Liga Mistrzów 2013/14

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:11

@pumex: z barceloną bez kaki i balota w ogóle nie mieli szans a pchnęli ich 2-0 ;] jest 2,5 miesiąca...

żadnych szans nie daję jedynie grekom, turkom i ruskom, być może także schalke i leverkusen więc w zasadzie są 3 dwumecze do emocjonowania się choćby przez 45-90 minut... ;)
Ostatnio zmieniony 16 grudnia 2013, 13:22 przez Maly, łącznie zmieniany 1 raz.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:19

Atletico nazywa się Atletico i dlatego nie ma wokół nich takiego rozgłosu. Statystycznie wciągają Barcelonę, a już na pewno Real. Jeśli się nie posypią - Milan nie ma szans. Juventus musiałby się wznieść na poziom z I sezonu Conte. Niestety daliśmy tyłka, z CFC daoby się powalczyć, przynajmniej na dziś.


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:22

Mamy trabzonspor, ktos wczesniej pisal, ze chcial by ich i uprosil skubany :D


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:36

Nie zdziwię się jak Barca już w 1/8 odpadnie. Milan znając życie pewnie jakimś fartem przejdzie dalej, czego im życzę, a Borussia nawet bez formy poradzi sobie z Zenitem.

Zresztą popatrzcie na te zespoły: Olympiakos Pireus, Galatasaray, Schalke, Zenit, Bayer Leverkusen .... A Juve nie ma :/ ależ wstyd ...


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:40

@up
Zgadza się, wszystko będzie zależało od formy City. Barcelona za Martino to nie są jacyś hegemoni. Co prawda utrzymują się przy piłce przez 70% czasu gry, lecz nie stwarzają wiele okazji bramkowych. Przynajmniej tak było w ostatnich kilku meczach. Ich gra nie zachwyca.

Arsenal-Bayern, wielki rewanż;] zaraz lecę na kanonierzy.com, zobaczę co tam ciekawego w komentarzach piszą, pewnie coś w tym stylu "kupujemy napastnika i jedziemy tych leszczy!!!!1111"


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:44

Maly pisze:żadnych szans nie daję jedynie grekom, turkom i ruskom
Ja bym Rusków nie skreślał. Pierwszy mecz grają u siebie pod koniec lutego i pogoda może pokrzyżować plany Dortmundowi :lol:


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:50

--Maq-- pisze:
Maly pisze:żadnych szans nie daję jedynie grekom, turkom i ruskom
Ja bym Rusków nie skreślał. Pierwszy mecz grają u siebie pod koniec lutego i pogoda może pokrzyżować plany Dortmundowi :lol:
Ruscy mają podgrzewane boisko, a sami lubią grać po ziemi, także już postarają się żeby to był dywanik. BVB może już delikatnie Bundesligę odpuścić, duża strata do lidera i problemy kadrowe sprawiają, że i tak nie są w stanie nawiązać walki z Bayernem. Muszą tylko pilnować, aby pozostać w czwórce, więc bardziej skupią się na LM. Lewy to w końcu odchodzi w styczniu, czy po sezonie?


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 13:56

Coś dla Małego i jego teorii.

Obrazek

:twisted:

Oczywiscie moze byc to fejk polegajacy na tym, ze wypisał facet na Twiterze wszystkie mozliwe pary a pozniej zostawił twity z parami ktore faktycznie zostały wylosowane hehe.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 14:32

Gotti pisze:Milan to jest Milan i oni w Europie zawsze coś grali, nawet grając straszną kupę w lidze. W ogóle mnie nie zdziwi jak Milan zagra w finale.
:shock:
Ja rozumiem że Milan to dość specyficzny zespół, od zawsze radzący sobie w pucharach relatywnie lepiej niż w lidze, w odróżnieniu np. od Juventusu, wiadomo że zdarzały im się kapitalne mecze kiedy byli w zupełnym dołku i nikt niczego dobrego się nie spodziewał, ale nie przeginajmy w drugą stronę. Finał? Z duetem klaunów w środku obrony? Z plagą kontuzji? Z przebierańcem na ławce trenerskiej? Z humorzastym Balotellim w ataku i bombardierem Matrim w roli jego zmiennika? Nie przesadzajmy.
Maly pisze:@pumex: z barceloną bez kaki i balota w ogóle nie mieli szans a pchnęli ich 2-0 ;] jest 2,5 miesiąca...
I gdyby o awansie do ćwierćfinału miał przesądzać jeden mecz, to Mediolańczycy mieliby jakieś tam szanse. Problem w tym, że potrzebują dwóch dobrych spotkań, a w fazie pucharowej LM ostatni raz udało im się to za Ancelottiego.
strong return pisze:Atletico nazywa się Atletico i dlatego nie ma wokół nich takiego rozgłosu.
:ok:
Gdyby to Atletico miało w gablocie siedem Pucharów Mistrzów, a Milan pierwszy raz od dawna grał w Lidze Mistrzów, to nikt by Włochom nie dawał najmniejszych szans.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 14:41

W mojej opinii wszystko jest jasne oprócz pary Man City - Barca. Oczywiście absurdem jest stawiać tezę, że Milan przejdzie dalej. Atletico srogo się przejedzie po "piłkarzach" z Mediolanu. Myślę, że spokojnie można stawiać na awans Man Utd, Chelsea, PSG, Realu, Atletico, Borussi i Bayernu.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 14:54

@D-Rose: to próbne losowanie czy co? skąd ktoś to wziął?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 14:58

Chyba nie próbne. Najpewniej ktoś po prostu wypisał sobie wczoraj wszystkie możliwe kombinacje, a dzisiaj wraz z przebiegiem losowania usuwał nietrafione wpisy ;)


Obrazek
Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 20:33

Bruce Badura pisze: Lewy to w końcu odchodzi w styczniu, czy po sezonie?
Nie ma szans żeby zarząd go puścił w zime.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 16 grudnia 2013, 21:20

Wszystkie pary przewidywalne, aż do bólu - może poza wspomnianą Atletico - Milan. Na chwilę obecną podopieczni Simeone, są zdecydowanie silniejszym zespołem, po prostu lepiej grają w piłkę. Ale to doświadczenie Milanu w pucharach i ta umiejętność mobilizacji. Mogą zagrać jak Grecy na Euro 2004 i będzie efekt. Choć na chwilę obecną nie zanosi się na taki rezultat, ale pożyjemy - zobaczymy :stop:


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2013, 09:11

a jak zmieniają się wasze typowania braku szans milanu wobec plotek o transferze diego costy, który ma klauzulę odejścia Ł32mln?

dla mnie z nim czy bez niego milan ma 2 miesiące by złapać formę na choćby 2 mecze... szmat czasu ;] wszystko w rękach milanu...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Zablokowany