Seriale

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 19 listopada 2012, 22:59

Lypsky pisze: Boardwalk Empire po dwóch dobrych sezonach obniżył loty i to w sposób zdecydowany. Jedną z niewielu rzeczy, które trzymają mnie przy tym serialu jest postać Gypa Rossettiego (wg mnie naprawdę świetna, na drugim miejscu jest Richard Harow). Mam nadzieję, że twórcy serialu zaskoczą mnie pozytywnie jeszcze w tym sezonie.
Właśnie serial nabiera nieprawdopodobnego tempa i akcja świetnie się rozwija, ten sezon jak każdy poprzedni - znakomity. Ciekawe co teraz będzie z Nucky'm, wszyscy się od niego odwrócili a Rosetti to niezły wariat który na dodatek chce jego głowy, obstawiam jednak że pozbiera się i pokaże tym wszystkim szczurom że wycofanie się ze współpracy z nim było złą decyzją.


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2012, 14:06

Dexter jak na 7 sezon to i tak bardzo dobry, Hannah mmm, ale co się dziwić dziewczyna ma Polskie korzenie hehe mam nadzieję że z tą Ukraińską mafią to nie koniec, ale beka z pedzia Isaaka Sirko

polecam White Collar, przyjemny serial o agencie FBI i konsultancie przestępcy :)

a z niecierpliwością czekam na dalsze losy Hanka Moody w sezonie 6 Californication


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2012, 14:21

Melodramat pt. "Dexter" trwa nadal. Te historie miłosne są strasznie marne, jedyny ciekawy wątek to śledztwo La Guerty, mam nadzieję, że bomba wybuchnie jeszcze przed finałem sezonu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2012, 14:27

Lypsky pisze:Melodramat pt. "Dexter" trwa nadal. Te historie miłosne są strasznie marne, jedyny ciekawy wątek to śledztwo La Guerty, mam nadzieję, że bomba wybuchnie jeszcze przed finałem sezonu.
fakt jak na taki serial to trochę flaki z olejem, na szczęście Hannah jest dość ciekawa w przeciwieństwie do Rity dlatego jakoś to da się obejrzeć. Z La Guertą to się zapowiada fabuła na sezon 8. Zapewne w 12 odcinku Dexter pozabija Ukraińców, a skończy się jakimś mocnym odkryciem La Guerty. Chociaż autorzy już zaskakiwali zakończeniami więc można się spodziewać wszystkiego.


Sandro.

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2012
Posty: 75
Rejestracja: 19 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 listopada 2012, 14:30

Kurczi pisze: a z niecierpliwością czekam na dalsze losy Hanka Moody w sezonie 6 Californication
A wiadomo kiedy wraca na ekrany?


Kurczi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2009
Posty: 139
Rejestracja: 02 września 2009

Nieprzeczytany post 20 listopada 2012, 14:32

Sandro. pisze:
Kurczi pisze: a z niecierpliwością czekam na dalsze losy Hanka Moody w sezonie 6 Californication
A wiadomo kiedy wraca na ekrany?
13 stycznia 2013r :-D


alina

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2009
Posty: 2695
Rejestracja: 25 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 listopada 2012, 19:53

Mała ciekawostka:

Obrazek


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 18:09

Jeśli ktoś się zastanawiał jak wyglądałaby autoparodia Dextera to polecam odcinek 7x10. Nie dość, że wieje nudą jak jasna cholera to wszystko jest takie kiczowate, głupie, naciągane... O mamo :lol:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2012, 20:07

Ouh_yeah pisze:Jeśli ktoś się zastanawiał jak wyglądałaby autoparodia Dextera to polecam odcinek 7x10. Nie dość, że wieje nudą jak jasna cholera to wszystko jest takie kiczowate, głupie, naciągane... O mamo :lol:
Wprost nie mogę się doczekać :lol:

Tak tragicznego sezonu jeszcze nie było - nuda, bajka i melodramat. Oglądam tylko i wyłącznie z sentymentu.

Bardzo dobry 2-gi sezon "Homeland" i 3-ci "The walking dead", również "Boardwalk emipre" rozkręca się z odcinka na odcinek.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 13:54

Wreszcie jakiś porządny odcinek "Dextera". Głównie za sprawą LaGuerty, która mnie totalnie zaskoczyła pod koniec odcinka. BTW jakie macie teorie do sytuacji z Debrą? SZPOJLER - Nie wierzę, że Hanna jej dosypała leków do wody. Mam wrażenie, że to celowe działanie, mające na celu przekonać Dexa do uwalenia Hanny.

Dziś pora na "Homeland"!

PS. Dziwny poniedziałek bez "The Walking Dead", szczególnie po tym co nam zaserwowano na koniec ostatniego odcinka...[/code]


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 17:00

steru pisze:Wreszcie jakiś porządny odcinek "Dextera". Głównie za sprawą LaGuerty, która mnie totalnie zaskoczyła pod koniec odcinka. BTW jakie macie teorie do sytuacji z Debrą? SZPOJLER - Nie wierzę, że Hanna jej dosypała leków do wody. Mam wrażenie, że to celowe działanie, mające na celu przekonać Dexa do uwalenia Hanny.
[/code]
ale to wymyśliłeś :!: zdecydowanie trudno zrozumieć że Hanna próbowała by coś zrobić Debrze licząc że Dexter się nie domyśli! kobiety mają przecież wiele innych sposobów na przekonanie faceta by ją chronił! Debra ładnie musi być zazdrosna że posunęła się aż tak daleko z tym wypadkiem, choć jest do tego zdolna. Co do akcji w kontenerze to od początku to śmierdziało Laguerta wie coraz więcej a Dex zamiast na chwile odpuścić pakuje się w kolejne akcje.. cały Dexter.
ta seria zapowiadała sie na bardzo dobrą choć ostatnio trochę obniżyła loty ale tym odcinkiem znów wrócił na wysoki poziom. wychodzi na to że ładna blondynka była tylko jedną z wielu nowych postaci i jej epizod skończy się wraz z tą serią. można powiedzieć tyle zachodu, melodramatu i nic z tego, temat rozwiązuje się równie szybko jak sprawa z Ukraińcami niestety.

czekamy na finał, fajerwerków bym sie nie spodziewał, Laguerta nic przecież na Dexa nie ma prócz domysłów.


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2012, 22:41



Świetne promo finału Dextera - Doakes jest bezbłędny :ok:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2012, 12:33

Odnośnie "Homeland"

Spojlery
Odcinek był bardzo dobry. Gwiazdą zdecydowanie była Carrie, która zmagała się z emocjami po byciu przetrzymywaną przez Abu Nazira. Udało jej się postawić na swoim dzięki czemu "główny zły" serialu zginął... Co teraz? Zwiastun finału nie kładzie na kolana. Więcej wątków miłosnych niż akcji. Sezon trzeci zamówiony, ale co teraz? Czy Brody okaże się zły? Czy może jednak Abu Nazir był pionkiem w większej grze a CIA nie zdaje sobie z tego sprawy? Czy Quinn zabije Brody'ego? Parę pytań jest, część odpowiedzi poznamy już w poniedziałek. Liczę, że jakiś mocarny cliffhanger na koniec

PS Dexter i Homeland z rekordami oglądalności :

http://showtv.pl/news_item_4518.htm


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2012, 10:22

Lypsky pisze:

Świetne promo finału Dextera - Doakes jest bezbłędny :ok:
I po co? I po co? Po co ja oglądam te zapowiedzi..? Ehh.. Raz się skusiłem i już żałuję...
A co do samego serialu. Ciągnie się - to fakt, ale o niebo lepszy niż taki sezon 5, gdzie akcja goniła akcję ale były one dość groteskowe, a niedopracowanie scenariusza aż raziło oczy. Tutaj tego nie ma, ale niestety znów oglądamy podkład pod kolejny sezon. Czy tego już nie przerabialiśmy? Szkoda, że Dexter nie bierze przykładu z Boardwalk Empire, gdzie poziom rósł z odcinka na odcinek by eksplodować w przedostatnim. Ostatni epizod to raczej takie zamiatanie śmieci. Ciekawe co będzie w 4 sezonie? Ktoś wróci, czy zobaczymy nowych bohaterów. Liczę, że mimo wszystko Richard Harrow się jeszcze się pojawi. Szkoda byłoby gdyby to był jego ostatni występ. Tkwi w nim niezły potencjał a i jemu samemu dobrze życzę. Należy mu się.

Walking Dead - super, naprawdę szkoda, że taka przerwa. Powinno to być odgórnie zakazane :smile:
Przynajmniej jest czas aby przeczytać komiksy, chociaż zaczyna mi się powoli mieszać, bo tam jest zupełnie inna historia. Główni bohaterowie i lokacje i parę epizodów to cechy wspólne - reszta to inna para kaloszy.

No i jeszcze Homeland - jak piękna tragedia, można rzec - scenarzyści sami sobie strzelili w kolano psując cały potencjał tkwiący w Abu Nazirze. Jak można było tak rozmienić się na drobne, to do tej pory nie rozumiem. Coś co miało przyćmić akcję w I sezonie zostało sprowadzone do poziomu absurdu... Szkoda, bo serial zmienił się w melodramat...

Suits - podobnie jak Walking Dead - świetny serial, który tak brutalnie przerwali w środku sezonu. Ktoś to ogląda?

No i na koniec upadek dziesięciolecia. How I met your mother - Serial powinien się skończyć na 5-6 sezonie. To co teraz prezentują to... ehhh brak słów.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2012, 10:58

Martin pisze:Boardwalk Empire
Gdzieś po 3-4 odcinkach pierwszego sezonu złapałem zamułkę z tym serialem i do dziś nie mogę nadrobić.
Martin pisze:Walking Dead - super, naprawdę szkoda, że taka przerwa. Powinno to być odgórnie zakazane :smile:
Przynajmniej jest czas aby przeczytać komiksy, chociaż zaczyna mi się powoli mieszać, bo tam jest zupełnie inna historia. Główni bohaterowie i lokacje i parę epizodów to cechy wspólne - reszta to inna para kaloszy.
Generalnie jeden z najlepszych seriali w telewizji na ten moment.
Martin pisze:No i jeszcze Homeland - jaka piękna tragedia, można rzec - scenarzyści sami sobie strzelili w kolano psując cały potencjał tkwiący w Abu Nazirze. Jak można było tak rozmienić się na drobne, to do tej pory nie rozumiem. Coś co miało przyćmić akcję w I sezonie zostało sprowadzone do poziomu absurdu... Szkoda, bo serial zmienił się w melodramat...
Myślę że mimo wszystko jest minimalnie za wcześnie aby mówić o zmianie w melodramat. Oczywiście drażni taki silny nacisk na wątek "miłosny" ale to dopiero od kilku epizodów, w których wydarzyło się wiele dobrego.
Martin pisze:Suits - podobnie jak Walking Dead - świetny serial, który tak brutalnie przerwali w środku sezonu. Ktoś to ogląda?
Oglądam, baaaardzo lubię. Świetnie napisani bohaterowie, piękne kobiety i dużo odniesień do cytatów ze znanych filmów :)
Martin pisze:No i na koniec upadek dziesięciolecia. How I met your mother - Serial powinien się skończyć na 5-6 sezonie. To co teraz prezentują to... ehhh brak słów.
Weź mi nie mów. Jestem na odcinku w którym skrzydłowym Barneya jest... pies. To mówi samo za siebie...


ODPOWIEDZ