LM 12/13 (1/4): JUVENTUS 0-2 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 01:51

ObrazekObrazekObrazek
1/4 finału Ligi Mistrzów 12/13
Juventus - Bayern


Jaki jest sposób na pokonanie Bawarczyków? Na co zwrócić uwagę? Dołącz do dyskusji "Sposób na Bayern", która, by uniknąć częstego w zbiorczych tematach chaosu, została podzielona na dziesięć segmentów - każdemu zagadnieniu poświęcony jest odrębny temat (Atuty Bawarczyków, Słabe punkty Bayernu, Buffon vs Neuer, Defensywa, Ofensywa i druga linia, Trenerzy, Taktyka, Piłkarze Juve i Bayernu w reprezentacjach, Historia rywalizacji, Juve - Bayern w krzywym zwierciadle). Pytania pomocnicze, zawarte w każdym z nich są jedynie wskazówką dotyczącą najważniejszych dla konkretnej kwestii spraw. Szczegóły poniżej. Zapraszamy*.

Atuty Bawarczyków: Których zawodników Bayernu obawiasz się najbardziej? Któremu piłkarzowi Bayernu przyglądasz się w tym sezonie szczególnie uważnie? Czy któregoś gracza Bayernu chciałbyś oglądać w koszulce Juventusu? Z jakich powodów wynik losowania możemy uznać za niekorzystny?
Dołącz do dyskusji na forum.

Słabe punkty Bayernu: czy są jakieś powody, dla których właśnie ten rywal pasuje Starej Damie? Który zawodnik Bayernu jest w bieżącym sezonie najsłabszym ogniwem zespołu? W czym upatrujesz największej szansy na awans Juve do półfinału?
Dołącz do dyskusji na forum.

To zbiorczy temat meczowy, w którym możesz znaleźć ogólne informacje o przeciwniku i podzielić się swoimi przewidywaniami co do przebiegu spotkania. Możesz także zamieścić tutaj swoje pierwsze wrażenia, pisane "na gorąco": w przerwie i tuż po zakończeniu meczu. W tym temacie możesz w dowolny sposób poruszyć każdy problem, związany z rywalizacją Juventusu i Bayernu.

Kiedy?
10 kwietnia 2013 (środa), godzina 20:45

Gdzie?
Juventus Stadium (Turyn, pojemność: 41254 miejsc)

Obrazek
Rok założenia: 1900
Przydomki: Der FCB, Die Bayern, FC Hollywood, Stern des Südens
Barwy: czerwono-białe
Mistrzostwo Niemiec: 22 razy (ostatni 2010)
Puchar Mistrzów: 4 razy (ostatni 2001)
Oficjalna strona

Bayern mistrzem Niemiec 2012/2013! Po 28 kolejkach zgromadzili 75 punkty (20 punktów przewagi nad drugą w tabeli Borussią Dortmund), strzelając 79 goli, tracąc 13. Ostatnie ligowe punkty stracili remisując (1:1) z Borussia Mönchengladbach 14 grudnia 2012 roku, ostatnia ligowa porażka (1:2) miała miejsce 28 października 2012 roku, gdy podejmowali u siebie Bayer Leverkusen. W Lidze Mistrzów wygrali swoją grupę gromadząc w sumie 13 punktów (Juventus zgromadził tych punktów 12). 1/8 to pojedynek z Arsenalem, bardzo pewna wygrana 3:1 w pierwszym meczu (rozgrywanym w Londynie), i porażka w kiepskim stylu na Allianz Arena (0:2). Bramki z pierwszego i drugiego meczu.

Ostatnie spotkania Bayern:
13-03-2013 Bayern Munich 0:2 Arsenal (Liga Mistrzów)
16-03-2013 Bayer Leverkusen 1:2 Bayern Munich (Bundesliga)
30-03-2013 Bayern Munich 9:2 Hamburger SV (Bundesliga)
02-04-2013 Bayern Munich 2:0 Juventus (Liga Mistrzów)
06-04-2013 Eintracht Frankfurt 0:1 Bayern Munich (Bundesliga)


Menedżer:
Jupp Heynckes
Obrazek
Trenerzy: Co sądzisz o trenerze Bayernu, Juppie Heynckesie? Jak wypada na jego tle Antonio Conte? Jakie dostrzegasz między nimi podobieństwa i różnice w charakterze, wypowiedziach i sposobie pracy? Od stycznia wiadomo, że trenerem Bayernu w kolejnym sezonie będzie Pep Guardiola, a Jupp Heynckes - niezależnie od wyników - pożegna się z posadą. Czy świadomość takiego stanu rzeczy może w jakiś sposób wpłynąć na postawę Bawarczyków i na samego Heynckesa?
Dołącz do dyskusji na forum.

Najlepszy strzelec:
Mario Mandzukic (16 goli: Bundesliga - 15, Liga Mistrzów - 1), Thomas Müller (17 goli: Bundesliga - 12, Liga Mistrzów - 5)
Obrazek Obrazek
Ofensywa i druga linia: który zespół dysponuje większą siłą rażenia? Ofensywni gracze której drużyny bardziej udzielają się w destrukcji? Czym różni się styl gry obu ekip? Jak Twoim zdaniem prezentuje się turyńskie trio MVP - Marchisio, Vidal, Pirlo - na tle pomocników Bayernu?
Dołącz do dyskusji na forum.

Ostatnie spotkania Juventus:
10-03-2013 Juventus 1:0 Catania (Serie A)
16-03-2013 Bologna 0:2 Juventus (Serie A)
30-03-2013 Inter 1:2 Juventus (Serie A)

02-04-2013 Bayern Munich 2:0 Juventus (Liga Mistrzów)
06-04-2013 Juventus 2:1 Pescara (Serie A)

Pierwszy mecz 1/4:
Bayern - Juventus 2:0 (1:0)
Bramki: 1' Alaba, 63' Muller
(więcej informacji, bramki)

Obrazek

Historia spotkań Juventusu z Bayernem
Juve vs Heynckes, Juve vs Bayern. Jak wspominasz tę rywalizację? Czy dostrzegasz w ćwierćfinałowym dwumeczu jakieś smaczki, podteksty? Jak wyglądały ostatnie starcia - dwumecz z 2009 roku z Bayernem i porażka w finale LM 1997/98 z prowadzonym przez Juppa Heynckesa Realem?
Dołącz do dyskusji na forum.

Ciekawostki:
W składzie Juventusu na rewanżowy mecz z Bayernem zabraknie zawieszonych za kartki Stephana Lichtsteinera oraz Arturo Vidala.

Obrazek
Buffon vs Neuer: dwie wielkie postaci, dwaj bramkarze światowego formatu. Który z nich jest Twoim zdaniem lepszy i dlaczego? Styl bronienia - podobny czy zupełnie inny? Który ma większy wpływ na drużynę? Jak wygląda sezon 2012/13 w wykonaniu golkiperów Juve i Bayernu? Zachowanie, wypowiedzi, postawa poza boiskiem - Buffon i Neuer to dwa różne czy podobne charaktery?
Dołącz do dyskusji na forum.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Defensywa: która formacja obronna robi na Tobie większe wrażenie i dlaczego? Czym różni się gra w destrukcji obu ekip? Jak oceniasz udział obrońców obu zespołów w konstruowaniu akcji? Boczny obrońca, wingback - który zespół dysponuje lepszymi bokami obrony / pomocy?
Dołącz do dyskusji na forum.

Obrazek
Piłkarze Juve i Bayernu w reprezentacjach: w drugiej połowie marca swoje mecze rozgrywają zarówno Squadra Azzurra, jak i reprezentacja Niemiec. Ważną częścią drużyn narodowych obu krajów są piłkarze odpowiednio Juventusu i Bayernu. Oceń postawę piłkarzy Juve w meczach włoskiej kadry narodowej z Brazylią i Maltą oraz zawodników Bayernu w dwumeczu reprezentacji Niemiec z Kazachstanem. Podczas przerwy w ligowych zmaganiach swoje mecze rozgrywają także kadry narodowe innych krajów, których reprezentantami są piłkarze obu drużyn. Jak oceniasz ich postawę?
Dołącz do dyskusji na forum.

Obrazek
Juve - Bayern w krzywym zwierciadle: Znalazłeś śmieszne zdjęcia / filmy / dowcipy związane z bawarską drużyną lub rywalizacją obu ekip? Podziel się z nami! Stworzyłeś własny tekst / kompilację wideo / inną pracę, która w luźnej formie nawiązuje do Bawarczyków i rywalizacji z nimi? Ten temat jest dla Ciebie!
Dołącz do dyskusji na forum.

Przewidywane składy:
- whoscored.com:
Obrazek
Jaką taktykę byś zaproponował? Juventus powinien grać tak, żeby nie stracić bramki, czy wręcz przeciwnie zaryzykować i spróbować zdobyć gola?
Dołącz do dyskusji na forum.

Mecze na żywo w TV:
nSport

Multikino

Al Jazeera Sport +10
Al Jazeera Sport +5
Al Jazeera Sport HD2
Arena Sport 3 (serbia)
AzTV
beIN Sport 1 / HD
C+ Liga Campeones 2 / HD
Canale 5 (italia) / HD
Digi Sport 2 (hun) / HD
Digi Sport 2 (rom)
Dolce Sport 2
ERT HD
ESPN Brazil
ESPN Latin America
MTV 3 Max Sport 2
NET (hellas)
NTV (russia)
NTV Plus Futbol / HD
Prima COOL
Ring.bg / HD
RSI La 2 / HD
Setanta Ireland
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport HD2 (germany)
Sky Sports *RED button
Sky Sports 4 (uk) / 4HD
Smart Spor 2 / HD
Sport 1 Voetbal
Sport 5+ (israel)
Sport 5+ LIVE / HD
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 2HD (za)
SuperSport 5 (za)
SuperSport MaXimo 2
TRK Futbol+ / HD
TV3 Sport 1 (den) / HD
TV6 (sweden) / HD
Viasat 4 (nor) / HD
Viasat Sport Baltic
ZDF / HD
~ AUS: ESPN 2 / HD
~ BEL: Belgacom 11+
~ BUL: Voyo Sport [online]
~ CAN: Sportsnet World
~ CYP: Cytavision Sports 1
~ DEN: ViaPlay
~ ITA: Canale 5
~ MEX: ESPN Mexico
~ NOR: ViaPlay
~ SUI: TeleClub Sport 2 / HD
~ SUI: TeleClub Sport PPV
~ SWE: ViaPlay
~ UKR: OLL TV [online]
~ USA: Fox Soccer 2GO
~ USA: Fox Soccer Plus / HD

Transmisje internetowe

* - akcję przygotowuje zespół w składzie: ewerthon, francois, JuveCracow, Negri, stahoo i szczypek.
Uwagi proszę zgłaszać na PW.
Zapowiedź będzie z czasem modyfikowana/aktualizowana.
Forza Juve!
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2013, 17:34 przez szczypek, łącznie zmieniany 1 raz.


Marian.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2009
Posty: 1598
Rejestracja: 25 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 02:10

Mecz z Bayernem na platformie nc+ na kanale nSport. Potwierdzone info.


Obrazek
909090juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 marca 2013
Posty: 29
Rejestracja: 19 marca 2013

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 06:30

Mecz z Bayernem w multikinie złote tarasy (Warszawa) . Potwierdzone info ;)


Moje życie moje emocje :
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 09:46

Mecz sezonu dla pilkarze Juve.
Oby dali z siebie wszystko i zagrali skutecznie w ataku.
Jesli zneutralizujemy druga linia bayernu, mamy szanse nie stracic gola. Wtedy zawsze jest szansa zdobyc dwa gole.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 09:55

Jesli mam byc szczery, to nie widze zbyt duzych szans na awans ale trzeba wierzyc.
Jak juz odpasc to po walce do samego konca, forza!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 10:01

Chciałbym podejść z wielkim entuzjazmem do tego meczu, ale nasze ubytki w kadrze mnie blokują.

O ile jestem bardzo zmotywowany do trzymania kciuków za odrabianie strat i wierzę w naszych chłopaków mocno, to pozostając realistą - wątpię byśmy przy naszym ofensywnym stylu gry, który jest przewidziany na ten mecz zagrali na zero z tyłu. Mamy świetną obronę, ale Bayern kosmiczny atak i jeżeli się odkryjemy to mogą nas szybko skarcić. Strata bramki jak wiadomo prawdopodobnie kończy ten dwumecz, bo czterech goli nie strzelimy. Uwierzycie, że Bayern w całym sezonie Bundesligi, na wyjazdach stracił tylko 2 bramki?

Inna sprawa jest taka, że nasze prawe wahadło przyprawia mnie o mdłości i powoduje, że wczorajszy schabowy podchodzi mi do gardła. Z Padoinem na Bayern po awans? :whistle: Przy całej sympatii do chłopaka, bo ambicji mu nie odmawiam, to jednak trochę śmiesznie to wygląda. Wiem, że brakuje nam teraz alternatyw na tej stronie boiska, bo Caceres jest po wypadku, a, że Isla jest dnem wie każdy. Pocieszam się tym, że zazwyczaj jedna ze stron jest bardziej nastawiona na atak, a druga na obronę (w pierwszym meczu był, a raczej próbował być to Lichy, Peluso raczej defensywka), niestety obecna forma Asamoaha jest bardzo nierówna, żeby nie powiedzieć kiepska.

O ubytku Vidala, najlepszego naszego zawodnika w tej edycji Ligi Mistrzów i jedynego, który podjął rękawice w pierwszym meczu nie wspomnę, bo aż mi się przykro robi :whistle:

Wbrew wszystkiemu jednak nie mogę się doczekać meczu i wierzę w sukces jak jakiś hazardzista w kasynie z ostatnią stówą w kieszeni, przegrywając uprzednio sto takich banknotów. :prochno:
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2013, 11:11 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 10:22

Liczę, że los tak jak pomógł Bayernowi (Kroos -->Robber), tak i nam pomoże (Padoin --> Giacherini). Szybkie wejście Giacheriniego jest jak najbardziej pożądane, gdyż to my mamy odrabiać straty i atakować.

Chcę Juventusu w normalnej dyspozycji (choć mecz z Pescarą pokazał, że chyba jesteśmy pod formą)


kasia39

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 kwietnia 2013
Posty: 14
Rejestracja: 03 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:10

Ten mecz to chyba będę oglądać pod hasłem nadzieja umiera ostatnia...szanse jak dla mnie są niemal zerowe na awans ale to nie znaczy że to jest niemożliwe. Będę oczywiście trzymać kciuki i oglądać, cokolwiek się stanie i tak jestem zadowolona z tego sezonu (zakładając że mistrzostwo Włoch nasze). 1/4 LM po takim czasie nieobecności to i tak super. Zapadły mi w pamięć przede wszytkim mecze z Chelsea. W końcu jesteśmy tam gdzie być powinniśmy i to się liczy, możemy grac z najlepszymi, aż się łezka w oku kręci kiedy można było usłyszeć hymn LM na naszym stadionie po takim czasie.
Co musi się stać żeby awansować..nic odkrywczego nie napisze...
-większość graczy musi mieć nieprawodopodobnie świetny dzień, szczególnie nasi napastnicy muszą trafiać i nie marnować sytuacji bo nie wierzę, że będziemy mieć dużo szans więc trzeba być zabójczo skutecznym
-o motywację się nie martwię jakoś wierzę, że u siebie będziemy walczyć do końca
-Pirlo musi grać na najwyższym poziomie, jak będzie grał tak jak w Niemczech to nic nam nie pomoże
-Vucinic może sobie człapać po boisku byle wpakował piłkę do bramki w decydującym momencie, potem nie obchodzi mnie którą część ubrania ściągnie...albo niech Fabio odda taki strzał jak z Interem najlepiej w pierwszej minucie:)
-Matri nie może grać...
-Bayern musi mieć zły dzień i zerową skuteczność...
-liczę na Gigiego w bramce bo już widzę te kontry Bayernu, jestem prawie pewna że ktoś wyjdzie 1 na 1 albo coś w tym stylu, niech teraz szczęscie będzie po stronie naszego bramkarza, żadnych rykoszetów itp...
-ogólnie musimy mieć nieprawdopodobne szczęście, a Bayern nieprawdopodobnego pecha:)
-najbardziej prwdopodobny scenariusz dla mnie przy naszym niebywałym szczęściu to 2 : 0 i dogrywka i karne, trzeba jeszcze karne wygrać
-nie wierzę w 3 : 0 ani 4 : 1, chyba że wszystko co będzie lecieć w stronę bramki Bayernu wpadnie, będzie jakiś karny albo czerwona dla gracza Bayernu
Ogólnie to o ile pierwszego meczu nie mogłam się doczekać to do tego podchodzę już spokojnie (w miarę). Myślę, że mimo, że wiedziałam, że ta drużyna ma jeszcze wiele problemów, co pokazywał chociażby mecz z Celtikiem, mimo że wygrany, to jakoś balonik był nadmuchany chyba za mocno i oczekiwania bardzo duże. Głowa mówiła że nie, ale serce że tak. Natomiast po rozczarwaniu w pierwszym meczu chyba trochę bardziej trzeźwo na to patrzę...przede wszystkim chciałabym żeby zagrali jak równy z równym z Bayernem i wygrali. Jeśli nie awansujemy, przynajmniej będziemy mądrzejsi za rok mam nadzieję i wzmocnieni o nowych zawodników, a wtedy będziemy mogli już poważniej myśleć o LM, a nie tylko rozpatrywać tego w kategorii pięknego snu.

A i jeśli odpadniemy, niech to nie będzie jakieś 3 : 0 albo, co gorsza, wygrana 1 do 2, bo mam taką wizję że prowadzimy 2 : 0, bronimy wynikui jest prawie 90 minuta i Bayern strzela gola...proszę tylko nie to...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:30

Niestety w obecnej sytuacji mamy małe szanse na awans.Brak Vidala i Stefana to spory ubytek siły zespołu.Można się pocieszać tym,że ten pierwszy ma najlepszego dublera z całej naszej 11. Gorzej na prawym skrzydle gdzie zagra ligowy średniak Padoin. Będzie miał po swojej stronie Robbena i Lahma za rywali. To przecież jakiś obłęd grać 3-5-2 przeciwko Bayernowi mającym takie boki. Na lewej wcale nie lepiej-Asa kontra Ribery oraz Alaba. Bayern ma przewage na skrzydłach 2:1 więc środkowi b2b muszą pomagać naszym wingbackom co powoduje więcej miejsca w środku pola gdzie Bayern ma 3 piłkarzy podobnie jak my. Do tego dochodzi przeszkadzający i wracający za Pirlo Mandżukić. Tak oto Bayern rozwalił nas taktycznie w pierwszym meczu i nie zanosi się na poprawę bo Conte nie zamierza reagować i zmienić formacje na 433 lub 442 tylko wstawi gorszych wykonawców do rozpracowanego już 3-5-2. Jedyna nadzieja w Mirko.

Napewno 2-0 i dogrywka jest możliwe do osiągnięcia ale zespół musi być na max skoncentrowany i wiedzieć po co wychodzi na boisko. Do tego kibice muszą dołożyć swoje.Pełny stadion i mocny doping z sporą porcją gwizdów dla gości. Jak zagramy bezbłędnie w obronie i spokojnie w ataku to może uda się odrobić straty. Potrzeba nam meczu jak z Realem w 2003 choć taki wynik nie dałby awansu.

Tak naprawdę nadzieja będzie do pierwszej bramki Bayernu.Jak goście szybko strzelą to jest po prostu po nas.Koniec,finito,Arivederci Roma.

Będzie ciężko ale najważniejsze żeby nasi pokazali że mają jaja i po prostu za********li na boisku.

FORZA JUVE !!


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:32

Ja się przede wszystkim nie zgadzam z powszechnym poglądem, że to najważniejszy mecz sezonu. Mecze sezonu były z Napoli, bo obrona Scudetto to główny cel jaki był przed drużyną. Nie zapominajmy, że kilka miesięcy temu nie byliśmy pewni, czy w ogóle wyjdziemy z grupy Ligi Mistrzów. W pewnym sensie meczami sezonu można uznać potyczki z Chelsea, bo brak awansu z grupy to byłby dość cienki powrót na europejskie salony. Odpadnięcie z Celtami też byłoby fatalnie odebrane w wielu aspektach, ale rewanż z Bayernem w żadnym wypadku nie jest meczem sezonu. Potencjalna wygrana i przejście do półfinału to byłoby coś "ponad program" w wykonaniu naszej drużyny i Conte. Pamiętajmy, że problemów w tym sezonie mieliśmy sporo, od zawieszenia Antka poczynając.
squinter pisze:Jesli mam byc szczery, to nie widze zbyt duzych szans na awans ale trzeba wierzyc.
Jak juz odpasc to po walce do samego konca, forza!
Mam bardzo zbliżone podejście, chociaż jak wiadomo, jeden dobrze rozegrany stały fragment i Niemcom może zrobić się duszno.
Vincitore pisze:Chciałbym podejść z wielkim entuzjazmem do tego meczu, ale nasze ubytki w kadrze mnie blokują.
Bardziej nadzieją, niż entuzjazmem. I też dumą, że dotarliśmy do tego miejsca.
Ivory pisze:Chcę Juventusu w normalnej dyspozycji
Teraz pytanie, czy Juventus jest w stanie grać swoje przy tym Bayernie. Patrząc jakie babole robili w Monachium, powinno być lepiej w rewanżu.
kasia39 pisze:Ten mecz to chyba będę oglądać pod hasłem nadzieja umiera ostatnia
Ja tak samo.


juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:38

Ciężko wytypować skład na ten mecz tym bardziej taktykę. Ja bym jednak wolał Asamoah na lewej zamiast Peluso, co z tego że nie ma formy ale przynajmniej więcej wybiega do tego jest szybszy i zwinniejszy nie chce widzieć co robi robben czy ribery z peluso. Szanse są według mnie bardzo małe bez vidala, lichsteinera, giovinco plus moze byc tylko jeden, wlasny stadion nic wiecej ;d Do bayernu jeszcze wraca ten podstawowy środkowy Martinez. Wszystko na korzyść Bayernu... 4-3-3 nie ma szans jak nie ma gio, że niby matri miałby na skrzydle zagrać? ;d Pozostaje oklepane 3-5-2 co ten Henckyes czy cos juz zna na pamięc. Zastanawiam się własnie czy oglądać ten mecz, może odpuszczę sobie pierwszą połowę i zobacze jaki będzie wynik ten pierwszy mecz był wyniszczający nerwowo.
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2013, 11:43 przez juventussek, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:42

Niech kibice rozpętają piekło. Niech niosą naszych na skrzydłach.

Ja bez wzgledu na wynik juz jestem dumny z Conte i Sp-ki.

Europa znowu o nas pamieta. Teraz juz beda sie nas obawiac w kazdej nastepnej edycji.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
909090juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 marca 2013
Posty: 29
Rejestracja: 19 marca 2013

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 11:48

Rozpętamy piekło i w kinie . Zapraszam :
http://multikino.pl/pl/kup-bilet/zakup/842437/


Moje życie moje emocje :
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 13:34

Na temat meczu z Bayernem juz chyba wszystko zostalo napisane/powiedziane, dlatego wrzuce tylko cos klasycznego na zmotywowanie.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2013, 13:51

Prawda jest taka, że zagraliśmy fatalnie w pierwszym meczu, ale ten mecz Bayern powinien wygrać 5:0 i mogą się ciskać bawarczycy, ale strzelili gola po farcie i po spalonym i to też jest prawda. Nasz szanse (jeśli są) widzę tylko w tym, że dalej będą tak wykańczac swoje akcje jak w pierwszym meczu, bo gol dla nich w zasadzie rozstrzyga ten dwumecz. Nasz szanse oceniam na 20% jeśli wyjdziemy z takim samym nastawieniem na boisko jak w Monachium. Jeśli wyjdziemy tak jak na mecz z Chelsea może być całkiem nieźle, ale to było jakiś czas temu... Nie ma co płakać z tym Padoinem, na pewno nie będzie to wyglądało gorzej niż Robben-Peluso. Mało kto się przejmował, że Isla to zupełnie inny zawodnik niż w Udinese, teraz widac jak prawdziwy Isla by się przydał. No i szkoda Giovinco.


Zablokowany