Robin van Persie

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Dante93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2011
Posty: 1478
Rejestracja: 21 lutego 2011

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 22:52

I tak też zabrzmieć mało :smile: Wybrzydzam czy nie, to jednak do VP nie jestem tak w pelni przekonany. Wiadomo piłkarz klasowy bylby ogromnym wzmocnieniem, ale coś mi wewnętrznie podpowiada, że lepiej byłoby postawić na Cavaniego czy nawet na wspomnianego wyżej Suareza.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 12:23

Dante93 pisze:I tak też zabrzmieć mało :smile: Wybrzydzam czy nie, to jednak do VP nie jestem tak w pelni przekonany. Wiadomo piłkarz klasowy bylby ogromnym wzmocnieniem, ale coś mi wewnętrznie podpowiada, że lepiej byłoby postawić na Cavaniego czy nawet na wspomnianego wyżej Suareza.
Ja również nie jestem przekonany do Van Persiego. Suarez też nie pasuje mi do Juve. W tym Liverpoolu nie zrobił mimo wszystko takiego szału jak można się było spodziewać. Dla mnie najlepszym wyborem byliby Dzeko, Higuain i Cavani. Kolejność nie przypadkowa.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 12:55

Shark pisze:ja bym szczerze mówiąc nie chciał Cavaniego w Juve

raz, że jest jakaś szansa na zawodnika lepszego (ciut, ale lepszego)
a dwa, że kilka razy w ciągu meczu wyłapałem ostre starcia Cavaniego z naszymi w trakcie finału PW - w tym przynajmniej jedno, po którym nieomal doszło do bójki

mam dziwne wrażenie, że Cavani mógłby rozwalić atmosferę w zespole
Basiek pisze:W takim razie nie oglądałeś ostatniego sezonu Lichtsteinera w Lazio i meczu przeciwko nam. Stephan co rusz prowokował i wdawał się w spinki z naszymi graczami. A wtedy było już głośno o zainteresowaniu Juve tym zawodnikiem. Więc bądź spokojny, atmosfery Cavani by nam nie zepsuł :)
Gdy zawodnik gra przeciwko drużynie, która poważnie jest nim zainteresowana, zawsze daje z siebie wszystko. Vide Cavani, czy jak wspomniał Basiek (my man ;)) Lichtsteiner. Podobnie zagrał nawet Amauri, który zaaplikował nam wówczas dwa gole, w zasadzie przesądzając o swoim transferze, był agresywny i nieustępliwy a przede wszystkim pracował dla drużyny. Edinson jest graczem, którego charakterystyka piłkarska wpisuje się w filozofię Juve, facet wie czego chce i potrafi pracować żeby to osiągnąć. Do tej pory nie było o nim głośno w kontekście konfliktów czy skandali, wiec dlaczego miałoby to się akurat u nas odmienić. Cavani dałby radę, ale Aurelio to pazerna świnia i coraz częściej dochodzę do wniosku, że za kasę którą należałoby wyrzucić na Urusa można spróbować ściągnąć genialnego Falcao.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 22:34

dla Falcao zawsze tak - w tej chwili chyba najlepszy napastnik świata

a wracając do tematu Robina - Wenger zmiękł i zamierza go sprzedąć, skoro Robin nie podpisze kontraktu

problem w tym, że cena wywoławcza - 30 mln euro

jeszcze tyle byśmy dali, ale Wenger chce zrobić licytację między nami i City - więc odpadamy, chyba, że van Persie się postawi, że idzie tylko do Juve


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 22:37

Shark pisze: a wracając do tematu Robina - Wenger zmiękł i zamierza go sprzedąć, skoro Robin nie podpisze kontraktu

problem w tym, że cena wywoławcza - 30 mln euro

jeszcze tyle byśmy dali, ale Wenger chce zrobić licytację między nami i City - więc odpadamy, chyba, że van Persie się postawi, że idzie tylko do Juve
A czego sie spodziewales? Najlepszego napastnika z wysp za 20 eurasow i jeszcze frytki gratis?
30-35mln to uczciwa cena za niego. Mozna im iklinte w pakiecie dorzucic, jest wysoki pasuje do angielskiej ligi :D





KLIK ==>www
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2012, 23:06

Wenger zaineresował się mocno Seydou Doumbią z CSKA który ma za sobą niezły sezon w lidze (28 goli/12 asyst) więc Wenger już się liczy i przygotowywuje na odejście RVP. Ale Robin zadeklarował, że Arsenal zawsze będzie mieć w sercu więc raczej nie zrobi tego kibicom Arsenalu i Wengerowi i nie odejdzie do City, sam mówił, że dla niego liczą się bardziej trofea niż kasa. Chciałbym na przyszły sezon widzieć Robina trzymającego koszulke Juve obok Agnelliego z napisem Van Persie #9..tak 9tke bo moim zdaniem rasowi snajperzy noszą 9tki, na 10tke trzeba sobie moim zdaniem zasłużyć w Juve. Zresztą 10 numer pasuje do jakiegoś kreatora, mózgu drużyny, ofensywnego pomocnika a nie łowcy goli :P


Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 10:56

Bartek88 pisze: A czego sie spodziewales? Najlepszego napastnika z wysp za 20 eurasow i jeszcze frytki gratis?
30-35mln to uczciwa cena za niego. Mozna im iklinte w pakiecie dorzucic, jest wysoki pasuje do angielskiej ligi :D
co w tym dziwnego niby, sorry? gracz, który ma rok do końca kontraktu i otwarcie mówi, że chce odejść? wiedziałem, że trzeba będzie wydać z 25-30 milionów

chyba nie zrozumiałeś do końca - problemem nie jest 30 mln euro - problemem jest to, że to cena wywoławcza, a Wenger chce zrobić licytację


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 11:10

Shark pisze: chyba nie zrozumiałeś do końca - problemem nie jest 30 mln euro - problemem jest to, że to cena wywoławcza, a Wenger chce zrobić licytację
Niech robi, City już powiedziało, że nie jest zainteresowane kupnem kolejnego napastnika (co nie dziwi biorąc pod uwagę że mają tam Teveza, Aguero, Dżeko i Balotelliego). Kto miałby z nami robić licytację? Z tego co mi wiadomo żaden klub nie jest nim tak poważnie zainteresowany jak my. Chyba, że PSG się obudzi i stwierdzi, że jednak zamiast Pato wolą Holendra :prochno: Albo biorą 30 mln i sprzedają za ogromne moim zdaniem pieniądze gracza z kończącym się kontraktem, albo go zatrzymują na siłę i patrzą jak odchodzi. Jeśli Arsenal nie zmieni polityki (a nie zmieni) to właśnie tak to będzie wyglądać w najbliższych latach.


Sapere Aude!
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1416
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 12:50

Amarillo pisze:Niech robi, City już powiedziało, że nie jest zainteresowane kupnem kolejnego napastnika (co nie dziwi biorąc pod uwagę że mają tam Teveza, Aguero, Dżeko i Balotelliego).
Rzecz w tym, że na dobrą sprawę trzech spośród tej czwórki napastników wymienia się w kontekście odejścia. Balotelli sprawia problemy wychowawcze, Tevez jest niezdyscyplinowany, Dżeko niezadowolony. Wystarczy, że jeden z nich postanowi odejść, a wówczas naturalnym pierwszym wyborem MC najprawdopodobniej będzie Van Persie.

Dlatego też uważam, że jeśli Holender ma przyjść do Juve, to Marotta musi załatwić ten transfer tak szybko jak się da. Przeciąganie negocjacji w nieskończoność może się odbić czkawką, tak jak było w ubiegłym roku z Aguero czy Rossim.


Shark

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 maja 2012
Posty: 54
Rejestracja: 29 maja 2012

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 12:51

Amarillo pisze: Niech robi, City już powiedziało, że nie jest zainteresowane kupnem kolejnego napastnika (co nie dziwi biorąc pod uwagę że mają tam Teveza, Aguero, Dżeko i Balotelliego).
Jak to nie? Mancini wyraźnie powiedział, że jeśli Robin nie dogada się z Arsenalem, to natychmiast wysyła ofertę kupna.

A poza tym pewnie do chętnych dołączy United.


sądziłem, że będziemy na tym forum dyskutować z wzajemnym szacunkiem, ale skoro jest inaczej, to ja podziękuję, wolę kibicować w zaciszu domowym mojemu Juventusowi, z którym jestem od 15 lat i będę z pewnością dalej
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 13:03

Shark pisze:
Amarillo pisze: Niech robi, City już powiedziało, że nie jest zainteresowane kupnem kolejnego napastnika (co nie dziwi biorąc pod uwagę że mają tam Teveza, Aguero, Dżeko i Balotelliego).
Jak to nie? Mancini wyraźnie powiedział, że jeśli Robin nie dogada się z Arsenalem, to natychmiast wysyła ofertę kupna.

A poza tym pewnie do chętnych dołączy United.
http://www.manchestercity.pl/news/manci ... -5505.html

United ma inne potrzeby, jest Rooney, Hernandez, Welbeck... no chyba że Holender się zgodzi na ławkę :prochno: Obstawiam, że Van Persie ma na tyle szacunku do kibiców Arsenalu, że nie pójdzie wzmocnić rywala. Ale to akurat tylko moje domysły :whistle:


Sapere Aude!
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 13:35

Shark pisze: chyba nie zrozumiałeś do końca - problemem nie jest 30 mln euro - problemem jest to, że to cena wywoławcza, a Wenger chce zrobić licytację
Wszedzie masz ceny wywoławcze, inaczej to sie nazywa klauzula odejscia :wink:
Do Chelsea nie odejdzie, w Menczesterze go nie chca, wiec nie bedzie komu licytowac :D No chyba, ze pojdzie do Hiszpanii, choć (kuźwa znowu :oops:) tez to srednio widze.
W tym tyg ma sie rozjasnic sprawa z Cavanim, to bedziemy wiedziec na czym sie stoi z Persilem.
Ostatnio zmieniony 03 czerwca 2012, 14:12 przez Bartek88, łącznie zmieniany 1 raz.





KLIK ==>www
Amarillo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2009
Posty: 356
Rejestracja: 08 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 13:56

Bartek88 pisze: Do Chelsea nie odejdzie, w Menczesterze go nie chca, wiec nie bedzie komu licytowac :D No chyba, ze pojdzie do Hiszpanii, chodz tez to srednio widze.
Nie chodź tylko choć, wybacz za czepialstwo. Zboczenie zawodowe.

Trudno oczekiwać, żeby przed Euro rozwiązała się sprawa z napastnikiem, chociaż Van Persie to jedyny napastnik z kraju europejskiego, którym się interesujemy. Reszta to Ameryka Południowa jeśli wierzyć doniesieniom mediów. Zobaczymy co ten Beppe wykombinuje, ale po ostatnim mercato ma duże zaufanie w kwestiach transferów z mojej strony. Oby dalej podejmowano właściwe decyzje.


Sapere Aude!
ZoviNY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 października 2011
Posty: 6
Rejestracja: 24 października 2011

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 14:33

Szczerze, to wolałbym Suareza, albo Cavaniego od RvP. Po pierwsze są młodsi (dla mnie to cholernie ważne), po drugie tańsi (tu to niekoniecznie), po trzecie nie wiem co po trzecie, dlatego napiszę że lubię pomidory.


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2012, 14:59

ZoviNY pisze:Szczerze, to wolałbym Suareza, albo Cavaniego od RvP. Po pierwsze są młodsi (dla mnie to cholernie ważne), po drugie tańsi (tu to niekoniecznie), po trzecie nie wiem co po trzecie, dlatego napiszę że lubię pomidory.
Przestancie z tym "za stary" Jeszcze troche to wszyscy beda za starzy bo beda miec po 25 lat. Nie robmy z siebie drugiego Arsenalu bo jestesmy Juventusem i jestemy po to zeby zbierac mistrzow. Wiekszkosc pierdzieli jak potluczeni. Jakby przyszedl Van Persie i strzelil chocby w 2 najblizszych sezonach po ponad 20 bramek to wszyscy by go nosili na rekach. Wielki mistrz w szczytowej formie a tu niektorzy narzekaja.
Jesli Milan majacy jedynie Zlatana potrafi walczyc o trofea to Juve z Van Persiem bedzie w stanie zrobic jeszcze wiecej. Taka prawda.

nie pierdzielcie Panowie tylko trzymajcie kciuki za duet Marotta&Paratici bo jesli przywioza do Turynu holendra to bedzie wielkie swieto.... i szansa na innych mistrzow w przyszlosci.


Zablokowany