Mercato (2012-2014)

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 12:31

"London Evening Standard"
radzę wejść na stornę internetową tego szmatławca i przeczytać parę nagłówków, by wiedzieć, że powoływanie się na to "źródło" nie ma sensu.

Olałbym jednak Higuaina, jeśli można wyrwać taniej Gomeza. W dodatku zagralibyśmy na nosie "sympatycznym fiołkom" i pokażemy ich miejsce w szeregu. A za rok Ljajić za free. Butthurt w toskani, skandal wisi w powietrzu.


Akshen

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2010
Posty: 41
Rejestracja: 03 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 12:40

Marotta to chyba wzial sie ostro do pracy, bo juz od paru dni nie widzialem zadnej jego wypowiedzi dla mediow.
Nie wiem tez dlaczego wszyscy przekreslili juz transfer Higuaina, ostatnia wypowiedz Marotty na temat argentynczyka byla taka, ze Real wstrzymuje sie do czasu zakontraktowania nowego trenera. Moim zdaniem Pipita ciagle jest realna opcja dla Juve. Inna sprawa jest taka, ze zarowno on jak i Tevez wydaja mi sie byc tylko zaslona dymna przy negocjacjach z Viola w sprawie Joveticia.

Mimo wszystko wierze w Beppe i mam nadzieje, ze nasze mercato zakonczony sie wynikiem: Tevez/Higuain/Jovetic, Ogbonna, Zuniga no i Berardi.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 13:19

pan Zambrotta pisze:Olałbym jednak Higuaina, jeśli można wyrwać taniej Gomeza. W dodatku zagralibyśmy na nosie "sympatycznym fiołkom" i pokażemy ich miejsce w szeregu. A za rok Ljajić za free. Butthurt w toskani, skandal wisi w powietrzu.
Czy Gomez nie jest piłkarzem o charakterystyce podobnej do Llorente? Nie sądzisz, że lepiej byłoby skupić się na Tevezie? Choć oczywiście fajnie byłoby mieć na ławce piłkarze na poziomie Mario, to jednak wydaje mi się, że lepiej byłoby zapłacić tę kasę Tevezowi.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 13:32

Gomez to nieporozumienie, po co nam kolejny silny napastnik ? Llorente chyba w zupełności wystarczy ( mam nadzieję, że tylko straszymy Violę tym zainteresowaniem Gomezem ).


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 13:42

Mi by nawet Gomez pasował bo nie wiadomo do końca jakim ustawieniem będziemy grać i kto z obecnej żenującej grupy napastników pozostanie. Tevez i Gomez i można kończyć. Niech się Fiorentina goni :P


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 13:44

tez mi sie wydaje, ze Gomez to nie typ pilkarza jakiego szukamy do duetu z Llotente, Tevez bardziej by mi pasowal na pozycji podwieszonego napastinka za plecami kogos wysokiego i slinego (czyt. Llorente).

Wtedy mniej wiecej mieli bysmy dwie pary takich napastnikow:

Llorente-Tevez
Vucinic/Quag- Giovinco

Taki atak byly dobry i na lige i na lm.


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 13:47

Trzeba dopiąć wszystko do końca, aby przy "operacji Tevez" widniał napis mission complete.

Na razie mamy deficyt informacji na temat wingbacków przymierzanych do Juve. Prasa pisze głównie o działaniach dot. napastników.
Liczę, na pewną niespodziankę na tej pozycji, chociaż mój zapał mocno osłabł po wykupieniu Peluso.

Co z Diamantim? Jeżeli mamy tyle płacić za kudłacza, to czy nie lepiej byłoby zrobić jakąś wymianę z Lazio na Hernanesa. Cena/jakość przemawia za Hernanesem, z uwagi na dziwaczną wycenę Diamentiego przez Bolognę.


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:04

Po ostatniej nagonce Lazio w mediach, zapomnij na jakiś rok o transferach z faszystami ;)

Mercato na poważnie zacznie się w lipcu, póki co same wymyślone ploty. Perez wyraźnie zaznaczył że nie bedzie negocjacji z sprawie Igły przed wyborem trenera, a media już go sprzedały i do nas i do Arsenalu :doh:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:04

Ivory pisze:Co z Diamantim?
Wczoraj czytałem, że zdecydowanym faworytem do pozyskania Diamantiego jest Milan. Ponoć szanse rozkładają się: Milan - 70%, Juventus - 30% (nie mam pojęcia, jak oni to wyliczają :wink:)
Ivory pisze:Jeżeli mamy tyle płacić za kudłacza, to czy nie lepiej byłoby zrobić jakąś wymianę z Lazio na Hernanesa. Cena/jakość przemawia za Hernanesem, z uwagi na dziwaczną wycenę Diamentiego przez Bolognę.
Z ciekawości zapytam: ile Twoim zdaniem Lazio chciałoby za Hernanesa? Bo ja swego czasu czytałem o 25 milionach, więc wiesz... :roll:

Gomez? Jasne, ale tylko w parze z Tevezem/Joveticiem, ale to mało realne. Przecież nie zostaniemy z Vuciniciem/Giovinco w roli pierwszoplanowego cofniętego napastnika, prawda?


Obrazek
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:20

pumex pisze:Z ciekawości zapytam: ile Twoim zdaniem Lazio chciałoby za Hernanesa? Bo ja swego czasu czytałem o 25 milionach, więc wiesz...
Cena/Jakość
Diamanti - 10 mln (tyle życzy sobie Bologna, w dodatku bez wymian )
Hernanes - 15 mln - 17 mln (jeśli włączyć Quaga/Matriego, bo w Lazio szukają napastnika)

Choć wingback to też paląca sprawa, ale taki wingback naprawdę ogarnięty ofensywnie, a nie ktoś klocopodobny jak Peluso.
Kucharius1 pisze: Mercato na poważnie zacznie się w lipcu, póki co same wymyślone ploty.
Praktyka pokazuje, że kto zaczął mercato już w czerwcu najczęściej dobrze na tym wychodzi. Późne rozpoczęcie mercato najczęściej kończy się pozyskaniem jakiś marnych spadów.


Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:25

Ja uważam, że Tevez to najlepsza opcja jaką można mieć w tej chwili i pod zarówno pod względem sportowym jak i ekonomicznym. I co najważniejsze jest to piłkarz idealnie pasujący do naszej taktyki, stylu gry jak i wymagań jakie Conte ma wobec piłkarzy.

Trzeba też wzmocnić skrzydła - Zuniga, Lulic, Koralov którykolwiek z nich będzie sensownym wzmocnieniem.

Jeżeli przeprowadzimy takie operacje to mamy resztę okienka na inne operacje bez żadnego ciśnienia.

Mam też nadzieję że zainwestujemy trochę w młodzież : Zaza, Berardi, Obiang przy okazji głupio nie pozbywając się np. Manolo czy Sorensena. Mi marzy się osobiście jeszcze jakiś deal z Udine żeby kupić od nich połówkę Muriela.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:31

Mi marzy się osobiście jeszcze jakiś deal z Udine żeby kupić od nich połówkę Muriela.
Połowa kasy na potencjalną połówkę Muriela poszła na drągala Peluso.

ItalJuve + zakupy z myślą głównie o Serie A. Będzie ciężko, żeby Juve świeciło pełnym blaskiem zarówno w lidze jak i LM.


Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:36

Ivory pisze: ItalJuve + zakupy z myślą głównie o Serie A. To nie ma prawa wypalić.
Nawet jeśli przyjdzie do nas Tevez to niestety i tak nie widzę Juve w 1/2 LM. Dalej wydaje mi się, że 1/4 to max.
Szkoda, że myślimy głównie o SerieA choć wiem jest ona bardzo ważna, ale kurde jeśli chcemy jakoś zaistnieć w LM to musimy mieć graczy do LM. Peluso moim zdaniem był zbędny choć zdaje sobie sprawę z tego, że musieliśmy go wykupić ze względu na zawartą umowę.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:39

Virgil pisze:Ja uważam, że Tevez to najlepsza opcja jaką można mieć w tej chwili i pod zarówno pod względem sportowym jak i ekonomicznym. I co najważniejsze jest to piłkarz idealnie pasujący do naszej taktyki, stylu gry jak i wymagań jakie Conte ma wobec piłkarzy.
Dokładnie.

- wystarczy spojrzeć na te 10 goli, gołym okiem widać, że czegoś takiego u nas nie ma, no po prostu nie ma. Nikt nawet w połowie z naszego napadu nie umie zagwarantować takiej akcji. A my właśnie potrzebujemy kogoś takiego, bo sztywniaków do wbijania (lub też niewbijania :!: ) stu procentowych piłeczek to już mamy cały komplet.

Ahh, wyobraziłem sobie ile mógłby dać nam goli stworzonych z niczego...


Marotta: W czym gorszy od Carlito jest Gilardino? NO W CZYM?! :smile:


StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2013, 14:48

Tevez do złudzenia przypomina styl gry Del Piero za najlepszych lat, z tym, że jest chyba silniejszy fizycznie. Świetne strzały z dystansu, technika, piłka przy nodze, zwody, balans ciałem, rozgrywka też niezła. Słowem ktoś kogo nam brakuję od czasu kiedy Del Piero zmienił styl gry na ten taki 'emerytowany', w sensie w momencie kiedy Alex zaczął mniej biegać po boisku i oszczędzać siły. Nie wiem, sezon 09/10? W każdym razie takiego gościa nam trzeba, Jovetic to też ktoś taki ale troszkę inna charakterystyka jednak (wyższy zawodnik) i wiadomo co z Violą. Innych ssów w cenie do 25 mln z taką klasą na rynku nie widzę.


Zablokowany