[MZ] Pytania i odpowiedzi

Ogłoszenia, Welcome to JuvePoland, Kurs języka włoskiego,HaxBall, Ikariam, ManagerZone, Hattrick, Fantasy Football
Zablokowany
Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2004, 23:04

x_men_15 pisze:Mam jeszce jedno pytanie . Ustawiając taktykę , kidy na boisku będzie już jedenastka , to zaczynam "wkładać" zawodników na ławkę , i jedno z miejsc ma tak jak bramkarz lub trener dlugi renkaw i czy mam tam postawić bramkarz czy pozostawić wolne miejsce dla trenera ?
Zawodnicy z ławki wchodzą tylko w razie kontuzji zawodnika. Zawodnicy na ławce to kolejno:
- bramkarz
- obrońca
- pomocnik
- napastnik
- gracz extra
Gracz extra wchodzi w razie gdy np. kontuzji doznało 2 obrońców (najpierw wchodzi zawodnik ustawiony z rezerwy jako obrońca a potem gracz extra)


Juve4ever

gg 3417094
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 03:22

Semi, ja tez mam jedno pytanie (zwracam sie do Ciebie bo najdluzej w to grasz :wink: )

Jak wiadomo pilkarzom "przesiadujacym na lawie" zalicza sie mecz jako rozegrany, czyli ma on wplyw na forme (dodatni lub ujemny w zaleznosci od tego czy pilkarz chce grac czy odpoczywac) ale czy to samo tyczy sie doswiadczenia? tzn czy pilkarzom ktorzy przesiaduja notorycznie na lawie rosnie doswiadczenie?
teoretycznie powinno ale chcialabym sie upewnic 8) :P


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 07:13

Medi pisze:Semi, ja tez mam jedno pytanie (zwracam sie do Ciebie bo najdluzej w to grasz :wink: )

Jak wiadomo pilkarzom "przesiadujacym na lawie" zalicza sie mecz jako rozegrany, czyli ma on wplyw na forme (dodatni lub ujemny w zaleznosci od tego czy pilkarz chce grac czy odpoczywac) ale czy to samo tyczy sie doswiadczenia? tzn czy pilkarzom ktorzy przesiaduja notorycznie na lawie rosnie doswiadczenie?
teoretycznie powinno ale chcialabym sie upewnic 8) :P
Dzięki że o mnie pomyślłaś :D
A co do pytania to tak jak napisałaś że zawodnikowi siedzącemy na ławie zalicza się mecz jakby grał i rośnie mu forma i doświadczenie. Czyli się nie mylisz:)


Juve4ever

gg 3417094
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 17:19

Semi pisze:
kouba pisze:P.S jak mi juz wywalą drużyne (bo teraz to juz jest pewne, może jakbym szybciej sie dowiedział o tym) to moge założyc nową :?: Semi, jak to jest :?:
Mozesz założyć nową, ale chyba lepiej sprzedać jakiegoś gracza i tą uratować ale to już Twoja decyzja.
dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Za wygrane mecze sparingowe są pieniądze, prawda :?: Ile :?: Kiedy sie je wpłaca do, że tak powiem, "kasy klubowej" :?: Czy w meczach towarzyskich przychodzą kibice :?: Jest kasa ze bilety w takich meczach :?:
P.S mam juz tylko niecałe 6 tysiaków na minusie :D Ale to tak czy siak, jest na minusie i tygodnie lecą, ale moze odrobie troche tymi towarzyskimi meczami jak jest kasa za nie :?
Acha i z góry dzięki za odpowiedź.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 19:14

Za mecze towarzyskie napewno jest kasa bo oskar8 na pytanie co zrobić żeby wyjść z bankrutctwa powiedzial mi że najlepiej grać duzo sparingów .
Ja mam jeszcze pytanie czy można kupić zawodnika za więcej niż ma się w kasie ?


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 20:17

kouba pisze:dzieki za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Za wygrane mecze sparingowe są pieniądze, prawda :?: Ile :?: Kiedy sie je wpłaca do, że tak powiem, "kasy klubowej" :?: Czy w meczach towarzyskich przychodzą kibice :?: Jest kasa ze bilety w takich meczach :?:
P.S mam juz tylko niecałe 6 tysiaków na minusie :D Ale to tak czy siak, jest na minusie i tygodnie lecą, ale moze odrobie troche tymi towarzyskimi meczami jak jest kasa za nie :?
Acha i z góry dzięki za odpowiedź.
Dostajesz kase z meczy towarzyskich za mecz u siebie niezależnie od wyniku. Dostaje się kase za pierwsze 5 meczy towarzyskich w tygodniu, a dlatego tak jest żeby wytępić oszustów, którzy przyjmowali tylko mecz u siebie. Ilość kasy zależy od tego jak masz rozbudowany stadion. Kibiców przychodzi gdzieś tak 250-500 (ilość zależy od kilku czynników). Ile kasy dostałeś za mecz możesz zobaczyć tam gdzie są finanse (Biuro --> finanse). Tak więc opłaca się grać10 towarzyskich w tygodniu. Oprócz kasy rośnie Ci forma.
x_men_15 pisze:Ja mam jeszcze pytanie czy można kupić zawodnika za więcej niż ma się w kasie ?
Niestety ale nie ma takiej możliwości. W trakcie dokonywania transakcji musisz mieć tyle kasy w klubie.


Juve4ever

gg 3417094
SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 22:40

Mam pewien problem... Za kazdym razem, kiedy po zalogowaniu sie klikam na obojetnie co (!) zostaje wylogowany. Nieznam dobrze angielskiego i nie moge napisac do supportu. Jakby ktos mogl mi wytlumaczyc dlaczego tak jest albo bylby w stanie to przetlumaczyc to bylbym wdzieczny.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 22:41

Semi: załozyłeś temat z zapisami do pucharu Polski, więc tak: kiedy będą rozgrywane te mecze :?: Czy będzie za nie kasa :?:

I jeszcze do sparingów: czy jak gram praktycznie cały tydzień sparingi, no bo dzień przed meczem ligowym chyba juz nie można, to czy Oni mogą być przemęczeni :?:

P.S na serio nikt nie chce kupić tego zawodnika :?:
http://www.juventus.soccer.com.pl/forum ... php?t=4839

Acha, jest też puchar w hokeja :?: jak jest to podaj linka zgłoszeniowego...A jak nie chce pisać tego w pokoju MZ-piłkarskim to wyślij mi to na pw :-D ,oki :?: , bo mi lepiej idzie w hokeju, szkoda że nie ma tez takiego pokoju o MZ-hokej...


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2004, 08:00

kouba pisze:Semi: załozyłeś temat z zapisami do pucharu Polski, więc tak: kiedy będą rozgrywane te mecze :?: Czy będzie za nie kasa :?:

I jeszcze do sparingów: czy jak gram praktycznie cały tydzień sparingi, no bo dzień przed meczem ligowym chyba juz nie można, to czy Oni mogą być przemęczeni :?:

P.S na serio nikt nie chce kupić tego zawodnika :?:
http://www.juventus.soccer.com.pl/forum ... php?t=4839

Acha, jest też puchar w hokeja :?: jak jest to podaj linka zgłoszeniowego...A jak nie chce pisać tego w pokoju MZ-piłkarskim to wyślij mi to na pw :-D ,oki :?: , bo mi lepiej idzie w hokeju, szkoda że nie ma tez takiego pokoju o MZ-hokej...
Będzie ustalona rozpiska rundy i będziesz musiał odnaleźć z jakim zespołem Twój team się zmierzy. Termin rozgrywania meczy ustalają organizatorzy. Jest to zazwyczaj cały tydzień. Mecze są rozgrywane na zasadzie sparingów. Ty jestes obowiązany wyzwać Twojego przeciwnika na mecz u siebie, ale oczywiście możesz wyzwać go odrazu na 2 mecze. Kasa będzie jak za towarzyski bo to jest towarzyski :) . Na stronie PP na pewno jest regulamin. Zapoznaj się z nim i jak jeszcze czegoś nie będziesz wiedział to pisz.


Juve4ever

gg 3417094
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2004, 20:57

Dzieki Semi za odp :-D
SonGopik pisze:Mam pewien problem... Za kazdym razem, kiedy po zalogowaniu sie klikam na obojetnie co (!) zostaje wylogowany. Nieznam dobrze angielskiego i nie moge napisac do supportu. Jakby ktos mogl mi wytlumaczyc dlaczego tak jest albo bylby w stanie to przetlumaczyc to bylbym wdzieczny.
Napisz do supportu polskiego......po polsku :wink:

Support-pl@managerzone.com


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 10:27

Mam kolejne pytanie tym razem apropo juniorów . Ile płaci się miesięcznie za jednego juniora ? Pytam ponieważ w FAQ pisze że 1 junior tygodniowo kosztuje 2700 E (Euro) , a jak wchodzę w finanse, szkolenie to tam piszę że 1700 E . I mam jeszcze pytanie czy te 22000 E które trzeba wplacić zęby mopżna bylo miec juniorów placi się raz , czy np. ka juz mamy 5 juniorów i zaplaciliśmy juz te 22000 , to jak chcemy mieć kolejnych 5 to czy trzeba znowu placic 22000 ??
Z góry dziekuje za odpowiedz !


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 13:46

x_men_15 pisze:Mam kolejne pytanie tym razem apropo juniorów . Ile płaci się miesięcznie za jednego juniora ? Pytam ponieważ w FAQ pisze że 1 junior tygodniowo kosztuje 2700 E (Euro) , a jak wchodzę w finanse, szkolenie to tam piszę że 1700 E . I mam jeszcze pytanie czy te 22000 E które trzeba wplacić zęby mopżna bylo miec juniorów placi się raz , czy np. ka juz mamy 5 juniorów i zaplaciliśmy juz te 22000 , to jak chcemy mieć kolejnych 5 to czy trzeba znowu placic 22000 ??
Z góry dziekuje za odpowiedz !
TYGODNIOWO płaci się juniorowi 1700. W FAQu pisze 2700 bo kiedyś tyle się płaciło. Te 22000 płaci się na założenie szkółki juniorów jednorazowo i nie musisz płacić znowu jak będziesz chciał dobrać juniorów, chyba że zmniejszysz do 0 liczbę juniorów i jak będziesz chciał wsiąść juniorów to musisz znów płacić


Juve4ever

gg 3417094
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 14:43

co do sparingów:
wiem, bo sie juz przekonałem, że granie sparingów sie opłaca. Można grac od pon. do piątku, więc:
* opłaca sie grać ciągle przez te 5 dni mecze towarzyskie :?:
* czy jak gram zawsze tą samą jedenstaka to ma to wpływ na mecz ligowy w niedziele :?:
* a moze lepiej grac drugą jedenstką towarzyskie :?: bo ja dam na zawodników to mi pisze, że potrzebują..."zzz" czyli odpoczynku 8)
* I jaka jest różnica co do sponsorów :?:
* I jak szukam nowego trenera i jak mi znajdzie, to ile mam Mu wpisać w okienko "zaproponuj pensje" :?: czy w granicach tego zakresu w jakim szukałem Go :?:


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 19:45

kouba pisze:* opłaca sie grać ciągle przez te 5 dni mecze towarzyskie :?:
Opłaca się :!:
kouba pisze:* czy jak gram zawsze tą samą jedenstaka to ma to wpływ na mecz ligowy w niedziele :?:
Nie wiem czy w MZ jest coś takiego ja zgranie, ale zawsze lepiej przetestować gdzie dany zawodnik najlepiej sobie radzi.
kouba pisze:* a moze lepiej grac drugą jedenstką towarzyskie :?: bo ja dam na zawodników to mi pisze, że potrzebują..."zzz" czyli odpoczynku 8)
Najlepiej graj odpoczniętymi zawodnikami a zawodnicy z "zzz" niech odpoczywają na mecz ligowy. Jak będą grali Ci co chcą grać a odpoczywali Ci co chcą odpoczywać to wszystkim będzie rosła forma.
kouba pisze:* I jaka jest różnica co do sponsorów :?:
Od sponsorów dostaje się zawsze 11000 €. Jest tylko różnica w wyglądzie loga na koszulce
kouba pisze:* I jak szukam nowego trenera i jak mi znajdzie, to ile mam Mu wpisać w okienko "zaproponuj pensje" :?: czy w granicach tego zakresu w jakim szukałem Go :?:
Zazwyczaj to trzeba dać troche więcej niż jest napisane.


Juve4ever

gg 3417094
x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2004, 16:42

Mam teraz pytanie apropo transferów . Dziś o godzinie 11 z minutami miną czas sprzedaży jednego z moich zawodników ( tego dobrego 21 latka) zespól o nazwie Bogowie team kupil go za 771 K EUR , ale narazie nie dostalem pieniądzy , kidy je otrzymam , czy może jest jakiś termin kiedy najpóżniej dostane pieniądze czy tez nastąpi to za kilka godzin?

I mam jeszce pytanie apropo junirów , wybrałem sobie dziesiątkę i nacisnołem zmień , kiedy oni do mnie przyjdą ??


Zablokowany