Forumowicz od A do Z - vol.3

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ

Kto jako kolejny napisze swój alfabet?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 14:20

"wszystkim się zdawało, że Wojski gra jeszcze, a to echo grało"

Temat umarł? Czy Smok-u wrzuca już swój alfabet ?


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 14:50

Kucharius1 pisze:Temat umarł?
Niekoniecznie.

Masz mój głos za temat o typowych użytkownikach JP.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 16:28

Wrzucę swój alfabet jeszcze w tym tygodniu, najdalej na początku przyszłego. Przepraszam za opóźnianie akcji.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2013, 18:18

szczypek pisze:
Kucharius1 pisze:Temat umarł?
Niekoniecznie.

Masz mój głos za temat o typowych użytkownikach JP.
:ok:
Też właśnie teraz oddam 23głos na Kuchariusa :ok:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2013, 21:14

Panowie, bardzo serdecznie Was przepraszam ale moja kochana dziewczyna nakazuje mi jechać 10 do swoich rodziców... Wszyscy wiemy jakie to jest przyjemne (Panie miej mnie w swojej opiece). Wiem ,że zobowiązałem się wrzucić 11 swój alfabet ale jeżeli jest to możliwe wybaczcie mi i przysięgam ,że jak 12 wrócę to po odpalenia kompa od razu go wrzucę. Jeszcze raz przepraszam :/.
Pozdrawiam

EDIT: Oczywiście jak wygram bo sam z wielką chęcią bym zagłosował na Kucharius1 za założenie tego genialnego tematu, się pośmiałem :-D


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2013, 13:51

Wyrównana walka się zapowiada dlatego wypada ustalić dokładną datę zakończenia ankiety. To będzie jutro (tak jak zapowiadałem), godzina 12:00.

Powodzenia.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 12:03

A jednak. Kucharius1 wyprzedził konkurencję na ostatniej prostej. Jak to wszystko się zmienia. W ankiecie dwa tygodnie temu był ostatni :P

Kucharius1 40% [ 40 głosów ]
Smok-u 35% [ 35 ]
Antek666 20% [ 20 ]
sebinho86 4% [ 4 ]


Do kolejnej ankiety przechodzą Smok-u i Antek666. sebinho86 nie uzyskał wymaganych 80% głosów, które zdobył Antek666 (miejsce 3), ale nie łam się chłopie, udzielaj aktywnie, a i zgłosić będziesz mógł się ponownie, gdy chętnych ubędzie.

Ankieta na przyszłe dwa tygodnie:
Smok-u
Antek666
Bobeknaklo
M&M88

Proszę o zmianę obecnej ankiety.

Otrzymałem wiadomość od Malego, że alfabet już wkrótce doczeka się publikacji. Deszczowy też zapewnia o tym w temacie. Trzeba rozruszać zabawę tym, o co tu na prawdę chodzi.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 13:46

Panowie, ja ruszam w podróż na miesiąc, dwa. Dlatego jak wrócę znowu zacznę brać udział w zabawie, bo jak wygrywam to nie bd miał możliwości wrzucenia alfabetu.
Gratuluję zwycięzcy!


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 14:47

Smok-u, niezły z Ciebie krętacz. Przed chwilą wyjeżdżałeś z jakąś laską na weekend do rodziny, a teraz zrobiła się z tego miesięczna wyprawa za siediem gór i siedem lasów! Ja swoją kandydaturę zgłoszę za rok, a teraz idę głosować...


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 16:17

Hehe cały Smoku ;) Dzięki za te cztery głosy ;) zabawa naprawdę fajna. Gratulację dla zwycięzcy.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 18:43

Bartosz Karawańczyk pisze:Smok-u, niezły z Ciebie krętacz. Przed chwilą wyjeżdżałeś z jakąś laską na weekend do rodziny, a teraz zrobiła się z tego miesięczna wyprawa za siediem gór i siedem lasów! Ja swoją kandydaturę zgłoszę za rok, a teraz idę głosować...
Zapraszam na poprzednią stronę gdzie:
Smok-u pisze:Gratuluję Deszczu :). Co do nowego alfabetu, to ma potrwać 2 tygodnie? Jeżeli tak a uda mi się wygrać (oczywiście, wszystkim życzę powodzenia) to alfabet wrzucę trochę później bo wyjeżdżam w końcu na wakacje. Alfabet częściowo mam już zrobiony, więc nie będzie żadnej "miny". Pozdrawiam :)
Widzisz ja w przeciwieństwie do Ciebie mam niestety ten dyskonfort ,że cały czas mi się plany zmieniają i jeżeli mam możliwość przedłużyć wyjazd to nie zastanawiam się ani chwili. Zaraz ruszam z dziewczyną na 3 dni a później wyjeżdżam na miesiąc/dwa do Brunszwiku a jak dobrze pójdzie to też do San Severino więc krętaczem nazywaj sobie kolegów.
Edit: W ogóle po co ja się Tobie tłumaczę? Wyjeżdżam i przez miesiąc mnie raczej na forum nie zobaczysz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 18:55

Bartosz Karawańczyk pisze:Ja swoją kandydaturę zgłoszę za rok, a teraz idę głosować...
:rotfl:...o Boże, nie masz poważniejszych zmartwień na głowie niż durna, forumowa zabawa? :D

Odznaczyłeś sobie już TEN dzień w kalendarzu, w którym będziesz mógł włączyć się do zabawy [która za jakiś czas będzie martwa]? :lol:
Smok-u pisze: Edit: W ogóle po co ja się Tobie tłumaczę? Wyjeżdżam i przez miesiąc mnie raczej na forum nie zobaczysz.
Popatrz jaki hejt, nie? :D
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2013, 18:57 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2013, 20:14

LordJuve pisze:
Bartosz Karawańczyk pisze:Ja swoją kandydaturę zgłoszę za rok, a teraz idę głosować...
:rotfl:...o Boże, nie masz poważniejszych zmartwień na głowie niż durna, forumowa zabawa? :D

Odznaczyłeś sobie już TEN dzień w kalendarzu, w którym będziesz mógł włączyć się do zabawy [która za jakiś czas będzie martwa]? :lol:
Naprawdę nie zauważyłeś, że palnąłem sobie coś na odczepnego, żeby mój post nie był w stu procentach suchym pojazdem po Smoku, tylko imitacją wiadomości związanej z tematem? Cóż, cieszę się, że przynajmniej cię trochę rozbawiłem. :rotfl:

P.S.
Jak za rok, to za rok - dokładnie 11 sierpnia 2014, o godzinie 14:47.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 00:16

LordzieJuve, proszę, idź rób szambo gdzie indziej. Zabawa miała upaść zanim powstała, a za chwilę pojawi się trzeci alfabet.

Maly, powiem Ci szczerze, do tej pory kojarzyłem Cię głownie z podgrzewanymi kuleczkami, a tu wyskrobałeś alfabet, że ho ho. Z tą zabawą z i bez alkoholu to jest trochę tak, ze po alkoholu można zrobić głupie rzeczy i się tym próbować usprawiedliwić, można też się na pewne rzeczy odważyć (czego no nie pochwalam, ale...), dlatego jeśli ktoś potrafi, chce i lubi się bawić bez - szacunek.

A że liczy się tylko zwycięstwo? Forza Juve.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2013, 01:11

yo. Słychaj, stare alfabety są też na froum? Bo ni mogę tego tematu znaleźć :(


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
ODPOWIEDZ