Informacje o Ultras naszych i nie naszych !!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2012, 22:47

KeRmit19 pisze:
Lethal sie wszedzie zalapie :P
A po jego lewicy zdaje się Kowal ? :D Oj Panowie, zazdroszczę wyjazdu :!: :twisted:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
kowal1990

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 144
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 00:06

Brutalo pisze:
KeRmit19 pisze:
Lethal sie wszedzie zalapie :P
A po jego lewicy zdaje się Kowal ? :D Oj Panowie, zazdroszczę wyjazdu :!: :twisted:

Si, to ja :)


JuveLethal

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2003
Posty: 561
Rejestracja: 14 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 września 2012, 19:21

KeRmit19 pisze:
Lethal sie wszedzie zalapie :P
:)

Jest tez tam Kowal i bodajze Lyko.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 20:47

Nie wiem czy ktoś zauważył ale może ktoś wie dlaczego dziś wszystkie flagi wiszą do góry nogami - m.in. Drughi , Nucleo i Bravi Ragazzi z tych najbardziej widocznych


Obrazek
Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 21:09

Również to zauważyłem. Flagi zwisające z górnych sektorów też są tak zrobione. To jakiś protest czy co? Widzę, że na fladze Nucleo i Viking wisi jakiś napis, ktoś 'włoskomówiący' może ogarnął o co w nim chodzi?

Wspomniany transparent już nie wisi ale podczas jednej powtórki zdążyłem zauważyć:

"Congratulazione direttore .... 2015...."

Nie było zbyt wiele widać. Mogłem też coś pomieszać.
Ostatnio zmieniony 29 września 2012, 21:32 przez Desant., łącznie zmieniany 1 raz.


Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 29 września 2012, 21:22

Też mnie to dziwi, dlatego w międzyczasie tu wbiłem i liczyłem, że ktoś mi odpowie nawet w trakcie meczu. Ubiegliście mnie, również czekam na odzew, bo bardzo mnie to "irytuje", gdy Gigi wykonuje piątkę (ciężkie jest do wyobrażenia, że Romaniści zajęli nasz cały sektor :prochno: )


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 01:03

Podbijam - flagi.
Myśleliśmy w knajpie, że to błąd, ale potem inne widoczne - Nucleo, Drughi itd. Wszyscy. Co to było?


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
bianconeristy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2007
Posty: 138
Rejestracja: 23 października 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 02:51

http://www.tuttojuve.com/?action=foto&id_album=2913 tutaj są fany Viking i jeszcze jakieś inne kołami do góry na naszym sektorze
http://www.tuttojuve.com/?action=foto&id_album=2913 a tu już Drughi
http://www.tuttojuve.com/?action=foto&id_album=2913
Nie mam pojęcia o co z tym chodzi, mimo, że starałem się to gdzieś wygrzebać w sieci. Prawdopodobnie wszystkie fany ultrasów były podczas tego meczu odwrócone.


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 02:55

Desant. pisze:Również to zauważyłem. Flagi zwisające z górnych sektorów też są tak zrobione. To jakiś protest czy co? Widzę, że na fladze Nucleo i Viking wisi jakiś napis, ktoś 'włoskomówiący' może ogarnął o co w nim chodzi?

Wspomniany transparent już nie wisi ale podczas jednej powtórki zdążyłem zauważyć:

"Congratulazione direttore .... 2015...."

Nie było zbyt wiele widać. Mogłem też coś pomieszać.
Napis brzmiał "Congratulazioni direttore. Fino al 2015 insieme per vincere" i odnosił się do przedłużenia kontraktu przez Marottę do 2015 roku ("Gratulacje dyrektorze. Razem po zwycięstwa do 2015 roku"). A odwrócone flagi to, z tego co słyszałem, forma protestu przeciw planom wprowadzenia zakazu wnoszenia flag na sektor ('bandieroni' czyli takich na kiju, a nie "bannerów" wiszących na barierce - striscione).


Desant.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2007
Posty: 421
Rejestracja: 01 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 13:54

Włodar pisze:A odwrócone flagi to, z tego co słyszałem, forma protestu przeciw planom wprowadzenia zakazu wnoszenia flag na sektor ('bandieroni' czyli takich na kiju, a nie "bannerów" wiszących na barierce - striscione).
Co jest powodem tych planów może wiadomo? Takie głupoty jak u nas w kraju czy jak?

Swoją drogą dziwna forma protestu ale bardzo ciekawa.


Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 września 2012, 15:10

Desant. pisze: Co jest powodem tych planów może wiadomo? Takie głupoty jak u nas w kraju czy jak?

Swoją drogą dziwna forma protestu ale bardzo ciekawa.
Nie wiem, ale myślę, że te same głupoty, które spotkały się z odzewem pod hasłem 'no al calcio moderno', czyli najpierw padło na race, teraz jak widać na flagi :/ niedługo przez chore przepisy wszyscy na Sud będziemy siedzieć na dupach i krzyczeć tylko "och" i "ach" po ładniejszym zagraniu...
Zapewne chodzi o drzewce, na których są osadzane flagi (względy bezpieczeństwa, przecież to normalne, że potem się zdejmuje flagi i urządza bitwy na kije, szczególnie te kilkumetrowe od wielkich flag Drughi :prochno:), albo o to, że komuś zasłaniają hahahah. Staram się, ale nie potrafię zrozumieć ;)


Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 10:04

Według mnie powinni flagi zakryć czarnym płótnem albo w ogole ich nie wystawiać. Przyjeło sie ze odwrócenie flagi to forma jej zbesztania i osmieszenia grupy do której należy flaga.
Włodar pisze:Zapewne chodzi o drzewce, na których są osadzane flagi (względy bezpieczeństwa, przecież to normalne, że potem się zdejmuje flagi i urządza bitwy na kije, szczególnie te kilkumetrowe od wielkich flag Drughi ), albo o to, że komuś zasłaniają hahahah. Staram się, ale nie potrafię zrozumieć
Nie podoba się? To zasiada się na każdym innym sektorze niż Sud. Paranoja! Bardziej bym zrozumiał ten zakaz gdyby był skierowany do kibiców drużyny przyjezdnej. Bardziej bym zrozumiał ale nie poparł.


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 01 października 2012, 16:05

Przyjeło sie ze odwrócenie flagi to forma jej zbesztania i osmieszenia grupy do której należy flaga.
To juz nie jest takie oczywiste, bo to co jest szeroko pojete w Polsce(czyli flaga odwrocona = flaga skradziona) nie musi byc rozumiane tak samo we Włoszech czy gdziekolwiek indziej, zwłaszcza ze nie 1szy raz sie spotykam ze w ligach zachodnich(chyba to było PSG lub Marsylia) kibice własnei swoje flagi wywiszaja do gory kolami w ramach protestów. Takze, gdyby Włosi własnie tak samo mysleli jak polscy kibice to raczej by swoich flag do gory kolami nie wywieszali.


Obrazek
sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 10:32

tak z innej beczki http://liga-europejska.przegladsportowy ... 1,833.html
nie dziwie się tym z napoli, kibice tego "klubu" z Szwecjii, WTF? 8)


Day after day I'm getting better and better.
Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 października 2012, 14:38

Nie ma to jak grupę pikników (tak się domyślam) zaatakować ze sprzętem. I skoro ci Szwedzi byli kibicami Napoli to co im chcieli skroić? Straszna dzicz w tym Neapolu.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
ODPOWIEDZ