Serie A (32): JUVENTUS 2-1 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 09:01

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 32 kolejki SerieA: JUVENTUS - Lazio

Czas:

11.04.2012 (środa) godzina 20:45

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Rok założenia: 1900
Barwy: Błękitno-białe
Przydomek: Biancocelesti
Prezes: Claudio Lotito
Menedżer: Edy Reja
Oficjalna strona SS Lazio Rzym

Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 7
Remisów: 2
Przegranych: 6


Ostatnie mecze:
(07.04.2012) – Lazio 3:1 Napoli
(31.03.2012) – Parma 3:1 Lazio
(25.03.2012) – Lazio 1:0 Cagliari


Najlepszy strzelec:
Miroslav Klose (13 goli)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Miroslav Klose, Cristian Ledesma
Obrazek Obrazek

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

. 1. JUVENTUS
. …
. 3. Lazio

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 10
Remisów: 5
Przegranych: 0


Ostatnie mecze:
(07.04.2012) – Palermo 0:2 JUVENTUS
(01.04.2012) – JUVENTUS 3:0 Napoli
(25.03.2012) – JUVENTUS 2:0 Inter


Najlepszy strzelec:
Alessandro Matri (10 goli)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Andrea Pirlo
Obrazek


HISTORIA SPOTKAŃ Z LAZIO


mecz na żywo w TV:

Canal+Gol HD PL

Al Jazeera Sport +1
C+ Aitio (finland)
C+ Sport 1 (denmark)
C+ Sport 2 (nordic)
Digi Sport 1 (romania)
Setanta Ireland
Sport TV3
~ Al Jazeera Sport HD1

RESZTA KANAŁÓW ZOSTANIE UZUPEŁNIONA W NAJBLIŻSZYM CZASIE!


mecz w Internecie:

http://atdhenet.tv/
http://rojadirecta.me/
http://www.soccer-live.pl/
http://live-sport-tv.com/
http://www.meczenazywo.pl/
http://www.freefootball.org/
http://meczyki.pl
http://www.livescorehunter.com/
http://www.sportlemon.tv/
http://www.sportowadoba.pl/

Przewidywane składy

JUVENTUS
Lazio

źródła: www.juvepoland.com , www.juventus.com, www.seriea.pl , www.liveonsat.com , www.wikipedia.pl , www.gazzetta.it , www.stadiony.net

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Wszelkie błędy proszę kierować na PW - na pewno wprowadzę poprawki.


Obrazek
Mate.G

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2011
Posty: 1252
Rejestracja: 10 września 2011

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 09:42

Teraz to od nas zależy kto zdobędzie scudetto.
Mecz pokazuje stacja Canal+Gol HD


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 10:09

opcja ostatnie mecze, miło popatrzeć :)

Jesteśmy w formie, wiec o wynik jestem spokojny :)

Wesołych


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
ketraB

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 listopada 2009
Posty: 647
Rejestracja: 29 listopada 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 10:12

Mecz z Lazio będzie ciężki. Oni mają siłe ognia. Widział ktoś wczoraj bramkę Mauriego? Cudo.


rh

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 212
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 10:28

jezeli oni maja sile ognia to my jestesmy bombowcami. Nie ma czego sie bac. Ten mecz trzeba wygrac. Z zespolami z czolowki gramy zdecydowanie lepiej niz z ogorami dlatego bardziej stresuje mnie mecz z Atalanta czy Lecce niz z Lazio czy Roma. Wiadomo jednak ze moze stac sie wszystko :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 10:49

Jakoś jestem spokojnie, jeżeli chodzi o ten mecz. Gramy u siebie, komplet publiczności, wychodzimy jako lider... Żyć nie umierać :happy:


Obrazek
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:03

Można by powiedzieć że Lazio jest najgroźniejszym przeciwnikiem w kontekście ostatnich 7 spotkań , bo po pierwsze jest 3 drużyną w lidze i wciąż walczy o LM , ale biorąc pod uwagę ich grę na wyjazdach wydaje mi się że przy naszej obecnej formie powinniśmy ten mecz spokojnie wygrać

ostatnie 5 meczy wyjazdowych Lazio :
2012-02-05 12:30 Genoa CFC - SS Lazio 3 : 2
2012-02-19 20:45 US Citta di Palermo - SS Lazio 5 : 1
2012-03-04 15:00 AS Roma - SS Lazio 1 : 2
2012-03-18 15:00 Calcio Catania - SS Lazio 1 : 0
2012-03-31 20:45 Parma FC - SS Lazio 3 : 1

jak widać nie są potęgą na wyjazdach więc nic tylko przyłożyć się do meczu i zgarnąć 3 punkty , przeszliśmy praktycznie wszystkich trudnych rywali miażdżąc jednego po drugim , teraz zaczynają się najtrudniejsze mecz z dla nas :) z średniakami z którymi gra nam się o wiele trudniej , ale mistrzostwo jest w zasięgu.W meczu z Lazio obstawiam 2-0 dla nas


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:09

Gdzieś mi mignęło, że Klose nie zagra już do końca sezonu z powodu kontuzji, nie grał już w meczu Lazio vs Napoli. To ich najlepszy strzelec i asystent, więc jakieś osłabienie to jest.
Na pewno Lazio jest przeciwnikiem trudnym. Mają o co grać, bo występ w eliminacjach LM stoi przed nimi otworem. Boję się tego meczu, ale do końca sezonu już będę się bał chyba każdego :wink:


Obrazek
pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:14

Ogladalem wczoraj mecz Lazio z Napoli . Kilka uwag i ciekawostek :

- Atak Lazio opiera sie glownie na Rocchim , ktory jest bardzo silny i szybki . Biega chlop non stop i ciagle wywiera presje na obronie . To typ z gatunku POLAM SIE A NIAE DAJ
- Pomoc - wiadomo Hernanes - Mauri - wystraczy mocniej pograc przy Hernanesie i juz wtedy ma problemy z gra i dokladnymi zagraniami .
- Obrona - Konko biega do ataku bardzo czesto - w zastosowanym systemie gra bocznego ofensywnego obronce - ala skrzydlowy i po jego akcji wczoraj bramke strzelil Candreva (chociaz bardziej De Santcis zafundowal Babola ) , Diakite jest bardzo silnym i dobrze grajacym cialem obronca , ciezko wygrac z nim glowke wiec lepiej grac skrzydlami i stosowac niskie pilki.
- Bramkarz - Marchetti - solidny dobrze grajacy na przedpolu . Kiedys mial grac w Juve ale Lazio to dla niego chyba max.

Ogolnie mowiac : Lazio to druzyna ambitna ale bez wielkich gwiazd . Wygrywaja mecze ambicja i zaangazowaniem . Brak Miro Klose powaznie oslabil ich sile ataku dlatego Rocchi jest jedynym napastnikiem. Mecz na pewno bedzie ciezki ale z gatunku do wygrania. Po stracie bramki Lazio odpuszcza i "staje" . Napoli po strzeleniu gola troche przygasilo Lazio . Niepodyktowany rzut karny dla Napoli i 100% okazja Pandeva zaraz na poczatku 2 polowy mogla calkowicie zdusic Lazio. Bramka Mauriego - CUD MIOD I ORZESZKI - takich goli nie oglada sie czesto . <brawo> ! Trzeba umiec docenic przeciwnika :) Nie wiem tylko czemu Hernanes nie wyszedl na 2 polowe ? Kontuzja ??

Na koniec - wygramy 3-1 :) mamy wieksza sile ataku , lepsza pomoc i obrone . Bramkarz najlepszy na swiecie wiec tez przewaga po stronie Juve . Pelny stadion tylko pomoze naszym w wygraniu tego meczu. Forza Juve !!

ps. Gratuluje Lazio wygranej z Napoli i swietnej postawy w tym sezonie :) Brak gwiazd nie musi oznaczac walki o utrzyanie !
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2012, 11:26 przez pakman, łącznie zmieniany 1 raz.


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:15

Ja to bym sie tam nie podniecal "ze Lazio zle gra na wyjazdach". Tak samo bylo z Roma, ktora przegrywala wszystko co sie dalo do meczu z nami, a potem nagle prawie z nami wygrali. W tych ostatnich 7 meczach wszystko sie moze zdarzyc.

Z tego co wiem to Klose ma kontuzje do konca sezonu, to jest jeden wielki pozytyw.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:36

Teraz każde zwyciętwo jest na wage mistrzostwa, jesteśmy panami własnego losu i to mnie cieszy.
Lazio jest mocne ale tylko u siebie, walczą o LM ale to napewno my jesteśmy faworytami tego meczu.
Myśle że po tym meczu walka o trzecie miejsce stanie się jeszcze bardziej zacięta za sprawą naszego zwycięstwa :-D

Licze na to że kolejny mecz zagramy bez straty gola.
Stawiam 2-0.

FORZA JUVE!!


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:44

ketraB pisze:Mecz z Lazio będzie ciężki. Oni mają siłe ognia. Widział ktoś wczoraj bramkę Mauriego? Cudo.
No ładna przewrota . Wydaje mi się jednak ,że gdyby bramkarz napoli nie miał tak złego dnia jak wczoraj to myslę ,że dałby radę obronić . Tak czy inaczej bardzo ładna brama ;D

Mecz z Lazio będzie ciężki ,jednak myślę ,że wygramy .
To jest paradoks ,ale ja bardziej boję sie meczów z ogórami niż z lepszymi zespołami .


blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:45

Cóż, po Joveticiu, Milito, Cavanim i Miccolim, Klose będzie kolejnym najlepszym strzelcem swojej drużyny który zostanie przez nas całkowicie zneutralizowany. Biorąc pod uwagę formę Lazio na wyjazdach, mecz ten trzeba wygrać. W meczach o stawkę akurat idzie nam dużo lepiej więc jestem spokojny. Dla dobra włoskiej piłki trzeba pomóc Napoli w walce o 3 miejsce, bo oni zasługują na nie najbardziej.
pumex pisze:
blackadder pisze:Cóż, po Joveticiu, Milito, Cavanim i Miccolim, Klose będzie kolejnym najlepszym strzelcem swojej drużyny który zostanie przez nas całkowicie zneutralizowany.
Zwłaszcza, że Niemiec ma kontuzję. Czytajmy posty innych :wink:
Ups, mój błąd. W takim razie tym bardziej jestem spokojny :D
Ostatnio zmieniony 08 kwietnia 2012, 11:48 przez blackadder, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:47

blackadder pisze:Cóż, po Joveticiu, Milito, Cavanim i Miccolim, Klose będzie kolejnym najlepszym strzelcem swojej drużyny który zostanie przez nas całkowicie zneutralizowany.
Zwłaszcza, że Niemiec ma kontuzję. Czytajmy posty innych :wink:


Obrazek
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2012, 11:49

Mecz jak najbardziej do wygrania, Lazio na wyjazdach nie zachwyca wiec mysle ze bedzie podobny scenariusz jak w meczu z Napoli.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Zablokowany