Serie A 12/13 (32): Lazio 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 14:53

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 32 kolejki SerieA 12/13: Lazio - JUVENTUS

Czas:

15.04.2013 (poniedziałek), godzina 20:45

Miejsce:

Rzym - Stadio Olimpico (72 700)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-białe
Przydomek: Biancocelesti
Prezes: Claudio Lotito
Dyrektor sportowy: Igli Tare
Menedżer: Vladimir Petković
Oficjalna strona S.S. Lazio

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 11
Remisów: 2
Przegranych: 3


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 4
Remisów: 4
Przegranych: 7



Ostatnie mecze:
(11.04.2013) – Lazio ? : ? Fenerbahce (Europa League)
(08.04.2013) – Roma 1:1 Lazio (Serie A)
(04.04.2013) – Fenerbahce 2:0 Lazio (Europa League)
(30.03.2013) – Lazio 2:1 Catania (SerieA)
(17.03.2013) – Torino 1:0 Lazio (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Miroslav Klose (10 goli w SerieA), Hernanes (9 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Stefano Mauri (5 asyst w Serie A [wg whoscored]), Antonio Candreva, Senad Lulic (4 asysty w SerieA [wg whoscored])
Obrazek Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek


JUVENTUS:

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 10
Remisów: 3
Przegranych: 2


Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 12
Remisów: 2
Przegranych: 2



Ostatnie mecze:
(10.02.2013) – JUVENTUS 0:2 Bayern (Champions League)
(06.04.2013) – JUVENTUS 2:1 Pescara (SerieA)
(02.04.2013) – Bayern 2:0 JUVENTUS (Champions League)
(30.03.2013) – Inter 1:2 JUVENTUS (SerieA)
(16.03.2013) – Bologna 0:2 JUVENTUS (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Mirko Vucinic (9 goli w SerieA), Fabio Quagliarella (8 goli w SerieA)
Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Arturo Vidal (7 asyst w SerieA [wg whoscored])
Obrazek



HISTORIA SPOTKAŃ Z LAZIO



Przewidywane składy

Wg LGDS:

:ball: JUVENTUS

:ball: Lazio

Wg Tuttosport:

(zostanie uzupełnione gdy Tuttosport zaktualizuje składy)


mecz na żywo w TV:

Obrazek

Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport HD1
beIN Sport Max 3
C More Fotball (nor) / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
C+ Sport (france) / HD
Digi Sport (cze/svk)
ESPN (uk/ireland) / HD
OTE Sport 1 / HD
RAI Italia 3 (africa)
Setanta Sports Eurasia / HD
Silemani TV
Sky Calcio 1 / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 (israel) / HD
Sport TV2 / HD
SportDigital.tv
SportKlub (hungary)
SuperSport 10 (africa)
SuperSport 2HD (za)
SuperSport 3 (za)
SuperSport MaXimo
AUS: RAI Italia 2
BEL: Sporting Telenet HD1
DEN: C SPORTS [online]
ITA: Premium Calcio
ITA: Premium Calcio HD
MLT: GO Sports 1 / HD
NOR: C SPORTS [online]
SLO: Sport TV1
SUI: TeleClub Sport 2 / HD
SUI: TeleClub Sport PPV
SWE: C SPORTS [online]
SWE: TV4Play.se
USA: RAI Italia 1


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 14:59

Niby Lazio oslabione, z tego co slyszalam ostatnio, ale to moze byc ciezki mecz i licze sie nawet z porazka, choc oczywiscie wolalabym, zeby Juventus nie stracil punktow.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 15:05

Lazio bez Lulica, Radu i Biavy..nie wiadomo czy wystąpią Dias i Konko, więc nasi napastnicy będą mieli ułatwione zadanie. Mam tylko nadzieję, że odpadnięcie z LM nie podziała negatywnie na postawę zawodników.

Obstawiam: Lazio 1-2 Juve


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 15:08

Jedno nazwisko, które przyprawia mnie o mdłości - Marchetti Obrazek

Poza tym ciekawy jestem, czy Gazzetta i Sky po prostu nie zaktualizowały składów, czy Conte planuje znowu posadzić Buffona na ławce :think:


Obrazek
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 15:12

Przydałoby sie zeby Lacjuchy dziś pograli ze 120 minut z Fener i postrzalali pare/parenascie serii rzutów karnych. Na ich awansie mi nie zalezy, ale na tym zeby sie pomęczyli juz tak.


Obrazek
strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 15:14

Najlepszy strzelec Quag 8 goli w tym trzy z Pescarę i Vucinić 9 goli w tym 2 z Pescarą ostatnio. Przy czym pierwszy oczywiście dużo nie grał. Ale ogólnie - no brawo!

Mam nadzieję, że uda się chłopakom zapomnieć o tym bawarskim koszmarze, może po dużej wódce i wypadzie w miasto... :think: Co by nie gadać, nie można się rozkleić i trzeba dokończyć robotę.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 15:20

O co ja widzę na Cyfrze meczyk a nie na Nsport? Cudownie NC+ robi z klientami. Jest to najgorsza fuzja jaką w życiu widziałem, przykre.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 15:56

skonczyl sie JUVE na ence :(


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 16:03

wloski pisze:O co ja widzę na Cyfrze meczyk a nie na Nsport? Cudownie NC+ robi z klientami. Jest to najgorsza fuzja jaką w życiu widziałem, przykre.
Ale teraz działają razem :twisted:



Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2013, 16:28

Brak Lulicia i Radu powinien znacznie ułatwić zadanie Lichtsteinerowi i Vidalowi, którzy grają po ich stronie i będą wypoczęci, bo pauzowali w Lidze Mistrzów. W dodatku Biava w tym sezonie również pokazywał dobrą dyspozycję, więc wobec takich osłabień Lazio nasi tacy sobie napastnicy powinni mieć ułatwione zadanie. Liczę, że nasi chociaż trochę zrekompensują nam zawód z Bayernem.


Obrazek
Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 00:20

PrzemasJuve pisze:skonczyl sie JUVE na ence :(
Komentatorzy będą z enki. :prochno:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 02:16

Lazio nie ma obrony na mecz z nami i grzechem będzie tego nie wykorzystać. Biava, Lulic i Radu są zawieszeni, Dias i Konko kontuzjowani, a gwiazdor Diakite wpychany do Juve/Interu/Milanu przez swojego agenta jest w klubie Kokosa. Ich defensywa najprawdopodobniej będzie wyglądać tak:

Gonzalez - Ciani - Cana - Stankevicius, uściślając:

- nominalny pomocnik
- solidny rezerwowy często grający w pierwszym składzie
- rezerwowy defensywny pomocnik, mogący ewentualnie grać na stoperze
- głęboki rezerwowy, którego nominalną pozycją jest środek obrony, ale zagra na lewej (o ile mnie pamięć nie myli to Stankevicius w tym sezonie póki co zaliczył symboliczną minutę i to w ostatniej kolejce z Romą).

Sytuacji zapewne nie powinno brakować przy takim układzie, ale w bramce ten feralny Marchetti. Gość ma zawsze przeciwko nam życiówkę, a ja zawsze będę go hejtował za te punkty które nam urwał i to, że zabrał Vidalowi bramkę sezonu rok temu. :prochno:


Myślę, że gdybyśmy nie mieli Buffona to powinien u nas bronić, bo jak wiadomo najlepszym sposobem na pozbycie się wroga jest przeciągnięcie go na swoją stronę. :lol:

W ofensywie trzeba jednak na nich uważać. Mauri od zawsze miał na nas patent i wciskał bramki po jakichś stałych fragmentach albo wrzutkach. Hernanes to oczywiście klasa sama w sobie, a Klose mimo, że po kontuzji i raczej pod formą zawsze jest groźnym zawodnikiem. Do tego nasz stary znajomy Candreva i wchodzący dopiero do składu szybki murzyn Onazi. Pieczęć na każdej akcji będzie stawiał Ledesma.

Nie mamy już co kalkulować, mam nadzieję, że chłopaki wyżyją się na Lazio nie tylko ze względu na wydarzenia w Lidze Mistrzów, ale i wezmą rewanż, bo na 3 spotkania z drużyną Petkovicia nie wygraliśmy ani jednego, a wyprawa na Stadio Olimpico w pucharze Włoch to była komedia, ta akcja Giovinco w ostatniej akcji meczu do dzisiaj mi się odbija, a włosy mi dęba stają.

Co do składu to nie ma za bardzo co kalkulować. Vidal i Lichtsteiner ostatnio nie grali, więc koniecznie do pierwszego składu, chętniej od Pogby zobaczyłbym Marchisio, na lewej wolałbym Kwadwo, a w ataku obok Vucinicia mimo wszystko Matri.

Lubię zwycięstwa w Rzymie i trochę do nich w poprzednich sezonach przywykłem, bo często wracaliśmy ze stolycy z tarczą, ostatnio coś się zrąbało. Od pokonania Lazio po bramce Pepe w listopadzie 2011, zanotowaliśmy tam w lidze remis i porażkę, a w pucharze Włoch przegraliśmy finał i odpadliśmy w półfinale. Czas to naprawić, zróbmy swoje, przyklepmy mistrzostwo w derbach z Torino i niech sobie grają na koniec sezonu wszystkie Isle i Anelki.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 08:23

Vincitore pisze:Ich defensywa najprawdopodobniej będzie wyglądać tak: Gonzalez - Ciani - Cana - Stankevicius
Moment, wie ktoś, co się dzieje z Cavandą? W obecnym sezonie prezentował się nieźle na prawej obronie, w meczu z nami niemiłosiernie objeżdżał Peluso a udało mi się tylko doczytać, że jest bezterminowo zawieszony :think:


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 12:28

pumex pisze:
Vincitore pisze:Ich defensywa najprawdopodobniej będzie wyglądać tak: Gonzalez - Ciani - Cana - Stankevicius
Moment, wie ktoś, co się dzieje z Cavandą? W obecnym sezonie prezentował się nieźle na prawej obronie, w meczu z nami niemiłosiernie objeżdżał Peluso a udało mi się tylko doczytać, że jest bezterminowo zawieszony :think:
Ma tego samego agenta co Diakite, obydwóm kończą się kontrakty, klub oferuje nowe, a agent nie chce przedłużyć, próbując wepchać jednego i drugiego do lepszego klubu. W chwili obecnej odsunięty od drużyny.

Co do Cavandy to z nim kojarzyć mi się będzie tylko bramka Krasicia dwa sezony temu, bo to właśnie młody Belg się poślizgnął, a Milos obudził mi pół osiedla. ;)


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2013, 13:09

Vincitore pisze:W ofensywie trzeba jednak na nich uważać. (...)Hernanes to oczywiście klasa sama w sobie(...)
A ten czasem nie pauzuje za kartki?

Nie przyjmuję do wiadomości porażki w tym meczu, a i po remisie będę mocno sfrustrowany. Lazio ostatnimi czasy kaleczy, a nam przydałoby się powiększyć przewagę nad Napoli, które - mam nadzieję - zgubi co najmniej 2pkt z Milanem.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Zablokowany