Lippi i Cappelo mówią Nie! Reprezentacji Włoch!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 11:50

Marcello Lippi i Fabio Capello zaprzeczyli jakoby byli zainteresowani pracą z reprezentacją Włochy. Obecny selekcjoner Giovanni Trapattoni prawdopodobnie po mistrzostwach Europy w Portugalii zwolni posadę.

Szkoleniowiec Juventusu odrzucił pogłoski jakoby był zainteresowany tą posadą i przyznał, że jest szczęśliwy z pracy w klubie. - Mówiłem to już wcześniej. Jestem dumny z tego, że wiele osób łączy mnie pracą w reprezentacji Włoch, ale ja mam kontrakt z Juventusem do 2005 roku. Nie zostawię klubu dopóki nie zdecydują się na zwolnienie mnie. Po ośmiu sezonach z klubem, czuję, że Juventus jest moim życiem. - powiedział Lippi.

Natomiast trener Romy Fabio Capello powiedział, że wolałby wyjechać za graniće niż pracować z reprezentacją Włoch. - Wolałbym raczej trenować za granicą niż pracować z reprezentacją Włoch. Bycie odpowiedzialnym za reprezentację nie jest doświadczeniem, które chciałbym uzyskać. - powiedział Capello.

I bardzo dobrze Oby Marcelo miał taką karierę jak Ferguson :D


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 11:53

no i elegancko !!! bedzie mógl skupić sie na prowadzeniu Juventusu , co zapewne da lepsze wyniki niz gdyby prowadził reprezentacje i drużynę !!

Lippi Forever :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 12:11

Każdy na początku mówi "NIE" :cry:


non mollare mai
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 12:20

Lippi jakby został było by super, bo zawsze nie wiiadomo jak przyjdzie nowy trener jak to sie potoczy.
Capello mnie nie obchodzi, lepiej jakby przejął Azzuri :twisted:


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 12:51

A jeżeli Juve (odpukać) zajmie np. 5 miejsce w lidze i nie awansuje do LM, albo jeszcze gorzej i niżej będzie, to wtedy Go zwolnią z Juve. To jak Lippiemu zaproponują posade trenera reprezentacji to nie odmówi :?: Jasne że sie zgodzi. Teraz tak gada, że nie przyjmie tego bo jest zwiazany z Juve i z tym sie zgadzam, ale "wszystko sie może zdarzyć"


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 13:12

Marcelo jesteś wielki, to się nazywa trener :D, bardzo się cieszę, że nie obejmie tej posady :D, ale Capello mógłby ją przyjąc, to bardzo dobry trener, a Trappatoni :? to moim zdaniem nie jest trener godny reprezentacji Włoch


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 13:16

Odetchnąłem Lippi per sempre :wink: . Bardzo bym chciał żeby w 2005 roku przedłużył jeszcze kontrakt z Juve. Ale najważniejsze że jak narazie zostaje w Juve. I to sie liczy.


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 13:20

No i super news mam nadzieje że sie sprawdzi bo Lippi musi z nami zostać!!!


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 13:35

Lippi jak widac jest bardzo przywiazany do Juventusu i to bardzo mnie cieszy :-D


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 14:19

No i dobrze w obu przypadkach. Lippi poprowadzi Juve do kolejnego Pucharu Europy a w przypadku Capello udowodnil facet że marny z niego trener i ze Roma w tym sezonie po prostu ma farta


Walo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 204
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 14:24

Tak Tak !!
Bardzo się cieszę że Lippi nie zostanie trenerem reprezentacji. Niech zostanie w Juve. !!


ALEXDP

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 grudnia 2003
Posty: 62
Rejestracja: 17 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 14:41

FORZA LIPPI :!: :!: :!: :!: :!: :D :D
I tu nasz kochany LIPPI udowodnił, że jego drugim domem jest JUVE, mam nadzieję, że przedłuży on z nami kontrakt na czas nieokreślony :D , i, że władze naszego kochanego JUVE nigdy go nie zwolnią :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRANDE ALEX DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 14:58

Peja48 pisze:Po ośmiu sezonach z klubem, czuję, że Juventus jest moim życiem. - powiedział Lippi.
Czyż to nie brzmi pięknie?...

Wiedziałem ,że tak potoczy sie ta sprawa i nawet nie zawracałem sobie tym głowy. Lippi to nie ten typ człowieka, który teraz np: by nas zostawił dla reprezentacji. On jest stworzony dla JUVE, JUVE dla niego, i tak już zostanie...


Obrazek
TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 15:09

[quote="MoszeUsz"]No i dobrze w obu przypadkach. Lippi poprowadzi Juve do kolejnego Pucharu Europy a w przypadku Capello udowodnil facet że [color=red]marny z niego trener [/color]i ze Roma w tym sezonie po prostu ma farta[/quote]

Hehehe dobre. Capello to marny trener. Znasz się na piłce wobec tego jak ja na szydełkowaniu. Skoro Capello jest marny to jaki jest Lippi?? Roma ma farta w tym sezonie? A w 2001 też miała farta? A Milan zdobywając Scudetto też miał farta? A jak wygrywał Ligę Mistrzów? A gdy Real Madryt wygrał La Ligę?? A rok później LM (co prawda nie Capello ale zespół przygotował właśnie on)?? Dobry jesteś.
A Lippi?? Świetny w Juve, ale poza nim kiepściutko :( Więc jeśli już któryś z nich miałby być marny to odpowiedź jest tylko jedna.......

P.S. Moim zdaniem obaj są świetnymi fachowcami

P.P.S. Dlaczego nie działa funkcja "cytuj"??


Forza Roma
Hiob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 września 2003
Posty: 37
Rejestracja: 07 września 2003

Nieprzeczytany post 04 stycznia 2004, 16:12

I dobrze. Marcello nie odchodź!!!! :lol: :lol:


Jest tylko jeden klub dla którego warto żyć - JUVE i nie zmienia się nic!!!!!!
www.worldfootball.w.pl
ODPOWIEDZ