Wyjazd na mecz Juve - TUTAJ WSZYSTKO

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
vinek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2013, 15:24

Wybiera się ktoś na Juve- Galata? Jestem na Erasmusie w Mediolanie i właśnie dzisiaj zakupiłem bilecik na trybunę nord za 35 euro. Można się ustawić na jakieś piwko przedmeczowe :-D

Do ludzi zadających pytania: bilety od dziś są dostępne w sprzedaży bez karty członkowskiej Juve. Ja kupiłem w punkcie LisTicket w Perugii. Potrzebny jest tylko dowód osobisty. Mam nadzieję, że pomogłem :)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2013, 16:43

vinek pisze:Wybiera się ktoś na Juve- Galata? Jestem na Erasmusie w Mediolanie i właśnie dzisiaj zakupiłem bilecik na trybunę nord za 35 euro. Można się ustawić na jakieś piwko przedmeczowe :-D
hmm, no właśnie nie planuje nikt wypadu na 3-4 dni żeby zahaczyć derby lub mecz z milanem?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
vinek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2008
Posty: 15
Rejestracja: 23 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2013, 17:12

Mam plan, żeby na mecz z Milanem też się wybrać, jeśli uda mi się kupić bilet :-D mam też pytanie do kogoś, kto już był w Turynie na meczu: ile godzin po meczu cały stadionowy kompleks jest jeszcze otwarty? Będę przyjeżdżał w środę popołudniu i chciałem obejść się bez wykupowania noclegu w hostelu, ale po meczu najwcześniejszy pociąg powrotny do Mediolanu mam o 4:53. Są tam jakieś puby czy bary otwarte 24h? Z góry dziękuję za pomoc :wink:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 września 2013, 17:47

Na południu, poza sezonem, są "puby" 24h, więc myślę, że na zimniejszej północy tym bardziej. W sezonie są pozamykane ze względu na temperaturę, ale poza, jak już nie ma tylu turystów, to się tam Włosi spotykają.


swir1987

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 listopada 2011
Posty: 1
Rejestracja: 08 listopada 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2013, 23:09

czy trudno jest o wejściówke na mecz gdybym chciał jechać do Turynu na własną rękę, na mecz gdzie trybuny nie sa zapełnione bo brzegi np z druzyna z dolnej tabeli ?? Bo z tego co widze stadion nie zawsze wypełniony jest po brzegi
Bardzo prosze o pomoc
Pozdrawiam


Świru
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2013, 08:18

Jestes czlonkiem DPL, a wiec nie bedzie z tym problemu. Chyba, ze chcesz bilet dla kogos innego, spoza DPL.

Btw. Zly pokoj wybrales.


DamianBLN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 września 2013
Posty: 2
Rejestracja: 18 września 2013

Nieprzeczytany post 29 września 2013, 23:19

jak coś to ja sie wybieram na mecz z Galatą :) jestem we Włoszech W Turynie będę dopiero 2.10 piwko zawsze chetnie --> 513318771


jarochos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 marca 2013
Posty: 3
Rejestracja: 20 marca 2013

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 09:09

Witam czy wybiera sie ktoś na mecz Juventus Napoli jade pierwszy raz sam potrzebowałbym kilku porad bilety lotnicze juz mam.


piachu01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 marca 2005
Posty: 46
Rejestracja: 24 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 17:51

Witam. Będę w Turynie na meczu Juve-Catania. jakby ktoś jeszcze się wybierał to PM. Rozumiem, że skoro mecz u siebie to żadnej karty kibica nie potrzebuje, tak?


FORZA JUVE
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 18:20

Właśnie z tego powodu potrzebujesz. A jeśli nie posiadasz obywatelstwa włoskiego, to musisz mieć kartę international (ok 70 euro). Chyba, że uda Ci się kupić bilet na sektor gości, ale to byś musiał chyba kupić online jako kibic Catanii. Z przejściem do sektora gospodarzy nie powinno być problemów.


Stoko

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 sierpnia 2005
Posty: 130
Rejestracja: 20 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 18:24

Mehehehe pisze:Właśnie z tego powodu potrzebujesz. A jeśli nie posiadasz obywatelstwa włoskiego, to musisz mieć kartę international (ok 70 euro). Chyba, że uda Ci się kupić bilet na sektor gości, ale to byś musiał chyba kupić online jako kibic Catanii. Z przejściem do sektora gospodarzy nie powinno być problemów.
Nie wprowadzaj gościa w błąd.

Bilet na wszystkie sektory można kupić bez karty kibica.
Ew. mogłaby być ona potrzebna, gdyby ktoś chciał koniecznie iść na Curva Sud. Ale zakładam, że dla niego liczy się przede wszystkim to, żeby zobaczyć mecz Juve i sektor jest mu raczej obojętny.

Karta Premium / International Member też w zasadzie nie jest potrzeba chyba, że ktoś chce kupić bilet w przedsprzedaży.
piachu01 pisze:Witam. Będę w Turynie na meczu Juve-Catania. jakby ktoś jeszcze się wybierał to PM. Rozumiem, że skoro mecz u siebie to żadnej karty kibica nie potrzebuje, tak?
Piachu, przeczytaj od początku cały ten temat. Trochę tego jest, ale na pewno znajdziesz wszystkie przydatne informacje.


piachu01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 marca 2005
Posty: 46
Rejestracja: 24 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 21:35

Piachu, przeczytaj od początku cały ten temat. Trochę tego jest, ale na pewno znajdziesz wszystkie przydatne informacje.
32 strony czytania:O trochę dużo dlatego więc pytam i liczę na dobrych ludzi:)
Karta Premium / International Member też w zasadzie nie jest potrzeba chyba, że ktoś chce kupić bilet w przedsprzedaży.
Chcę kupić na listicket.it na 3tyg przed meczem czyli chyba liczy się to jako przedsprzedaż?
Ew. mogłaby być ona potrzebna, gdyby ktoś chciał koniecznie iść na Curva Sud. Ale zakładam, że dla niego liczy się przede wszystkim to, żeby zobaczyć mecz Juve i sektor jest mu raczej obojętny.
Rozumiem, że to sektor najbardziej zagorzałych kibiców? Fakt, że teoretycznie liczy się samo obejrzenie meczu, ale jak mam wybierać między zwykłym sektorem, a tym najbardziej głośnym to wybiorę ten drugi. Jest ktoś na 100% pewien tego czy jest ta karta potrzebna na ten sektor?


FORZA JUVE
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 października 2013, 22:39

Ten temat naprawdę staje się irytujący co 2 strony te same pytania. Na domowe mecze nie trzeba karty kibica. Byciem premium member zapewnia pierwszeństwo do biletów, a na najlepsze mecze zwykle bilety nie trafiają do do wolnej sprzedaży. Naprawdę trzeba zrobić jakieś podstawowe FAQ na pierwszej stronie.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
piachu01

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 marca 2005
Posty: 46
Rejestracja: 24 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2013, 16:10

Na ile dni przed meczem bilety są dostępne przez neta?


FORZA JUVE
Basiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 308
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2013, 13:58

piachu01 pisze:Na ile dni przed meczem bilety są dostępne przez neta?
Gdyby ktoś znał odpowiedź na to pytanie, to również byłbym wdzięczny-wybieram się do Włoch 24 października i chętnie skoczyłbym na spotkanie z Genuą. Gdzieś słyszałem, że na listicket można nabyć bilety 2 tygodnie przed spotkaniem. Sęk w tym, że do meczu pozostało już mniej czasu, niż 2 tygodnie, a wciąż nie ma żadnego komunikatu odnośnie otwartej sprzedaży.


BEZPŁATNE PRZELEWY DO PL I UK! -> http://www.england.pl/
ODPOWIEDZ