiedziło ... 1 milion :!: ludzi ale ... mecz i jego oprawa ( a także pomeczowe świętowanie ) Arka - Wsiła 2:0 w Pucharze Polski.
I jak to sie ma do tego co widzieliście w TV ?? Czemu ten koleś nie pokazał jak potrafimy się bawić w sportowej atmoswerze ??
tak sie składa, że byłem na tych dwóch imprezach (choć jestem ze Śląska!) i musze powiedzieć, że było nieźle. Szczególnie mecz z Wisłą. Wisła fatalnie grała...ale to szczegół. Kibice Arki to umią zrobic zadyme :wink: Jak był ten mecz to przez pewnie czas nie szło sie dostać z Spotu do Gdyni-Witomino :D
Ale zjazd żaglowców też był zarąbisty, nie bede sie rozpisywał o moich przeżyciach :wink:
Acha, jestem tam tak czesto bo mam tam rodzinike :D (na Witominie) najprawdopodbniej zagoszcze tam w ferie, miedzy 16. a 28. lutym :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 16:16

Rasi pisze:
Peja48 pisze:
Andrewtbg pisze:LECH POZNAŃ ma nalepsza i najbardziej efektowną oprawe meczów i tam nie ma takich chuliganów jak legia czy widzew Z lecha powinni brać przykład wszyscy
heh masz racje na Lecha przychodzi najwięcej kiboli i nie są chuliganami aleza to są zboczeńcami sam oglądałeś Klatkę :D
Jeśli uważasz ten nędzny film za jakiś wyznacznik kibicowania to Ci współczuje :?. Koleś, który go kręcił jest zupełnym laikiem w tych sprawach. Pozatym materiały wykożystanen w tym filmie pochodzą w większości z początku lat 90 tych. Jeśliby wierzyć temu filmowi to na każdym meczu Areczki powinno dochodzić do rozrób. Tymczasem ja chodze regularnie na jej mecze od 6 lat i w tym czasie nie było tam bijatyki ani razu !!
A tak wracając do tematu to też uważam, żę najlepszą oprawę robi Lech Poznań. Potrafili strorzyć wspaniały klimat wokół piłki w swoim mieście i za należy im się wielki szacunek.
czlowieku co ty gadasz moze ten film rzeczywiscie byl kiepski a rezyser (nie dlaczego zabral sie za ten film)wogole sie nie zna na pilce.ale to jak byli pokazani ci z arki i lecha to prawda ,tylko wyklinanie ,nie probowali pomoc swojej druzynie(ktora dostawala od LEGI :D )a wyklinali Legie ,nie umieli inaczej sie wyladowac poprostu wy z arki i lecha moim zdaniem niezwykle slabych i nielubianych klubow ktore nic nie prezentujecie soba chodzicie na mecze wyklinac kluby lepsze od was i to nie jest oprawa a najlepsza oprawe ma LEGIA i nie ma co do tego zadnych watpliwosci bo taka oprawa jak w meczu z widzewem czy wislom zachwycali sie wszyscy w tym kraju a kiedy pochwalono lech czy arke ostatnio???????


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
TEXXXAS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 35
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 12:33

z tego co wiem to jest inny temat (oddzielny) poświęcony temu filmowi, więc powróćcie do oprawy na stadionach... :D


JUVE - THE EMBLEM OF MY LOVE!
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2004, 18:33

TEXXXAS pisze:zagłosowałem na Legie, ponieważ miałem przyjemnośc być na kilku meczach i byłem mile zaskoczony, tyle flag, ogni, tabliczek, confetti, rolek, kartek z kolorami, płacht, i wiwatujących fanów co na "żylecie" nie ma chyba nigdzie w Polsce... :wink: :-D :D

ZGADZAM SIE W 100% i na dodatek, bywa naprawde spokojnie... :D :D :D


ODPOWIEDZ