Wszystko o Squadra Azzurra

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 22:30

Czy by wygrali 5-0, czy przegrali 0-5 to tylko sparing. Zero emocji. De Rossi w 2 połowie grał na swojej prawdziwej pozycji.
filippo pisze:Jak Pirlo zejdzie w 2. połowie to oni się tam bez niego posrają i Brazylia włoży jeszcze z 2
Tak jak mówisz. W temacie o włoskich talentach też miałeś dużo fachowych rzeczy do powiedzenia. Będę Cię unikał.


ObrazekObrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 22:34

De Rossi pisze:Czy by wygrali 5-0, czy przegrali 0-5 to tylko sparing. Zero emocji. De Rossi w 2 połowie grał na swojej prawdziwej pozycji.
Tylko nie mów że zmarnowałeś swój jakże cenny czas na tak nudny mecz!
Pewnie że zero emocji, a wynik 2:2 z kosmosu. Że w ogóle ktoś transmitował ten mecz...


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 22:48

Oglądałem chyba każdy mecz reprezentacji Italii gdzieś od połowy lat 90, kocham to, ale sparingami jarałem się gdy byłem młodszy. To ma się nijak do turniejów. Fajnie się oglądało, cieszy mnie bramka Balotellego i De Rossiego, ale nie odczuwałem żadnych emocji, po prostu sobie patrzyłem w telewizor. Za to przezywanie (mniej) Euro, a szczególnie MŚ to już pewien rytuał i chodzę wtedy zestresowany jak przed pierwszym postem na JP.


ObrazekObrazek
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 22:51

Jak niedlugo nie uslysze, ze Ballo spalil komus dom, albo pobil sie z Allegrim, to na prawde pomysle, ze chlop zmadrzal... A moze to taka cisza przed burza ? Nie podobal mi sie Poli, byly rozmowy latem i zima, ze chcemy go sciagnac jako potencjalnego nastepce Pirlo, a moim zdaniem on tam nie pasuje na ta pozycje, w ogole jakis dziwny ten gosc, niby dobry odbior, ale nie wie co za bardzo zrobic z pilka, byc moze mial za malo czasu, zeby cos pokazac.
Barza to wiadome, klasa i tyle w temacie. Buffon tez pewnie i jezeli jeszcze utrzyma taka forme do konca sezonu, to bedzie jednym z najlepszych bramkarzy w tym sezonie ( o ile nie najlepszy). Ciekawe co z tym De Rossim ? :think:


Obrazek
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 22:59

Poli mi sie rowniez nie podobal, niewiem co w nim ludzie widza z tych nowych w reprezentacji podobal mi sie Cerci, fajny skrzydlowy nie rozumiem dlatego Fiora go oddala do Torino, naprawde chlop jest niezly gdyby tak Juve gralo 4-3-3 to chetnie bym go sprowadzil na prawe skrzydlo do rotacji w sam raz.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 23:01

Kiper69 pisze:Nie podobal mi sie Poli, byly rozmowy latem i zima, ze chcemy go sciagnac jako potencjalnego nastepce Pirlo
Czy Ty, chłopie, czytasz forum? Już nie raz była poruszana sprawa Poliego i niejednokrotnie podkreślane było, że będzie on zmiennikiem Marchisio. Nie wiem skąd takie podejrzenie, że Poli będzie pełnił u nas rolę registy. Co najwyżej miałby być zmiennikiem, a Ty piszesz o nim jako następcy? Mi tam się osobiście podobał. Sporo odbiorów i w wielu sytuacjach zachowywał zimną krew. Np:
Jak odebrał piłkę na swojej szesnastce, to nie wykopywał na oślep, lecz zastawił się i wywalczył faul.


Obrazek
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 23:02

De Rossi pisze:Za to przezywanie (mniej) Euro, a szczególnie MŚ to już pewien rytuał i chodzę wtedy zestresowany jak przed pierwszym postem na JP.
Obrazek


Squadra Azzurra oparta na graczach najsilniejszych drużyn w lidze, czyli Juve i Milanu + cyrki interu w LE - to mi się podoba. Jak za dawnych dobrych czasów.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 23:02

De Rossi pisze:Fajnie się oglądało, cieszy mnie bramka Balotellego i De Rossiego, ale nie odczuwałem żadnych emocji, po prostu sobie patrzyłem w telewizor. Za to przezywanie (mniej) Euro, a szczególnie MŚ to już pewien rytuał i chodzę wtedy zestresowany jak przed pierwszym postem na JP.
Zrozumiałbym, gdybyś wypowiadał się tak nt. meczu naszych pseudokopaczy z Ukrainą, gdzie pewnie zbyt wielkiego widowiska nie będzie. Widocznie mam inaczej, bo mi zawsze towarzyszą emocję, jeśli mecz wygląda właśnie tak jak ten dzisiejszy z Brazylią. Fajnie widzieć, że mimo dwóch bramek w plecy drużynie chce się nadal grać i zadbać o kibiców, tym bardziej jak oglądasz drużynę której kibicujesz.
Porównywanie tego meczu z meczami MŚ nie ma sensu, ale czasem to właśnie na MŚ trafiają się o wiele bardziej nudne i pozbawione wszelkich emocji mecze.
Nie zmienia to faktu że jestem zdziwiony, że nie towarzyszyły Ci żadne emocje w tym spotkaniu.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2013, 23:28

kuba2424 pisze:Zrozumiałbym, gdybyś wypowiadał się tak nt. meczu naszych pseudokopaczy z Ukrainą, gdzie pewnie zbyt wielkiego widowiska nie będzie. [...] ale czasem to właśnie na MŚ trafiają się o wiele bardziej nudne i pozbawione wszelkich emocji mecze.
Mecze na MŚ mogą być pozbawione emocji, ja będę je odczuwał tak czy inaczej, gdy będzie grała reprezentacja Italii. Mogą być nudne, dla mnie liczy się wtedy tylko wygrana. A Polaków przestałem regularnie oglądać po Wójciku. Teraz zdarzy mi się od czasu do czasu coś zobaczyć.
Szkoda, że powołania nie dostał Florenzi, bardzo chciałbym go zobaczyć w tym meczu w 2 połowie na b2b za Giaca.

ewerthon pisze:
De Rossi pisze:Za to przezywanie (mniej) Euro, a szczególnie MŚ to już pewien rytuał i chodzę wtedy zestresowany jak przed pierwszym postem na JP.
Obrazek
Nie była ona skierowana do Ciebie czy ogółu, odpowiadałem kubie. Pewnie tego nie zauważyłeś, albo jesteś zbyt głupi (albo ja jestem zbyt głupi, że nie zauważyłem, że w tym temacie czytają mnie wszyscy, a nie tylko kuba i zawsze ktoś może chcieć się wtrącić i błysnąć memem). Niemniej lepiej zajmij się diagnozą moich problemów psychicznych, bo znasz się trochę na tym.


ObrazekObrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 21:06

Jakby ktoś wolał Italię oglądać. Link do transmisji na youtube: http://www.youtube.com/user/Videosport/ ... F4v4hVNylg Jest 1-0 dla Włochów.

Karny dla Malty..


ObrazekObrazek
grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 21:44

Juz 2-0 dla Wlochow. Ponownie Balotelli.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:29

Czemu Pirlo jeszcze gra;/ Wynik bezpieczny a ten go tyra jeszcze...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:43

FelekJUVE pisze:Czemu Pirlo jeszcze gra;/ Wynik bezpieczny a ten go tyra jeszcze...
Może dlatego, że nie ma interesu w tym, żeby pójść nam na rękę?


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:50

francois pisze:
FelekJUVE pisze:Czemu Pirlo jeszcze gra;/ Wynik bezpieczny a ten go tyra jeszcze...
Może dlatego, że nie ma interesu w tym, żeby pójść nam na rękę?
Ale to rezyser gry jego druzyny... Kiedy sa nastepne mecze eliminacyjne, że się nie boi o jego kontuzje albo co?


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 marca 2013, 22:52

FelekJUVE pisze:
francois pisze:
FelekJUVE pisze:Czemu Pirlo jeszcze gra;/ Wynik bezpieczny a ten go tyra jeszcze...
Może dlatego, że nie ma interesu w tym, żeby pójść nam na rękę?
Ale to rezyser gry jego druzyny... Kiedy sa nastepne mecze eliminacyjne, że się nie boi o jego kontuzje albo co?
O ile się nie mylę to w czerwcu. Więc raczej nie ma wielkich powodów do strachu w tym aspekcie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ