Serie A 12/13 (35): JUVENTUS 1-0 Palermo [DPL na meczu!] 31!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:01

Super ,że kolejne mistrzostwo ale co do samego meczu to znowu się potwierdziło !! Napastnika Marotta zezolu napastnika !! . Kolejna rzecz jaką bym sobie życzył to dobre transfery i ... i wzmocnienia przeciwników takich jak Milan ,Roma ,Lazio ,Inter wtedy scudetto będzie miało lepszy smaczek a liga włoska przyciągała największe gwiazdy tak jak to miało miejsce przed laty :) Pozdrawiam .

FJ !! 31!!


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:04

Gdyby ktoś nie widział kąpieli Conte :lol:


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:07

Od dzis modna fryzura jest "na Vidala" :prochno:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:08

deszczowy pisze:Chyba nasze chłopaki nas rozpuściły przez ostatnie dwa lata, bo ten tytuł odbieram na zimno. Ot - wzięliśmy, co nasze.
Ja również, od początku sezonu nie widziałem dla nas godnego rywala do walki. Wiadome było, że Napoli po półmetku spuchnie, a Milan po letnim mercato nie ma najmniejszych szans na tytuł.


Cieszyć się cieszę, ale jednak w ubiegłym sezonie chodziłem przez długi czas dumny i szczęśliwy ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:14

Przetłumaczy ktoś wywiad z Szalonookim?


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:42

Storari z cygarem i piwem. Uwielbiam takie momenty i jestem pod wrażeniem jeżeli chodzi o przygotowanie mediów w tej sprawie. W Polsce prezentuje się to podobnie czy w ogóle żadnej fety nie ma ?


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:45

I kolejne Scudetto nasze :) Wszystko już zostało powiedziane więc tylko dodam że fajny gest Vidala po strzelonej bramce.
Fajnie ogląda się obrazki z szatni jak cała drużyna się cieszy... no z wyjątkiem Anelki który wygląda jakby nie wiedział co ze sobą zrobić :P


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 18:46

W ogóle fajny piknik na razie sobie robią w tym autobusie - kanapki, piwo, cygara (Storari na pewno, ale chyba Vidal też). Bardzo fajne zdjęcia, od razu wywołują uśmiech :D


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:07

Takie szybkie przemyslenie i refleksja. Po przegranym meczu z Sampdoria temat meczowy 500 stron. Topic po zdobyciu mistrzostwa, 10. Nie potrzeba wzorow statystycznych, aby potwierdzic, że wynik z próby charakteryzuje populacje. Polska to niestety kraj wiecznie niezadowolonych malkontentow.

Dobrze, że nastepny mecz na wyjezdzie, bo sa chyba spore ubytki murawy na naszym stadionie :D Gdyby ktos przegapil to link z fety http://aliez.tv/live/quintarete_spo_50081/


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
sFieSu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2010
Posty: 182
Rejestracja: 23 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:08

Gdzie te zdjęcia o których piszecie ? : )


Obrazek
Bianconeri23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2007
Posty: 281
Rejestracja: 03 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:15

na fanpage Storariego na facebooku ;)


Obrazek
tanhayi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2007
Posty: 373
Rejestracja: 24 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:16

DPL było widać przed chwilą;)


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:20

Misja wykonana :D

Wesołe chłopaki, wesoło w Turynie i okolicach. Ubolewam że zdecydowałem się nie zapisywać do DPL bo teraz pewnie biegałbym po Turynie :prochno:

Wyjechali :-D


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:44

Buffalo pisze:Takie szybkie przemyslenie i refleksja. Po przegranym meczu z Sampdoria temat meczowy 500 stron. Topic po zdobyciu mistrzostwa, 10. Nie potrzeba wzorow statystycznych, aby potwierdzic, że wynik z próby charakteryzuje populacje. Polska to niestety kraj wiecznie niezadowolonych malkontentow.
Lepiej żeby większość w spokoju wytrzeźwiała, a później zabrała się za dyskusje. Niech każdy świętuje w spokoju... gwarantuję Ci, że za jakiś czas zrobi się tutaj naprawdę 'tłoczno'. :smile:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 05 maja 2013, 19:45

Buffalo pisze:Takie szybkie przemyslenie i refleksja. Po przegranym meczu z Sampdoria temat meczowy 500 stron. Topic po zdobyciu mistrzostwa, 10. Nie potrzeba wzorow statystycznych, aby potwierdzic, że wynik z próby charakteryzuje populacje. Polska to niestety kraj wiecznie niezadowolonych malkontentow.
No dobrze, ale co takiego konkretnego chciałbyś przeczytać na tych 500 stronach? Mecz z gatunku tych, które zapomina się po tygodniu - ciekawych sytuacji jak na lekarstwo, nic szczególnego się nie działo, nie ma się o czym rozpisywać. A że akurat te trzy punkty zwiększyły prawdopodobieństwo scudetto dla Juventusu z 99,9% na 100% - sugerujesz że z tego tytułu każdy użytkownik zarejestrowany na tym forum powinien wejść w ten temat i napisać "bravo ragazzi 31!!!!!111"? Wtedy byłbyś usatysfakcjonowany? Pytam poważnie - jakie niebanalne spostrzeżenia i ciekawe wnioski można by było wyciągnąć z dzisiejszego meczu (nie fety mistrzowskiej, nie całego sezonu), których to Twoim zdaniem zabrakło?
Desant. pisze: Lepiej żeby większość w spokoju wytrzeźwiała, a później zabrała się za dyskusje. Niech każdy świętuje w spokoju... gwarantuję Ci, że za jakiś czas zrobi się tutaj naprawdę 'tłoczno'. :smile:
A ja bym proponował żeby powstał oddzielny temat, bo raczej nikt nie będzie miał ochoty pisać o konkretnych akcjach w meczu z Palermo, tylko raczej o całym sezonie. Btw. co z Supersonikowym podsumowaniem zeszłorocznej ankiety?


Zablokowany