Kontrakt Del Piero

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 16:09

Po co nowy kolega znowu na siłę odgrzewa starą bułę i robi syf na forum? Fajnie, że tu trafiłeś i że się udzielasz, ale rób to z głową.

Del Piero będzie kontynuował swoją karierę! Odkrywcze, nie? Chciałbym, żeby trafił do Ameryki
elbiczek pisze:Czyli można się wypowiedzieć...To,że założyłem nowe konto nie znaczy,że wcześniej nie obserwowałem tej strony. A Juventusem interesuje się od 1995, a kibicuje od 2002.
To się chwali, że jesteś z Juve od dłuższego czasu. Chodzi mi o to, że usilnie odgrzewasz stare tematy i nic nowego z tego nie wynika. Co da Ci wykopanie tematu o Camoranesim i napisanie: "szkoda, że go tu nie ma"?
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2012, 16:26 przez pumex, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 16:12

Ouh_yeah pisze:No, bo był stary i trener go nie widział w składzie.
Nie, bo był wpływowy, i Agnelli bał się, że zrobi zamach stanu w klubie.

To potwierdzone info.


elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 16:17

pumex pisze:Po co nowy kolega znowu na siłę odgrzewa starą bułę i robi syf na forum? Fajnie, że tu trafiłeś i że się udzielasz, ale rób to z głową.

Del Piero będzie kontynuował swoją karierę! Odkrywcze, nie? Chciałbym, żeby trafił do Ameryki
Czyli można się wypowiedzieć...To,że założyłem nowe konto nie znaczy,że wcześniej nie obserwowałem tej strony. A Juventusem interesuje się od 1995, a kibicuje od 2002.


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 16:27

elbiczek pisze:którzy nie zrozumieją co ja tu pisze nawet gdyby myśli moje w najpiękniejszy sposób przelał na papier sam Shakespeare. :think:
<wchodzi Isla, Asamoah i Giovinco>
MAURICIO ISLA
Ten widok
Zbyt jest okropny. Spóźniony nasz przyjazd.
Głuche są uszy tego, który miał nam
Dać posłuchanie, aby się dowiedzieć,
Że zadość stało się jego żądaniu
I że Marotta wespół z Angellim
Straceni; któż nam podziękuje za to?

ELBICZEK
Nie on zapewne, chociażby ku temu
Miał odpowiednie warunki żywota;

Nigdy on bowiem ich śmierci nie pragnął.
Lecz skoro po tych fatalnych wypadkach
Wy z granic Italii
Tak bezpośrednio przybywacie, każcież,
Aby te zwłoki wysoko na marach
Na widok były wystawione; mnie zaś
Pozwólcie i wszem wobec, i każdemu
Nieświadomemu prawdy opowiedzieć,
Jak się to stało. Przyjdzie wam usłyszeć
O czynach krwawych, wszetecznych, wyrodnych,
O chłostach trafu, przypadkowych mordach,
O śmierciach skutkiem zdrady lub przemocy,
O mężobójczych planach, które spadły
Na wynalazcy głowę. O tym wszystkim
Ja wam dać mogę wieść dokładną.
(...)

SEBASTIAN GIOVINCO
Niech czterech dowódców
Złoży Del Piera, jako bohatera,
Na wywyższeniu, niewątpliwie bowiem
Byłby był wzorem królów się okazał
Dożywszy berła; a gdy orszak ciało
Jego niosący postępować będzie,
Niechaj muzyka i salwy rozgłośnie,
Czym był, zaświadczą. Podnieście te zwłoki,
Bo nie to miejsce, lecz pobojowisko
Godne oglądać takie widowisko.
Każcie dać ognia z dział. Marsz pogrzebowy. Wychodzą unosząc zwłoki, po czym huk dział słyszeć się daje.

Emmmm... Tak dobrze? ._.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 16:28

Dajcie mu, chłopcy, spokój. To młody padawan, zapalczywy. Emocją silne w nim wyczuwam.

Gdzieś czytałem, że możliwość pozyskania Alexa sonduje nasz Ciro Balboa ;)




Alfa i Omega
Gdyby nie to "byłby był" w kwestii Sebastianusa Giovincusa dałbym sześć. Ale jest naprawdę nieźle :ok:
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2012, 16:31 przez deszczowy, łącznie zmieniany 1 raz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 16:28

Ehh na tym forum luzie którzy mniej się uzielani są dyskryminowani :prochno:

A tak na poważnie na ma co sie kłócić. Teamat był wałkowany tysiące razy .

@Pumex : Niech wyraża swoją opinie , może miał taką potrzebę xd .


elbiczek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2012
Posty: 18
Rejestracja: 03 lipca 2012

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 21:46

Alfa i Omega pisze:
elbiczek pisze:którzy nie zrozumieją co ja tu pisze nawet gdyby myśli moje w najpiękniejszy sposób przelał na papier sam Shakespeare. :think:
<wchodzi Isla, Asamoah i Giovinco>
MAURICIO ISLA
Ten widok
Zbyt jest okropny. Spóźniony nasz przyjazd.
Głuche są uszy tego, który miał nam
Dać posłuchanie, aby się dowiedzieć,
Że zadość stało się jego żądaniu
I że Marotta wespół z Angellim
Straceni; któż nam podziękuje za to?

ELBICZEK
Nie on zapewne, chociażby ku temu
Miał odpowiednie warunki żywota;

Nigdy on bowiem ich śmierci nie pragnął.
Lecz skoro po tych fatalnych wypadkach
Wy z granic Italii
Tak bezpośrednio przybywacie, każcież,
Aby te zwłoki wysoko na marach
Na widok były wystawione; mnie zaś
Pozwólcie i wszem wobec, i każdemu
Nieświadomemu prawdy opowiedzieć,
Jak się to stało. Przyjdzie wam usłyszeć
O czynach krwawych, wszetecznych, wyrodnych,
O chłostach trafu, przypadkowych mordach,
O śmierciach skutkiem zdrady lub przemocy,
O mężobójczych planach, które spadły
Na wynalazcy głowę. O tym wszystkim
Ja wam dać mogę wieść dokładną.
(...)

SEBASTIAN GIOVINCO
Niech czterech dowódców
Złoży Del Piera, jako bohatera,
Na wywyższeniu, niewątpliwie bowiem
Byłby był wzorem królów się okazał
Dożywszy berła; a gdy orszak ciało
Jego niosący postępować będzie,
Niechaj muzyka i salwy rozgłośnie,
Czym był, zaświadczą. Podnieście te zwłoki,
Bo nie to miejsce, lecz pobojowisko
Godne oglądać takie widowisko.
Każcie dać ognia z dział. Marsz pogrzebowy. Wychodzą unosząc zwłoki, po czym huk dział słyszeć się daje.

Emmmm... Tak dobrze? ._.
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Za nic w świecie bym nie przypuszczał,że jedna moja skromna opinia wywoła taką rewolucje. Młody zapalczywy padawan(choć pewnie i tak starszy od 90% z Was) nawet nie odważyłby się pomyśleć,że może napisać coś co obrazi majestat WIELKICH STARYCH MĘDRCÓW...Bądź ALFĄ OMEGĄ hymnem kolędą i wykaż się cytując księge Hamleta na którymś z forum literackich,a nie marnujesz się w sporcie...Zdania na temat Del Piero nie zmienie i jeśli temat nie był zamknięty mogłem się wypowiedzieć bo nikt z ADMINISTRATORÓW nie zabronił mi...A Deszczowy Ciebie tu obserwuje od dawna i faktycznie jesteś tu w czołówce dyskutantów ,ale myśląc, że jestem jakimś gimbusem trochę się pomyliłeś...Trochę dystansu ja z tym Sheaksperem zapodałem luźną sugestie tylko,a Wy zaraz w dziesięciu na jednego...Pozdrawiam :ok:


Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 22:16

elbiczek pisze: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Za nic w świecie bym nie przypuszczał,że jedna moja skromna opinia wywoła taką rewolucje. Młody zapalczywy padawan(choć pewnie i tak starszy od 90% z Was) nawet nie odważyłby się pomyśleć,że może napisać coś co obrazi majestat WIELKICH STARYCH MĘDRCÓW...Bądź ALFĄ OMEGĄ hymnem kolędą i wykaż się cytując księge Hamleta na którymś z forum literackich,a nie marnujesz się w sporcie...Zdania na temat Del Piero nie zmienie i jeśli temat nie był zamknięty mogłem się wypowiedzieć bo nikt z ADMINISTRATORÓW nie zabronił mi...A Deszczowy Ciebie tu obserwuje od dawna i faktycznie jesteś tu w czołówce dyskutantów ,ale myśląc, że jestem jakimś gimbusem trochę się pomyliłeś...Trochę dystansu ja z tym Sheaksperem zapodałem luźną sugestie tylko,a Wy zaraz w dziesięciu na jednego...Pozdrawiam :ok:
Witaj na forum :-D
To specyficzne miejsce. Każdy udaje ważniaka, a lwia część userów nie ukończyła nawet 20 roku życia, a mądrzą się jakby przeżyli przynajmniej 60. Co do Del Piero...temat nie został zamknięty, ale pewnie już niedługo będzie...wszystko już zostało powiedziane.


evilboy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2006
Posty: 1005
Rejestracja: 30 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2012, 23:43

deszczowy pisze:Dajcie mu, chłopcy, spokój. To młody padawan, zapalczywy. Emocją silne w nim wyczuwam.
Śmiechłem po stokroć. :D

@Castiel: Zasmucę Cię, ale wydaje mi się, że temat nie zostanie zamknięty przynajmniej za życia Alexa :) Na tym forum jest fanbojów Alexa chyba więcej niż prawdziwych kibiców Juventusu, więc każda ploteczka transferowa, każdy występ w barwach innej drużyny czy każdy news z jego życia będzie tu szeroko komentowany. :) Ja wciąż mam nadzieję, że za rok-dwa powitamy Del Piero w zarządzie i że będzie w nim zasiadał do emerytury. Ciężko mi oceniać jakiekolwiek jego kompetencje managerskie, ale jedno, co można o nim powiedzieć na pewno, to że <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> z niego człowiek i z kimś takim jak on, mamy po swojej stronie wszystkich działaczy piłkarskich na świecie.

Jeez, ale ciśniecie po elbiczku. Kto z Was nie nabił nigdy posta, niech pierwszy rzuci kamień (z wyłączeniem Lorda_Juve, który jest świątynią prawości i symbolem przestrzegania zasad moralnych :wink: ).


"Un cavaliere non lascia mai una signora."
Alex Del Piero
Castiel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2010
Posty: 3182
Rejestracja: 24 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 00:21

Del Piero za rządów Agnelliego nie wróci do Juve. Nie ma na to szans. Choćby Andrea nie wiadomo co zrobił to kibice i tak będą po stronie Alexa. Choćby zrobił drużynę złożoną z gwiazd np Barcy i Realu, a powiedział coś złego o Alexie to kibice by go zabili. Powinno się zamknąć temat o Del Piero w Juve. Wiem to zrobiłoby kolejny bałagan, ale już to widzę - "Del Piero w klubie X", "Del Piero w pierwszym składzie w meczu przeciwko klubowi X", "Del Piero strzela swojego pierwszego gola dla klubu X"...


Łoles

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 października 2010
Posty: 800
Rejestracja: 26 października 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:43

Nie wiem gdzie będzie grał Del Piero ale ja w hattricku znalazłem sobie coś takiego :prochno:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Także wszyscy DP fapacze możecie mieć u siebie jego namiastkę :D


"Prawda jest taka, że ty jesteś słaby, a ja jestem tyranią złych ludzi. Ale staram się Ringo, naprawdę bardzo się staram być pasterzem..."
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2012, 12:10

Łoles pisze:Nie wiem gdzie będzie grał Del Piero ale ja w hattricku znalazłem sobie coś takiego :prochno:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Także wszyscy DP fapacze możecie mieć u siebie jego namiastkę :D

Haha i gra w Realu :-D
A oto karta zawodnicza Alexa. Nadałby się na opakowanie Kinder czekolady.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2012, 00:06

Ponoć dzisiaj do Turynu przyleciał wysłannik tajlandzkiego klubu Muangthong United, żeby namówić Del Piero do przyjęcia ich oferty: "Del Piero receives Thai offer - report". Rzekomo chcą zaproponować Del Piero dwuletni kontrakt warty 10 mln euro. Na oficjalnej stronie klubu jest fotka Del Piero, ale nic nie rozumiem, bo strona jest w ichniejszym języku. W każdym bądź razie jest to jeden z klubów chcących zatrudnić Del Piero, który chyba jednak woli Los Angeles Galaxy.


Obrazek
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 11 lipca 2012, 00:17

Wedlug gazzetty, Alex odrzuci(l) ta oferte, ma dwie oferty z Brazylii (w tym jedna z Flamengo), a najbardziej marzy mu sie gra dla LA Galaxy. Z tym ostatnim jest jednak taki problem, ze chyba z powodu jakichs przepisow, klub najpierw musialby podziekowac jednemu z trojki Beckham, Keane, Donovan.

Tacchinardi z kolei powiedzial podobno, ze Alex chce zostac w Europie, a mozliwe kierunki to Hiszpania albo Anglia.

Corriere dello Sport donosi, ze Alex wybierze miedzy Anglia, a USA.

Alfredo Pedull&#224; mowi, ze Alex chce poczekac jeszcze 10-12 dni zanim podejmie decyzje, ale raczej zostanie w Europie. Jesli do konca miesiaca nie dostanie zadnej interesujacej oferty z naszego kontynentu, to dopiero wtedy bedzie patrzyl za ocean.

Z klubow angielskich mowilo sie swojego czasu o Tottenhamie, QPR i Arsenalu. Z hiszpanii (chyba, ze cos mi umknelo) tylko o Maladze.

Ja osobiscie chcialbym, aby Del Piero zostal w Europie jeszcze na rok lub dwa. Na pewno latwiej byloby go sledzic.


Obrazek
StaryDobryNedved

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2012
Posty: 291
Rejestracja: 17 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 11 lipca 2012, 00:35

A ja wolę, żeby grał w Stanach, np. w NY Red Bulls z Henrym w ataku. Alex kreator gry, Henry jako 9 i hajda po mistrzostwo kraju czy o co w tej lidze walczą te chłopaki. :>


Zablokowany