Bundesliga

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 22:18

Zhx123 pisze:
francois pisze: ...a Ormianin będzie grał na swoim poziomie to Kuba będzie skazany głównie na ławkowanie. W
Nie rozumiem za bardzo co ma jedno do drugiego? Ormianin to 10, Kuba gra na prawym skrzydle.
Na pozycji 10tki grywał czasami Reus, który przy M... zostanie przesunięty na stałe na skrzydło. A to już ma bardzo wiele.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 09:30

Ucieszyła mnie wczoraj niemiecka "Stara Dama". Piękny powrót,<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zameldowanie się w pierwszej Bundeslidze po (kolejnym) roku pausy :ok: 6-1 i to z niby nie takim leszczem bo z Eintrachtem Frankfurt,to robi wrażenie.Nie ma co,największa niespodzianka pierwszej kolejki.

Choć na berliński Stadion Olimpijski nie przyjechał żaden bayern ani inna borussia na stadionie było aż 54 tysiące fanow,robi wrażenie.

Jednocześnie owe 6-1 jest najwyższą wygraną pierwszego meczu dla beniaminka,w całej historii Bundesligi. Fajnie,że w tych chudych latach choć tak Hertha potrafi się zapisać w kronikach.

Lepiej jest jednak mieszkać w mieście z pierwszą ligą niźli w jedynej europejskiej stolicy bez pierwszej ligi,jak to miało miejsce do niedawna.Oby tym razem nie zagościli w Bundeslidze na sezon,a na dłużej.

Choć na niedawnym sparingu naszej Starej Damy z berlińską Herthą byłem oczywiście po dobrej i słusznej stronie,to jednak tę berlińską ekipę jakoś tam lubię,czy krótko mówiąc dobrze im życzę :wink:


Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 10:47

Antek666 pisze: Choć na berliński Stadion Olimpijski nie przyjechał żaden bayern ani inna borussia na stadionie było aż 54 tysiące fanow,robi wrażenie.
E tam, na derbach w drugiej lidze było 75 tysięcy ludzi. :P


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 12:20

Antek666 pisze:Ucieszyła mnie wczoraj niemiecka "Stara Dama". Piękny powrót,<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zameldowanie się w pierwszej Bundeslidze po (kolejnym) roku pausy :ok: 6-1 i to z niby nie takim leszczem bo z Eintrachtem Frankfurt,to robi wrażenie.Nie ma co,największa niespodzianka pierwszej kolejki.
Ewidentnie potrzebują wzmocnień. Przydałby im się Motta :whistle:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 14:53

Kubę czeka głównie ławka, jeśli Abumejang nie spuści z tonu jak Krasić po hattricku i będzie dalej w tak dobrej formie. Jasne, sezon długi, Kuba czasem z ławki wejdzie, ale pierwszy skład nasz reprezentacyjny Il Capitano straci. Pyszałek, zarozumialec, cwaniaczek. A Mikitarjan nie może grać na szpicy? Fajnie, jakby Lewego wygryzł. Nie lubię tych naszych gwiazdeczek z Borussi, co przyjeżdżają na kadrę i boją się włożyć nogę tam, gdzie ja bym włożył głowę. Dupki i tyle, za czasów Bońka czegoś takiego nie było.

P.S.
Czemu nowe nabytki BVB mają takie trudne nazwiska? xD
Przydałoby się zmienić nazwę tematu na "Bundeskopanka", ahahaha.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 15:11

Bartosz Karawańczyk pisze:Przydałoby się zmienić nazwę tematu na "Bundeskopanka", ahahaha.
Hahahaha :stop:
Aubameyang może grać na szpicy i wcale bym się nie zdziwił, gdyby niejednokrotnie w tym sezonie to właśnie Gabończyk był tym najbardziej wysuniętym piłkarzem, a nasz Kuba hasałby na prawej flance.


Obrazek
Kejker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2012
Posty: 172
Rejestracja: 22 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 15:30

Hahahahahahaha Bartosz jaki ty jesteś śmieszny :rotfl: :angry:

Zapomnij cie o tym, że Mkhitaryan albo Aubameyang wygryzą Lewandowskiego. Obaj mogą grać na napadzie, ale Lewandowski w BVB ma niemal tak silną pozycję jak Reus.

Auba prawdopodobnie będzie wchodził na atak tylko w razie niedyspozycji Lewego.


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 18:10

Bartosz Karwańczyk pisze:za czasów Bońka czegoś takiego nie było
nie było też internetu i co za tym idzie, tak dennych postuf
nie spinaj sie tak chłopaczku

@down
null&troll
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2013, 20:32 przez Bruce Badura, łącznie zmieniany 1 raz.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:05

Bruce Badura pisze: nie było też internetu i co za tym idzie, tak dennych postuf
nie spinaj sie tak chłopaczku
Spoko, już się rozpinam, dziewczynko. Dzięki za merytoryczną odpowiedź. :ok:


Hertha mnie zaskoczyła tym 6:1, muszę przyznać. Ciekaw jestem... czy w tym roku też spadną. :lol:


Zhx123

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2013
Posty: 265
Rejestracja: 03 maja 2013

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 11:57

Luiz Gustavo w VfL Wolfsburg. Dla mnie troche dziwny wybór.


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 12:04

Zhx123 pisze:Luiz Gustavo w VfL Wolfsburg. Dla mnie troche dziwny wybór.
Ja wiem czy dziwny wybór, na pewno ze względu sportowego bo już z finansowego to na pewno nie jest dziwny wybór 8 klocków rocznie niczego sobie kontrakt ;)


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2013, 23:24

baka pisze:
Zhx123 pisze:Luiz Gustavo w VfL Wolfsburg. Dla mnie troche dziwny wybór.
Ja wiem czy dziwny wybór, na pewno ze względu sportowego bo już z finansowego to na pewno nie jest dziwny wybór 8 klocków rocznie niczego sobie kontrakt ;)
Ile?! :shock:
Nie dziwię się w takim razie, że olał Arsenal.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 00:33

Francios, żeby nie było, że ja jakieś ploty rozsiewam, ale jakieś cztery godziny temu czytałem artykuł w którym było napisane, że będzie właśnie tyle zarabiał, ale gdzieś zniknął ten artykuł. Sam już nie wiem czy to jest oficjalne jeśli okazałoby się to nie prawdą to z góry przepraszam :D


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 07:51

To znaczy, że Diego na pewno odejdzie z VFL, bo na dwa kosmiczne kontrakty raczej ich nie stać.


kamil cierniak

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2013
Posty: 16
Rejestracja: 17 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2013, 07:57

To onet, więc nie wiem dlaczego to przeczytałem i nie wiem czy to jest prawda, jednak przeczytałem dziś, że Lewy na ostatni sezon w Borussi dostał podwyżke... do 7 mln euro za sezon - i szczerze nie chce mi się w to wierzyć, wydaje mi sie ze to wymysł Onetu, ale Onet nie myśli... skąś to musieli spisać... wiecie coś o tym?


ODPOWIEDZ