Telefony komórkowe

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 22:42

Jeszcze raz ja :)
Chciałbym się zapytać- żeby mieć jakieś rozeznanie- oprócz wcześniej wymienionych telefonów jaki byście polecili z dotykowym ekranem?
Tak sobie pomyślałem że można się zorientować mniej więcej. Doszedłem do wniosku że koło 300zł mógłbym na telefon przeznaczyć.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 19:38

Krótka piłka. Kończy mi się abonament więc wydzwaniają do mnie i oferują mi nową ofertę z telefonem : Samsung Galaxy S Advance, Sony Xperia J i HTC Windows 8s. Jakiej klasy są to telefony? Zupełnie nie znam się na takich rzeczach a zauważyłem że Wy często się udzielacie w tym temacie. Są godne zainteresowania?


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2013, 22:27

Windows Phone sobie odpuść. To wciąż rozwijający się system więc ciężko określić czy będą kontynuować ten projekt. Wybierz, któryś z androidów :P


Obrazek
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 09:02

drozdi pisze:Windows Phone sobie odpuść. To wciąż rozwijający się system więc ciężko określić czy będą kontynuować ten projekt. Wybierz, któryś z androidów :P
Nawet nie wiem o czym do mnie piszesz :D

Tak na poważnie, to telefon będzie mi służył do dzwonienia i pisania, czasem skorzystam może z aparatu. Zależy mi głównie na tym, żeby przeglądanie internetu odbywało się na nim płynnie i wygodnie. Najbardziej kusi mnie ten Samsung Galaxy S Advance, na necie ma całkiem niezłe opinie. Pytanie tylko czy w jego "klasie" nie ma czegoś lepszego?


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 09:36

steru pisze:Pytanie tylko czy w jego "klasie" nie ma czegoś lepszego?
Skoro mówisz, że potrzebujesz do internetu, telefonów, smsów to po co Ci coś jeszcze lepszego? :P


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 11:03

krótka piłka ? Galaxy S Advance. Sony Xperie mają niestabilne softy, do HTC wielu ludzi ma zastrzeżenia. S Advance jest dobrym telefonem, choć szału w polu nie robi.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2013, 23:32

steru pisze:Krótka piłka. Kończy mi się abonament więc wydzwaniają do mnie i oferują mi nową ofertę z telefonem : Samsung Galaxy S Advance, Sony Xperia J i HTC Windows 8s. Jakiej klasy są to telefony? Zupełnie nie znam się na takich rzeczach a zauważyłem że Wy często się udzielacie w tym temacie. Są godne zainteresowania?
Sony Xperia J, to to omiń szerokim łukiem! Kumpel to miał i tylko się frustrował, strasznie się zacinał, ogólnie nieudany model!!!!1


Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2013, 14:33

steru pisze:Tak na poważnie, to telefon będzie mi służył do dzwonienia i pisania, czasem skorzystam może z aparatu. Zależy mi głównie na tym, żeby przeglądanie internetu odbywało się na nim płynnie i wygodnie. Najbardziej kusi mnie ten Samsung Galaxy S Advance, na necie ma całkiem niezłe opinie. Pytanie tylko czy w jego "klasie" nie ma czegoś lepszego?
Jak chcesz by było płynnie i wygodnie to zdecydowanie bierz słuchawkę z windowsem na pokładzie. Z tego co napisałeś nie masz za dużych wymagań co do telefonu. Nie potrzebne Ci też będą zbędne aplikacje ze sklepu Google`a. Bolączki poprzedniej wersji okienek zostały wyeliminowane, a tekstu, że nie wiadomo czy będzie dalej rozwijany nawet nie skomentuję :lol:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2013, 14:38

Jvri pisze:a tekstu, że nie wiadomo czy będzie dalej rozwijany nawet nie skomentuję :lol:
Brat ma Lumię 800 i u niego Windowsa już nie chcą rozwijać ;)


Obrazek
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2013, 15:36

Sam zamieniłem Xperie U na HTC 8S i jestem zadowolony.
Internet chodzi płynnie nawet na IE (choć w markecie zaczynają pojawiać się bety Opery). System na 10o0o0o0OO % będą dalej rozwijać bo to przecież nowiutka 8'emka (sam miałem już aktualizację, poprawiono między innymi AF w aparacie). System na pewno o wiele bardziej stabilny niż wieszający się Android, po którym nie mam najlepszych wspomnień.
ALE! S Advance jest bardzo dobrym telefonem, na prawdę. Jeśli masz więcej pytań odnośnie 8S to pisz, używam go już jakiś miesiąc więc co nieco mogę na ten temat streścić.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Jvri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2004
Posty: 192
Rejestracja: 07 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 maja 2013, 15:18

drozdi pisze:Brat ma Lumię 800 i u niego Windowsa już nie chcą rozwijać ;)
Proszę, nie myl pojęć. Windows mobile jest i będzie rozwijany. Pracują na nim zarówno telefony jak i tablety. I jest to zbyt ważny produkt dla firmy z Redmond.
Jeśli konkretny model telefonu nie otrzymuje oficjalnej aktualizacji to leży to przede wszystkim w kwestii producenta telefonu, a nie producenta systemu na którym pracuje. Nie oznacza to że takowej aktualizacji nie można przeprowadzić samemu :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 19:08

Panowie, jestem posiadaczem januszowego Samsunga Galaxy Ace. Dzisiaj na grillu spadł z wysokości koło 3 metrów ( :prochno: ) i na ekranie mam piekna pajęczynkę, aczkolwiek 'dotyk' działa. Na allegro są ekraniki dotykowe i obudowy. I własnie zastanawiam się co muszę kupić. Bo wydaje mi się, że skoro ekran działa, to zniszczyła sie tylko 'szybka' czyli obudowa??


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 19:15

stahoo pisze:Panowie, jestem posiadaczem januszowego Samsunga Galaxy Ace.
sam jesteś januszowy. Mam galaxy ace i uważam to za przejaw ogarniętości i szyku.
stahoo pisze:Dzisiaj na grillu spadł z wysokości koło 3 metrów ( :prochno: )
robiliście grilla na drzewie?
stahoo pisze: I własnie zastanawiam się co muszę kupić.
http://allegro.pl/dotyk-digitizer-ekran ... 98236.html

kup i idź do jakiegoś janusza z elektrogiełdy i Ci zamontuje za czteropaka Kasztelana. Bo Ty jestes pierdoła stasiu i jak Ci leci komórka z 3m to wymienić ekran też nie bedziesz potrafił /o\


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 19:18

A właśnie, pamiętałem, że jesteś posiadaczem tego telefonu będącego kwintesencją januszowości ;)

Dzieki za linka, zapewne sam tego nie wymienię, ale jak mówisz, znajdę kogoś kto to zrobi za czteropaka.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2013, 19:20

stahoo pisze:A właśnie, pamiętałem, że jesteś posiadaczem tego telefonu będącego kwintesencją januszowości ;)

Dzieki za linka, zapewne sam tego nie wymienię, ale jak mówisz, znajdę kogoś kto to zrobi za czteropaka.
jak za czteropaka Kasztelana, to przepłacisz. płać w czymś innym ;)


ODPOWIEDZ