Zlot 2013

Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 lutego 2013, 12:16

tylko przypominam, tak na wszelki wypadek.

Termin: 12-16.07.2013
Propozycja miejsca: Wawrzkowizna (czyli tam gdzie rok temu)

Kto chętny do organizacji?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 21:39

Miejsce jest tylko propozycją, ale trzeba przyznać, że było dobre a i my byliśmy wyjątkowo spokojni. Jeżeli natomiast są inne propozycje proszę składać.

Nie ukrywam też, że trochę ze smutkiem patrzę na zdecydowanie mniejszą, prawie zerową w niektórych przypadkach aktywność "wolnych strzelców" którzy mieli być motorem napędowym działań.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2013, 22:54

Jeśli mielibyśmy się kierować (nie)chlubną tradycją to w tym roku wypada czas na nowy ośrodek. Na szybko znalazłem dwa obiekty leżące praktycznie obok siebie:

http://www.przystangoslawice.pl/
http://ow-slesin.kwbadamow.com.pl/

Niedaleko znajdują się dwa orliki, z tym, że w przypadku pierwszej opcji odległość to 11 km, a druga 1,5 km.

Lokalizacja - przy Koninie, więc w miarę dogodne połączenia. Każdy obiekt leży nad jeziorem. Ceny początkowe są przystępne, choć nie wiem jak wygląda w przypadku pierwszej opcji -kaucji, a drugiej liczba miejsc - (ośrodek do 95 osób, czyli byłby praktycznie cały dla nas).

Uprzedzam pytania - nie byłem w żadnym z tych ośrodków.

Co do Wawrzkowizny - nie mam zastrzeżeń, powyższe opcje to póki co luźne propozycje, w weekend się szerzej rozejrzę o ile jest sens.


romek20.20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2009
Posty: 504
Rejestracja: 06 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 13:18

w Wawrzkowiznie nie jesteśmy spaleni, był bym za, jedyny ośrodek, który powiedział nam "do widzenia" a nie "żegnam"


"Nazywam się Agnelli, a to do czegoś zobowiązuje"
"Moim priorytetem jest boisko, nie kontrakt". - A. Del Piero
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 14:36

Wawrzkowizna ma ten plus, że wiemy czego się spodziewać. Nie trzeba tam jechać... Jedyny problem jaki tam zauważyłem to dojazd. Mimo wszystko były ośrodki, które miały lepszy.
Tak czy inaczej tak jak wspomniał juveluck. Było spokojnie, kobieta wyrozumiała, do ugadania.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 08 lutego 2013, 15:26

zawsze możemy powiedzieć, że jesteśmy sportowcami :D


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2013, 18:53

Drugi z podanych przez Pawciosssa ośrodków wydaje się bardzo ciekawy. Jest blisko Poznania, dlatego nie widzę problemów z ogarnieńciem tematu bezpośrednio przez osoby z Poznania.
Jedynie ceny, nie wiem czy nie są wysokie, trzeba by to zestawić z poprzednimi Zlotami.
Wysoki standard domków.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 lutego 2013, 19:20

Czy ja wiem, w Wawrzkowiźnie była cena chyba koło 35-40 zł po negocjacjach za nocleg - tak wnioskuje z tematu zlotowego 2012. Tutaj na starcie mamy 40/36.

Telefonów dzisiaj nie odbierają, jutro będę bombardował.


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 16 lutego 2013, 09:28

Myślę, że nie ma co wynajdować nowych ośrodków a skupić się na tych dwóch: Wawrzkowizna i ten podany przez Pawła (po zbadaniu tematu). Wyciągnąć plusy i minusy i do dzieła. W tamtym roku niestety nie było mi dane ogarnięcie całego zlotu ale z tego co pamiętam to kulały konkursy, które były tradycją zlotów. W tym roku ja mogę się tym zająć. Wypisze najlepsze pomysły, wspołnie wybierzemy które się nadają i jeden problem będzie z głowy.
Swego czasu, jak byłem pięknym nastolatkiem to jeździłem rok w rok na obozy ju jitsu. Podczas każdego takiego obozu dostawaliśmy koszulkę upamiętniającą nasze spotkanie. Jak myślicie czy coś takiego mogło by się sprawdzić tutaj? Oczywiście wszystko się kręci wokół $. Może w newsie warto by było zaznaczyć, że dla każdego zlotowicza będzie prezent w postaci koszulki. Może był by to motor napędowy dla innych-niezdecydowanych.

Jak już wyżej wspomniałem, gdy jedni będą zajęci wybieraniem ośrodka ja mogę ogarnąć konkursy.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2013, 19:47

Koszulka to dobry pomysł już kiedyś o tym byłą mowa.

Konkursy można już ogarniać, w większości przypadków są niezależne od miejsca. Głównym problemem konkursów jest jednak coraz mniejsze zainteresowanie Zlotowiczów, owymi konkursami.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Madzia:)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2005
Posty: 224
Rejestracja: 11 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2013, 22:55

Jestem jak najbardziej za Wawrzykowizną - ośrodek pewny z dużym zapleczem sportowym i komfortowymi domkami. Jeden mankament to to, że byliśmy rozbici po całym ośrodku, co utrudniało zgrupowanie osób chociażby do konkursów - ale myślę, że jest do dogadania podczas rezerwacji.
W kwestii koszulek bardzo ciekawy pomysł pod warunkiem, że koszulki nie będą oklepane: logo z przodu i standardowy napis z tyłu - "XI Zlot Kibiców itd..." Fajnie by było jakby się wyróżniały w jakiś sposób np. nickiem na rękawku, tak by każda była unikowa i identyfikowała się z daną osobą.

Jeżeli chodzi o konkursy to największą popularnością cieszą się zawsze te zespołowe i tu wydaje mi się, że ciekawą akcją, która na pewno zainteresuje zlotowiczów było by zrobienie konkursu tematycznego coś na podstawie "Gry miejskiej" - wymaga to jednak dużo pracy i zaangażowania całej ekipy władz DP podczas konkursu. Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi link - http://gramiejska.pl/index.php?id=1


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 lutego 2013, 09:22

Koszulki ok, co do osobnego nicku to może być ciężko ze względu na koszta - nie wiem czy w takim przypadku każda koszulka nie byłaby traktowana jako inna od pozostałych co znacznie zwiększa koszt produkcji. Co do innych pomysłów to jestem jak najbardziej otwarty, jednak wolałbym to omówić przy spotkaniu przed/po meczu, o którym była mowa w innych tematach.


:roll:
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2013, 23:15

z przymrużeniem oka proponujemy (ja i Pawły) zrobić zabawę typu The Harlem Shake



muzyczka, kamera maski i dobra zabawa gwarantowany na jeden wieczór


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2013, 20:03

Łyko jak pomysły na konkursy?

Pawcioss udało się dodzwonić? Jeżeli nie to albo myślimy o innym miejscu, albo zeszłoroczna lokalizacja.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2013, 20:24

Dzwoniłem, nie odbierają. Dzwoniłem też do urzędu gminy, ale również cisza. Napisałem wczoraj maila na podany adres UG Ślesin i czekam.


Zablokowany