Black Isle - żegnamy i dziękujemy.

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2004, 22:14

Jeśli obiły wam się o uszy takie tytuły jak Baldur's Gate,Icewind Dale,Fallout to muszę was zasmucić, kontynuacji już nie będzie.Firma Black Isle się rozpadła :cry: Mnie się łezka w oku kręci gdyż sporo pięknych dni spędziłem przy Baldurze czy Icewind Dale i były to naprawdę przednie produkty.Po raz kolejny sprawdza się teza że pieniadze żądzą światem i mimo że zrobisz coś kultowego możesz wylecieć.

Czarna Wyspo - żegnamy i dziękujemy :(


źródło:CDA


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 15:57

Oj wielka szkoda :( Fallout jest wielki :!:


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 16:34

to znaczy, ze nie będzie nowych Settlersów ?? :( BUUUUUU, settlers to klasyka!


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 19:23

A co ma do rzeczy to ze upadla firma, do tego ze nie bedize kontynuacji gier. Po prostu wezma sie za nie inne kompanie komputerowe ;p. Takze mozecie juz wytrzec lzy...bedziecie mieli swoje kontynujacje :wink:


srali muszki będzie wiosna
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 19:46

RadeKas pisze:A co ma do rzeczy to ze upadla firma, do tego ze nie bedize kontynuacji gier. Po prostu wezma sie za nie inne kompanie komputerowe ;p. Takze mozecie juz wytrzec lzy...bedziecie mieli swoje kontynujacje :wink:
Zgadzam sie z tym.Przecież jest jeszcze wiele innych gier o tej tematyce.
Nic trudnego sie jakąś zainteresować.


KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 21:09

Ale jeśli wezną się za nie inne firmy to nie będzie to samo :( Ci programiści którzy przy tym pracowali stworzyli klasyke i ciężko będzie ją innym powtórzyć.A co do innych gier w tych klimatach to macie racje jest ich sporo ale... te gry mają niepowtarzalny klimat.Każdy kto grał w te gry wie o co mi chodzi...


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 21:11

RadeKas pisze:A co ma do rzeczy to ze upadla firma, do tego ze nie bedize kontynuacji gier. Po prostu wezma sie za nie inne kompanie komputerowe ;p. Takze mozecie juz wytrzec lzy...bedziecie mieli swoje kontynujacje :wink:
ale to już nie to samo, na pewno inne firmy nie zrobią tak pięknej gry jak Fallout :cry:


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 21:37

A skad macie pewnosc ze oni zrobili by dobra kontynuacje?? Zreszta te inne firmy moga sie konsultowac z pomyslodawcami, a nawet zatrodnic ich do robienia danej gry.


srali muszki będzie wiosna
KowalFromStolica

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2003
Posty: 312
Rejestracja: 01 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2004, 21:51

Nie mam pewności że zrobili by dobrą kontynuacje ale wychodze z założenia że jak ktoś zrobił tak kultową grę to on wie jak trafić w rynek i jaki stworzyć klimat więc może udać mu się to jeszcze raz(np. Baldur 1 i 2 były kultowe więc pewno i 3 była by wspaniała).A co do tego by zatrudnili tych samych programistów to raczej odpada bo oni sami już nie za bardzo na chwilę obecną chcą.


Oby twój miecz nigdy się nie złamał.
Oby twoja Zbroja nigdy nie zardzewiała.
Oby Trzy Księżyce były przewodnikami twej Magii.
Oby twój Życiowy Cel nigdy nie wybuchł ci w twarz.
Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2004, 12:28

Panowie z Interplay rozwiązali BlackIsle bo mają problemy finansowe, to teraz bedą mieli jeszcze większe. Przecież powstawał Fallout 3 który przyniósł by ogromne zyski zamykają projekt. Hańba


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 24 stycznia 2004, 17:57

A chooy z tymi settlersami ale, szlag :!: :!: :!: to znaczy że nie będzie Fallouta 3 :evil: :evil: :?: :!:


Del Przemek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 65
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 lutego 2004, 21:46

KowalFromStolica pisze:Jeśli obiły wam się o uszy takie tytuły jak Baldur's Gate,Icewind Dale,Fallout to muszę was zasmucić, kontynuacji już nie będzie.Firma Black Isle się rozpadła :cry: Mnie się łezka w oku kręci gdyż sporo pięknych dni spędziłem przy Baldurze czy Icewind Dale i były to naprawdę przednie produkty.Po raz kolejny sprawdza się teza że pieniadze żądzą światem i mimo że zrobisz coś kultowego możesz wylecieć.

Czarna Wyspo - żegnamy i dziękujemy :(


źródło:CDA
Składam kondolencje :cry: :cry: :cry: . Baldur's Gate i Icewind Dale to już klasyka RPG. A ile godzin i dni, a nieraz tygodni sie nad tymi grami spędziło. A zatem żegnaj Black Isle :( . Ale, ale... panowie wlaśnie przeczytałem TO :!: :shock: :!: :shock: :!: :

Czy będzie ``Icewind Dale III ``?
Korporacje wydawnicze Atari i Interplay Entertainment doszły do porozumienia w sprawie licencji na system Dungeons & Dragons. Oznacza to, że być może powstaną kontynuacje takich hitów jak ``Baldur`s Gate II`` czy właśnie ``Icewind Dale II``.

Źródło: CD Projekt (http://icewind.cdprojekt.com/)

A wieć jeszcze sie niezałamujmy :lol: .


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 02:14

Chciałbym sprostować wiadomośc o tym że niby Black Isle sie rozpadło... Mianowicie "Czarna Wyspa" się nie rozpadła, ale odeszła od niej większa część twórców kultowych gier. Sama Black Isle nadal istnieje, tylko a tym momencie zaczynają się schody, jedne informacje podają że firma działa juz tylko jako marka (brand name) co oznacza, że gry tworzyć będą inni podlegli dystrybutorowi, ale ze względów marketingowych będzie to... Black Isle, albo że część starej ekipi nadal tworzy pod parasolem Interplay i przygotowywane są kontynuacje hitów. Jeszcze pod koniec grudnia Interplay zapewniał że w tym roku zobaczymy Falouta 3, teraz zapadła cisza i nic nie wiadomo. O trzeciej części Wrót Baldura mówiło się juz od dawana i nieoficjalne informacje mówią o tym że Baldur 3 jest w przygotowaniu, ale tyle samo informacji można usłyszeć o tym że Baldur 3 nie powstanie... Ja sam ostatnio widziałem na kanale HYPER trailer Baldur's Gate 3 i kompletnie ogłupiałem bo juz totalnie nie wiem co z tym Black Isle i jego hitami. Osobiście wierze że BG ujrzy światło dzienne trzecia odsłona Baldura, bo gra jest zaje****a i do tej pory gram w 2 poprzednie części. na koniec BLACK ISLE WIERZE W WAS ! :D


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 07:20

bblackk pisze:Jeszcze pod koniec grudnia Interplay zapewniał że w tym roku zobaczymy Falouta 3, teraz zapadła cisza i nic nie wiadomo. O trzeciej części Wrót Baldura mówiło się juz od dawana i nieoficjalne informacje mówią o tym że Baldur 3 jest w przygotowaniu, ale tyle samo informacji można usłyszeć o tym że Baldur 3 nie powstanie... Ja sam ostatnio widziałem na kanale HYPER trailer Baldur's Gate 3 i kompletnie ogłupiałem bo juz totalnie nie wiem co z tym Black Isle i jego hitami. Osobiście wierze że BG ujrzy światło dzienne trzecia odsłona Baldura, bo gra jest zaje****a i do tej pory gram w 2 poprzednie części. na koniec BLACK ISLE WIERZE W WAS ! :D
Fallout 3 miał być wydany ładne pare lat temu.
Saga BG została zakończona !!! Przecież w ToB zostało wszystko wyjaśnione. Może chodzi ci o zupełnie inną grę BG:DA2, grę która bardziej przypominą rąbanke w stylu Diablo, niż stare dobre Baldur's Gate.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 16:37

Rybeq pisze:
bblackk pisze:Jeszcze pod koniec grudnia Interplay zapewniał że w tym roku zobaczymy Falouta 3, teraz zapadła cisza i nic nie wiadomo. O trzeciej części Wrót Baldura mówiło się juz od dawana i nieoficjalne informacje mówią o tym że Baldur 3 jest w przygotowaniu, ale tyle samo informacji można usłyszeć o tym że Baldur 3 nie powstanie... Ja sam ostatnio widziałem na kanale HYPER trailer Baldur's Gate 3 i kompletnie ogłupiałem bo juz totalnie nie wiem co z tym Black Isle i jego hitami. Osobiście wierze że BG ujrzy światło dzienne trzecia odsłona Baldura, bo gra jest zaje****a i do tej pory gram w 2 poprzednie części. na koniec BLACK ISLE WIERZE W WAS ! :D
Fallout 3 miał być wydany ładne pare lat temu.
Saga BG została zakończona !!! Przecież w ToB zostało wszystko wyjaśnione. Może chodzi ci o zupełnie inną grę BG:DA2, grę która bardziej przypominą rąbanke w stylu Diablo, niż stare dobre Baldur's Gate.
A gdzie napisałem że BG3 będzie fabularną kontynuacja TOB-a ? Przeceiz można zacząc zupełnie inny wątek powiąznay tu i ówdzie do poprzednich części.
Co do BG:DA2 to wiem co to, przeciez jest totalną rąbanko-siekanka ile to ma wspolnego z prawdziwym BG.
A co do Falouta to i tak czy siak nie ma go, a ja tylko wspomniałem o obietnicy Interplay...


ODPOWIEDZ