Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 lutego 2013, 22:50

Ogladal ktos Jerycho ?


Obrazek
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 00:58

Kiper69 pisze:Ogladal ktos Jerycho ?
oglądał. nudyyy.

The Killing - świetny serial. w jeden dzien cały pierwszy sezon obejrzałem. został mi ostatni odcinek drugiej serii ;) polecam wszystkim!


Kiper69

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2010
Posty: 186
Rejestracja: 27 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 11:47

W zeszle wakacje przerobilem caly sezon 'Lost' i powiem, ze fajnie sie ogladalo jako iz na 'jedynce' lecialy tylko 1,2 i 3 sezony. :ok:
Zastanawiam sie takze nad powrotem do ogladania 'Prison Break'...

A co do Jerycho - no tak, troche nudny (biorac pod uwage 1 i polowe 2 sezonu), potem robi sie calkiem fajny.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 11:51

CzarnyZkultury pisze: The Killing - świetny serial. w jeden dzien cały pierwszy sezon obejrzałem. został mi ostatni odcinek drugiej serii ;) polecam wszystkim!
Czy ja wiem czy taki świetny, obejrzałem cały pierwszy sezon (nie z jakąś wielką ciekawością) i zatrzymałem się na 3 czy tam 4 odcinku 2 sezonu.

Serial nie jest najgorszy, aczkolwiek mi jakoś nie przypadł do gustu...


Btw. Steru, Banshee - ten serial wymiata totalnie ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2013, 23:19

Ktoś już po finale Suits? Dla mnie mega. Trzyma poziom aż miło.

steru pisze:
Alfa i Omega pisze:Zaczynam "Grę o tron", bo ostatnio jakoś tylko klepię fantasy i adaptacje komiksów, pewnie przez zmęczenie głowy studiami.
Dla mnie osobiście najbardziej przereklamowany serial.
Zgadzam się w 100%. Skończyłem w połowie drugiego sezonu.


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 00:17

mrowka423 pisze:Ktoś już po finale Suits? Dla mnie mega. Trzyma poziom aż miło.
Ja niedługo będę oglądał te 6 odcinków co wyszły ostatnio :)

Zacząłem też oglądać Sherlocka i muszę przyznać że bardzo fajny serial. Oglądnąłem dopiero 2 odcinki ale już mnie wciągnął.

A co do "Gry o tron"- zastanawiam się czy twórcom uda oddać się w trzecim sezonie to co się działo w trzecim tomie cyklu.


Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lutego 2013, 02:07

mrowka423 pisze:Ktoś już po finale Suits? Dla mnie mega. Trzyma poziom aż miło.
Właśnie skończyłem ostatni odcinek. Nie wiem gdzie to Twoje "trzymanie poziomu". Pierwszy sezon był świetny, drugi natomiast wyraźnie spikował. Ostatnie odcinki jeszcze jako tako ciekawe w porównaniu do początku S2, ostatnia kwestia sezonu także spoko. To znaczy, spoko, że zostało to już powiedziane, ale to chyba było oczywiste...?
Lubię ten serial, po pierwszym sezonie byłem bardzo połechtany, drugi natomiast lekko sprowadził mnie na ziemię. Zobaczymy jak to dalej się potoczy.

HIMYM - nareszcie odcinek, który mnie rozbawił, że w końcu się na prawdę zaśmiałem.

Trailer Gry o Tron ciekawy, ale liczyłem na więcej... Chociaż z drugiej strony może to i dobrze, że nie pokazali za wiele...

Gdzie jest Breaking Bad!!!!!1111razrazraz :prochno:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 07:44

Finał "Suits" mocno przeciętny, żeby nie powiedzieć słaby. Męczą mnie już ciągłe akcje między Rachel i Mikiem, z Luisa zrobili jakiegoś lalusia co potrafi tylko na lewo i prawo gadać o kąpielach w błocie... Spodziewałem się więcej, skończyło się słabo. Zobaczymy jak serial wróci z 3. sezonem, ale póki co nie nastawiam się zbyt optymistycznie.

Coraz lepiej natomiast ogląda mi się "Spartacusa". Szykują nam się ciekawe odcinki. Jedno ale... Naevia, jak ja tej laski nie trawię. Potrafi stać nad głową Kriksosa i gadać, że Rzymianie to, Rzymianie tamto... Do upadłego.

PS. Najbardziej cieszy mnie powrót do formy "Supernaturala". Już czwarty odcinek z rzędu trzyma super poziom, przywołujący wspomnienia z pierwszych serii!
Kubba pisze:
Gdzie jest Breaking Bad!!!!!1111razrazraz :prochno:
:ok:


Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 13:13

Mnie też nieco rozczarował ostatni odcinek Suits choć jako finał bardziej traktuję 3 ostatnie a te razem były mega :D Ogólnie 2 sezon stał na równie wysokim poziomie co pierwszy, końcówka dała niezłe możliwości na nowy sezon, mam nadzieję że serial będzie równie świetny jak do tej pory.

Poleci ktoś coś w stylu Boardwalk Empire?


Reaper

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 181
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 13:19

steru pisze:
PS. Najbardziej cieszy mnie powrót do formy "Supernaturala". Już czwarty odcinek z rzędu trzyma super poziom, przywołujący wspomnienia z pierwszych serii!
Podzielam opinię :D Po drętwym początku, w końcu serial powrócił na własciwe tory. Bardzo ciekawi mnie jak skoncza dwa glowne watki, bo watek z "Ludzmi Pisma" jest chyba bardziej przygotowywany pod nastepny sezon.

Odcinek z Golemem i dziadkiem :ok:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 13:50

steru pisze:Coraz lepiej natomiast ogląda mi się "Spartacusa". Szykują nam się ciekawe odcinki. Jedno ale... Naevia, jak ja tej laski nie trawię. Potrafi stać nad głową Kriksosa i gadać, że Rzymianie to, Rzymianie tamto... Do upadłego.
Dobrze, że zachęcasz do tego serialu bo właśnie zacząłem go oglądać, ale pierwsze dwa odcinki nie urzekły mnie (choć złe nie były). Trochę nie mogę przyzwyczaić się do tych animacji krwi :prochno:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 13:59

Reaper pisze:Podzielam opinię :D Po drętwym początku, w końcu serial powrócił na własciwe tory. Bardzo ciekawi mnie jak skoncza dwa glowne watki, bo watek z "Ludzmi Pisma" jest chyba bardziej przygotowywany pod nastepny sezon.

Odcinek z Golemem i dziadkiem :ok:
W takiej formie chcę oglądać SN przez kolejne sezony. Następny już zamówiony, pewnie skończy się na 10 - tak jak Smallville. Golem mega, kto go wymyślił :D Ludzie pisma też spoko, ale najbardziej cieszą mnie takie smaczki jak demon na rozdrożach czy ogary piekielne. Trochę więcej Gartha i Castiela jedynie by się przydało.
francois pisze:Dobrze, że zachęcasz do tego serialu bo właśnie zacząłem go oglądać, ale pierwsze dwa odcinki nie urzekły mnie (choć złe nie były). Trochę nie mogę przyzwyczaić się do tych animacji krwi :prochno:
Oglądasz pierwsze odcinki serialu czy aktualnego sezonu? Jest różnica :)


artur07

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 sierpnia 2010
Posty: 170
Rejestracja: 25 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 01 marca 2013, 14:27

Właśnie skończyłem Sherlocka. Jak dla mnie świetny serial. Zaskoczyło mnie to, że w sumie pierwszy raz się spotkałem żeby drugi sezon jakiegoś serialu był lepszy od pierwszego, naprawdę.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 marca 2013, 22:39

steru pisze:
francois pisze:Dobrze, że zachęcasz do tego serialu bo właśnie zacząłem go oglądać, ale pierwsze dwa odcinki nie urzekły mnie (choć złe nie były). Trochę nie mogę przyzwyczaić się do tych animacji krwi :prochno:
Oglądasz pierwsze odcinki serialu czy aktualnego sezonu? Jest różnica :)
Serialu :)

Wygląda na to, że zachęciłeś mnie :D


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2013, 22:32

Jestem po 3 odcinkach Banshee. Serial jak na razie całkiem mi się spodobał, fajny motyw, spoko akcja... ale główna postać już na trzecim odcinku zaczyna mnie wkurzać swoją "niezniszczalnością". Trochę denerwuje ten hardy charakter Hood'a. Zobaczymy co będzie dalej.

Supernatural także spoko. Cały czas na bieżąco!


ODPOWIEDZ