Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 22:31

Cabrini_idol pisze:
zahor pisze: Powiedz mi gdzie w mojej wypowiedzi zaznaczyłem że nie jest to jego oficjalny profil? Ja tylko odniosłem się do tego fragmentu
Ale próbujesz zgrawać tu cwaniaczka. Jestes fajny, elokwentny ale strasznie jestes pozorantem. Może to zabrzmiało niegrzecznie bo jestem po paru głębszych wakacyjnych, ale zahor jestes strasznym pozorantem.


Co do przedluzenia ofinieofi... przez Vidalal.. jest to najlepsza wiadomość tego lata z obozu Juve, jeśli to prawda. Jeśli by doszedł nam LWB z konkretnego teamtu to byloby zajeliscie. Fakt słabo nam idzie w sparingach, ale to widać nawet po pary głebszych, że świeżość przyjdzie pod koniec sieprnia nie teraz. Zluzujcie chłopaczki ;)
Pić to trzeba umić, choć plus za pojazd zahora :ok:

Kupmy kogoś na lewą stronę i jeśli nie chcemy wyhodować drugiego wiecznego, niespełnionego talentu, pozbądźmy się Marrone.
Peluso-Motta - tak widziałbym nasze skrzydła w nadchodzącym sezonie.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 22:37

Lypsky pisze:]
Pić to trzeba umić, choć plus za pojazd zahora :ok:
Nie mówie że umie pić, uczę sie ciągle ;). Chodzi mi o powne morale, które wiem elokwentnie i ułożone wyglądają lepiej ale nie zawsze bardziej prawdziwie.



LWB wzmocnione i jest git bo co tu wzmacniaj w tej generacji Juve ? no moze zmiennik mlody Supermana i Pirlo, ale to bardziej zachcianki niz Mercato2013/14 ;)


Obrazek
Bartosz Karawańczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2013
Posty: 430
Rejestracja: 23 maja 2013

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 22:40

Cabrini_idol pisze: Zluzujcie chłopaczki ;)
Przez Ciebie muszę iść przebrać majtki.


Tej, chyba nikogo naprawdę dobrego już nie kupimy w tym mercato, a jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nasze dotychczasowe wzmocnienia nie powalają. Tevez jedynie może znacząco podnieść poziom. Llorente się nie podniecam, ale po cichu liczę, że te kilkanaście bramek w lidze strzeli. Zaraz, zaraz... Kilkanaście? Jak u nas nikt nie przekroczył dziesięciu w dwóch ostatnich sezonach. :D

Szkoda mi Fabio i Matriego, ale muszą odejść.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 sierpnia 2013, 22:45

Bartosz Karawańczyk pisze:
Cabrini_idol pisze: Zluzujcie chłopaczki ;)
Przez Ciebie muszę iść przebrać majtki.
/.
Batoszu sa wakacje urlopy ciepło, nie przenbieraj, po prostu ściagni i się ciesz chłodem :P.

Doceń to, że próbowalem napisac ten post poprawnie stylistycznie chodź mi sie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> w oczach .

Tak zdecydowanie Leali powinien wejść na 2 bramkarza, a Veratti powinien być ściągnięty za 30 mln ;)


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 12:24

Bartosz Karawańczyk pisze:Tej, chyba nikogo naprawdę dobrego już nie kupimy w tym mercato, a jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nasze dotychczasowe wzmocnienia nie powalają. Tevez jedynie może znacząco podnieść poziom.
Obecnie jest pustka w klubowym budżecie, tylko sprzedaże pozwolą na jakieś dalsze ruchy w lecie. Choć lepszą opcją jest raczej akumulacja gotóweczki. Już chyba prędzej Marrone sprzedamy niż któregoś z "niechcianych" snajperów.

1/2 Asamoaha + Peluso + Tevez + Ogbonna + free LL - Giak. Łatwo można sobie obliczyć jakim mniej więcej budżetem transferowym dysponowaliśmy. Zatem przy takiej sumie, transfery "nie mogły powalić, wbić w ziemię". Wydanie prawie całego budżetu na takiego typka jak Jovetić jest sprawą kontrowersyjną i wielokrotnie poruszaną w tym wątku.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 12:31

Ivory pisze:1/2 Asamoaha + Peluso + Tevez + Ogbonna + free LL - Giak. Łatwo można sobie obliczyć jakim mniej więcej budżetem transferowym dysponowaliśmy.
Chciałbym także zwrócić uwagę na wzrastające zarobki naszych piłkarzy, które przecież też obciążają budżetową kasę- Przybyli Llorente, Tevez, podwyżki dla Pogby i Vidala.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 15:00

Bartosz Karawańczyk pisze:Tej, chyba nikogo naprawdę dobrego już nie kupimy w tym mercato, a jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nasze dotychczasowe wzmocnienia nie powalają.
:rotfl:
No jasne, oczywiście celem nr 1 jest powalanie na kolana przeciwników już w pierwszych meczach towarzyskich- rozgrywanych zaraz po przepracowaniu niezwykle ciężkiego okresu przygotowawczego do sezonu.
A może miarę ogólnej oceny transferów zespołu stanowi jedynie wysokość wydatków w mln euro :roll:

Najprędzej to jednak marna prowokacja. Brak słów.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 15:19

Ponoć w Anży właściciel zakręcił kurek z kasą i szykuje się wielka wyprz. Ciekaw jestem czy nasz Zezol w ogóle patrzy w tamtą stronę?!
Fajnie by było jakby tak nasi wyciągnęli Wililiana by Fiorentinie zrobiło się głupio :twisted: Taki dzołk.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 16:05

Orkos pisze:Ponoć w Anży właściciel zakręcił kurek z kasą i szykuje się wielka wyprz. Ciekaw jestem czy nasz Zezol w ogóle patrzy w tamtą stronę?!
Fajnie by było jakby tak nasi wyciągnęli Wililiana by Fiorentinie zrobiło się głupio :twisted: Taki dzołk.
problemem "rozrzutnych" szejków zawsze są kontrakty. Co z tego, że Willian przyszedłby za 10 mln, jak jego kontrakt wynosiłby 7-8? :prochno: strzelam w ciemno, że Anża działa jak Shity, P$G, Szelsi, które ladują kontrakty, aby zniechęcić potencjalnych kupców.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 16:12

Możliwe. Myślę, że Juventus nie jest takim klubem. Powiedzmy, że u nas się gra dla czegoś więcej niż samych pieniędzy. Płacimy moim zdaniem dobrze, ale kurde jeśli np Kolarov który kopie się po czole odkąd trafił do City zgarnia coś około 6 mln to na prawdę coś jest nie tak.


Bandiera_Rossa

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 16:58

Orkos pisze:Możliwe. Myślę, że Juventus nie jest takim klubem. Powiedzmy, że u nas się gra dla czegoś więcej niż samych pieniędzy.
NO TAK, OCZYWIŚCIE. Tutaj grają tylko ci z czarno-białym sercem, najemnika nie uświadczysz


Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 17:09

Orkos pisze: Możliwe. Myślę, że Juventus nie jest takim klubem. Powiedzmy, że u nas się gra dla czegoś więcej niż samych pieniędzy.
Spoko, podobno Barcelona też taka jest a już widze jak Messi tam by kopał za jakieś marne 5 czy 8 mln rocznie.


Sierpień leci, a w transferach sezon ogórkowy. Coś czuje w kościach, że wiele to nasza kadra się już nie zmieni. A szkoda, bo jeżeli byłaby taka możliwość, to De Ceglie, Isla, Peluso, Quagliarella i Matri powinni być już daleko od Turynu. No ale nigdy nie może być zbyt pięknie, i znaleźć jelenia na naszych topów to nie lada sztuka. Szczególnie jak się ich wycenia na XX mln ojro.


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 17:37

Bandiera_Rossa pisze:
Orkos pisze:Możliwe. Myślę, że Juventus nie jest takim klubem. Powiedzmy, że u nas się gra dla czegoś więcej niż samych pieniędzy.
NO TAK, OCZYWIŚCIE. Tutaj grają tylko ci z czarno-białym sercem, najemnika nie uświadczysz
patrząc na pensje to widać, że większość zawodników powinna zgarniać 2-3 razy większą wypłatę. W Turynie póki co nie płaci się dużo zawodnikom ( chociaż prócz Napoli i ostatnio Milanu to chyba cała Serie A z tego "słynie") a zawodnicy jakoś nie spieszą się do odejścia. Płacąc jednemu zawodnikowi "za dużo" prędzej, czy później reszta będzie chciała tego samego. Dlatego łatwo przewidzieć nowe kontrakty dla jeszcze paru zawodników, jeżeli Arturo dostanie podwyżkę.


"The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
Mark Twain
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 18:10

Nie mówię, że najemnik jest "be", ale kurcze tak patrząc na naszą kadrę to nie ma tam jakichś takich łasych na kasę pijawek (chyba że o czymś nie wiemy). Nasi piłkarze chcą mimo wszystko u ans zostać, a jak wiemy w innych klubach mogliby swoje pensje nawet pomnożyć x3 lub x4, a mimo to siedzą u nas.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2013, 19:10

wagner pisze:
Ivory pisze:1/2 Asamoaha + Peluso + Tevez + Ogbonna + free LL - Giak. Łatwo można sobie obliczyć jakim mniej więcej budżetem transferowym dysponowaliśmy.
Chciałbym także zwrócić uwagę na wzrastające zarobki naszych piłkarzy, które przecież też obciążają budżetową kasę- Przybyli Llorente, Tevez, podwyżki dla Pogby i Vidala.
Trzeba też mimo wszystko zbilansować to, że nie fundujemy zabawek dla takich koneserów życia jak Anelka, Bendtner czy Iaquinta. Akurat o zarobki i kontrakty nie martwiłbym się tak bardzo. Marotta trzyma rękę na pulsie.

Quagliarella cały czas na celowniku Valencii. Ciekawy kierunek.


Obrazek
Zablokowany