Najlepszy piłkarz Juve wszechczasów to....??

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Luck B.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 5
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2003, 22:24

Wszyscy pikłarze Juve są wspaniali, ale Scirea, Platini, Del Piero i Boniparti są The Best :!:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
W obecnym głosowaniu, na najlepszego obrońce, mimo, że uwielbiam Montero, to Scirea zasługoje o wiele bardziej na ten tytuł.....Jeśli ktoś ma wątpliwości odwiedzcie dział "Grali w Juve" :twisted: :twisted: :twisted:


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2003, 23:20

Juveluck - nie wiem czy mozna w ogole nazwac Platiniego pilkarzem Juve a juz na pewno nie pilkarzem wszechczasow w Juve.

Moim zdaniem trudno jest porownywac zawodnikow z odleglych lat. Teraz są media, reklama itp Inaczej to wyglada. Ale ilosc bramek Bonipertigo robi wrazenie...podobnie jak wolne Alexa :!:


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 17:35

Zdecydowanie widzę tylko dwóch kandydatów:

a) Michel Platini

b) Paolo Rossi

(ze wskazaniem na kandydata B)

:D :!: :D


mich111

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 17:40

bez wąypienia PLATINI. Nedved może ale za krótko gra w Juve żeby o nim mówic że jest najlepszy


Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 17:46

Platini nie ma równych


SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 18:36

Nie widzialem Platiniego w akcji, więc niewiem czy był najlepszym piłkarzem wszechczasów... Dla mnie Buffon.


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 18:50

Nie ma takiego pilkarza nie mozna jednoznacznie powiedziewc kto byl najlepszy poniewaz np ALEX nie jest teraz calkiem doceniany a np Platini byl. W JUVE bylo tak wielu znakomitych piłkarzy ze nie da sie powiedziec jednoznacznie. ALe mam nadzieje ze jeszcze ALEX takim bedzie


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 18:59

Ja mysle ze Platini ale zaraz za nim nasza najwieksza jak narazie gwiazda Del Piero :!: :wink:


FOJM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2002
Posty: 374
Rejestracja: 01 listopada 2002

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 19:06

Z tym Nedvedem to chyba jakaś pomyłka była?!

przecież on za krótko gra, żeby był najlepszym w historii graczem, to już Alex predzej ale tez nie - Rossi był najlepszy a zaraz za nim Platini... :D


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2003, 23:44

Wedlug mnie nie mozna wskazac jednego pilkarza bo bylo/jest ich wielu, dlatego moja lista jest dosc dluga :)
Alex Del Piero
Gigi Buffon
Michele Platini
Roberto Baggio
Pavel Nedved
Boniperti
Zola
Rossi


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Pawel29

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2003
Posty: 33
Rejestracja: 05 października 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2003, 10:56

Zauważmy,że pytanie zawarte w temacie jest o jednego gracza Juve! Jak dla mnie niemożliwe jest wybrać z tylu piłkarskich osobowości, jednego ,którego możnaby nazwać zawodnikiem wszechczasów.Ktoś już wyżej wspomiał chyba,iż trudno jest porównywać zawodników z różnych formacji,co by nie powiedzieć przeważnie Ci,którzy strzelają bramki są bardziej zapamiętywani,.(Chociaż wielu z Was pamięta o naszych fantastycznych obrońcach)Wszyscy którzy grali i grają w Juve wnosili i wnoszą do drużyny coś niepowtarzalnego.(oczywiście zdarzały się wyjątki :wink: )


Tylko wtedy łatwo jest żyć z człowiekiem,
kiedy nie uważa się siebie za lepszego
od niego ani jego za lepszego od siebie.
Lew Mikołajewicz Tołstoj.
kisiel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 5
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 15:19

Kiedyś Platini

Teraz Del Piero

:D :D :D :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 18:16

Juz od dawna tocze swoista wojne na forum i nie tylko z ludzimi kompletnie nie znajacymi sie na pilce a tym bardziej na Juve. Niesety jest to wojna z wiatrakami. Dziciakow wychowanych na Barvo Sport nie majacych pojecia kto to byl Scirea czy Platini o Sivorim nie wspomniawszy przybywa w zastraszajcym tempie. Przejzalem tylko kilka ostatnich wypowiedzi a i tak natknelem sie na takie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> ze az glowa boli. Nawet nie chce myslec co jest napisane wczesniej
kisiel pisze:Kiedyś Platini

Teraz Del Piero

:D :D :D :D

Czyli poprostu Del Piero. Typowy przyklad nie majacego pojecia o juve dzieciaka zapatrzonego w obecnych graczy naszego zespolu. Choroba niesety juz raczej nie wyleczalna. Jedyna diagnoza jaka moge postawic to danie sobie spokoju z Juve i tak nie masz o nim zielonego pojecia wiec co ci tam
Alexa Del Piero pisze:Wedlug mnie nie mozna wskazac jednego pilkarza bo bylo/jest ich wielu, dlatego moja lista jest dosc dluga :)
Alex Del Piero
Gigi Buffon
Michele Platini
Roberto Baggio
Pavel Nedved
Boniperti
Zola
Rossi
Moge sie zgodzic ze nie da sie wybrac jednego pilkarza bo bylo wielu wspanialych, ale napewno listy nie powinien otwierac Del Piero z Buffonem. Diagnoza ta co wyzej a moze nawet i gorsza, gdyz w ramach zablysnieca swoja wiedza, ktora jak widac na zalaczonym obrazku jest minimalna, wrecz zadna, probowales wymienic innych wysmienitych w przeszlosci graczy Juve. Jak znales imiona to pisales jak nie no to nie i najlpesze Zola :lol: :lol: :lol: to ci pograzylo. Nigdy nie gral w Juve i zostal uznany jednyem z jego najlpeszy graczy w histori. Nie wiem czy plakac czy sie smiac. Zatrwazajace

hania pisze:Juveluck - nie wiem czy mozna w ogole nazwac Platiniego pilkarzem Juve a juz na pewno nie pilkarzem wszechczasow w Juve.

Moim zdaniem trudno jest porownywac zawodnikow z odleglych lat. Teraz są media, reklama itp Inaczej to wyglada. Ale ilosc bramek Bonipertigo robi wrazenie...podobnie jak wolne Alexa :!:
No i naglupszy post. Musialem sobie zostawic go na deser. Droga Haniu ja juz ci radzilem zebys zajela sie czyms innym bo Juve to dla ciebie czarna magia. to wtracenie czy Platini moze byc wogole nazywany pilkarzem juve dla mnie jest zupelnie nie zrozumiale. Michel grajac u nas zdobyl 2 Scudetto, Puchar Wloch, Puchar Mistrzow, Puchar Zdobywcow Pucharow, Superpuchar Europy, Puchar Interkontynentalny, 3 razy pod rzad dostal Zlota Pilke, tyle samo razy zostal krolem strzlcow Serie A. No masz racje nie mozna go uznac za gracza juve. Za czasow Platiniego tez byly reklamy i media. To nie sa takie odlegle czasy myslisz ze 20 lat temu ludzie nie mieli tv. A wolne Alexa to nic przy wolnych francuza. Tak wogole to biegnij do kiosku bo ci wykupia wszytskie numery Bravo Sport. moze po drodze spotkasz Peje48, stalego prenumeratora i innych zacytowanych wyzej asow. 8)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 19:56

Zdecydowanie Platini, ale Del Piero jest w czołówce :D


Umpa

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 135
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 stycznia 2004, 20:36

To i ja sie dopisze skoro już tak wszyscy chociaż ameryki to nie otkryje bo Platini i Zoff są nie do pobicia choć mam nadzieje że juz za kilka sezonów zmienie zdanie :D :!: :D :!: :D


ODPOWIEDZ