LM 13/14 (gr. B) [3]: Real Madryt 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:27

pumex pisze:Łomatkobosko, właśnie spłynęła do mnie nowina, że dziś z telewizora przemawiał będzie Szpaku Obrazek Brak Lichtensztajnajnera, Czuagliarelli i prawdopodobna nieobecność Banukkiego nabiera nowego sensu...
A na C+ Piotr Laboga i Filip Surma.


Chciałbym po meczu przeczytać coś takiego- Po świetnym meczu Juventus ogrywa Real na jego stadionie 0-2. Włosi byli bardzo zmotywowani po ostatniej klęsce 4-2 we Florencji. Zagrali bardzo dobrze w defensywie,każdy zawodnik zostawił na boisku bardzo dużo zdrowia.Nie pozwolili Realowi na stworzenie klarownych sytuacji do strzelenia gola. Kluczowym elementem okazało się opanowanie środka pola gdzie rządzili niesamowity Vidal oraz Pogba oraz niesamowite podania Pirlo.
Ostatnio zmieniony 23 października 2013, 18:39 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:37

szczypek pisze:Naprawdę komentarz ma dzisiaj jakiekolwiek znaczenie? Poważnie?
Wiesz Szczypku, możesz pić piwo w barze rozmawiając z kumplem lub możesz pić to samo piwo, w tym samym barze, gadając z tym samym kumplem, ale stolik obok będzie siedział śmierdzący, śpiewający, zachrypnięty, ledwo przytomny menel. Taka subtelna różnica, jak w przypadku komentarza szpaka :wink:


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:42

Markiz jako LW w 4-3-3, Ogbonna i Barza na środku i Caceres, wracający po kontuzji, któremu nie za dobrze wychodzi obrona. Kielon nie sądzę, żeby angażował się w akcje ofensywne. No, no, Conte albo znowu zbierze cięgi, albo będzie geniuszem. Jedno jest pewne zasiał całkiem niezły zamęt, jak sądzę - także w obozie rywala. In Conte we trust! I tak nie ma innego wyjścia. :ok:


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:44

Ja już przygotowałem zapas chusteczek. Dostaniemy ostry łomot. Obyśmy za bardzo się nie skompromitowali na oczach całego świata.


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:46

Sorek21 pisze:Chciałbym po meczu przeczytać coś takiego- Po świetnym meczu Juventus ogrywa Real na jego stadionie 0-2. Włosi byli bardzo zmotywowani po ostatniej klęsce 4-2 we Florencji. Zagrali bardzo dobrze w defensywie,każdy zawodnik zostawił na boisku bardzo dużo zdrowia.Nie pozwolili Realowi na stworzenie klarownych sytuacji do strzelenia gola. Kluczowym elementem okazało się opanowanie środka pola gdzie rządzili niesamowity Vidal oraz Pogba oraz niesamowite podania Pirlo.
...tymczasem póki co przeczytasz, że Vidal to nie pomocnik, a napastnik:
http://www.polskieradio.pl/43/265/Artyk ... azac-plame
:ok:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:48

strong return pisze:Kielon nie sądzę, żeby angażował się w akcje ofensywne.
Jasne, że nie będzie, bo na lewej obronie zagra Ogbonna :wink:
Nie wiem co sądzić o zmianach w taktyce na kilka dni przed meczem, skoro od kilkunastu miesięcy gramy inną.
Mam nadzieje, że nie będzie to dla nich jakaś nowość, a Conte już tak grywał na treningach.
Albo nasz trener jest geniuszem, albo 'tonący brzytwy się chwyta'


Obrazek
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:50

strong return pisze:Markiz jako LW w 4-3-3, Ogbonna i Barza na środku i Caceres, wracający po kontuzji, któremu nie za dobrze wychodzi obrona. Kielon nie sądzę, żeby angażował się w akcje ofensywne. No, no, Conte albo znowu zbierze cięgi, albo będzie geniuszem. Jedno jest pewne zasiał całkiem niezły zamęt, jak sądzę - także w obozie rywala. In Conte we trust! I tak nie ma innego wyjścia. :ok:
To potwierdzone info?


Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:57

pumex pisze:
szczypek pisze:Naprawdę komentarz ma dzisiaj jakiekolwiek znaczenie? Poważnie?
Wiesz Szczypku, możesz pić piwo w barze rozmawiając z kumplem lub możesz pić to samo piwo, w tym samym barze, gadając z tym samym kumplem, ale stolik obok będzie siedział śmierdzący, śpiewający, zachrypnięty, ledwo przytomny menel. Taka subtelna różnica, jak w przypadku komentarza szpaka :wink:
Mnie bardziej zmartwiło to, że współkomentatorem będzie Marcin Żewłakow...

Matko, czemu TVP zawsze musi mieć tak słabych ekspertów? Majdan, Juskowiak, Żewłakow - niewyraziści, wygadujący banały, mający wiedzę nie większą niż czytelnicy Bravo Sportu. No i ta ich barwa głosu... :doh:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 18:59

albertcamus pisze:Ja już przygotowałem zapas chusteczek. Dostaniemy ostry łomot. Obyśmy za bardzo się nie skompromitowali na oczach całego świata.
Mam nadzieje że to ironia. A jeśli nie to co z Ciebie za kibic? Wiadomo że Real w tej chwili jest o klase lepszy i że nie mamy zbyt dobrych morali po meczu z Violą, ale to nie znaczy że nie mamy wierzyc!


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 19:11

@artur07 http://www.gazzetta.it/Calcio/Squadre/J ... 6953.shtml Np tu coś piszą, a jak będzie okaże się na boisku.
pablo1503 - dzięki za poprawkę. :wink:
Milan zagrał wczoraj z zębem popełniając rekordową liczbę odbiorów, tym bardziej nużące są już te stękania. Będzie co będzie, ale porażka wcale nie jest przesądzona ( o dziwo!) i to zwłaszcza w pojedynczym meczu. :roll:


Dzięki Beppe za Teveza!
I believe in Fernando GoLLente!
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 19:14

Wojtek pisze:
albertcamus pisze:Ja już przygotowałem zapas chusteczek. Dostaniemy ostry łomot. Obyśmy za bardzo się nie skompromitowali na oczach całego świata.
Mam nadzieje że to ironia.
To ironia, chusteczek użyje do czegoś innego.


Z minuty na minutę nabieram pewności co do dzisiejszego meczu. To jest Juventus, innego wyjścia, niż walki do końca nie widzę. Innego wyjścia, niż walki o zwycięstwo nie ma w przypadku naszej drużyny. Wygramy to, bo wszystko inne jest niemożliwe, gdy na ławce siedzi Conte, a do dyspozycj ima takich zawodników. Stawka jest bardzo wysoka, zdobyć Santiago Bernabeu i udowodnić Europie, że będziemy walczyć o zwycięstwo w Champions League.

Fino alla fine!


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 19:27

@strong return dzięki. Ja np spotykałem się do tej pory z przewidywaną taktyką 4-3-1-2 z Markizem za napastnikami, a o wersji z 433 nawet nie słyszałem


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 19:28

Zobaczycie, będzie 3-5-2. Taką mam nadzieję.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 19:29

Aktualnie przewijające się formacje, to 4-3-1-2 (Markiz za napastnikami), 4-3-2-1 (Markiz pół-lewy ofensywny [jak na PK w kadrze Włoch], a Tevez na półprawym) oraz to 4-3-3. Wydaje mnie się, że te wszystkie ustawienia dzisiaj zobaczymy, bo 4-3-1-2 na papierze, będzie wyglądać w obronie jak 4-3-2-1, a jak Llorente będzie się cofać mocno, to nawet 4-3-3.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 października 2013, 19:39

A Conte zaskoczy wszystkich i zagra 3-5-2 z Poainem na prawej i De Ceglie na lewej :D


Zablokowany