LM 12/13 (1/4): JUVENTUS 0-2 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
makaroniarz

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 kwietnia 2013
Posty: 2
Rejestracja: 10 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:07

Bazyliszek pisze:i co? Bayern nas zmiazdzy? przeboleje brak awansu, ale dziisiaj przynajmniej jakis poziom prezentujemy w stosunku do pierwszego meczu, ale to bedzie cenne doswiadczenie dla Conte w nastepnych edycjach LM.
Jaki poziom ? co to qrw-a ma być ? to jest wasz najwyższy poziom ?
Dziękuję - postoje.Powtórzę się.
Cudem było wasze wyjście z grupy bo gracie jak jagiellonia bialystok.
0:2 Koniec meczu i Qrw_a od razu ogon podtulony ....oooo cały juve.pl


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:08

LJ, idz sie rozpedz i z calej sily <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> glowa w sciane, tak bedzie najlepiej dla calego tego forum, czytac sie ciebie nie da, jak zwykle zreszta.

@up:
siema hejter, piateczka.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2013, 23:09 przez squinter, łącznie zmieniany 1 raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:09

LordJuve pisze:
Nedved1983 pisze: jest dobrze, projekt realizowany praktycznie perfekcyjnie.
:rotfl: ...czyli rozumiem zmian nie będzie, bo po co?
Jest realizowany, a nie został zrealizowany. Czytaj uważniej.
Mam wrażenie, że czekałeś na tę porażkę cały tydzień, tylko po to, żeby ponabijać się z kibiców, którzy albo wierzyli, albo teraz są podłamani. Zawsze śmieszą mnie twoje posty. Nigdy nie gadasz na temat, lecz kłócisz się z ludźmi, którzy mają inne zdanie niż Ty.
Śmiejesz się z Wojtka, że ten po tym meczu się dowiedział, ile nam brakuje do czołówki. Proszę, wytłumacz mi, kiedy Ty zauważyłeś ile nam brakuje do najlepszych? Albo wiesz co? Lepiej nie odpisuj. Idź do działu religii i rozpowiadaj tam o Aniołach, dziewicy Maryi, Jezusie i innych fantastycznych postaciach(z całym szacunkiem dla osób wierzących), bo to Ci wychodzi najlepiej.


Obrazek
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:09

booyak pisze:Muszę napisać kolejny post bo przecieram oczy ze zdumienia :shock:
Deszczowy, Lypsky, Alina itp wreszcie piszą dokładnie te same rzeczy za które pół roku temu 'zjadali szarych forumowiczów'.
Lepiej późno niż wcale chłopaki :ok:
Ehh, nie licz na to, i tak Ci nie przyznają racji a to o czym piszesz to "dawno i nieprawda". ;)


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:09

Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę. Drugą źle zaczęliśmy, a po stracie bramki nasza gra się skończyła.
Ja od meczu z Arsenalem powtarzam, że to Bayern jest jak dla mnie największym faworytem do zwycięstwa tej edycji LM.
Zaskoczyła mnie gra Padoina- myślałem, że się gorzej zaprezentuje. Mimo wszystko trzeba chłopakom podziękować za grę i liczyć, że uda się nadrobić zaległości powstałe przez rozbrat z LM.

FINO ALLA FINE FORZA JUVENTUS!!


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:09

Cztery powody dlaczego w dwumeczu padł wynik 0:4

:ball: zespół jest niewątpliwie pod formą (Pirlo i jego "giermek Marchisio", Chiellini zamiast grać odwala teatrzyk). Nie bez kozery straciliśmy gola z Pescarą, która grała w 10 (taki papierek lakmusowy).
Przewaga pod koniec Serie A nad drugim zespołem nie skończy się na 9 pkt tylko na 3-6.

:ball: zesraliśmy się na Allianz Arena + niewytłumaczalne niedokładności w podaniach, nawet w momentach bez pressingu Bayernu.

:ball: ogólnie przyjęta taktyka Conte na Bayern (352).

:ball: ogólna nędza w graczach "eksplozywnych" w ataku i wingbacków plus wykartkowanie Vidala oraz nieobecność Simone Pepe.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:11

No coż, odpadamy w 1/4 z prawdopodobniej najlepszą drużyną tej edycji LM. Widać było, że Bayern jest od nas level wyżej. Mają świetnych piłkarzy na każdej pozycji, są niesamowicie zgrani oraz kapitalnie przygotowani fizycznie.

W pierwszym meczu sobie pozamiataliśmy. Nasi piłkarze w Monachium mieli kilo w gaciach i to było widać. W dodatku brak szczęścia, 2:0 i sprawa awansu była już prawie rozstrzygnięta.

Dzisiaj liczyliśmy na perfekcyjny występ naszych piłkarzy, bo tylko poprzez rozegranie bezbłędnego występu mogliśmy wyeliminować Bawarczyków. Niestety, rzeczywistość okazała się dla nas brutalna. Bayern pokazał dzisiaj dojrzały, spokojny futbol i to na nas wystarczyło. Jeszcze do momentu straty gola gra była w miarę wyrównana, ale później nasi piłkarze stracili już chyba jakąkolwiek motywację.

Największą różnicę pomiędzy zespołami zobaczyłem jednak w przygotowaniu fizycznym. Bawarczycy od początku spotkania grali bardzo wysokim pressingiem, w drugiej połowie to samo. Można było odnieść wrażenie, że w ogóle się nie męczą. Natomiast Juventus dzisiaj był wyraźnie gorzej przygotowany fizycznie, podobnie jak w poprzednim spotkaniu w Monachium.

Została nam liga, trzeba obronić mistrzostwo, a w okienku transferowym wyraźnie wzmocnić skład w ofensywie. Atak jest do wymiany, Llorente niestety nie wystarczy. Juventus będzie musiał sięgnąć głębiej do portfela. Top jest nam potrzebny, z Quagliarellą czy Matrim w składzie Ligi Mistrzów nie zwojujemy.

Ja i tak jestem zadowolony z naszej gry w tegorocznej Lidze Mistrzów. Przed sezonem powiedziałem, że będę bardzo zadowolony jeśli dojdziemy do ćwierćfinału. Plan został wykonany. Dzisiaj nie odpadliśmy z leszczami, więc wstydu jakiegoś wielkiego nie ma. Szkoda tylko, że nie udało się wygrać chociaż 1:0 na otarcie łez.


Obrazek
alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:12

booyak pisze:Muszę napisać kolejny post bo przecieram oczy ze zdumienia :shock:
Deszczowy, Lypsky, Alina itp wreszcie piszą dokładnie te same rzeczy za które pół roku temu 'zjadali szarych forumowiczów'.
Lepiej późno niż wcale chłopaki :ok:
Rzeczywiście. Alina chwali Vucinicia, Bonucciego i Padoina [tak jak to zawsze robił od kilku lat] - tego jeszcze nie było! :roll:
LordJuve pisze:
booyak pisze:Muszę napisać kolejny post bo przecieram oczy ze zdumienia :shock:
Deszczowy, Lypsky, Alina itp wreszcie piszą dokładnie te same rzeczy za które pół roku temu 'zjadali szarych forumowiczów'.
Lepiej późno niż wcale chłopaki :ok:
Ehh, nie licz na to, i tak Ci nie przyznają racji a to o czym piszesz to "dawno i nieprawda". ;)
Następny. Co ja takiego napisałem, czego nie pisałem już kiedyś?
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2013, 23:13 przez alina, łącznie zmieniany 1 raz.


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:12

Moim zdaniem ta LM to sukces Juve, zarobiliśmy sporo pieniędzy, piłkarze zdobyli doświadczenie i Conte też. Oczywiście styl w dwóch spotkaniach z Bayernem był tragiczny, ale nie oszukujmy się do Bayernu sporo nam brakuję, tylko mądre transfery i ciężka praca spowoduję że zniwelujemy różnicę. Ci którzy myśleli że Juve może wygrać Ligę Mistrzów to chyba ich trochę fantazja poniosła.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:12

Conte wyciągnął z tych chłopaków 110%. Niestety to już nie wystarcza na tym poziomie rozgrywek. Brakuje dwóch, trzech klasowych zawodników, dzięki którym ta drużyna mogłaby wskoczyć na następny level.

Tak czy siak, jestem zadowolony z postawy Juve w tym sezonie (o ile nie zmontują sobie jakiejś kaszany w ostatnich spotkaniach ligowych).


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:13

Nedved1983 pisze: kasa na transfery jest, Marotta robi swoje. on i Conte pokazali już, że zasługują na zaufanie i czas.
a teraz wracaj wzdychać do plakatu Alexa.
Czytając wypowiedzi Marotty mam wrażenie, że kasa jest...ale ratowanie FIATa a nie pompowanie w Juve... :|


Szaq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2011
Posty: 433
Rejestracja: 16 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:14

Jeszcze taka mała dygresja do tej pory mówiło się, że MVP to być może najlepsza pomoc na świecie. Chyba mamy odpowiedź. Marchisio jest dobry, ale nic ponadto, a Pirlo się po prostu zestarzał. Zdecydowanie Vidal najlepszy no i pozostaje wierzyć w rozwój Pogby.

I co jeszcze rzuciło mi się w oczy Barzagli zwykle imponujący spokojem bardzo niepewny. Vucinić z kolei potwierdził, że pojedynkach z takimi rywalami można na niego liczyć.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:16

booyak pisze:Muszę napisać kolejny post bo przecieram oczy ze zdumienia :shock:
Deszczowy, Lypsky, Alina itp wreszcie piszą dokładnie te same rzeczy za które pół roku temu 'zjadali szarych forumowiczów'.
Lepiej późno niż wcale chłopaki :ok:
Jako wywołany do tablicy w pierwszej kolejności (grazie, grazie :D) pozwolę sobie poprosić o jakieś konkretne cytaty. Bo inaczej... to dawno i nieprawda ;)


Od x czasu gaszę forumowych Piotrów Żyłów, głoszących mądrości "o Serie A nad Bundesligą wyższości". Dziś to się uwidoczniło w całej rozciągłości.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:17

LordJuve pisze:A nie mówiłem... :płaczę:
Mówiłeś, mówiłeś... :ok:
Ty to masz jednak nosa :bravo:

LordJuve pisze: Przecież nie mamy kasy! Dzieciak z Ciebie! Polityka transferowa Juve jest bardzo dobra! :lol:
Czemu ciągle cytujesz dzieciaków? Sprawia Ci to przyjemność?
mateelv pisze: Gdyby nie słaby Celtic w 1/8 to pewnie odpadlibyśmy już wtedy.
Wywróżyłeś to dziś z fusów? Nie wiesz jakby potoczyły się losy, gdybyśmy trafili na coś, co nie zwie się FCB!
LordJuve pisze:
deszczowy pisze:No, to kto pierwszy napisze "Bayern wygrał fuksem, Bundeskopanka słaba!!!!" ?
LordJuve pisze:Mistrz Włoch?! Co to, k..., jest?! :|
To jest miejsce Włochów w szeregu.
Więc jaką wartość ma Scudetto w takim wypadku? Co powinno być dla nas ważniejsze? Sukcesy w LM czy miejsce w TOP 3 ligi?
A 1/4 to nie sukces, biorąc pod uwagę, że gramy takim składem?
I jeszcze coś.....Bayern wygrał fuksem, Bundeskopanka słaba!!!! :smile:

makaroniarz pisze: Jaki poziom ? co to qrw-a ma być ? to jest wasz najwyższy poziom ?
Dziękuję - postoje.Powtórzę się.
Cudem było wasze wyjście z grupy bo gracie jak jagiellonia bialystok.
0:2 Koniec meczu i Qrw_a od razu ogon podtulony ....oooo cały juve.pl
Uuuu....twardziel się nam znalazł! Rzeczywiście gramy na poziomie Jagielloni, a Ty jesteś hardkorowy koksu! Szacun za treściwą wypowiedź!


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2013, 23:19

squinter pisze:LJ, idz sie rozpedz i z calej sily <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> glowa w sciane, tak bedzie najlepiej dla calego tego forum, czytac sie ciebie nie da, jak zwykle zreszta.

@up:
siema hejter, piateczka.
Haha, co za hejt...w stronę brata? Innego kibica Juve? Co za wstyd...za to Cb się da czytać...gdyby nie to, że pozwoliłeś sobie użyć mojej ksywki to nawet bym nie zauważył Twojego posta... 8) :lol:
pablo1503 pisze:
LordJuve pisze:
Nedved1983 pisze: jest dobrze, projekt realizowany praktycznie perfekcyjnie.
:rotfl: ...czyli rozumiem zmian nie będzie, bo po co?
Jest realizowany, a nie został zrealizowany. Czytaj uważniej.
Mam wrażenie, że czekałeś na tę porażkę cały tydzień, tylko po to, żeby ponabijać się z kibiców, którzy albo wierzyli, albo teraz są podłamani. Zawsze śmieszą mnie twoje posty. Nigdy nie gadasz na temat, lecz kłócisz się z ludźmi, którzy mają inne zdanie niż Ty.
Śmiejesz się z Wojtka, że ten po tym meczu się dowiedział, ile nam brakuje do czołówki. Proszę, wytłumacz mi, kiedy Ty zauważyłeś ile nam brakuje do najlepszych? Albo wiesz co? Lepiej nie odpisuj. Idź do działu religii i rozpowiadaj tam o Aniołach, dziewicy Maryi, Jezusie i innych fantastycznych postaciach(z całym szacunkiem dla osób wierzących), bo to Ci wychodzi najlepiej.
Ja bardzo chciałem tej wygranej, być może za bardzo chcę tego sukcesu od wielu już lat. Kiedyś nasze szanse złamało złodziejskie farsopoli a teraz, rok w rok, łąmią je bezpośrednie i pośrednie konsekwencje tego strasznego wydarzenia. Nie mam już ochoty i sił na naiwną wiarę, że możemy rozdupcyć całe towarzystwo jak kilkanaście lat temu dlatego chłodno kalkuluję.

Nie wiesz jak to jest, gdy siadasz przed TV i wiesz, że całe twoje nadzieje i te wszystkie emocje, stres itp. są przeżywane nadaremno bo i tak sukcesu końcowego nie będzie.

BTW.
Po co w to wszystko mieszasz religię? Co Ci tej Chrystus zrobił?


Zablokowany