Zlatan Ibrahimović

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 15:17

Widzę, że niektórzy mieliby ostrą katorgę patrząc na Zlatana w koszulce Juve. Rozumiem to, choć mnie to nie dotyczy. Mam tylko jedno pytanie: naprawdę bardziej bolałoby was oglądanie Zlatana w każdy weekend prawdopodobnie połączone z nieporównywalnie lepszą skutecznością ataku niż patrzenie na tragikomedię naszych pseudo-napastników nie-cyganów , którzy nie są w stanie pozbyć się siniaków od kopania się po czole??


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 15:21

Do tych co wierzą dalej w transfer Zlatana i na 7 mln € rocznie polecam zajrzeć głęboko w oczy Marottcie:
Obrazek
Przemyśleć jeszcze raz ten ruch transferowy, po czym znów zajrzeć głęboko w oczy Marottcie
Obrazek

Dziękuje za uwagę.



niemniej jednak gdyby jakims cudem Marotta nam go skołował, to bym chyba srał tęczą ze szczęścia, przeciez mając go w drużynie już w następnej edycji LM moglibysmy realnie walczyć o LM


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 15:27

Robie sie twardy na sama mysl o cyganie w naszej koszulce ale kiedy sobie przypomne o sposobie przeprowadzania mercato przez Marotte, od razu mi mieknie.

Ode mnie wielkie 'tak' dla tego pilkarza.


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 16:19

Bazyliszek pisze:Do tych co wierzą dalej w transfer Zlatana (...) polecam zajrzeć głęboko w oczy Marottcie
Ej no, aż takiej podzielności uwagi to ja nie mam! 8)
pumex pisze:Widzę, że niektórzy mieliby ostrą katorgę patrząc na Zlatana w koszulce Juve. Rozumiem to, choć mnie to nie dotyczy. Mam tylko jedno pytanie: naprawdę bardziej bolałoby was oglądanie Zlatana w każdy weekend prawdopodobnie połączone z nieporównywalnie lepszą skutecznością ataku niż patrzenie na tragikomedię naszych pseudo-napastników nie-cyganów , którzy nie są w stanie pozbyć się siniaków od kopania się po czole??
Zauważ jedno. Cygan może i grał w interze czy milanie, ale nigdy nie mówił o nas źle. Tymczasem Giovinco mimo iż grał tylko w Parmie, to gdy odszedł od nas obrabiał nam zad jak to się przez nas zmarnował. I kto tu jest bardziej fair? Czy Zlatan mający do nas szacunek, ale traktujący piłkę przede wszystkim jako źródło zarobku czy Giovinco - wychowanek i judasz?


:plflag: :juveflag: :plflag:
Szwambrania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2011
Posty: 51
Rejestracja: 27 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 16:33

Supersonic pisze: Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki- Ibra idź bądź cyganem gdzie indziej.
:whistle:
Naturalnie, Ibra również by nie wszedł, bo Juve w 2006 a Juve w 2013... no sporo wody w tej rzece upłynęło ; ).

Co do transferu Zlatana jestem jak najbardziej na tak, jest piłkarsko dojrzały nie ma już takich wahań formy (sezon 2004/2005 w jego wykonaniu byl niesamowity, za to 2005/2006 to zupełna porażka i byłem nawet ukontentowany że odszedł), nadal miewa idiotyczne "zagrania" jak w meczu z Valencia, ale jestem mu w stanie to wybaczyć jeżeli da nam skuteczność (ok. 20 bramek), i ogromny wachlarz możliwości w ataku, a jestem pewien że jest w stanie nam to zapewnić (o motywację się nie martwię).

Jeżeli chodzi o "zdradę", owszem klub piłkarski jako miejsce pracy ma trochę inną specyfikę niż Tesco : >, ale jak już koledzy wyżej wspominali- nigdy nie mówił o nas źle.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 16:39

pumex pisze:naprawdę bardziej bolałoby was oglądanie Zlatana w każdy weekend prawdopodobnie połączone z nieporównywalnie lepszą skutecznością ataku niż patrzenie na tragikomedię naszych pseudo-napastników nie-cyganów , którzy nie są w stanie pozbyć się siniaków od kopania się po czole??
Wg. mnie zaginasz czasoprzestrzeń i źle stawiasz sprawę. Wiadomo, że każdy wybrałby Zlatana, jeżeli alternatywą byłby atak w niezmienionym składzie.

Ale... plotki o Sanchezie, Diamantim czy Murielu i innych nie wzięły się znikąd (tylko od jakku1, który zna swój fach :D).

Dlatego ode mnie 'nie' dla Ibry ze względu na:
- wiek
- ciekawsze, moim zdaniem, alternatywy na rynku transferowym

1 Zlatan, w tym momencie, to BARDZO droga waluta.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 16:44

Buffon - BBC - APVPL - M - Ibra i wystarczy.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 16:47

iltalismano pisze:Buffon - BBC - APVPL - M - Ibra i wystarczy.
Już było się wogóle nie wysilać - B-BBC-APVPL-M-I ( tylko mnie drażni przesadzanie z tymi skrótami ? :prochno: )


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Orkos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 kwietnia 2013
Posty: 464
Rejestracja: 15 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 16:50

Skąd wzięliście to, że Ibrahimovic będzie drogi? To TOP za mniej jak 20 mln nawet pensja 7 mln to i tak połowa tego co dostaje teraz. Chcąc kupić np TOPa Suareza musimy dać za niego dobre 50 mln i kontrakt taki sam.
Zlatan na takich warunkach to okazja i nie mówcie, że to nie fair w stosunku do innych, ale kim są ci inni - Vidal? 2 bardzo dobry sezon, Pirlo się reaktywował po stagnacji w Milanie, Chiellini ciągle się łamał, Marchisio był duchem przez kilka sezonów, Buffon najlepsze lata ma za sobą. Kim wobec Ibry są pozostali?


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:01

Dla przypomnienia wypowiedź Zlatana sprzed roku: "W Interze mówiono mi bym zawsze mówił negatywnie o Juventusie, ale teraz jestem we Francji i mogę powiedzieć, co myślę. Ja nadal uważam, że noszenie koszulki Juventusu było inne. Dało mi prawdziwe emocje, które tylko Juve potrafi zaoferować. Juve było piękne, było inne." I wypowiedzi w takim tonie znaleźć można więcej. Dla Zlatana w Juve jak najbardziej tak. Wiek wcale nie jest tu dużą przeszkodą, przy jego stylu gry i co ważniejsze warunkach fizycznych jest w stanie zapewnić jeszcze jakieś 3 lata latania za piłką na najwyższym poziomie, a w ciągu tych trzech lat powinniśmy przypuścić szturm na LM. O pensję też bym się nie martwił. Marotta nie rozrzuca pieniędzy na lewo i prawo, więc jeśli zdecyduje się postawić na Zlatana, znaczy to po prostu, że Juventus na to stać.

Co mnie najbardziej ciekawi, to to jak wyglądałaby współpraca Ibry z Vucinićem. Może szwagier dostałby na treningu równo w czapę (z czego Zlatan słynie :prochno: ) i zobligował się do zapieprzania na 100% w każdym meczu? Inaczej wiadomo, znowu dostałby w czajnik :lol:


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:21

Ad wyzej co do wieku.
Oczywiscie ze moze grac 2-3 sezony na top5-10 napastnikow na swiecie.
Wystarczy spojrzeć na Drogbe.

Wygrał Chealsea LM w wieku 33-34 lat.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 17:52

Akurat myślę, że wiek nie jest jakimś ogromnym minusem Zlatana. Niektórzy piłkarze starzeją się z wielką klasą i nie widać po nich, żeby odstawali od innych piłkarzy. Wystarczy spojrzeć na Lamparda, Drogbe, Zanettiego, Del Piero(jeszcze 2 lata temu), Tottiego... Można wymienić masę takich piłkarzy. A zresztą popatrzcie na Zlatana. Faceta z takimi warunkami i ambicją jeszcze przez kilka najbliższych lat będzie w czołówce najlepszych piłkarzy.
Cholera, dzieje się ze mną to samo, co było przy niedoszłym transferze Van Persie'ego do nas - zaczynam wierzyć to.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 18:00

Marotta (sami i nasi napastnicy) nieźle wypościł userów. Rok-dwa lata temu nie było tylu ludzi 'na tak'.

Ja oczywiście byłbym za, o ile w ogóle jest w tym wszystkim choć trochę prawdy.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 18:12

zahor pisze:Może zatem czas najwyższy zamiast wariantu bezpiecznego wybrać ścieżkę ryzykowną?
No tak, ale pytanie brzmi czy to akurat ten moment? Wiem, wiem, drugi raz taka okazja jak teraz ze Zlatanem moze sie juz nie powtorzyc, fakt. Ale z drugiej strony, czesc naszego planu na letnie mercato juz zrealizowalismy - mowie tutaj o Llorente. Czy zatrudnienie Ibrahimovicia nie byloby wywroceniem calej tej misternej konstrukcji do gory nogami i czy warto tutaj zaryzykowac?

To znaczy, dalej zastanawiam sie czy opcja Sanchez + Diamanti + Llorente to nie jest dla nas bardziej atrakcyjna opcja.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 18:16

squinter pisze:Robie sie twardy na sama mysl o cyganie w naszej koszulce
pumex pisze: O kurna, za chwilę zrobi mi się namiot :wink: Mało to realne, choć o matko, ależ bym chciał!
Panowie, trochę wstrzemięźliwości :smile:

Myślicie, że on zjechałby z 12 do 7,5 mln? Jakoś nie wierzę.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany