Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 01:05

D-Rose pisze:50 flag i 2 sektorówki ktore nalezały do Jagiellonii z dniem dzisiejszym zmieniły własiciela i z Białegostoku pojechały prosciutko do Sto(L)icy :twisted:
dokładniej: Przed meczem z Wisłą Jagiellonia w momencie pobierania flag z magazynku traci je wszystkie na rzecz Legii. Prawie 50 sztuk i 2 sektorówki.

wypłynęły już nawet zdjęcia. kilka godzin po akacji a cała kibicowska Polska już wie :prochno:

znalezisko potężne. komentować nie ma co i jak.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Judzio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 745
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 02:14

Też niedawno się o tym dowiedziałem, gruba akcja...


Obrazek
Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 03:38

Czyli akcja godna Legii...


blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 08:33

Push3k pisze:
Kurczi pisze:Zgody z zagranicznymi klubami są traktowane z przymrużeniem oka bo nikt nie będzie ścigał kogoś w koszulce Interu w Warszawie, czy u mnie w Gdyni za barwy Juve.
I tak niby powinno być, a tymczasem co niektórzy mieli problemy we Wrocławiu, bo "zgoda 'Ległej'/Legii/#@$@#$ ze stolicy".
No we Wrocku to "ściągaj ten szalik, bo skręcę Ci kark" ostatnio usłyszałem, a w klubie jakiś typ mi przyniósł raz jakąś brudną koszulkę, żebym przebrał (miałem pasiak Juve, po meczu poszedłem na piwo). Jak go odprawiłem, to "dzwonie po kumpli, nie wyjdziesz stąd żywy". No a od prawdziwych kibiców Śląska dostałem raz po mordzie, ale nie z powodu koszulki :P


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 09:28

flag sie pilnuje ... :)


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 11:13

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 1333_n.jpg

A tutaj całosc(chyba). Fotki nie są moze jakieś szczegolnej jakosci, ale widać ile płócien Jagiellonia oddała w ramach pamiątek.


Obrazek
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 11:35

blk01 pisze:
Push3k pisze:
Kurczi pisze:Zgody z zagranicznymi klubami są traktowane z przymrużeniem oka bo nikt nie będzie ścigał kogoś w koszulce Interu w Warszawie, czy u mnie w Gdyni za barwy Juve.
I tak niby powinno być, a tymczasem co niektórzy mieli problemy we Wrocławiu, bo "zgoda 'Ległej'/Legii/#@$@#$ ze stolicy".
No we Wrocku to "ściągaj ten szalik, bo skręcę Ci kark" ostatnio usłyszałem, a w klubie jakiś typ mi przyniósł raz jakąś brudną koszulkę, żebym przebrał (miałem pasiak Juve, po meczu poszedłem na piwo). Jak go odprawiłem, to "dzwonie po kumpli, nie wyjdziesz stąd żywy". No a od prawdziwych kibiców Śląska dostałem raz po mordzie, ale nie z powodu koszulki :P
Ja chodzę po Wrocku cały czas w czapeczce Juve (czarna, bejsbolówka, znaczek) i nie zdarzyło mi się , żeby ktoś mnie zaczepił. Miałem tą czapeczkę nawet ostatnio na Śląsk-Wisła na młynie w PP i nic.

Na siłce prawie zawsze mam albo koszulkę Juve (bezrękawnik) albo frotkę, a otacza mnie cała masa "prawdziwych chuliganów Śląska" i nigdy nie miałem problemu...

Chyba pecha miałeś...


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 21:38

Wypowiedź kogoś z Białegostoku odnośnie wczorajszych wydarzeń:

"Odnośnie akcji w Białymstoku, żeby wszystko rozjaśnić i skończyć <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> pytania i komentarze..

Ok. 2 h przed meczem ultrasi pobierają flagi z magazynu na obrzeżach miasta, nawiedza ich ekipa Legii (ok.30 osób) obijając ( jeden w szpitalu) zastanych ultrasów. Akcja była konkretnie zorganizowana i przemyślana, nie mieliśmy szans na jakie kolwiek uratowanie flag. Nie mamy żadnego rywala w pobliżu i to nas zgubiło... Nikomu by do głowy nie przyszło, że ktoś w taki sposób może się na nas skołować.

Odnośnie pytań o gonitwe, pogoń trwała do samej Warszawy, ale niestety nie udało się zatrzymać gonionych aut.

Szacunek dla Legii za akcje, a My musimy się teraz poważnie zastanowić nad zaistniałą sytuacją. I proszę, nie napinajcie się za bardzo bo każda ekipa żeby została rozkminiona w ten sposób, również by zapewne straciła swoje flagi bo niestety muszę to przyznać ale wszystko było zaplanowane po MISTRZOWSKU. pJona" /RC

Jestem ciekaw jak wyglądała ta pogoń za flagami... :C

Generalnie konkretna akcja...


Asus3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2010
Posty: 209
Rejestracja: 02 listopada 2010

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 23:18

Ubierać barwy zagranicznych klubów (z którymi przez net/tv można jedynie SYMPATYZOWAĆ) na mecz klubu któremu się w Polsce kibicuje... nic tylko pogratulować takich wynalazków Śląskowi.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 23:23

Asus3 pisze:Ubierać barwy zagranicznych klubów (z którymi przez net/tv można jedynie SYMPATYZOWAĆ)...
Ośmielę się nie zgodzić. Pewnie nie tylko ja.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2013, 23:46

Asus3 pisze:Ubierać barwy zagranicznych klubów (z którymi przez net/tv można jedynie SYMPATYZOWAĆ) na mecz klubu któremu się w Polsce kibicuje... nic tylko pogratulować takich wynalazków Śląskowi.
Ale ja kibicuję TYLKO Juventusowi, a na mecze Śląska po prostu wyciągają mnie czasem kumple... Tak naprawdę to nie ogarniam do końca sytuacji w tabeli Ekstraklasy poza czołówką. Każdy znajomy doskonale o tym wie i nikt jakoś nie robi problemu...
Poza tym więcej razy w życiu byłem na meczach Juve niż Śląska więc nie wiem skąd Twoja zakompleksiona gadka...

A właśnie ma ktoś fotki z dzisiejszej oprawy w dobrej jakości?


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 01:48

Jakieś dobre foty z dzisiejszej oprawy sie znajdą?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 08:21

yanquez, w moim odczuciu to, że nie znasz sytuacji w tabeli nic nie zmienia, miejsce w lidze jest w tym przypadku bez znaczenia.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 09:29

paruf pisze:yanquez, w moim odczuciu to, że nie znasz sytuacji w tabeli nic nie zmienia, miejsce w lidze jest w tym przypadku bez znaczenia.
Być może...

Po prostu chciałem powiedzieć, że jestem typowym januszem i piknikiem jeśli chodzi o polską piłkę. Na młynie byłem tylko dlatego, że kolesie z dzielni tam akurat chodzą (poza tym byłem na meczu przyjaźni), a wyniki Śląska są mi po prostu "mniej obojętne" niż Legii, Lecha czy Arki... Sporo osób mnie za to krytykuje, ale nie spotkałem się z oznakami jakiejś wrogości i tylko tego dotyczył mój post.


paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2013, 09:49

Ja zrozumiałem o czym pisałeś, natomiast czapeczka Juventusu na meczu Śląska nie jest dobrym pomysłem bez względu na to jak została przyjęta na trybunie.


ODPOWIEDZ