Kontrakt Del Piero

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2012, 12:27

zoff pisze:
LordJuve pisze: Nie wierzę, że nie wspomni o tym np. Borek przy okazji meczu Juve w LM, który będzie transmitowany w Polsacie. (oczywiście, sytuacja hipotetyczna, ale prawdopodobna)
Niestety sytuacja niemożliwa. LM wraca do TVP i wspomnieć może o tym co najwyżej Maciek Iwański, który przeczyta taką ciekawostkę ze swojej magicznej karteczki na której będzie również informacja o klimacie w Turynie. Ochhh... La Furia Rocha.. :lol:
I oczywiście wspomni o calciopoli i o tym jaki to "CR7" jest wspaniały i ogólnie tiki taka!

Edit:

Co do 10 to wkleję tu moją wypowiedź z fb:

Del Piero powiedział że nie chce zastrzeżonej 10, więc to odpada. W sumie ten sezon można poczekać w ramach takiej "żałoby" po odejściu Alexa, jak w kościele w Wielki Piątek, ale ten numer jest dla Marchisio, z księcia stanie się królem.
Ostatnio zmieniony 13 lipca 2012, 12:31 przez Krystek, łącznie zmieniany 1 raz.


Forza Juve!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2012, 12:29

zoff pisze:
LordJuve pisze: Nie wierzę, że nie wspomni o tym np. Borek przy okazji meczu Juve w LM, który będzie transmitowany w Polsacie. (oczywiście, sytuacja hipotetyczna, ale prawdopodobna)
Niestety sytuacja niemożliwa. LM wraca do TVP i wspomnieć może o tym co najwyżej Maciek Iwański, który przeczyta taką ciekawostkę ze swojej magicznej karteczki na której będzie również informacja o klimacie w Turynie. Ochhh... La Furia Rocha.. :lol:
Dobra, zmień sobie Borka na Iwańskiego i wyjdzie na to samo, sens został zachowany, przekaz poszedł w eter...czyli wszystko jest tak jak zostało zaplanowane, prawda? 8)

Moim zdaniem cała ta zabawa z numerkami ma sens tylko i wyłącznie wtedy, gdy podstawowe jej założenie (czyli, jak rozumiem, uhonorowanie Del Piero) odniesie skutek. Tak na prawdę, trzeba sobie zdać pytanie: czy numerki są dla nas, wiernych kibiców, czy raczej dla całej reszty, która wiedzieć wcale nie musi, ale my chcemy, żeby wiedziała z racji naszego wielkiego szacunku do Il Capitano. Jeśli ktoś wychodzi z pierwszego założenia to moim zdaniem numer można zastrzec na ten rok i będzie ok, jeżeli natomiast chcemy, aby wszystko zostało zauważone w szerszym gronie to najlepszym wydaje mi się pomysł z Gigim.
ZawszeWierny pisze: I oczywiście wspomni o calciopoli i o tym jaki to "CR7" jest wspaniały.
To Twoje spostrzeżenie, wg mnie trochę na wyrost. Wcale nie potrzebuje akcji z numerkiem żeby wspomnieć o farsopoli i CR7...więcej, uważam, że dla "komentatorów" sam fakt pojawienia się Juventusu będzie wystarczającym argumentem "za" wspomnieniami o jakże "sensacyjnych" momentach z historii Starej Damy.
Chciałeś być złośliwy? Chyba tak, bo nie rozumiem jak się ma 10 na plecach Buffona do 10 na plecach Claudio a możliwości wspominana o farsopoli czy "CR7"?
Co więcej, uważam, że ciekawy pomysł z Gigim może odciągnąć myśli komentatorów od naszych niechlubnych zaszłości historycznych...i wiesz co? Mój pogląd jest tak samo prawdopodobny jak Twój, może tylko nieco mniej "wymyślany". :wink:
ZawszeWierny pisze: Edit:

Co do 10 to wkleję tu moją wypowiedź z fb:

Del Piero powiedział że nie chce zastrzeżonej 10, więc to odpada. W sumie ten sezon można poczekać w ramach takiej "żałoby" po odejściu Alexa, jak w kościele w Wielki Piątek, ale ten numer jest dla Marchisio, z księcia stanie się królem.
Wielki Piątek? Król Marchisio? Srry, ale chyba za mocno jedziesz po bandzie w tym momencie... :|


Krystek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2009
Posty: 707
Rejestracja: 28 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 13 lipca 2012, 12:42

LordJuve pisze:
ZawszeWierny pisze: I oczywiście wspomni o calciopoli i o tym jaki to "CR7" jest wspaniały.
To Twoje spostrzeżenie, wg mnie trochę na wyrost. Wcale nie potrzebuje akcji z numerkiem żeby wspomnieć o farsopoli i CR7...więcej, uważam, że dla "komentatorów" sam fakt pojawienia się Juventusu będzie wystarczającym argumentem "za" wspomnieniami o jakże "sensacyjnych" momentach z historii Starej Damy.
Chciałeś być złośliwy? Chyba tak, bo nie rozumiem jak się ma 10 na plecach Buffona do 10 na plecach Claudio a możliwości wspominana o farsopoli czy "CR7"?
Co więcej, uważam, że ciekawy pomysł z Gigim może odciągnąć myśli komentatorów od naszych niechlubnych zaszłości historycznych...i wiesz co? Mój pogląd jest tak samo prawdopodobny jak Twój, może tylko nieco mniej "wymyślany". :wink:
Tu mi chodzi ogólnie o iwańskiego, rzygam nim od meczu portugalia-hiszpania. Jak pie*****ł o CR7, to się wytrzymać nie dało, po pewnym czasie musiałem włączyć streaming angielskiej telewizji w internecie, bo sie nie dało tego poprostu wytrzymać. Co do calciopoli to oni zawsze o tym mówią i mi chodziło ogólnie o mecz a nie jak by mówił o 10 na plecach Buffona.


Forza Juve!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lipca 2012, 12:57

ZawszeWierny pisze: Tu mi chodzi ogólnie o iwańskiego, rzygam nim od meczu portugalia-hiszpania. Jak pie*****ł o CR7, to się wytrzymać nie dało, po pewnym czasie musiałem włączyć streaming angielskiej telewizji w internecie, bo sie nie dało tego poprostu wytrzymać. Co do calciopoli to oni zawsze o tym mówią i mi chodziło ogólnie o mecz a nie jak by mówił o 10 na plecach Buffona.
No z tym trudno się nie zgodzić... :wink: Sam miałem spore trudności z przetrzymaniem komentatorów w czasie EURO, szczególnie, gdy w grę wchodził mecz Portugalskiej lub Hiszpańskiej drużyny. No, ale hejt na barcelońsko-madrytowskie joga-bonito trwa w najlepsze i uważam, że czas poświęcony na gadanie o numerze Buffona to czas niewykorzystany na owe zachwyty, co dla mnie jest jak najbardziej pozytywne. :)


querds

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 lipca 2012
Posty: 2
Rejestracja: 13 lipca 2012

Nieprzeczytany post 13 lipca 2012, 15:13

6-stka będzie dla Lucio ;] Myślę, że jednak Isla dostanie 12-tkę.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 15 lipca 2012, 20:20

Lucio będzie grał z 2 na plecach.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 17 lipca 2012, 23:14

Alex dostał dwie nowe oferty z Brazylii a dokładniej z San Paolo i Botafogo. Myśle ze lepszym kierunkiem będzie Japonia gdzie ma wielkich fanów albo Argentyna z River Plate z Trezegolem.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 lipca 2012, 02:41

A temat przenosin Alexa do USA upadł? On zawsze mówił, że chciałby mieszkać w Stanach, więc no.

Chociaż z drugiej strony River Plate z Alexem, Treze i Camorem, który podobno też coś romansuje z tą drużyną... ehhh oglądałbym chyba wszystkie ich mecze. A podobno jeszcze nasz Indianin tam zawita.


Goral101

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 lipca 2012
Posty: 34
Rejestracja: 19 lipca 2012

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 17:11

Milan bedzie mial teraz idealna sytuacje do odegrania sie na juve za Pirlo . Del Piero jest wolny milan nie ma napastnikow ....Z tym ze sam Del Piero nie podpisze nic z milanem ale sytuacja dla nich komfortowa


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 17:15

Alex w Milanie? Nie fantazjujmy :lol:

Nie zdziwię się jeśli trafi do Japonii.


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 17:33

querds pisze:6-stka będzie dla Lucio ;] Myślę, że jednak Isla dostanie 12-tkę.
Z Lucio bardzo możliwy wybór.
Arty83 pisze:Lucio będzie grał z 2 na plecach.
Zaś 2 wydaje mi się, że poleci do Stefanka naszego, który nie mógł jej wziąć przez głupiego Motte...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 17:37

wloski pisze:
querds pisze:6-stka będzie dla Lucio ;] Myślę, że jednak Isla dostanie 12-tkę.
Z Lucio bardzo możliwy wybór.
Arty83 pisze:Lucio będzie grał z 2 na plecach.
Zaś 2 wydaje mi się, że poleci do Stefanka naszego, który nie mógł jej wziąć przez głupiego Motte...
Z ostatniego sparingu wychodzi raczej na coś innego - Lucio grał z "2".

Są jakieś ciekawe newsy dotyczące przyszłości Aleksa?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szycha21

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2009
Posty: 212
Rejestracja: 03 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 18:08

Na razie nic...wiadomo jest tylko, że teraz Alex jedzie do Japonii na jakiś mecz charytatywny czy coś.


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 22:41

Dostał też ofertę komentowania meczów Juventusu w Lidze Mistrzów na antenie Mediaset.
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=103128


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 lipca 2012, 23:23

Gooray pisze:Dostał też ofertę komentowania meczów Juventusu w Lidze Mistrzów na antenie Mediaset.
http://www.tuttojuve.com/?action=read&idnotizia=103128
Ciekawe jak to ma wyglądać? Przecież Alex ciągle gra i też ma swoje treningi i mecze. Dajmy na to będzie grał w USA to co dwa tygodnie będzie musiał lecieć do Italii. Nie uda się to a szkoda :D


Zablokowany