LM 12/13 (gr. E) [03]: FCN 1-1 JUVENTUS [DPL na meczu!]

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 11:33

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 3 kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów 12/13: Nordsjaelland - JUVENTUS

Czas:

23.10.2012 (wtorek), godzina 20:45

Miejsce:

Kopenhaga - Parken Stadium (38 000)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1991
Barwy: Czerwone
Przydomek: Dzikie Tygrysy
Prezes: Allan K. Pedersen
Menedżer: Kasper Hjulmand
Oficjalna strona FC Nordsjaelland

Froma u siebie (Superligaen):
Zwycięstw: 4
Remisów: 3
Przegranych: 0


Forma na wyjeździe (Superligaen):
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(19.10.2012) – Nordsjaelland 3:0 Silkeborg (Superligaen)
(05.10.2012) – OB. 3:0 Nordsjaelland (Superligaen)
(02.10.2012) – Nordsjaelland 0:4 Chelsea (Champions League)
(28.09.2012) – Nordsjaelland 3:0 Esbjerg (Superligaen)


Najlepszy strzelec:
Joshua John (8 goli w Superligaen)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Morten Nordstrand, Soren Christensen, Kasper Lorentzen
Obrazek Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli Champions League (gr. E)

. 1. Chelsea – 4pkt
. 2. Shakhtar – 4pkt
. 3. JUVENTUS – 2pkt
. 4. Nordsjaelland – 0pkt

JUVENTUS:

Forma na wyjeździe (SerieA):
Zwycięstw: 3
Remisów: 1
Przegranych: 0


Forma u siebie (SerieA):
Zwycięstw: 4
Remisów: 0
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(20.10.2012) – JUVENTUS 2:0 Napoli (SerieA)
(07.10.2012) – Siena 1:2 JUVENTUS (SerieA)
(02.10.2012) – JUVENTUS 1:1 Shakhtar (Champions League)
(29.09.2012) – JUVENTUS 4:1 Roma (SerieA)


Najlepszy strzelec:
Sebastian Giovinco, Andrea Pirlo (3 gole w SerieA), Fabio Quagliarella, Arturo Vidal (2 gole w SerieA, 1 gol w LM)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Najlepszy asystent:
Kwadwo Asamoah
Obrazek



HISTORIA LIGI MISTRZÓW



Przewidywane składy

Obrazek


mecz na żywo w TV:

Al Jazeera Sport +6
C+ Liga Campeones 2 / HD
Idman TV
NTV Plus Sport Soyuz
Sky Calcio 1 / HD
Sky Sport 1 (germany)
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sports *RED button
TV3+ (denmark) / HD
Viasat Xtra 3
CYP: Cytavision Sports 5
ITA: Premium Calcio
MLT: GO Sports 4
NED: Sport 1 Extra 1
SUI: TeleClub Sport PPV


mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)



źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 11:47

Caceres na lewej stronie. Hmm. Przedwczoraj zanotował świetne wejście - brawa dla niego. Ale cały czas mam przed oczami mecz z Lecce z maja tego, roku (klops Buffona) to był chyba ostatni mecz Caceresa na lewej stronie w naszym klubie. Martina osobiście widziałbym na prawej stronie, bądź w środku. Na lewej stronie grał tragicznie.

Bardzo podoba mi się za to opcje z Pogbą, Islą i Marrone w pierwszym składzie. Może nawet dałbym szansę w tym meczu Bendtnerowi, który grał w Lidze Mistrzów i takiemu przeciwnikowi mógłby strzelić gola. Tym bardziej, że Matri i Quagliarella grają przeciętnie, a Vucinić jest świeżo po grypie.
Ostatnio zmieniony 22 października 2012, 12:00 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 11:54

zoff, sam jestem ciekawy, jak to będzie z tym naszym wyjściowym składem. Przed meczami LM ciężko znaleźć na portalach takich jak SKY, LGDS czy Tutto informacje o przewidywanych '11'. Moja grafika jest oparta na wiedzy forumowiczów z zagranicznych forów, którzy właśnie podają, że na lewej zagra Caceres, na prawej Isla a w środku pola Pogba. Są pewne wątpliwości, kto zagra w centrum defensywy, bo raczej nie będzie to Bonucci, który nabawił się niewielkiego urazu kolana w meczu z Napoli. Ponoć jeszcze nie jest do końca pewne, czy zagra Giovinco, czy Quag.

Jeśli chodzi o Caceresa, to ja osobiście go nie widzę ani na prawej stronie, ani na lewej. Na pozycji Asy widziałbym najbardziej Gacka.
Mecz o wszystko, trzeba wygrać.

BTW, dopiero teraz zauważyłem, że jest mały błąd w mojej grafice (zmiana stron). Tak to jest, jak się robi coś na szybko :roll:


Obrazek
pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 12:23

Caceres na lewą stronę, za Kwadwo Isla lub Giach, co do drużyny przeciwnika oglądałem drugą połowę meczu z Sillkeborgiem i najgroźniejszy będzie zdecydowanie John i Nordstrand którzy bardzo dobrze ze sobą współpracowali. Liczę na kontrolowany mecz przez Juve i wynik w granicach wyniku Chelsea, każdy stracony pkt w tym spotkaniu raczej oznacza brak awansu do dalszych rozgrywek


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 12:34

Nie na co zbytnio kombinować ze składem.
Zgadzam się z zoffem. Caceres na dłuższą metę nie będzie się nadawał na lewą stronę. Problemy z wing-backami powinny skłonić Conte do zmian, zwłaszcza, że na początku rundy rewanżowej wypadnie Kwadwo, który raczej na pewno wyjedzie na ten śmieszny Puchar Afryki. Nie wiem czy Marotta będzie zdolny sprowadzić kogoś równie wartościowego. Dlatego może trzeba zastanowić się nad powrotem do 4-3-3? Wtedy mamy już znacznie większe pole manewru w obronie.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 12:39

Śniło mi się, że było 6:0, a pięknego gola na 2:0 strzelił Giovinco (okienko zza pola karnego rogalem).

Oby nie było za bardzo na odwrót, jak to ze snami bywa.
Asa, Lichy i Pepe zostali w domu.
Więc boki opanuje trójka: Isla, De Ceglie albo Caceres.

Obstawiam, że zagrają Isla, Caceres i Pogba.
Isla, bo Lichy out, a Martin i Paul w nagrodę. (Podobnie było z występem Fabio z Chievo po meczu z Chelsea).

Jestem niepewny co do Bonucciego. Bo rozegrał świetny mecz przeciwko Napoli, ale musiał grać z zabandażowaną nogą. Można mu dać odpocząć i sprawdzić co tam słychać u Lucio.

Ważne 3 pkt, oby na spokojnie, bo meczu nie obejrze w TV tylko w necie i jak się będzie cięło przy 1:0 dla nas w końcówce, to trza będzie jarać non stop.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 12:55

Jak Vidal radził sobie w meczu z Napoli, że awizowany do pierwszego składu jest Pogba? Chillijczyk jest nadal bez formy, czy to tylko takie szalone domysły?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 12:59

squinter pisze:Jak Vidal radził sobie w meczu z Napoli, że awizowany do pierwszego składu jest Pogba? Chillijczyk jest nadal bez formy, czy to tylko takie szalone domysły?
Vidal wraz z Quagiem i Lichtsteinerem byli zdecydowanie najsłabsi w naszych szeregach. Wyraźnie widać, że Arturo jest pod formą i to znacznie. Z tym Pogbą to na razie plotki z włoskich forów, ponoć ma spore szanse na występ od początku, jednak np. goal.com w swojej zapowiedzi stawia na Vidala, Bonucciego i De Ceglie. Trzeba poczekać co zaproponuje whoscored i na konferencje prasową, może po niej coś się wyjaśni.


Obrazek
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 13:02

Wydaje mi się, że Vidal ma w tum sezonie zbyt dużo zadań defensywnych przez co praktycznie wcale się nie zapędza do przodu. Wyjątek stanowi gol z Milanem i Chelsea.
O meczu nie ma co pisać - mecz o wszystko. Trzeba wygrać.


Mateo21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 marca 2007
Posty: 239
Rejestracja: 23 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 13:08

Jak Bendtner teraz nie zagra to będzie Elią tego sezonu! Gramy z zespołem z jego kraju z którego się wybił.Według mnie jedyna szansa dla niego to te dwa mecze z dunczykami.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 13:10

Jestem dziwnie spokojny przed tym meczem. Jak przed pojedynkiem z Romą, więc miejmy nadzieje, że powtórzymy ten wynik ;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 13:18

Castiel pisze:Wydaje mi się, że Vidal ma w tym sezonie Wyjątek stanowi gol z Milanem
.
coś przegapiłem?
czy bierzesz pod uwagę towarzyski :O Bunga-Bunga?


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 13:57

Ja bardzo chciałbym zobaczyć w tym meczu na prawej stronie Isle. W ogóle, to przydałaby się jego forma jeszcze sprzed czasów kontuzji, której nabawił się w Udinese. Przeciwnik nie należy do najsilniejszych, a zakładając teoretycznie nawet dobry występ Chilijczyka, mógłby mu dodać pewności siebie..:)


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 14:02

Nie ma co lekceważyć duńczyków. Nasi jednak muszą wygrać to spotkanie bo jak tego nie zrobią to szanse na wyjście z grupy będą nikłe. Dlaczego Asamoah i Lichtsteiner nie zostali powołani ?


Fino Alla Fine Forza Juventus!
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2012, 14:21

http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=114512

Do Danii nie jadą Asamoah (lekki uraz - profilaktyka), Lichtsteiner (chyba jakieś zmęczenie po meczach reprezentacji) oraz Pepe. Tych braków rzecz jasna nawet nie odczujemy, bo ci piłkarze i tak by nie grali. Do składu powracają natomiast Buffon, Vucinić oraz De Ceglie. Czarnogórzec zapewnia, że ma się już dobrze.

Oba spotkania z Duńczykami trzeba wygrać i to pewnie. Musimy grać do końca i nawet przy bardzo korzystnym wyniku nie odpuszczać ani na moment. Pod koniec zmagań grupowych ilość zdobytych bramek może mieć spore znaczenie.

Mam nadzieję, że w pierwszym składzie zobaczymy w końcu Islę. Jeśli ma się ogrywać, to w spotkaniach z takimi przeciwnikami. Ponoć pewny jest występ Pogby (miałby zagrać w miejsce Vidala, który ostatnio jest bez formy), w obronie mamy z kolei oglądać Lucio bądź Marrone. Niektórzy dziennikarze we Włoszech twierdzą, że możliwy jest występ Bendtnera - mógłby coś pokazać na tle takiego, powiedzmy to sobie wprost, bardzo przeciętnego zespołu. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to jednak para Vucinić-Matri (ew. Giovinco).

Ma być szybko, łatwo i przyjemnie. Pełna koncentracja i 3 pkt.
Ostatnio zmieniony 22 października 2012, 14:24 przez mrozzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany