Liga Mistrzów 2012/13

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
Zablokowany
stelminator

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2010
Posty: 15
Rejestracja: 10 listopada 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 20:39

Hejka :)jesli awansujemy do Champions League to na jakich rywali chcielibyscie aby Stara Dama trafila w fazie grupowej? Ja postawilbym na kogos z Premiership np ktorys z Manchesterow, albo Chelsea :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 20:41

Pewnie będziemy losowani z trzeciego koszyska i przez to możemy trafić do grupy śmierci a tego bym nie chciał :twisted:

Bezsensu temat.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 20:47

Heh temat w sumie dobry, tylko sposób założenia woła o pomstę do nieba. To może odemnie najpierw ranking klubowy. Przypominam, że są 4 koszyki, w każdym 8 zespołów.

RANKING UEFA

1 koszyk przypadnie zapewne:
barca, united, bayern, arsenal, porto, lyon, chelsea??, milan

2 koszyk, moje typy:
atletico (mimo wszystko), benfica, valencia, zenit, cska, szachtar, city, ktoś tam

No i w 3 koszyku my. Raczej nie ma szans na 2 koszyk, a 4 specjalnie nam też nie grozi. Ogólnie to bardzo niemiło byłoby trafić na Anglików, Hiszpanów (po za Barca i Realem) brałbym z pocałowaniem ręki.

Czego się boję? Boję się braku doświadczenia i ogrania w LM u takich graczy jak Marchisio, De Ceglie, Pepe, mimo wszystko Vidal i Chiellini. Boje się też trochę o Conte :D


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 20:55

stahoo pisze:Heh temat w sumie dobry, tylko sposób założenia woła o pomstę do nieba. To może odemnie najpierw ranking klubowy. Przypominam, że są 4 koszyki, w każdym 8 zespołów.

http://pl.uefa.com/memberassociations/u ... index.html

1 koszyk przypadnie zapewne:

barca, united, bayern, arsenal, porto, lyon, chelsea??, milan

2 koszyk, moje typy:

atletico (mimo wszystko), benfica, valencia, zenit, cska, szachtar, city, ktoś tam

No i w 3 koszyku my. Raczej nie ma szans na 2 koszyk, a 4 specjalnie
nam też nie grozi.

Ogólnie to bardzo niemiło byłoby trafić na Anglików, Hiszpanów (po za Barca i Realem) brałbym z pocałowaniem ręki.

W pierwszym zapomniałeś o realu. Ja chciałbym w grupie jedną drużynę hiszpańską, jedna angielską i jakiegoś outsidera z Bałkanów.


Hubercik19juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2008
Posty: 38
Rejestracja: 05 lipca 2008

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 21:54

A ja chciałbym Barcelonę Aby co niektórzy piłkarze posmakowali prawdziwego spotkania z bardzo wymagającym przeciwnikiem o wysoką stawkę

Nie chciałbym za to MU oraz Arsenalu


"Kto ma zaszczyt nosić tę koszulkę, pozostaje jej lojalny do końca choćby nie wiem co, oraz nosi ją w sercu jako przepiękne wspomnienie."
Eugenio Canfari
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 22:46

Hubercik19juve pisze:A ja chciałbym Barcelonę Aby co niektórzy piłkarze posmakowali prawdziwego spotkania z bardzo wymagającym przeciwnikiem
Barcelone zostawmy sobie na finał, albo przynajmniej faze pucharową. Wiadomo na kogo trafić - na najłatwiejszych przeciwników


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 22:52

filippo0 pisze:
Hubercik19juve pisze:A ja chciałbym Barcelonę Aby co niektórzy piłkarze posmakowali prawdziwego spotkania z bardzo wymagającym przeciwnikiem
Barcelone zostawmy sobie na finał, albo przynajmniej faze pucharową. Wiadomo na kogo trafić - na najłatwiejszych przeciwników
A ja bym wolal trafic na Barcelone w fazie grupowej, wyjsc z grupy i miec jednego, teoretycznie dla nas trudnego przeciwnika, mniej. Wole w 1/8 finalu miec takie Porto czy Lyon niz Barcelone.


dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 23:03

Monte Cristo pisze:
filippo0 pisze:
Hubercik19juve pisze:A ja chciałbym Barcelonę Aby co niektórzy piłkarze posmakowali prawdziwego spotkania z bardzo wymagającym przeciwnikiem
Barcelone zostawmy sobie na finał, albo przynajmniej faze pucharową. Wiadomo na kogo trafić - na najłatwiejszych przeciwników
A ja bym wolal trafic na Barcelone w fazie grupowej, wyjsc z grupy i miec jednego, teoretycznie dla nas trudnego przeciwnika, mniej. Wole w 1/8 finalu miec takie Porto czy Lyon niz Barcelone.
zakładasz ,że farsa zajęba by w grupie 3 miejsce? :think:


topboxing.pl zapraszam :)
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 23:11

dav3d pisze:
Monte Cristo pisze:
filippo0 pisze:
Barcelone zostawmy sobie na finał, albo przynajmniej faze pucharową. Wiadomo na kogo trafić - na najłatwiejszych przeciwników
A ja bym wolal trafic na Barcelone w fazie grupowej, wyjsc z grupy i miec jednego, teoretycznie dla nas trudnego przeciwnika, mniej. Wole w 1/8 finalu miec takie Porto czy Lyon niz Barcelone.
zakładasz ,że farsa zajęba by w grupie 3 miejsce? :think:
W 1/8 nie mozesz trafic na rywala z grupy. :roll:


Obrazek
dav3d

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2007
Posty: 483
Rejestracja: 30 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 kwietnia 2012, 23:26

it doesn't matter pisze:
dav3d pisze:
Monte Cristo pisze:
A ja bym wolal trafic na Barcelone w fazie grupowej, wyjsc z grupy i miec jednego, teoretycznie dla nas trudnego przeciwnika, mniej. Wole w 1/8 finalu miec takie Porto czy Lyon niz Barcelone.
zakładasz ,że farsa zajęba by w grupie 3 miejsce? :think:
W 1/8 nie mozesz trafic na rywala z grupy. :roll:
A co to za różnica czy trafilibyśmy na nich w 1/8 czy 1/4? Skoro celuje się wysoko, to nie ma co wybierać i przebierać w rywalach, tylko grać z najlepszymi :wink: Być może źle zrozumiałem co miał na myśli kolega ;)


topboxing.pl zapraszam :)
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 00:46

dav3d pisze: A co to za różnica czy trafilibyśmy na nich w 1/8 czy 1/4? Skoro celuje się wysoko, to nie ma co wybierać i przebierać w rywalach, tylko grać z najlepszymi :wink: Być może źle zrozumiałem co miał na myśli kolega ;)
A my celujemy w zwycięstwo w LM :lol: Wybacz, ale wydaje mi się, że dużym sukcesem będzie wyjście z grupy. Maksimum jakie możemy uzyskać to ćwierćfinał, oczywiście jeśli nie trafimy na jakąś Barcę w 1/8.
Ostatnio zmieniony 05 kwietnia 2012, 12:56 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 11:43

Szikit dobrze to ujal. My nie celujemy w zadne zwyciestwo LM, bo jest to dla nas po prostu nie realne. Gramy i mamy nadzieje na mile losowanie, zeby uzbierac jak najwiecej kasy, prestizu i ogrania - ale cos okolo 1/4 to jest szczyt marzen. Cos mniej wiecej jak taka Benfica w tegorocznej LM.

Dav3d - dokladnie, chodzilo mi o to ze wole Barcelone spotkac w grupie zeby nie miec mozliwosci wylosowania ich w 1/8.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 11:49

Lepiej trafić na najsłabszą możliwą grupę i ją wygrać. Wtedy też prawdopodobnie na Barcelonę w 1/8 nie trafimy.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 19:51

Przede wszystkim to trzeba się wzmocnić na każdej pozycji przynajmniej jednym klasowym piłkarzem,bo przy obecnym składzie grającym na trzech frontach trudno nam będzie wyjść z grupy i rywalizować w dwumeczu z jakąś rozgrywkową rewelacją typu APOEL,nie wspominając o solidnej drużynie regularnie występującej w Lidze Mistrzów. Marzy mi się,żeby powrócić w świetnym stylu,ale może być różnie.Pozostaje wierzyć,że Conte i jego Juventus ponownie nas zaskoczy tym razem w Europie.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2012, 20:22

Piotr Juvefan pisze:Przede wszystkim to trzeba się wzmocnić na każdej pozycji przynajmniej jednym klasowym piłkarzem
Na coś takiego, to chyba nie stać nawet City.
Obecny skład + lewy obrońca + klasowy napastnik i walczymy!


Obrazek
Zablokowany