Sparing (01.08.2013) - Guinness Cup: JUVENTUS 1-1 Everton

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:11

Obrazek Obrazek Obrazek

Pre-season 2013/2014 - Guinness International Champions Cup:
JUVENTUS - Everton


Czas:

01.08.2013 (czwartek), godzina 5:00 nad ranem - czas środkowoeuropejski
31.07.2013 (środa), godzina 20:00 - czas pacyficzny


Miejsce:

San Francisco, Kalifornia - AT&T Park

O przeciwniku:

Rok założenia: 1878
Barwy: Niebiesko-białe
Przydomek: The Toffees
Prezes: Bill Kenwright
Dyrektor generalny: Robert Elstone
Menedżer: Roberto Martinez
Oficjalna strona Everton F.C.

Forma w Premier League w sezonie 12/13:
Miejsce w tabeli: 6
Zwycięstw: 16
Remisów: 15
Przegranych: 7



Przedsezonowe mecze towarzyskie:
(27.07.2013) – Blackburn 1:3 Everton
(17.07.2013) – Accrington 1:4 Everton
(14.07.2013) – Austria Wiedeń 2:1 Everton


Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu:
Marouane Fellaini (11 goli w Premier League)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Steven Pienaar (8 asyst w Premier League), Leighton Baines (7 asyst w Premier League)
Obrazek Obrazek


JUVENTUS:

Forma w Serie A w sezonie 12/13:
Miejsce: 1
Zwycięstw: 27
Remisów: 6
Przegranych: 5



Przedsezonowe mecze towarzyskie:
(23.07.2013) – Sassuolo 0:0 JUVENTUS (k. 3:4)
(23.07.2013) – JUVENTUS 0:0 Milan (k. 6:7)
(17.07.2013) – Rap. Valle d'Aosta 0:7 JUVENTUS


Najlepszy strzelec poprzedniego sezonu:
Arturo Vidal, Mirko Vucinic (10 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Arturo Vidal (8 asyst w SerieA)
Obrazek

Przewidywane składy:

Obrazek

mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +1
Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport HD1
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 (israel) / HD
Sport TV1 / HD
SuperSport 3 (za)
SuperSport 3 HD (za)
SuperSport MaXimo
SLO: Sport TV1
USA: ESPN Deportes
USA: Fox Soccer / HD
USA: Fox Soccer 2GO



mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)


Zobacz także:
Pre-season 2013/2014
Temat na forum dotyczący Guinness International Champions Cup



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.
Ostatnio zmieniony 04 sierpnia 2013, 10:56 przez pumex, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:16

Mogliby zagrać chociaż o 6, albo 6:30 :?
Mimo to wstanę o 5, jestem przyzwyczajony przez oglądanie NBA, a poza tym są wakacje.
Pierwszy mecz prawie pełnego składu, brakuje tylko Pogby, liczę na udany występ i gładkie zwycięstwo.


Forza Juve!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:21

Zapowiada się bardzo ciekawy turniej. Nie ukrywam, że liczę na przebłyski LLorente i Teveza, zwłaszcza że za plecami będą mieli kolegów wracających ze spotkań reprezentacji. To konkretne spotkanie to znakomita okazja, by ostatecznie wytransferować Matriego czy też Quagliarellę na wyspy. Jeśli ten pierwszy strzeli bramkę/pokaże się z dobrej strony, będzie spora szansa na powodzenie, zwłaszcza że Everton już od jakiegoś czasu się nim interesuje.

Ciekawe jak zakończy się sprawa Isli. Nie wiem co ma jedno do drugiego, ale w kuluarach mówi się, że ewentualne przyjście Zunigi (które mogłoby ostatecznie dojść do skutku - ponoć) mogłoby oznaczać rozbrat z Chilijczykiem. Ja tego nie pojmuję, bo Isla występuje na prawej flance, Zuniga z kolei jest przymierzany docelowo na lewą. BTW - dałbym temu Isli jeszcze jedną szansę. Czuję, że chłop może w końcu wypalić <zobaczymy>... :pray:

Trzeba będzie zarwać nockę, by obejrzeć choć jedno spotkanie w Stanach. :smile: Dla Juve wszystko. 8)

Swoją drogą Pogba dołączy do drużyny 31.07.13, ale wątpię, żeby po tak długim locie Conte go wystawił.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:26

Everton to naprawdę świetny zespół mający kilku zawodników, którzy z powodzeniem zagraliby w białoczarnym trykocie. Co prawda zostawił ich Moyes, ale skład został podobny. Poza tym Premiership startuje szybciej niż Serie A i The Toffees są dalej w przygotowaniach niż Juve. W sumie bardzo ciekawy mecz... ale ta pora :?


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:45

Wstanę, nie mogę się doczekać już nowego sezonu to każda okazja by zobaczyć Juve jest na wagę złota. Turniej zapowiada się ciekawie zresztą tak jak najbliższy mecz Juve. Fajnie jakby nowe nabytki coś strzeliły.


szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:55

mrozzi pisze:Ciekawe jak zakończy się sprawa Isli. Nie wiem co ma jedno do drugiego, ale w kuluarach mówi się, że ewentualne przyjście Zunigi (które mogłoby ostatecznie dojść do skutku - ponoć) mogłoby oznaczać rozbrat z Chilijczykiem. Ja tego nie pojmuję, bo Isla występuje na prawej flance, Zuniga z kolei jest przymierzany docelowo na lewą. BTW - dałbym temu Isli jeszcze jedną szansę. Czuję, że chłop może w końcu wypalić <zobaczymy>... :pray:
W tym wypadku chodzi chyba o te miejsca graczy spoza UE... Mówiło się, że jeżeli chcemy kogoś sciągnąć, to musimy kogoś sprzedać.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 16:58

szycha21 pisze:
mrozzi pisze:Ciekawe jak zakończy się sprawa Isli. Nie wiem co ma jedno do drugiego, ale w kuluarach mówi się, że ewentualne przyjście Zunigi (które mogłoby ostatecznie dojść do skutku - ponoć) mogłoby oznaczać rozbrat z Chilijczykiem. Ja tego nie pojmuję, bo Isla występuje na prawej flance, Zuniga z kolei jest przymierzany docelowo na lewą. BTW - dałbym temu Isli jeszcze jedną szansę. Czuję, że chłop może w końcu wypalić <zobaczymy>... :pray:
W tym wypadku chodzi chyba o te miejsca graczy spoza UE... Mówiło się, że jeżeli chcemy kogoś sciągnąć, to musimy kogoś sprzedać.
Ale to nie ma zastosowania chyba przy Zunidze, który traktowany jest jako wewnętrzny gra Serie A. Tak mnie się to wydaje.
Mecz z Everthonem będzie takim pierwszym poważniejszym sprawdzianiem dla naszych napastników. Fajnie, że wraca Pirlo bo będzie trzeba zacząc się zgrywać z Carlitosem i FL.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 17:07

szycha21 pisze: W tym wypadku chodzi chyba o te miejsca graczy spoza UE... Mówiło się, że jeżeli chcemy kogoś sciągnąć, to musimy kogoś sprzedać.
Robaku pisze: Ale to nie ma zastosowania chyba przy Zunidze, który traktowany jest jako wewnętrzny gra Serie A. Tak mnie się to wydaje.
Zuniga nie stanowi żadnego problemu, bo jego transfer miałby się odbyć pomiędzy klubami włoskimi. W tym przypadku nie ma zatem żadnego znaczenia fakt, że Zuniga paszportu Unii nie posiada. Gorzej wygląda sytuacja z Kolarovem, bo to transfer spoza ligi - dlatego też przebąkuje się o sprzedaży Vucinicia (ta jednak jest mało prawdopodobna - na liście do odstrzału jest dopiero po Matrim i Quagliarelli, a my sprzedamy maksymalnie 2 napastników).


Hoffman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 945
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 17:39

heh, tak się cieszyłem, że będę miał pierwszą zmiane jak zacznie się turniej bo mecz obejrze, a tu klops, mecz o 5 rano :p mam nadzieję, że po pracy da się go ściągnąć z rojadirecta.. ;d


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 17:59

5 rano? Ja piernicze. Talerze zaczna po chalupie latac, jesli wlacze kompa o tej porze :doh:, ale czego nie robi sie dla Juve...

Edit

@down:
Moja matka uwaza, ze jestem uzalezniona od komputera i wlaczenie kompa o tej porze bedzie dla niej powodem do wszczecia dzikiej awantury :angry:
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2013, 19:04 przez grande amore, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 18:19

grande amore pisze:5 rano? Ja piernicze. Talerze zaczna po chalupie latac, jesli wlacze kompa o tej porze :doh:, ale czego nie robi sie dla Juve...
Nie do końca rozumiem czemu no ale mniejsza.

Ja wstaję może być fajny meczyk.
http://en.wikipedia.org/wiki/Internatio ... mpions_Cup
Nie wiedziałem, że tyle świetnych drużyn tam zagra, jeśli wygramy trafimy na Real/Los Angeles Galaxy


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 19:21

grande amore pisze: Moja matka uwaza, ze jestem uzalezniona od komputera i wlaczenie kompa o tej porze bedzie dla niej powodem do wszczecia dzikiej awantury :angry:
Masz w nas wsparcie Madziu. :wink: Czego się nie robi dla ukochanej drużyny i akurat my to rozumiemy. Kiedyś pewna urocza dziewczyna miała do mnie pretensje, że wolę Juve od niej, ale... Próby czasu taka relacja nie mogła przetrwać. :smile:

Gdzieś pojawiło się info, że mecze maja się też odbywać o... 2 w nocy. :shock: Informacja póki co nie jest zweryfikowana. W sumie ten turniej jest nastawiony głównie na promocję najlepszej piłki w Stanach, a nie ilość odbiorców. Tak mi się przynajmniej wydaje. :think:


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 19:22

grande amore pisze: Moja matka uwaza, ze jestem uzalezniona od komputera i wlaczenie kompa o tej porze bedzie dla niej powodem do wszczecia dzikiej awantury :angry:
To jej nie mów że zamierzasz oglądać mecz o 5 :prochno: , chyba nie budzi się zwykle o tej porze (no chyba ze gdzieś do pracy) puść cicho (no chyba że masz słuchawki) stream/sopcast czy co tam masz i jazda :D

/
Ten mecz będzie juz powazniejszym sprawdzianem, Everton ma też fajnych piłkarzy w zespole i jestem ciekaw jak nasi się zaprezentują. Co do powołań nie wiem co robi na liście zawodnikow jadących na tournee Marco Motta, ale pewnie Marotta wyraźnie zasugerował Antkowi, by ten go wziął na turniej, czasami puscil na boisko w razie podbicia ceny.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 19:33

Bazyliszku:
Primo. Jesli jej nie powiem, to tym bardziej sie rzuci.
Secundo. Nie mam sluchawek.

Hmm... Moze lepiej ja zawczasu poinformowac, a po meczu po prostu wylaczyc kompa na te 8-10h :think:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 lipca 2013, 19:40

Albo 'Weźmiemy co będzie pod ręką, i staniemy po stronie rebelii' ewentualnie można po tym co napisałaś dookreslić, że weźmiesz talerz. :P
Szczerze to nie wiem czy obejrze. Po 9-ciu miesiącach wstawania o 4 rano w wakacje jak narazie nie udało mi się tego zrobić wcześniej niż o 11 dlatego może być cięzko. Aczkolwiek chcice na oglądanie Juventusu mam przeogromną, dlatego może jednak się poświęce :prochno:


ktoś tam pisze:"(...)oni sa chorzy na zwyciestwa"
Zablokowany