Serie A (34): JUVENTUS 4-0 Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 14:09

Nie można pisać, że się nie przyczynili. Weźcie pod uwagę, że ciągle trenują i taki Barzagli czy Bonucci mogą podnosić swoje umiejętności. Wkład jest wprawdzie mniejszy niż tych kluczowych zawodników, ale mimo wszystko jest.

Tym bardziej Krasic, który rozegrał większość wygranego meczu z Milanem w pierwszej rundzie czy strzelił wyrównującą bramkę w Catanii.


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 14:24

Mistrz ligi
Juventus 1.12
AC Milan 5.75

hehe :lol:


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 14:26

Wojt pisze:
mateelv pisze:
--Maq-- pisze:
A co? Na Boasa czy kogoś podobnego liczyłeś?
A to na kogo liczyłem to inna sprawa. Pije do tego, jak łatwo większość z nas popada w mierność z oczekiwaniami, z resztą tak samo jak Juventus.
Ta cała pseudo mentalność zaszczepiana jest w większości kibiców Juve na forum. Niektórzy już pogodzili się z obecną sytuacją, czyli wyborem na trenera Conte. Co to ma być?! Jesteśmy świadkami popadania Juventusu w ruinę i jeszcze cieszymy się z Antonio? Kurde, to jakaś paranoja.

Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć tego, jak historia się powtarza. Znowu pokładamy nadzieje w Juventinim, facecie bez większego doświadczenia, który nie obejmuje jednej z najlepszych drużyn świata (jak Guardiola swojego czasu) tylko 7 drużynę przesłabej Serie A.

A mecz cudowny. Skuteczność, wyrachowanie. Cudnie.
Haha, moje słowa.
Tak było, racja. Teraz pluję tym na boki, czas by przyznać się do błędu.
Jednak myślę, że nie tylko ja miałem takie zdanie, dotykaliśmy wtedy trochę dna i podejście do decyzji władz klubu było inne.

Fajnie tak poczytać swoje wypociny sprzed kilku/kilkunastu miesięcy.

No nic, Forza Juventus, jedziemy dalej, nie wolno stracić koncentracji choć na minutkę ;-)


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 14:35

Tharp pisze: Swoja droga, Gigli mial racje. Jak wychodzilismy z serie b, twierdzil ze kompletna przebudowa druzyny zajmie 5 lat. Od 2007 minelo 5 lat, i faktycznie. Nie ma porownania.
:naughty:
Trafiło się ślepej kurze. Faktycznie to przebudowa taka trochę w systemie bolońskim, bo 3+2. 3 lata przepłaconych piłkarzy, chybionych inwestycji(piłkarskich, stadion jest cud malina). Marotta w rok przebudował drużynę, w następnym już zrobił taką, która dzięki kryzysowi u innych idzie po Scudetto. Choć to, że tak szybko mu poszło jest też kwestią tego, że trafił nam się, wygląda na to, klasowy trener, oraz dostaliśmy boosta od stadionu.

Gdyby Beppe przyszedł wcześniej i trafił na Inter Mou zajęło by nam to 3-4 lata.
mateelv pisze: Haha, moje słowa.
Tak było, racja. Teraz pluję tym na boki, czas by przyznać się do błędu.
Jednak myślę, że nie tylko ja miałem takie zdanie, dotykaliśmy wtedy trochę dna i podejście do decyzji władz klubu było inne.
Może nieładnie stawiać siebie za wzór, ale właśnie dlatego podchodzę do każdego z kredytem zaufania, nieważne czy ma na nazwisko Conte, Giaccherini, Padoin czy Borriello :wink:
Czas pokazał, że Ci, którzy wierzyli, że łatwość z jaką Antonio budował drużyny konkurencyjne w Serie B jest nieprzypadkowa, mieli rację. I Conte będzie architektem tego sukcesu nawet jeśli (do krwi w niemalowane) przehulamy wszystko. Na świecie lepszym wyborem w ówczesnym czasie mógłby być tylko TSO(nierealne), albo Hiddink. Ale oni nie czują tak Juventusu.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 16:46

Podobno La Mela, jak nazwał go jeden z użytkowników SJ, powiedział włodarzom Romy, że udawał, iż pluje w kierunku Lichego. Teraz pytanie. Czy chłopak jest głupi, czy niedorozwiniętyyy? Ten "człowiek" nie ma dość cywilnej odwagi by ponieść konsekwencje za swe zachowanie . Oryginalne są też te komentarze LE w kierunku Szwajcara. Może tak ku pokrzepienia serca szkoleniowcy Romy zarząd nałoży karę dyscyplinarną na Stefana?
Ostatnio zmieniony 23 kwietnia 2012, 16:55 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 2 razy.


arrow500

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 września 2008
Posty: 2
Rejestracja: 30 września 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 16:48

Ogólnie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Wiedziałem, że wygramy, ale sądziłem, że będzie trudno. Podoba mi się to, że mimo absencji bramkowej naszych napastników, są oni w sposób idealny zastępowani przez pomocników, Vidal, Marchisio, Pirlo. Vidal jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu i najlepszym transferem od lat ! Sam mecz skończył się w I połowie i emocji już takich w drugiej połowie nie było, ale wiadomo dlaczego. Mistrzostwo jest nasze, ale samo mistrzostwo zostanie prawdopodobnie troszkę przyćmione smutkiem poprzez odejście Del Piero ;(


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 17:01

Jestem dumny. Tyle.
yanquez pisze: Bardzo dobrze zagrał De Ceglie. Nie zgadzam się z Łukaszem, który twierdzi, że Paolo gra dobrze tylko dlatego, że cała drużyna to robi.
Niedokładnie - ja napisałem, że gra LEPIEJ, tak, jak cała drużyna.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 17:53

arrow500 pisze:Ogólnie nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Wiedziałem, że wygramy, ale sądziłem, że będzie trudno. Podoba mi się to, że mimo absencji bramkowej naszych napastników, są oni w sposób idealny zastępowani przez pomocników, Vidal, Marchisio, Pirlo. Vidal jest dla mnie mega pozytywnym zaskoczeniem tego sezonu i najlepszym transferem od lat ! Sam mecz skończył się w I połowie i emocji już takich w drugiej połowie nie było, ale wiadomo dlaczego. Mistrzostwo jest nasze, ale samo mistrzostwo zostanie prawdopodobnie troszkę przyćmione smutkiem poprzez odejście Del Piero ;(
Wybacz kolego ale koniec świata mi nie przyćmi tego Mistrzostwa.

Od 2006 roku zaciskam zęby słuchając Interisów, Milanistów i innych istów wytykających nasze 'sukcesy'.

To Juventus wrócił na szczyt, a to dla Mnie najważniejsze.

Ten tydzień bedzie decydujacy. Jeżeli Zainkasujemy 6 pkt to naprawdę.. pora szykować koszulki z liczbą 30.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 19:09

Co do meczu to Oglądałem od 70 :( ( Byłem u dziewczyny i gdy dostałem esa z info o wyniku to wróciłem ) Po skrócie oraz opiniach wnioskuję że mecz ustawiły bramki Artura I nie mam nic przeciwko temu aby wszystkie mecze rozstrzygały się w 20 pierwszych minutach W dalszej części było widać spokojną grę i rozkosz świętowania na trybunach

Takie Juve chcę oglądać :))


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 19:18

Info z seriea.pl:
http://seriea.pl/index.php?dzial=aktual ... kul=221419

No i bardzo dobrze, czy to kolejny mecz Lameli z Juve, po którym dostaje on zawieszenie?


jareckijuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2008
Posty: 105
Rejestracja: 26 lipca 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 21:16

Z taką grą Vidala, Pirlo czy Chielliniego nie mamy czego się bać. Wątpie, że nasi zawodnicy byliby w stanie popełnić błąd w tej fazie rozgrywek, kiedy są w takiej świetnej formie. Forza Juve!


Z Juventusem od 2004 roku!
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2012, 22:57

@jareckijuve - takie nasze wątpienie można sobie za przeproszeniem w dupe wsadzić. Jesteśmy podnieceni całą tą sytuacją, formą Juventusu ale kurde spojrzeć takim trzeźwym okiem to zdarzyć może się wszystko. Popatrzcie na mecz z Lazio, graliśmy wspaniale, no po prostu palce lizać, ale co się stało po stracie bramki? Chwilowy brak koncentracji i bramka z niczego wpadła. Ciul już z tą straconą bramką, z taką grą chłopaków wydawało się, że i tak zmieciemy Lazio. No i co się stało? Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy. Czuć, że gramy o majstra, tak bardzo oczekiwanego, kurde stawka jest naprawdę wysoka i piłkarze to czują. Dlatego obawiam się bardzo tych autobusów, z każdą minutą meczu frustracja naszych będzie rosła. Tak było z Lazio. Także forma formą, o nią się nie martwię, tylko o zachowanie zimnej krwi.


FORZA JUVE!!!
Zablokowany