Fernando Llorente

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 14:50

Ouh_yeah pisze:Kto mu wrzuci? Marchisio, Pirlo, Vidal, Pogba, Bonucci albo nawet Vucinić we własnej osobie
yhy, a ile to w tym sezonie widziałeś wrzutek w ich wykonaniu (pomijając wolne i rożne) :?: może odkryje ci Amerykę ale wrzucają raczej skrzydłowi...
Ouh_yeah pisze:Co do przedryblowania kogoś na 25 metrze i walnięcia bomby z 20... on już tak niejedną bramkę strzelił.
szkoda w takim razie, że na kompilacjach tego nie widać, szkoda że ktoś wolał wybrać gola głową z 6. metra niż bombę z 20, ale pewnie tylko kompilatorzy mają spaczone gusta i nie wiedzą co to ładna bramka...
B@rt pisze:tak jak napisał yanquez, bardzo absorbuje uwagę obrony rywali
bo gra w drużynie, gdzie jest największą gwiazdą i zagrożeniem, jak chcecie dowiedzieć się czy absorbuje uwagę obrońców popatrzcie na skróty reprezentacji, w ogóle popatrzcie sobie na jego dorobek w reprezentacji a nie drużynie, która od kilku sezonów gra na niego i na nim opiera się każdy atak (oddawał po ponad 100 strzałów w samej lidze a w najlepszym sezonie miał tylko 18 goli, 9 z główy, w kolejnym na 17 goli 10 z głowy...), tam i Matri miałby po 20 goli z palcem w ..., nawet w tym sezonie jakiś 32 letni ogór zdobył 13 goli grając tam na ataku, nie ma się kompletnie czym zachwycać

no ale jak przejdziemy na 433 to oczywiście będzie grał, nie mam wątpliwości ale na grad goli to bym nie liczył...
Ostatnio zmieniony 22 kwietnia 2013, 15:04 przez Maly, łącznie zmieniany 2 razy.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 14:58

yanquez pisze: :puck: zdarzały mu się truchciki a'la Vucinić, a na takie coś dziewiątka u Conte nie powinna sobie pozwalać
W perspektywie ich możliwej wspólnej gry to przerażające.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 15:05

Maly pisze:
Ouh_yeah pisze:Kto mu wrzuci? Marchisio, Pirlo, Vidal, Pogba, Bonucci albo nawet Vucinić we własnej osobie
yhy, a ile to w tym sezonie widziałeś wrzutek w ich wykonaniu (pomijając wolne i rożne) :?: może odkryje ci Amerykę ale wrzucają raczej skrzydłowi...
Miliard?
Ty w ogóle oglądasz mecze Mały? Przecież wczoraj przeciwko Milanowi wrzucali na Vucinicia zupełnie jakby był napastnikiem... ;)

Nie narzekajcie. Llorente będzie robił świetną robotę, zobaczycie...

PS. Pamiętam bardzo fajną piłke Mirasa właśnie na głowę Toniego w jakimś przedsezonowym meczu. Dla mnie to dowód, że posiadamy zawodników potrafiących...

PS.2 a może barzagli?
http://www.youtube.com/watch?v=6G89a5gtnNw


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 15:33

Maly, Ty jesteś jakiś dziwny. Wchodzę na jutuba, wpisałem llorente, pierwszy wynik, odpalam kompilke i na samym początku są trzy dryblingi, po nich kilka główek i dwie bomby (jedna blisko linii pola karnego, druga z dalsza). Jestem przy 1:30 i widziałem już wszystko to, czego rzekomo nie potrafi Llorente.

Przy okazji, ma ktoś chusteczkę?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 15:41

Ouh_yeah pisze:Maly, Ty jesteś jakiś dziwny. Wchodzę na jutuba, wpisałem llorente, pierwszy wynik, odpalam kompilke i na samym początku są trzy dryblingi, po nich kilka główek i dwie bomby (jedna blisko linii pola karnego, druga z dalsza). Jestem przy 1:30 i widziałem już wszystko to, czego rzekomo nie potrafi Llorente.

Przy okazji, ma ktoś chusteczkę?
Do tego ma prawa jak i lewa noge strasznie mocną. Najlepsze sa przyjecia na piatym metrze, przepchanie 2 obroncow i gol. :prochno: FAP FAP.

Bedzie dobrze zobaczycie :prochno:


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 15:47

Ouh_yeah, faktycznie jest nad czym oko zawiesić, choć nie jestem pasjonatem tego typu filmów, które można byłoby zrobić nawet o mojej paprotce :)

Tylko kurde, naprawdę ciągle nie mogę uwierzyć, że Jorente jest aż tak silnym i przy tym niezłym technicznie zawodnikiem. Ciągle chodzi mi po głowie, że po prostu wygląda jak lita skała z powodu hiszpańskich obrońców, którzy są bardziej cherlawi niż ich odpowiednicy we Włoszech czy na Wyspach :doh: Natomiast jeśli nie jest tak, to naprawdę ma szansę zrobić we Włoszech furorę.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 20:56

@Ouh_yeah: masz rację, wszystko to jest do 1:30, tylko że w te półtora minuty streścili jego cała karierę... już z Amauriego da się lepsze kompilki zrobić ;)

a mecze nasze oglądam i jakoś nie pamiętam tych wrzutek, w sensie w miarę celnych, żeby jakieś zagrożenie było z nich... ty za to pamiętasz jedną wrzutkę Mirasa od pre-sezonu do teraz, super, na pewno Llorente zrobi z tego 4 gole ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 21:19

Maly pisze:@Ouh_yeah: masz rację, wszystko to jest do 1:30, tylko że w te półtora minuty streścili jego cała karierę... już z Amauriego da się lepsze kompilki zrobić ;)
Sorry, że się wtrącę, ale jeżeli Ty naprawdę uważasz, że Llorente nic nie potrafi i jest drewniany, to masz fajnie w domu.

Berbatov to też drewno, co?

:|


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 21:30

Maly pisze:a mecze nasze oglądam i jakoś nie pamiętam tych wrzutek, w sensie w miarę celnych, żeby jakieś zagrożenie było z nich... ty za to pamiętasz jedną wrzutkę Mirasa od pre-sezonu do teraz, super, na pewno Llorente zrobi z tego 4 gole ;)
Uwaga Maleńki, specjalnie dla Ciebie:

Zawodnik potrafiący grać głową to taki zawodnik, który nie tylko potrafi celnie skierować piłkę, która leci na jego głowę, to też zawodnik, który szuka tej piłki w polu karnym i wie jak się ustawić. Aktualnie nie mamy raczej zawodnika, który w tym elemencie wyróżniałby się jakąś wielką skutecznością, toteż i wrzutki wyglądają mizernie i marnie też wyglądają ci, do których są one adresowane. Myślę, że wraz z przyjściem Llorente to się zmieni, bo on wie jak walczyć o górne piłki, jak się ustawić i jak strzelić. Takie elementy jak wrzucanie piłki się ćwiczy i na pewno są różne warianty w zależności od tego do kogo ta piłka zmierza. Nie mówię, że Lichtsteiner czy Asamoah w dośrodkowaniach są mistrzami świata, ale sądzę, że to może zacząć funkcjonować wraz z przyjściem takiego napastnika jak Fernando.

Na litość boską, gościa jeszcze nie ma, jak można go już skreślać. Jest jeszcze taki ktoś jak Conte, który na pewno miał wpływ na ten transfer i skoro on takiego zawodnika chce to znaczy, że jest mu potrzebny. Krytyka będzie dla mnie zrozumiała jeśli będzie grał padakę, dośrodkowania będą kulawe, ale no litości, nie teraz.

Dziękuję za uwagę.


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 21:44

Jorente to bedzie gosc od przemocy fizycznej w ataku, jak ogladam te kompilacje, to imponuje mi jego sila i umiejetnosc gry tylem do bramki.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 22:57

wojczech7 pisze:Berbatov to też drewno, co?
wręcz przeciwnie, ale do nas przychodzi Llorente a nie Berbatov...
szczypek pisze:Nie mówię, że Lichtsteiner czy Asamoah w dośrodkowaniach są mistrzami świata, ale sądzę, że to może zacząć funkcjonować wraz z przyjściem takiego napastnika jak Fernando.
jak to mówią... nadzieja matką...

ps. wrócimy do tematu w październiku, bez odbioru ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2013, 01:18

Ponoc Real chcial Llorente;p I Perez sie dziwi, że jeszcze napadziora szukamy;p

http://transfery.info/57206,polityka-tr ... e-llorente


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2013, 11:17

Florentino Perez pisze:Kiedyś też obserwowaliśmy Llorente, jednakże jego transfer byłby niezgodny z polityką transferową Realu Madryt. Nie przywykliśmy do ściągania z innych klubów zawodników, którym kończą się kontrakty.
gruby kandydat na cytat sezonu ;) mogli dać w lecie 20 czy tam ile bilbao chciało ;) nie dziwię mu się, że udaje, że nam się dziwi... sra po gaciach na myśl, że możemy być jeszcze lepsi...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 maja 2013, 17:39

Fajnie, że jak Llorente tylko zaczął grać, to zaczął też strzelać. Właśnie podwyższył na 2:0 w 79. minucie Athletic - Mallorca.

Jakbyśmy tak mieli Llorente i Higuaina i obaj wróciliby do formy to aż strach pomyśleć ile razem mogliby wbić goli po podaniach od Pirlo, Vidala, Pogby, Marchisio, Bonucciego. Potrzeba nam bocznych potrafiących dośrodkować, a zdominujemy Serie A jeszcze bardziej i to bez kodów na Ibrę :P


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 maja 2013, 17:47

Maly pisze:
Florentino Perez pisze:Kiedyś też obserwowaliśmy Llorente, jednakże jego transfer byłby niezgodny z polityką transferową Realu Madryt. Nie przywykliśmy do ściągania z innych klubów zawodników, którym kończą się kontrakty.
gruby kandydat na cytat sezonu ;) mogli dać w lecie 20 czy tam ile bilbao chciało ;) nie dziwię mu się, że udaje, że nam się dziwi... sra po gaciach na myśl, że możemy być jeszcze lepsi...
zabawne, że mówi to koleś, który dwa lata temu ściągnął za darmo Altintopa, a jego jednym z pierwszych transferów był McManaman - zawodnik o najwyższej pensji, jaki przeniósł się do innego klubu za darmo, w ogóle jeden z pierwszych znanych przypadków prawa Bosmana.


Zablokowany