Zbigniew Boniek

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 13:36

peter1119 pisze:Mi się wydaje, że akurat Boniek taki straszny nie jest jak niektórzy tu piszą :wink: Powinniśmy się raczej cieszyć, że Polak grał w Juve i to bardzo dobrze, nawet na stadionie nowym będzie miał gwiazdkę :-D, a że nie wymienił akurat Juve? Może zapomniał, a może brał pod uwagę formę z zeszłego sezonu :wink: Oglądałem z nim wywiad w Czempioni w plusie i nie zauważyłem żeby tam się źle wypowiadał o Juve. W jego książce też nie było jakiś złośliwości odnośnie klubu, a np. opisywał jak przeżył przegrany finał z HSV itp., itd.
A ja myślę, że to raczej on powienien się "cieszyć", że miał okazję grać dla Juventusu.


rafal-1897

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2010
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 lipca 2010, 14:35

pawełek89 pisze:krytykujesz Bonka a Ty w sercu zapewne nie masz tylko jednego klubu mozna tak zinterpretowac po Twoim opisie.
Nie wiem gdzie zauważyłeś, że Go krytykuje, ale jeśli uraziłem Ciebie, albo Pana Bońka to przepraszam. Miałem na myśli, że teraz może mówić o klubach to co chce i nikt Mu bronic nie może... Tak jak napisałem wywiad mógł być przerobiony i usunęli np. Juventus. Zwłaszcza, ze informacja była brana prawdopodobnie z wp.pl, a z tego co zauważyłem, ten portal zbytnio za Juve nie przepada, natomiast kibice Barcy, czy Realu mogą się czuć jakby to był portal poświęcony ich ukochanym klubom. Doszukiwanie się przyczyn braku w gronie tych klubów, które wymienił Boniek nie ma sensu, bo przyczyny mogą być różne...

Ja osobiście szanuje Zibiego i jestem Mu wdzięczny za te sukcesy Juve do których z pewnością się przyczynił.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:00

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Przeczytajcie. Nie wymienił w tym gronie Juventusu.


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 19 lipca 2010, 20:55

JuveR pisze:
peter1119 pisze:Mi się wydaje, że akurat Boniek taki straszny nie jest jak niektórzy tu piszą :wink: Powinniśmy się raczej cieszyć, że Polak grał w Juve i to bardzo dobrze, nawet na stadionie nowym będzie miał gwiazdkę :-D, a że nie wymienił akurat Juve? Może zapomniał, a może brał pod uwagę formę z zeszłego sezonu :wink: Oglądałem z nim wywiad w Czempioni w plusie i nie zauważyłem żeby tam się źle wypowiadał o Juve. W jego książce też nie było jakiś złośliwości odnośnie klubu, a np. opisywał jak przeżył przegrany finał z HSV itp., itd.
A ja myślę, że to raczej on powienien się "cieszyć", że miał okazję grać dla Juventusu.
A powiedział gdzieś, że nie cieszył się z gry dla Juve, że źle zrobił wybierając grę dla tego klubu?


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 10:22

peter1119 pisze:
JuveR pisze:
peter1119 pisze:Mi się wydaje, że akurat Boniek taki straszny nie jest jak niektórzy tu piszą :wink: Powinniśmy się raczej cieszyć, że Polak grał w Juve i to bardzo dobrze, nawet na stadionie nowym będzie miał gwiazdkę :-D, a że nie wymienił akurat Juve? Może zapomniał, a może brał pod uwagę formę z zeszłego sezonu :wink: Oglądałem z nim wywiad w Czempioni w plusie i nie zauważyłem żeby tam się źle wypowiadał o Juve. W jego książce też nie było jakiś złośliwości odnośnie klubu, a np. opisywał jak przeżył przegrany finał z HSV itp., itd.
A ja myślę, że to raczej on powienien się "cieszyć", że miał okazję grać dla Juventusu.
A powiedział gdzieś, że nie cieszył się z gry dla Juve, że źle zrobił wybierając grę dla tego klubu?
A czy ja gdzieś napisałem, że się nie cieszył? Przyczytaj jeszcze raz.


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 10:46

Alexinhio-10 pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Przeczytajcie. Nie wymienił w tym gronie Juventusu.
Dziwisz się ? Juve było na 7 miejscu w poprzednim sezonie i nie było konkurencyjne w porównaniu do wyżej wymienionych.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 10:59

Skibil pisze:
Alexinhio-10 pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-w ... omosc.html

Przeczytajcie. Nie wymienił w tym gronie Juventusu.
Dziwisz się ? Juve było na 7 miejscu w poprzednim sezonie i nie było konkurencyjne w porównaniu do wyżej wymienionych.
Ale Boniek wymieniał kluby z jakimi się nie łatwo zmierzyć a Juve zawsze jest jednym z faworytów do zdobycia scudetto! :whistle: Pominął nas a wymienił Napoli czy Palermo którzy będą walczyć o LE czy o LM :angry:


Peter

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 345
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 20 lipca 2010, 11:33

JuveR pisze:
peter1119 pisze:
JuveR pisze: A ja myślę, że to raczej on powienien się "cieszyć", że miał okazję grać dla Juventusu.
A powiedział gdzieś, że nie cieszył się z gry dla Juve, że źle zrobił wybierając grę dla tego klubu?
A czy ja gdzieś napisałem, że się nie cieszył? Przyczytaj jeszcze raz.
Tak to zrozumiałem, że Boniek powinien podkreślać swoje związki z Juve cały czas, a tym samym pokazywać, że "cieszył" się z gry dla tego klubu, a skoro np. teraz nic nie wspomniał o Juventusie tzn. że coś z nim jest nie tak :wink:


Kiedy znowu zobaczę zwycięstwo Juve w LM?

"Tutaj trzeba bez przerwy walczyć, a kiedy wydaje się, że wszystko jest już stracone, trzeba wierzyć nadal, bo Juve nigdy się nie poddaje."
Omar Enrique Sivori
Perfect_Human

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 czerwca 2013
Posty: 3
Rejestracja: 22 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2013, 18:44

Boniek swoje w sporcie zrobił, ale teraz lepiej dla niego by zszedł ze sceny. Tak będzie lepiej dla piłki kopanej.
Ostatnio zmieniony 02 marca 2014, 00:17 przez Perfect_Human, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2013, 18:49

@Perfect_Human

Taa i uważasz, że to rozwiązanie problemu?!
To kto Twoim zdaniem jest lekiem na całe zło: Engel, Piechniczek, Kosecki czy jeszcze jakiś inny leśny dziadek.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2013, 19:30

Perfect_Human pisze:Boniek swoje w sporcie zrobił, ale teraz lepiej dla niego by zszedł ze sceny. Tak będzie lepiej dla piłki kopanej.
Sam w ostatnich wyborach wolałem Kosę, ale Boniek jak na razie robi dobrą robotę. To, że reprezentacja gra piach, a Fornalik zarabia kokosy to nie jego wina, on to dostał po Lacie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2013, 20:01

Perfect_Human pisze:Boniek swoje w sporcie zrobił, ale teraz lepiej dla niego by zszedł ze sceny. Tak będzie lepiej dla piłki kopanej.
LOL, a twierdzisz tak bo.....???? Słuchamy.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Don Paolo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 kwietnia 2013
Posty: 613
Rejestracja: 27 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 03:49

Zbigniew Boniek napisał kiedyś taką książkę "Prosto z Juventusu". Czy jest gdzieś ona może do wyhaczenia w sieci w formie pdf lub jakiejkolwiek? Jeśli tak to prosiłbym bardzo o pomoc ;)

Poczytałbym sobie z chęcią o tych oldskulowych czasach. Nawet fragmenty. Czytałem waszą polemikę nt. praw autorskich w kontekście książki "Ja Ibra" - od razu mówię, że nie chciałbym rozpoczynać kolejnej - ale nie przeczę, że bardziej satysfakcjonowałaby mnie wersja za friko. Dlatego darujcie sobie linki do serwisów typu Allegro.

Tak, tak wiem:

Kod: Zaznacz cały

http://djyas.wrzuta.pl/audio/7WMpYPX2Q6b/dzem_-_to_ja_zlodziej
Niech wam będzie :smile: :dance:


baka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2010
Posty: 558
Rejestracja: 07 marca 2010

Nieprzeczytany post 30 lipca 2013, 10:11

Perfect_Human pisze:Boniek swoje w sporcie zrobił, ale teraz lepiej dla niego by zszedł ze sceny. Tak będzie lepiej dla piłki kopanej.
A na jakiej podstawie tak twierdzisz ?


thetruejuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2015
Posty: 5
Rejestracja: 20 kwietnia 2015

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2015, 12:53

Nieustannie widzę jakieś szydercze posty o Bońku, pewnie wielu z was nie pamięta, że barwach Juventusu uczestniczył w spotkaniu finałowym Pucharu Europy w 1985 na Heysel w Brukseli, gdzie rozegrał jedno z lepszych spotkań w swoim życiu. Trochę szacunku dla starego wilka!


Viva il migliore e più forte Juventus club!
Juve per sempre,
Forza!
ODPOWIEDZ